خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      DDM
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بعد دوسال درس نخوندم امسال شروع کردم ، راهنمایی کنید؟!

سلام من رشتم تجربیه اولین کنکورم رو سال 90 دادم بعد دوسال درس نخوندم امسال شروع کردم بخوندن اما امسال و به باد دادم .من از نظر درسی همیشه جزو شاگردای برتر مدرسه بودم .اما دوران کنکور رفیق بازی با خیلی ازکار های دیگه نذاشت درس بخونم و اراده ی ضعیفم. اما تازه فهمیدم که کنکور مرد می خواد .شاید از دید خیلی ها کنکور بد باشه اما من واقا تو این مدت درس گرفتم ازش .درس زندگی. بگذریم الاقه من دندون شهید بهشتیه الان موندو چیکار کنم اگه امسال نرم داتشگاه بازم حرف مردم که بگن این خنگه و این حرفا و جو سنگینش .اما واقعا تو وجود خودم میبیتم فبول شدن تو این رشترو.الان موندو چیکار کنم. دوستان لطفا راهنمایی کنید منو...
      ویرایش توسط Parniya : 30 اردیبهشت 1393 در ساعت 22:43 دلیل: ویرایش عنوان

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      در دروازه رو میشه ببندی اما دهن مردم رو نه.....

وایسا هرچی دلشون میخواد بگه....

زندگی توی حال هست ن توی گذشته ...

سال دیگه که قبول شی دهن همشون بسته میشه...

امسال رو ی گوش تو نسیت به حرفای مردم در کن اون یکیش هم دروازه...

به شرطی که بخونی....اینم کمک ...20 تومن وشد:yahoo (4):
      :yahoo (4):

3. Top | #3
      DDM
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LimOoOoOoO نمایش پست ها
      در دروازه رو میشه ببندی اما دهن مردم رو نه.....

وایسا هرچی دلشون میخواد بگه....

زندگی توی حال هست ن توی گذشته ...

سال دیگه که قبول شی دهن همشون بسته میشه...

امسال رو ی گوش تو نسیت به حرفای مردم در کن اون یکیش هم دروازه...

به شرطی که بخونی....اینم کمک ...20 تومن وشد:yahoo (4):
      :yahoo (4):
      ممنون بابت راهنمایی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      از یه مشاور خوب کمک بگیرین. مطمئنا با توکل به خدا موفق میشین. اینو فراموش نکنین که آدمی قادر به انجام هر کاری هس.

من خوم مشاور دارم و با برنامه اون پیش میرم، ولی اون روز تو برنامه ونوس شنیدم که آقای نیکخو یه برنامه 25 روزه، 0 تا 100 نوشتن.

یه تحقیفی در این زمینه بکنین و اگه خوب بود با برنامه آقای نیک خو پیش برین و اگه احساس کردین، براتون مفید نیست، حضوری برین

پیش یه مشاور خوب تو شهرتون. انشالا شیرینی قبولی تون رو بخوریم:yahoo (1):

5. Top | #5
      DDM
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته کوچولو نمایش پست ها
      از یه مشاور خوب کمک بگیرین. مطمئنا با توکل به خدا موفق میشین. اینو فراموش نکنین که آدمی قادر به انجام هر کاری هس.

من خوم مشاور دارم و با برنامه اون پیش میرم، ولی اون روز تو برنامه ونوس شنیدم که آقای نیکخو یه برنامه 25 روزه، 0 تا 100 نوشتن.

یه تحقیفی در این زمینه بکنین و اگه خوب بود با برنامه آقای نیک خو پیش برین و اگه احساس کردین، براتون مفید نیست، حضوری برین

پیش یه مشاور خوب تو شهرتون. انشالا شیرینی قبولی تون رو بخوریم:yahoo (1):
      ممنون اما این اقای نیکخو کجا هستند؟ و برنامه ونوس ؟؟!!

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بر شما .
      یک دانش آموز خوب همیشه یک داوطلب خوب نیست . خوب فکرکنید و با توکل به حخدای منان شروع به تلاش کنید .
      حرف دیگران نباید برای شما مهم باشه . االبته نه در هر زمینه ای .
      باید به اهداف بزرگ و کوچکت ایمان داشته باشی و حتی اگر کسی به شما گفت راهت اشتباه هست نباید راهت را کج کنی.
      برنامه ریزی مناسبی داشته باش و توجه کن که برنامه ریزی مهم نیست اصل اجرای برنامه ریزی هست و همت و پایبندی به آن.
      شما میتونید حجم دروس رو تقسیم بر تعداد هفته های مدنظرتون کنید تا سرعت مطالعاتیتون مشخص بشه.
      چند نکته مهم و پیشنهاد :
      1 ) در کنکور افراط و تفریط کنید.
      2) فریب دتبلیغات کاذب را نخورید
      3) با دیگران مشورت کن اما تقلید نکن و به حرف هر کسی گوش نده و خوب در مورد صحبتها فکر کن.
      4) کتاب متناسب با سطح علمی خودتون انتخاب کنید .
      5) حتما در آزمون های شرکت تعاونی خدماتی کارکنان سازمان سنجش شرکت نمایید .
      6 ) هر روز قبل از مطالعه چند آیه از قرآن کریم مطالعه نمایید.
      ..... دانی که رسیدن هنر گام زمان است... . تلاش کنید و به خدا توکل . موفق باشید.

7. Top | #7
      DDM
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی سلیمانی نمایش پست ها
      سلام بر شما .
      یک دانش آموز خوب همیشه یک داوطلب خوب نیست . خوب فکرکنید و با توکل به حخدای منان شروع به تلاش کنید .
      حرف دیگران نباید برای شما مهم باشه . االبته نه در هر زمینه ای .
      باید به اهداف بزرگ و کوچکت ایمان داشته باشی و حتی اگر کسی به شما گفت راهت اشتباه هست نباید راهت را کج کنی.
      برنامه ریزی مناسبی داشته باش و توجه کن که برنامه ریزی مهم نیست اصل اجرای برنامه ریزی هست و همت و پایبندی به آن.
      شما میتونید حجم دروس رو تقسیم بر تعداد هفته های مدنظرتون کنید تا سرعت مطالعاتیتون مشخص بشه.
      چند نکته مهم و پیشنهاد :
      1 ) در کنکور افراط و تفریط کنید.
      2) فریب دتبلیغات کاذب را نخورید
      3) با دیگران مشورت کن اما تقلید نکن و به حرف هر کسی گوش نده و خوب در مورد صحبتها فکر کن.
      4) کتاب متناسب با سطح علمی خودتون انتخاب کنید .
      5) حتما در آزمون های شرکت تعاونی خدماتی کارکنان سازمان سنجش شرکت نمایید .
      6 ) هر روز قبل از مطالعه چند آیه از قرآن کریم مطالعه نمایید.
      ..... دانی که رسیدن هنر گام زمان است... . تلاش کنید و به خدا توکل . موفق باشید.
      استاد سلیمانی می خوام خواستن توانستن رو واسه خودم معنا کنم.ممنون بابت راهنمایی کاملتون

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اول این که خیلیییییییییییی از اقای سلیمانی ممنونم، واقعا حرف هاشون امیدوارم کرد(تو شرایط سختی که گرفتارش بودم) ،خیلی خیلی دیر با یه هدف خیلی بزرگ شروع کردم و یکی از دلایل اومدنم به سایت هم پست های انگیزشی و راهنمایی های خوب ایشونه...

دوست خوبم به نظر من اصلا نباید از امسال نا امید باشی،فقط به برنامه دقیق و درست احتیاج داری همین.به قول ایمان سرورپور من تو 40روز کاری رو میکنم که بقیه تو 4000روز نمیتونن.
      من با 0 چیزی میسازم که بقیه با 100 نمیتونن....
      و یادت باشه خدا قادر مطلق ه...
      نهایت تلاشت رو بکن ،انشالا به لطف خدا امسال به هدفت میرسی...
      پدرم وقتی مرد
      اسمان ابی بود...
      ویرایش توسط باران23 : 31 اردیبهشت 1393 در ساعت 00:48

9. Top | #9
      DDM
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط باران23 نمایش پست ها
      اول این که خیلیییییییییییی از اقای سلیمانی ممنونم، واقعا حرف هاشون امیدوارم کرد(تو شرایط سختی که گرفتارش بودم) ،خیلی خیلی دیر با یه هدف خیلی بزرگ شروع کردم و یکی از دلایل اومدنم به سایت هم پست های انگیزشی و راهنمایی های خوب ایشونه...

دوست خوبم به نظر من اصلا نباید از امسال نا امید باشی،فقط به برنامه دقیق و درست احتیاج داری همین.به قول ایمان سرورپور من تو 40روز کاری رو میکنم که بقیه تو 4000روز نمیتونن.
      من با 0 چیزی میسازم که بقیه با 100 نمیتونن....
      و یادت باشه خدا قادر مطلق ه...
      نهایت تلاشت رو بکن ،انشالا به لطف خدا امسال به هدفت میرسی...
      tnx .hatman

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من آقای نیک خو رو زیاد نمیشناسم (فقط در حد اینترنت و تلویزیون!!!) و شاید به گفته آقای سلیمانی، تبلیغات کاذب باشه.

یکی دو روز پیش، به طور اتفاقی، تو تلویزیون برنامه شون رو دیدم (ونوس)، گفتم شاید به دردتون بخوره، واسه همین گفتم.

وگرنه من قصد تبلیغ ندارم برا هیچ موسسه ای رو ندارم.

به هر حال موفق باشین

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ایشالا که موفق بشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن