خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alilord نمایش پست ها
      سلام!من مدرسم اوضاعش زیاد جالب نیست.کتابخونه هم مشکلی که هست اینه اکثرا مختلطا . . .
      کنکور رو توی خونه بزنم چطوره؟فقط صندلی شبیهشو ندارم!
      کنکور جامع رو داخل خونه بزنین خوبه اما برین یجا بزنین ک شلوغ باشه.چون مامانم میگه موقع کنکور مراقبا میرن و میان .یدفه بچه ها حالشون بد میشه و باعث میشه تمرکزتون بهم بخوره.پس داخل جایی ک خلوته نباشین.برا جوسازی کنکور هم ب یکی از اعضای خانواده بگین براتون وقت بگیرن و هی اعلام کنن مامانم من ک اینجوریه .مثلا بگن داوطلبان عزیز وقت آزمون رو ب اتمام هس یا 10 دقیقه دیگر زمان باقی نیس.منکه برا بار اول وقتی شنیدم میخواسم سکته کنم اما الان دیگه برام عادی شده.برا صندلی هم ب مدرسه مراجعه کنین حتما در اختیارتون میزارن مدرسه ما ک ب همه بچه های پیش نفری 1 صندلی دادن.موفق باشین/ موفق باشن/ موفق باشم
      /

2. Top | #17

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75 نمایش پست ها
      کنکور جامع رو داخل خونه بزنین خوبه اما برین یجا بزنین ک شلوغ باشه.چون مامانم میگه موقع کنکور مراقبا میرن و میان .یدفه بچه ها حالشون بد میشه و باعث میشه تمرکزتون بهم بخوره.پس داخل جایی ک خلوته نباشین.برا جوسازی کنکور هم ب یکی از اعضای خانواده بگین براتون وقت بگیرن و هی اعلام کنن مامانم من ک اینجوریه .مثلا بگن داوطلبان عزیز وقت آزمون رو ب اتمام هس یا 10 دقیقه دیگر زمان باقی نیس.منکه برا بار اول وقتی شنیدم میخواسم سکته کنم اما الان دیگه برام عادی شده.برا صندلی هم ب مدرسه مراجعه کنین حتما در اختیارتون میزارن مدرسه ما ک ب همه بچه های پیش نفری 1 صندلی دادن.موفق باشین/ موفق باشن/ موفق باشم
      /

دوستان واقعن صندلی لازمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      آره دیگه باید عادت کنی

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها یکی جواب من رو بده
      ممنون

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars khoon نمایش پست ها
      بعد اونوقت من که رشته ی ریاضی هستم فقط کنکور های ریاضی رو بررسی کنم ؟
      یه چیز دیگه
      اگه حدودا کنکور های 87 به بعد رو بخوام بزنم حدودا میشه 6 تا داخل و 6 تا خارج که اگه هر 3 روز بخوام یه کنکور بزنم حدودا تا همون روز کنکور فقط باید کنکور ها رو بزنم !!!!!! ؟؟؟؟؟
      و یه چیز دیگه
      من برای عربی کلاس جمع بندی میرم چون درست و حسابی نخوندم و الان هم هنوز عربی رو تموم نکردیم که بتونم تست هاش رو بزنم و یا مثلا لغات ادبیات رو هنوز کامل نخوندم ...... برای این جور موارد چیکار کنم ؟
      ممنون
      تقریبا تا حدودای 10 خرداد درس هارو تموم کن تا یکهفته قبل کنکور هم کنکور هارو بزن

Sent from my ST15i using Tapatalk

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا چرا چونه میزنین سر قیمت صندلی تو سخترین شرایط از خودت آزمون بگیر تا آماده هرجور مشکلی سرجلسه باشی

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      من اطلاع ندارم نیازه یا ن.مدرسه برامون ی جلسه مشاوره گذاشت بعدش هم ب هرنفر ی صندلی دادنوحتما نیازه دیگه چون مشاوران بهتر میدونن

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadkh نمایش پست ها
      تقریبا تا حدودای 10 خرداد درس هارو تموم کن تا یکهفته قبل کنکور هم کنکور هارو بزن

یعنی توی 2 هفته کل کنکور ها رو بزنم ؟ ( یعنی هر روز یه کنکور بزنم دیگه ؟؟؟؟ )
      فقط ریاضی ها رو بزنم یا رشته های دیگه هم بزنم ؟
      کنکور های 87 به بعد رو بزنم کافیه؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میتونید زودتر از 10 خرداد هم شروع کنی تقریبا سه هفته فرصت داری کمی میتونی 8 ،9 تا کنکور رو بزنی فقط هم رشته خودت رو بزن

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه سوال اساسی ....... الام من اگه بخوام رو صندلی کنکور بزنم (وقتی از رو دور دنیا در 4 ساعت بخوام بزنم) اون کتابش خیلی کلفته.... بنظرتون اذیت نمیکنه ادمو؟

11. Top | #26
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bl4Ck_96 نمایش پست ها
      یه سوال اساسی ....... الام من اگه بخوام رو صندلی کنکور بزنم (وقتی از رو دور دنیا در 4 ساعت بخوام بزنم) اون کتابش خیلی کلفته.... بنظرتون اذیت نمیکنه ادمو؟
      خب برگه هاشو جدا کن ! بعد منگنه کن !

12. Top | #27
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هر روز که خیلیه !‌ خسته میشین هر دو روز بازم بهتره ! ولی خب به نظر من زودتر شروع کنید ...از الان کم کم شروع کنید. تو یه روز و نیم باقی مونده هم جمع بندی و خوندن مطالبی که مشکل دارید ! خب خودتون بهتر میدونید اینش رو !

13. Top | #28

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mk.meydani نمایش پست ها
      خب برگه هاشو جدا کن ! بعد منگنه کن !

دلت میااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااد؟؟؟دی !!

14. Top | #29

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75 نمایش پست ها
      من اطلاع ندارم نیازه یا ن.مدرسه برامون ی جلسه مشاوره گذاشت بعدش هم ب هرنفر ی صندلی دادنوحتما نیازه دیگه چون مشاوران بهتر میدونن

ی صندلی تو خونه داریم ک تقریبا میشه گف خارداره!!!!دی!!اگه قراره تو سخخت ترین شرایط بزنیم برم روهمون ازمون بدم!!!!عمرا سرجلسه کنکور ازاون بدتر برام بیوفته!!!

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      به نظر من که مشکلی نداره شما میتونی یه صندلی مشابه صندلی های روز کنکور روتهیه کنی و اون لباسهایی که قراره بپوشی رو بپوش و اینکه در جای باز و فضای ارام تری باشی تا تمرکزتو از دست ندی ولی بنظر من با دوستاتون قرار بزارید باهم دسته جمعی برید یکی از کلاس های مدرسه و اونجا شروع به تست زنی کنکور کنید ما پارسال این کارو کردیم و خیلیم عالی بود ..امیدوارم موفق بشین
      وقتی داری یواشکی یک غلطی میکنی
      علاوه بر چپ و راست
      به بالا هم یک نگاهی بنداز

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن