خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy نتونستم توی هیچ امتحانی شرکت کنم، مشکل گرفتن مدرک پیش واسه کنکور

و رو خدا یکی بیاد ب دادم برسه. امسال کنکور دارم. پیش دانشگاهی هستم. بخاطر فوت یکی از عزیزام نتونستم توی هیچ امتحانی شرکت کنم. برای امتحان فردا هم آمادگی ندارم. اما واسه کنکور خودمو تقریبا اماده کرده بودم که این بلا سرمون اومد. اگه بخوام شهریور مدرکمو بگیرم فکر نکنم بشه تمام واحدها رو یک جا گرفت. و نصفش می افته دی ماه . الان من بلاتکلیف و نآمید هستم. برای دانشگاه. که ایا توی این یک ماه تلاشمو ادامه بدم یا خیر. چون برای رفتن باید مدرک پیش کامل باشه . ایا راه حلی وجود داره؟ من چکار کنم؟ ایا میشه بعد اعلام نتایج واسه بهمن ماه بزنم؟ نمیدونم چکار کنم لطفا راهنماییم کنید . خواهش میکنم
      ویرایش توسط Parniya : 04 خرداد 1393 در ساعت 10:57 دلیل: ویرایش عنوان

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      واسه دانشگاه دولتی پارسال حداکثر تا پایان شهریور مهلت داشت
      اما پیام نور تا دی
      امسال رو نمیدونم !!

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      مشکلی پیش نمیاد چون منم برا 3 تا درس اینکارو کردم و خیلی روش تحقیق کردم
      من رشته ی مدرسم ریاضیه اما کنکورم تجربیه برا همین نمیخواستم 1 ماه مونده به کنکور تحلیلی و گسسته و دیف بخونم
      اگر شهریور قبول بشید هیچ مشکلی نیست
      موفق باشید
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . شما حداکثر تا تاریخ 31/06/1393 مهلت دارید تا مدرک پیش دانشگاهی را دریافت کنید . در غیر اینصورت قبولی شما لغو میشود.
      شما میتوانید در تابستان دروس پیش را با دقت مطالعه کنید و انشالله به یاری خدا قبول بشید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تشکر از پاسخ همه دوستان. اما من مشکلی دارم اونم اینکه بعد کنکور مجبورم بخاطر شغل پدرم از ایران برم .این یعنی احتمال زیاد شهریور نتونم واحدمو بگیرم و مجبور بشم بررگسال ثبت نام کنم. و متاسفانه بزرگسال هم طبق اطلاعاتی که من دارم تنها 12واحدو میتونم بگیرم مابقی می افته. چکار کنم ؟ نمیشه برای دانشگاه از بهمن برم؟ دولتی منظورمه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن