خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      منم النگو های خودمو فروختم.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      وقتی به ما دهاتیا و شهرستانیا بها داده نمیشه .وقتی معلم نداریم.وقتی هدف بزرگ داریم. وقتی به تهران و معلماش دسترسی نداریم . مجبـــــــــــوریم مجبــــــــــوریم و باز مجبـــــــــــــــوریم دی وی دی بخریم.هر چیم که اینا بد باشن از بی معلمی خودمون که دیگه بهتره.نیست؟هر کی نمیخــــــــــواد نخره. آی شمایی که نظر میذاری به جای همه فکر میکنی و تصمیم میگیری اگه جای من بودی شرایطت مثل من بود تو تبعید گاه زندگی میکردی معلمات همه تبعیدی بودن بازم اینو میگفتی؟نه میگفتی؟
      آی به خدا حرف دلمو زدی آبجی.اینا که تو تهرانن یا خلاصه هر جایی که امکانات دارن و از دی وی دی ها استفاده کردن و بازم برای حل تست ها از روش های اونا استفاده میکنند بعد میگن نه نخر همه شون چرته همه پول کشیدنه و.... . هر کی دوست داره میخره دوست نداره نمیخره.فردی که طلای خواهرو میفروشه چرا به ما نمیگی که وقتی پدرمون کارگر هست حتی پول نداره طلای خواهرم رو هم بخره چیکار کنیم؟ها؟! من قبول دارم 100 درصد نمیشه بزنی با دی وی دی و ... ولی نکاتی که تو دی وی دی ها اموزش میدن فکر میکنی دبیرای ما یا جزوات بهمون آموزش میدن؟! من دیدم از فرمولای اون افراد استفاده کرده بعد به افراد دیگه گفته استفاده نکنید بیایید فقط کتاب رو بخونید که اینا به درد نمیخوره.شما فقط برو کتابو بخون به فرض فیزیک ببینم چند درصد میزنی آقای اصتاد! بعد شما که ماشالله همه فامیلتون رتبه دو رقمی اوردن همه شون فقط کتاب رو خوندن نه؟! فقط با کتاب خوندن این همه رتبه خوب آوردن! اقا اینا چیه میگید؟! آقایی که فکر میکنی هرکی دی وی دی بخره خره! اینجا اجازه نداری از این حرفا بزنی! هر کی دوست داره هر کاری میخواد میکنه دیگه شما هیچ کاره هستید که بگید خدا عقلو داده به انسان و انسان عاقل دی وی دی نمیخره پس همه ما خر شما انسان اصلا شما گل.ببخشید بابت رک بودنم هر چند میدونم پستمو اصلاح یا پاک میکنند ولی حداقل اونایی که پستمو خوندن درک کنن!

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط midia نمایش پست ها
      آی به خدا حرف دلمو زدی آبجی.اینا که تو تهرانن یا خلاصه هر جایی که امکانات دارن و از دی وی دی ها استفاده کردن و بازم برای حل تست ها از روش های اونا استفاده میکنند بعد میگن نه نخر همه شون چرته همه پول کشیدنه و.... . هر کی دوست داره میخره دوست نداره نمیخره.فردی که طلای خواهرو میفروشه چرا به ما نمیگی که وقتی پدرمون کارگر هست حتی پول نداره طلای خواهرم رو هم بخره چیکار کنیم؟ها؟! من قبول دارم 100 درصد نمیشه بزنی با دی وی دی و ... ولی نکاتی که تو دی وی دی ها اموزش میدن فکر میکنی دبیرای ما یا جزوات بهمون آموزش میدن؟! من دیدم از فرمولای اون افراد استفاده کرده بعد به افراد دیگه گفته استفاده نکنید بیایید فقط کتاب رو بخونید که اینا به درد نمیخوره.شما فقط برو کتابو بخون به فرض فیزیک ببینم چند درصد میزنی آقای اصتاد! بعد شما که ماشالله همه فامیلتون رتبه دو رقمی اوردن همه شون فقط کتاب رو خوندن نه؟! فقط با کتاب خوندن این همه رتبه خوب آوردن! اقا اینا چیه میگید؟! آقایی که فکر میکنی هرکی دی وی دی بخره خره! اینجا اجازه نداری از این حرفا بزنی! هر کی دوست داره هر کاری میخواد میکنه دیگه شما هیچ کاره هستید که بگید خدا عقلو داده به انسان و انسان عاقل دی وی دی نمیخره پس همه ما خر شما انسان اصلا شما گل.ببخشید بابت رک بودنم هر چند میدونم پستمو اصلاح یا پاک میکنند ولی حداقل اونایی که پستمو خوندن درک کنن!
      داداش برو اول بخون چی نوشتم بعد برای من از روی هوا حرف نزن.اوکی... من طقه حلب نشین میفهمی یعنی چی .. د نمیفهمی....

آره فقد کتاب خونده و کتاب کمک درسی.. پسر داییم برای دور دوم المپیاد شیمی ماشین حساب نداشته ببره سر جلسه اوکی میفهمی...
      بعدشا چرا زود جبهه میگیری..من که چیزی نگفتم.. عموجان این همه حرف منظورشون اینه که dvd ها نسبت به پولی که میگیرن مفت نمی ارزه.. حالا فهمیدی...دیگه حوصله کل ندارم..هر کاری دوس داری بکن

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها آروم باشید
      همه ی ما داریم دوران سختی رو میگذرونیم... هیچکس از حال اون یکی خبر نداره
      بیاین توی این مدت باقیمونده قوت قلب هم باشیم نه اینکه بشینیم از نداشته هامون گله کنیم.... بیخیال حاشیه بشین ...این بحثا الان موقعش نیست
      من میدونم همه ی ما بهترین نتیجه رو میگیریم با تلاش و امید
      این تلاش فرق نداره با دی وی دی باشه یا بی اون
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت
      ویرایش توسط Roya.Kh : 28 اردیبهشت 1393 در ساعت 20:04

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      راست میگه هااا...من میگم تو تلویزیون رتبه برتری که مبارن همشون میگن ما اوضامون بد بود و وقتی با شما آشنا شدیم ال شدیم بل شدیم جیم بل شدیم...یه جور رو ذهن ما دانش آموزا کار میکنن انگار اله نجات هسن،و هرکی با اینا کار کنه فقط میتونه رتبه برتر شه.اگه دستم به این احمدیه برسه!!!

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      وقتی به ما دهاتیا و شهرستانیا بها داده نمیشه .وقتی معلم نداریم.وقتی هدف بزرگ داریم. وقتی به تهران و معلماش دسترسی نداریم . مجبـــــــــــوریم مجبــــــــــوریم و باز مجبـــــــــــــــوریم دی وی دی بخریم.هر چیم که اینا بد باشن از بی معلمی خودمون که دیگه بهتره.نیست؟هر کی نمیخــــــــــواد نخره. آی شمایی که نظر میذاری به جای همه فکر میکنی و تصمیم میگیری اگه جای من بودی شرایطت مثل من بود تو تبعید گاه زندگی میکردی معلمات همه تبعیدی بودن بازم اینو میگفتی؟نه میگفتی؟
      عه خانومي شما كه بابات رييس بانك مليه شما ديگه چرا؟
      بخدا خوب نيس فك كني به نداشته هات
      منم كه اينهمه استاد پروازي و غير پروازي مياد شهرمونو ميره حتي يك جلسه هم نرفتم كلاسشون
      فقط و فقط برا كنكور ٩٢ ي همايش رفتم كه اونم انقضاش تموم شد
      همه چي كه امكانات نيست (البته ٥٠٪بستگي داره) ولي بازم ثابت كن ميتوني ميشه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      بی عدالتی همه جا هست...بنظرم خیلی هم به شهر و روستا مربوط نیست...(شاید هم هست!!!)
      یه دختر خانومی از فامیلای ما وضع مالی چندان خوبی نداره...داغون...این بنده خدا حتی اسم خیلی سبز رو هم نشنیده بود,چه برسه به همایش!
      ...مشهداا...یه جورایی همه جا هست این چیزاا...

همت خودت کجاس؟؟؟

شک ندارم این محصولات واسه یه عده مفیده یه عده نیست...پس نباید واسه همه یه نسخه کلی پیچید...
      تازشم خیلی ازین محصولات کیفیت خوبی دارن و واقعا میشه باهاش نتیجه گرفت..
      ماشالا اطلاع رسانی هم که بسیااار شده...پس صلاح مملکت خویش خسروان دانند..

از استارتر هم تقاضا دارم در این ایام باقی مانده تا کنکور کمتر ازین پستا بذارن تا جو فکری و ذهنی بچه ها بهم نریزه...آرامش فعلی اونا از هر چیزی واجب تره...باور کن.

تاپیک بسته/.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی
      ویرایش توسط Amiir : 28 اردیبهشت 1393 در ساعت 21:15

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      دوست خوبم شما فکر نمیکنی که این مطلب رو پیک سنجش برای این ایام چاپ کرده ؟ کارشناس های سازمان از وضع موجود اطلاع ندارند ؟
      داوطلبین باید به این امور دقت کنند . چه کنکوری های امسال و چه کنکوری های سال بعد.بیایم با واقعیت ها کنار بیایم و خودمون رو فریب ندیم .آرامش ذهنی داوطلبین با عدم وجود تبلیغات موسسات حاصل میشه . یک نگاه به رسانه ملی کنید . از شبکه 1 گرفته تا شبکه سلامت وجود موسسات مختلف باعث آزار روانی داوطلبین میشه . حتی بعد از اذان مغرب هم که داوطلب با خدای خودش خلوت کرده ناگهان تبلیغات باعث رنجش خاطر اونها میشه .
      الان که نباید از این حرف ها زد . تابستان هم که زوده از این حرف ها بزنیم . مهر هم که نمیشه . ایام نوروز هم که نمیشه پس کی میشه ؟
      با این تبلیغات فقط با عواطف مردم بازی میکنن .
      ما هم مطالب مختلف رو چاپ میکنیم شاید کسی گوش بده .
      کاری که قلم به یک زبان ساخت *** شمشیر به صد زبان نسازد

ویرایش توسط علی سلیمانی : 30 اردیبهشت 1393 در ساعت 14:58

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن