خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

Unhappy ( نظام وظیفه 72 نیمه دوم و 73 نیمه اول)جون من یکی جواب بده

سلام بر اساتید عزیز...
      همین الان رفیقم بهم زینگ زد و گفت که بابام رفته پلیس +10 اصفهان پرسیده ( ما از استان بوشهریم ) که قضیه محافیت تحصیلی و پشت کنکور موندن چی شده
      حالا اونجا اینجوری بهش جواب دادن که حتی همین الان هم ممکنه اضاف خورده باشه ...زود باید برین دفترچه رو پست کنین و اعزامشون هم دو ماه یا خیلی بترکونه 4 ماهه دیگه هست...
      چی کار کنم....(خدایا...)
      بهم کمک کنید کسی اطلاعی نداره قضیه چی شده؟!
      راه فراری کسی سراغ نداره نریم سربازی؟!
      ....بدبخت کردیم خودمونو رفت...پارسال من 1409 منطقه3 شدم رفیقمم 884 منطقه 3 ......
      من مسئول چیزی هستم که میگم،
      نه چیزی که تــــــو ازش برداشت میکنی ....!!!
      ...
      گفتنی ها بس بود...نوبت خاموشیست...(ح)
      ...
      سکوت میکنم ... سه نقطه و علامت تفکر...(ح)

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی که میخواد پشت کنکور بمونه باید دفترچشو بفرسته.اعزامش میفته سال بعد.اگه سال بعد گنگور قبول شد که میره دانشگاه.چون تاریخ اعزام میفته بعد کنکور.
      ولی اگه شما پشت کنکور موندی و دفترچه نفرستادی وارد غیبت شدی و فکر میکنم نتونی بری دانشگاه.قانونا که نمیتونی.
      ولی شما که میگی متولد نیمه دوم 72 و نیمه اول 73 هستی یعنی اینکه پشت کنکور نموندی تا حالا.پس اگه میخوای پشت کنکور بمونی دفترچتو بفرستواعزامت میفته سالی دیگه بعد کنکور
      ویرایش توسط hosein_s99 : 17 مهر 1391 در ساعت 22:24

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_s99 نمایش پست ها
      کسی که میخواد پشت کنکور بمونه باید دفترچشو بفرسته.اعزامش میفته سال بعد.اگه سال بعد گنگور قبول شد که میره دانشگاه.چون تاریخ اعزام میفته بعد کنکور.
      ولی اگه شما پشت کنکور موندی و دفترچه نفرستادی وارد غیبت شدی و فکر میکنم نتونی بری دانشگاه.قانونا که نمیتونی.
      ولی شما که میگی متولد نیمه دوم 72 و نیمه اول 73 هستی یعنی اینکه پشت کنکور نموندی تا حالا.پس اگه میخوای پشت کنکور بمونی دفترچتو بفرستواعزامت میفته سالی دیگه بعد کنکور
      آخه امروز که سوال کردن یه جواب دیگه ای شنیدن...

اینایی رو که گفتی از کجا شنیدی؟!
      ...
      ...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      - از چه تاریخی مشمولان وارد سن مشمولیت می شوند؟

تمام افراد ذکور ایرانی که به سن ۱۸ سالگی تمام می رسند از اول ماه تولد شمول قانون وظیفه عمومی می گردند .

۲-حداکثر زمان معرفی مشمولانی که قبل از سن مشمولیت فارغ التحصیل ، ترک تحصیل یا اخراج می شوند چه مدت می باشد؟

حداکثر مدت معرفی ایشان ۶ ماه پس از رسیدن به ۱۸ سالگی تمام است .

مثال: دانش آموز متولد ۱۸/۲/۷۳ که قبل از ۱/۲/۹۱ فارغ التحصیل ، انصراف ، ترک تحصیل یا اخراج از تحصیل شده باشد حد اکثر
      تا۱/۸/۹۱ فرصت معرفی خود را دارد.

۳- حداکثر زمان معرفی مشمولانی که پس از سن مشمولیت ، فارغ التحصیل، انصراف، ترک تحصیل یا اخراج می شوند چه مدت می باشد؟

از تاریخ فراغت ، اخراج یا ترک تحصیل یکسال فرصت دارند تا خود را معرفی نمایند.

مثال: دانش آموز متولد ۱۸/۲/۷۳ که در تیرماه ۱۳۹۱ فارغ التحصیل، انصراف ، ترک تحصیل ویااخراجی محسوب شوند تاپایان تیر ماه ۹۲
      مهلت معرفی خواهد داشت.

نظام وظیفه و خدمت سربازی معافیت تحصیلی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مهلت معرفی مشمولان متولد سال های ۷۲ و قبل آن

سرهنگ ”محمد رضا اکبر حلوایی“ معاون مشمولان و امور معافیت های این سازمان درباره مهلت معرفی مشمولان متولد سال های ۷۲ و قبل آن، اظهار داشت : با توجه به اینکه در قانون وظیفه عمومی تغییراتی در مورد سن مشمولیت و یا مهلت معرفی مشمولان ایجاد شده لذا ممکن است برخی ازمشمولان متولد ۷۲ و قبل آن به علت عدم آگاهی ازاین تغییرات، وضعیت خدمتی خود را تاکنون تطبیق نداده اند و وارد غیبت شوند.

وی افزود: با تدابیر صورت گرفته متولدین ماههای فروردین تا آبانماه ۱۳۷۲که تا شهریور ماه ۹۰ موفق به اخذ دیپلم یا پیش دانشگاهی شده اند تا پایان شهریورماه سال ۹۱ مهلت دارند، وضعیت خدمتی خود را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) مشخص نمایند و تا این زمان غایب محسوب نمی شوند.

معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا ادامه داد: همچنین آن دسته ازمشمولان متولد آبانماه ۱۳۷۲ به بعد و کسانی که بعد از شهریورماه ۹۰ فارغ التحصیل شده اند نیز از تاریخ فراغت از تحصیل به مدت یکسال مهلت معرفی خواهند داشت .

سرهنگ حلوایی تصریح کرد: متولدین سال های قبل از ۷۲ که در خرداد ماه سال ۹۰ در مقطع متوسطه فارغ التحصیل شده اند چنانچه تا خرداد ماه سال ۹۱ خود را معرفی نکرده باشند وارد غیبت شده و مجاز به ادامه تحصیل در دانشگاه نمی باشند اما کسانی که بعداز خرداد ماه ۹۰ فارغ التحصیل شده اند بدلیل انطباق با قانون خدمت وظیفه عمومی مصوب ۲۲/۸/۹۰ تا مهلت یکساله معرفی خود پس از فراغت از تحصیل، غایب محسوب نمی شوند.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا ديروز تو مدرسه ما مدير اومد گفت پيش دانشگاهي هايي كه تاريخ تولدشون قبل از اول مهر هست اونا فقط مشمول ميشن .
      حالا تاريخ تولد من كه 29 اسفند 73 هستش . من كي بايد برم رسيدگي كنم ؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SajadTbT23 نمایش پست ها
      مهلت معرفی مشمولان متولد سال های ۷۲ و قبل آن

سرهنگ ”محمد رضا اکبر حلوایی“ معاون مشمولان و امور معافیت های این سازمان درباره مهلت معرفی مشمولان متولد سال های ۷۲ و قبل آن، اظهار داشت : با توجه به اینکه در قانون وظیفه عمومی تغییراتی در مورد سن مشمولیت و یا مهلت معرفی مشمولان ایجاد شده لذا ممکن است برخی ازمشمولان متولد ۷۲ و قبل آن به علت عدم آگاهی ازاین تغییرات، وضعیت خدمتی خود را تاکنون تطبیق نداده اند و وارد غیبت شوند.

وی افزود: با تدابیر صورت گرفته متولدین ماههای فروردین تا آبانماه ۱۳۷۲که تا شهریور ماه ۹۰ موفق به اخذ دیپلم یا پیش دانشگاهی شده اند تا پایان شهریورماه سال ۹۱ مهلت دارند، وضعیت خدمتی خود را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) مشخص نمایند و تا این زمان غایب محسوب نمی شوند.

معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا ادامه داد: همچنین آن دسته ازمشمولان متولد آبانماه ۱۳۷۲ به بعد و کسانی که بعد از شهریورماه ۹۰ فارغ التحصیل شده اند نیز از تاریخ فراغت از تحصیل به مدت یکسال مهلت معرفی خواهند داشت .

سرهنگ حلوایی تصریح کرد: متولدین سال های قبل از ۷۲ که در خرداد ماه سال ۹۰ در مقطع متوسطه فارغ التحصیل شده اند چنانچه تا خرداد ماه سال ۹۱ خود را معرفی نکرده باشند وارد غیبت شده و مجاز به ادامه تحصیل در دانشگاه نمی باشند اما کسانی که بعداز خرداد ماه ۹۰ فارغ التحصیل شده اند بدلیل انطباق با قانون خدمت وظیفه عمومی مصوب ۲۲/۸/۹۰ تا مهلت یکساله معرفی خود پس از فراغت از تحصیل، غایب محسوب نمی شوند.
      سلام آقا سجاد
      خیلی خیلی ممنونم از توجهت و جوابات...
      فقط یه چیزی...
      من خرداد 91 پیش دانشگاهی رو تموم کردم...
      ولی این توضیح نوشته که کسانی که خرداد 90 پیش دانشگاهیی رو تموم کردن (یا دیپلم گرفتن)...!!!!
      یعنی این متن مال پارساله آیا؟!
      اگه مال پارسال باشه خوب باز هم همون شک باقی میمونه برا موندن و رفتن به خدمت..
      چون امسال احتمال تعییر قوانین باز هم وجود داره!!!!!!!!!!!!
      ...
      ...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xcal نمایش پست ها
      اقا ديروز تو مدرسه ما مدير اومد گفت پيش دانشگاهي هايي كه تاريخ تولدشون قبل از اول مهر هست اونا فقط مشمول ميشن .
      حالا تاريخ تولد من كه 29 اسفند 73 هستش . من كي بايد برم رسيدگي كنم ؟
      دوست من ، شما که سال اولت هست ، برای چی اصلا اومدی داخل این تاپیک ؟!
      شما امسال خوب درستو بخون ایشاالله قبول میشه و میری دانشگاه و از معافیت تحصیلی استفاده میکنی !
      در ضمن شما 29 اسفند 91 به سن مشمولیت یعنی 18 سال تمام میرسی !

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hhossein21 نمایش پست ها
      سلام آقا سجاد
      خیلی خیلی ممنونم از توجهت و جوابات...
      فقط یه چیزی...
      من خرداد 91 پیش دانشگاهی رو تموم کردم...
      ولی این توضیح نوشته که کسانی که خرداد 90 پیش دانشگاهیی رو تموم کردن (یا دیپلم گرفتن)...!!!!
      یعنی این متن مال پارساله آیا؟!
      اگه مال پارسال باشه خوب باز هم همون شک باقی میمونه برا موندن و رفتن به خدمت..
      چون امسال احتمال تعییر قوانین باز هم وجود داره!!!!!!!!!!!!
      حسین خــان ببین ، شما توجه کامل نمیکنی به متن !
      نوشته که آن دسته ازمشمولان متولد آبانماه ۱۳۷۲ به بعد ( یعنی من و شما ) و کسانی که بعد از شهریورماه ۹۰ ( ما میشیم فارغ التحصیل تیر 91 ، پس میشه بعد از شهریور 90 ) فارغ التحصیل شده اند نیز از تاریخ فراغت از تحصیل به مدت یکسال مهلت معرفی خواهند داشت .
      پس با این اوصاف برای بار n ام میگم ما تا 31 خرداد 92 فرصت داریم دفترچه پست کنیم !
      حالا بعدش به این صورت هست که شما برات تاریخ اعزام میاد مثلا 19 مرداد 92 ! میری تا 19 شهریور 92 سربازی ، بعدم دیگه جواب انتخاب رشته اومده و دیگه بقیشو خودت میتونی حدس بزنی !
      موفق باشیم ...

10. Top | #10

نمایش مشخصات
      آقایه چیزکلی متولد هرسالی که هستی اگه فارغ التحصیل خرداد91هستی یکسال فرصت داری پس تیر92باید خودتو معرفی کنید به نظام وظیفه ،اگه کنکورقبول شدی میری دانشگاه وگرنه باید بری سربازی!! پس راحت بشیننین درستونو بخونین بچه ها

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من زرنگی کردم. بهمن 72 هستم خودم رو انداختم و دیپلم رو دی میگیرم.
      شمام نگران بودین میزاشتین واسه شهریور
      من که خیالم راحته!

12. Top | #12

نمایش مشخصات
      رفیق لازم به این کارنبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! توجه نکردی که:اگه فارغ التحصیل خرداد91هستی یکسال فرصت داری پس تیر92باید خودتو معرفی کنید به نظام وظیفه ،اگه کنکورقبول شدی میری دانشگاه وگرنه باید بری سربازی!!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام من متولد 7 بهمن 72 هستم.پشت کنکورم.خرداد سال 90 دیپلم گرفتم. خواستم بپرسم من تو بخش کد نظام وظیفه باید کد 4 رو وارد کنم یا 5؟!!

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor نمایش پست ها
      سلام من متولد 7 بهمن 72 هستم.پشت کنکورم.خرداد سال 90 دیپلم گرفتم. خواستم بپرسم من تو بخش کد نظام وظیفه باید کد 4 رو وارد کنم یا 5؟!!
      سلام رفیق ، ببین اگه که نه مطمئنن شما بعد از 18 سالگیتون مدرک پیش گرفتید درسته ؟
      پس حالا یه سال از زمان فارق التحصیلیتون وقت دارید بفرستید یعنی تا خرداد 92 ..... و کاملا مطمئن باش من این قدر سوال کردم که دیگه علامه شدم در این زمینه ، پس شما نگران نباش واسه 26 خرداد 92 دفترچه بفرست ، کارت حله ...
      -« اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ »-

! Trust yourself, You can do it
      بزرگترین وبلاگ تحقیق و پژوهش

به جای تشکر برام دعا کنید .

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من متولد 17/8/73 هستم و در کنکور 92 رتبه ی خوبی نیاورده ام و می خواهم در کنکور 93 شرکت کنم من دقیقا باید چه زمانی خودم را به نظام وظیفه معرفی کنم تا غیبت نداشته باشم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن