خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نادری نمایش پست ها
      شما یه دفعه عضو انجمن شدید و طرفدار کامران!
      سوالا همش سوالای سالهای قبل بود. منو که نمیتونید بپیچونید! من که 16 ساله کارم فیزیکه.
      من خیلی وقت بود که سایت رو دنبال میکردم خب دیدیم آقای کامران پست گذاشتن امروز عضو شدم... من نه جسارتی کردم نه چیزی. ایشون طراح سوال قلمچی هم هستن...این 18 تا تست هم تیپ های سوالات آینه هستش. خب اون آقا سوال کردن کسی آقای کامران رو میشناسه؟منم نظرم رو گفتم من3 ساله شاگردشون هستم....
      آقای نادری عجیبه که شما 16 سال دبیر فیزیک هستید و باید بدونید 75% از سوالات کنکور از سوالات سالهای قبل هست و کاملا تیپ سوالات مشخص هست مخصوصا در درس فیزیک... حالا که آقای کامران لطف کردن 18 تیپ آینه هارو گفتن که 4 تاش میاد ما به جای اینه بگیم دستتون درد نکنه که زحمت کشیدید به ه استاد توهین کنیم که دروغه؟؟؟؟؟؟ شما دفترچه سوالات آزمون کانون رو مطالعه کنید آقای بهادر کامران اسمشون هست طراح سوالات قلمچی...

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نادری نمایش پست ها
      شما یه دفعه عضو انجمن شدید و طرفدار کامران!
      سوالا همش سوالای سالهای قبل بود. منو که نمیتونید بپیچونید! من که 16 ساله کارم فیزیکه.
      وجه تمایز آقای کامران با اساتید دیگه که من همشون رو قبول دارم وهیچ وقت توهین نکردم اینه که آقای کامران تستای کنکور رو بدون فرمول و با سرعت وتکنیک های خاصی آموزش میدن واسه من که حالم از فرمول بهم میخوره عالیه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از همگی ممنون
      به نتیجه ای که میخواستم رسیدم

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars khoon نمایش پست ها
      از همگی ممنون
      به نتیجه ای که میخواستم رسیدم

#تاپیک بسته#

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن