خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نظرتون راجع به سوالات فیزیک 93 استاد کامران

سلام
      یه موضوعی تازگی توی سایت قرار گرفته به نام : سوالات احتمالی فیزیک در کنکور 93 از نگاه استاد کامران

http://konkur.in/16021/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d8%ad%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c-%d9%81%db%8c%d8%b2%db%8c%da%a9-%d8%af%d8%b1-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-93.html

میخواستم بپرسم نظرتون راجع به این چیه؟
      برای دوران جمع بندی خوبه؟
      به طور کلی این استاد رو میشناسید و نظرتون راجع به این سوالات احتمالی چیه
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصن بذار یه موضوعی رو شفاف سازی کنم:

اینکه میگن سوالات احتمالی دوجوره کلا:
      یا طرف رفته سوالاتو خریده از سازمان سنجش داره میاد بین یسری سوال اونها رو میگه!که زیاد منطقی نیس این کار!

یا اینکه بر اساس تجربه یا یکسری موارد دیگه که قابل گفتن نیس در مجامع عمومی میاد میگه مثلا فلان چیز میاد و اینا

که این مدل دومی هم خودش دو جوره:
      1-طرف میاد nهزارتا سوال میاره توی همایشش!خب طبیعیه دیگه مثلا مبحثی مث دینامیک با اینهمه ابهت و جبروتش کلا مدلهای تستیش بیشتر از 50 نوع نیس.بعد این اقای دبیر میاد از این 50نوع میذاره طبیعه کنکور هم نخواد مسخره بازی در بیاره یکی از این 50 نوع رو میده بعدن هم بصرف اینکه مثلا توی همایشش یه سوال داده که توش یه سطح شیب داشته اونو با سوالی از کنکور که سطح شب دار داشته مشابه میدونه!
      2-دبیرای کار بلدی که بر اساس تجربه شون و همون یسری موارد دیگه میان دست طراح رو میخونن و پیش بینی میکنن و اکثر اوقات درست از آب در میاد1مثلا همین آقای بهمن خان بازرگانی سال قبل 7 تا سوالش عینا بدون تغییر عدد اومده بود توی کنکور‍‍‍!!!!!!!!!

این آقای کامران از دبیرای نوع 1 هستش
      اگه میخوای بری همایش میتونی اقای عربشاهی یا مهندس کرمی رو بری که مثلا این اقای عربشاهی معلم کنکور بابای من هم بوده حتی!!!!!!

این نظر منه!!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط salour نمایش پست ها
      اصن بذار یه موضوعی رو شفاف سازی کنم:

اینکه میگن سوالات احتمالی دوجوره کلا:
      یا طرف رفته سوالاتو خریده از سازمان سنجش داره میاد بین یسری سوال اونها رو میگه!که زیاد منطقی نیس این کار!

یا اینکه بر اساس تجربه یا یکسری موارد دیگه که قابل گفتن نیس در مجامع عمومی میاد میگه مثلا فلان چیز میاد و اینا

که این مدل دومی هم خودش دو جوره:
      1-طرف میاد nهزارتا سوال میاره توی همایشش!خب طبیعیه دیگه مثلا مبحثی مث دینامیک با اینهمه ابهت و جبروتش کلا مدلهای تستیش بیشتر از 50 نوع نیس.بعد این اقای دبیر میاد از این 50نوع میذاره طبیعه کنکور هم نخواد مسخره بازی در بیاره یکی از این 50 نوع رو میده بعدن هم بصرف اینکه مثلا توی همایشش یه سوال داده که توش یه سطح شیب داشته اونو با سوالی از کنکور که سطح شب دار داشته مشابه میدونه!
      2-دبیرای کار بلدی که بر اساس تجربه شون و همون یسری موارد دیگه میان دست طراح رو میخونن و پیش بینی میکنن و اکثر اوقات درست از آب در میاد1مثلا همین آقای بهمن خان بازرگانی سال قبل 7 تا سوالش عینا بدون تغییر عدد اومده بود توی کنکور‍‍‍!!!!!!!!!

این آقای کامران از دبیرای نوع 1 هستش
      اگه میخوای بری همایش میتونی اقای عربشاهی یا مهندس کرمی رو بری که مثلا این اقای عربشاهی معلم کنکور بابای من هم بوده حتی!!!!!!

این نظر منه!!!
      اول که تشکر میکنم ازت به خاطر اینکه وقت گذاشتی و کامل برام توضیح دادی
      و دوم اینکه قصد رفتن به همایشش رو نداشتم فقط میخواستم توی دوران جمع بندی که مباحث رو دوره میکنم یه چند تا تست چکیده و مثلا احتمالی باشه که بتونم بزنم ... فقط همین
      من از اول سال گاج نقره ای برای فیزیک کار میکردم و بعضی تست ها که خوب بود به نظرم و یا نتونستم حل کنم رو مارک دار میکردم به نظرت توی دوران جمع بندی اون ها رو کار کنم یا این تست های احتمالی ( مثلا احتمالی ! )
      ممنون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم.بهترین کار عالم رو که میشد برای فیزیک انجام داد رو انجام دادی.دمت گرم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars khoon نمایش پست ها
      <font size="3">سلام<br>\nیه موضوعی تازگی توی سایت قرار گرفته به نام : <strong>سوالات احتمالی فیزیک در کنکور 93 از نگاه استاد کامران<br>\n<br>\n</strong></font><a href="http://konkur.in/16021/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d8%ad%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c-%d9%81%db%8c%d8%b2%db%8c%da%a9-%d8%af%d8%b1-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-93.html" target="_blank">http://konkur.in/16021/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d8%ad%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c-%d9%81%db%8c%d8%b2%db%8c%da%a9-%d8%af%d8%b1-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-93.html<br>\n</a><br>\n<font size="3">میخواستم بپرسم نظرتون راجع به این چیه؟<br>\nبرای دوران جمع بندی خوبه؟<br>\nبه طور کلی این استاد رو میشناسید و نظرتون راجع به این سوالات احتمالی چیه<br>\nممنون<br>\nتشکر<br>\n<br>\n</font>
      <br>\n<br>سلام<br>من کاملا استاد کامران رو میشناسم از سوم دبیرستان استادم بوده. بدون اغراق میگم واقعا کلاساشون عالی هست. خودمم همایش ثبت نام کردم.<br>اینکه اون آقا گفتن ایشون هزار تست میدن تا یکیش بیاد تو کنکور رو اصلا قبول ندارم چون خودم شاگردشون بودم وسر کلاس میگفتن این سوال حتما توی کنکور میاد. خب وقتی استادی رو نشناسی ممکنه دچار شبهه بشی.<br>من واقعا فیزیکم رو مدیون کامران هستم هزاربار هم بهشون گفتم. من کسی بودم که سال دوم درصد فیزیکم همیشه منفی بود اما استد من رو به درصد بالایی رسوند حتی یه بار هم تو آزمون کانون 90 زدم.<br>به هر حال نظر من اینه که استاد واقعا عالی هستن.<br>خودشون هم خیلی گفتن که مهندس عربشاهی استادشون بودن اما روش استاد با همه فرق داره یه نگاه به وبلاگشون بکن<br>امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم<br>بای جمع بندی هم به نظرم تستای کنکور بهتره یعنی سوالای کنکور گذشته رو بزن<br>

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما بندرعباس هستید؟ من با نظر شما موافق نیستم چون آقای کامران استادم بودن و از سوم دبیرستان شاگردشون بودم اصلا از نوع 1 نیستن

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      یه موضوعی تازگی توی سایت قرار گرفته به نام : سوالات احتمالی فیزیک در کنکور 93 از نگاه استاد کامران

http://konkur.in/16021/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d8%ad%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c-%d9%81%db%8c%d8%b2%db%8c%da%a9-%d8%af%d8%b1-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-93.html

ممنون
      ... کارشون خوبه و تکنیکای خوبی میگه. ولی به نظرم واسه دوران جمع بندی نباید به تستای ایشون بسنده کرد چون فقط گیجت میکنه .. تکنیکاشون به درد کسایی میخوره که از اول سال کامل توی کلاساشون شرکت کردن و تسلط کامل روی مطالب دارن.
      واسه جمع بندی بهترین کار زدن تستای کنکورای سال گذشته هست.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط salour نمایش پست ها
      خواهش میکنم.بهترین کار عالم رو که میشد برای فیزیک انجام داد رو انجام دادی.دمت گرم
      بهترین کار یعنی همین که گاج نقره ای کامل تست هاش رو زدم ؟ ..... پس برای این روز ها و جمع بندی نظرتون اینه که همون تست های گاج نقره ای رو بزنم ؟
      ممنون

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roya.kh71 نمایش پست ها
      ... کارشون خوبه و تکنیکای خوبی میگه. ولی به نظرم واسه دوران جمع بندی نباید به تستای ایشون بسنده کرد چون فقط گیجت میکنه .. تکنیکاشون به درد کسایی میخوره که از اول سال کامل توی کلاساشون شرکت کردن و تسلط کامل روی مطالب دارن.
      واسه جمع بندی بهترین کار زدن تستای کنکورای سال گذشته هست.
      ممنون
      من فقط میخواستم تست هاش رو با توجه به داشته های علمی خودم بزنم و به تکنیک هاشون کاری نداشتم
    10. Top | #10
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

سوالات احتمالی فیزیک در کنکور 93 - کنکور
      ممنون
      این گونه مطالب حالت غلو و فریب‌آمیز دارد.
      صرفاً سوالای سالهای قبل بود.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نادری نمایش پست ها
      این گونه مطالب حالت غلو و فریب‌آمیز دارد.
      صرفاً سوالای سالهای قبل بود.
      من خودم شاگردشون بودم و کنکور امسال هم مطمئنم فیزیک رو بالای 90 میزنم. اونوقت متوجه میشید که کامران واقعا تو یزیک نابغه است و استادی هست که فن بیان خیلی بالایی داره

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون
      من فقط میخواستم تست هاش رو با توجه به داشته های علمی خودم بزنم و به تکنیک هاشون کاری نداشتم
      شما که دانلود کردی دیدی که 18 تا سوال بود و مطمئن باش 4تتاش میاد. من شاگرد آقای کامران هستم

13. Top | #13
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.pariya نمایش پست ها
      من خودم شاگردشون بودم و کنکور امسال هم مطمئنم فیزیک رو بالای 90 میزنم. اونوقت متوجه میشید که کامران واقعا تو یزیک نابغه است و استادی هست که فن بیان خیلی بالایی داره
      شما یه دفعه عضو انجمن شدید و طرفدار کامران!
      سوالا همش سوالای سالهای قبل بود. منو که نمیتونید بپیچونید! من که 16 ساله کارم فیزیکه.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینا همش تبلیغه سوال احتمالی کوجا بوده میان سوالای کنکور رو با تکنیکای خودشون حل میکنن بعد قالب میکنن به بچه ها

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شوما بجای اینکه ایجوری وقتتو تلف کنی برو تستای کنکور سالهای اخیر رو بزن که هم لازمه و هم کافی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن