خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

دومین همایش آنلاین شیمی کشوری ( استاد مومنی )

قابل توجه کنکوری های سراسر کشور ، دومین همایش آنلاین شیمی کشوری ( استاد مومنی ) در تیر ماه سال 93
      این همایش با نیت ارائه فرصتی برابر برای تمام داوطلبان داخل و خارج کشور برگزار می شود ، جالب اینجاست که بدون هیچ پشتوانه و حمایت تبلیغاتی و بدون هیچ برند تجاری آموزشی!!!! که این روزا بازار داغی داره ،، همچون سال قبل انجام می گیرد .
      البته کسانی که با چشمانی باز به مقوله کنکور نگاه می کنند ، می توانند این پست را دائما تازه نگه دارند تا کنکوری های بیشتری با آن آشنا شوند .
      من معلم گچ خورده ام ، اگر تو این کارو نکنی خودم زحمتش را می کشم .
      تاریخ همایش :
      1- سوم تیر ساعت 7 تا 9 عصر
      2- پنجم تیر ساعت 7 تا 9 عصر ، این یکی از درجه اهمیت بیشتری برخوردار است ، چون که در این جلسه سوالات شیمی گروه صبح ( گروه ریاضی ) به طور حرفه ای تشریح خواهد شد .
      نکته مهم : سوالات شیمی رشته ریاضی هرساله آیینه تمام نمای سوالات شیمی رشته تجربی بوده و خواهد بود .

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      استاد میشه درباره ی همایش و نحوه ی اجراش کمی توضیح بدین؟
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با عرض پوزش از استارتر عزيز به هيچ وجه پيشنهاد نميكنم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      با عرض پوزش از استارتر عزيز به هيچ وجه پيشنهاد نميكنم

شماره تماس من 09116699542

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جواب پيام خصوصيتون:
      بنده هيچ ادعايي توي شيمي ندارم دوستامم ميدونن شيمي من در چه حديه
      فقط به عنوان فردي كه هم همايش بهمن بازرگاني رفتم هم همايش شما بودم به هيچ عنوان قابل مقايسه نيست
      حالا گيريم مقايسه هم نكنيم
      بازم پارسال خيلي از بچه ها ناراضي بودن يكيش اقايي بنام پرهام

و چقد زياد بودن كسايي كه پارسال صفحه همايشو بستن و اخر كلاس يادتونه چقد خلوت شده بود؟

همايش و كلاس انلاين اشتباه محضه
      اميدوارم اين پست منو پاك نكنن بخاطر شفاف سازي (اگه واقعا هدفشون خير بچه ها باشه پاك نميكنن)

6. Top | #6
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roya.kh71 نمایش پست ها
      استاد میشه درباره ی همایش و نحوه ی اجراش کمی توضیح بدین؟
      با سلام ، با اقتدار می گویم ، من استاد مومنی هستم . کسی که برای اولین بار کلاس آنلاین شیمی ، همایش آنلاین شیمی کشوری و ارائه تست احتمالی شیمی آنلاین را در ایران دارد . هدف از این همایش ها و کلاس های آنلاین فراهم کردن امکاناتی برابر نه ، بلکه اطلاعاتی فراتر و حرفه ای تر از آن چه تا حال آموختید . ( تجربه کلاس آنلاین شیمی کشوری منو به این باور واداشت . )
      آره دوست عزیز ، شما کافی است که به صفحه اول سایت کانون شیمی گرگان مراجعه کنید و نرم افزارهای گفته شده را دانلود و نصب کنید . حال با هزینه ای خیلی کم تر از آن چه تصور می کنید با کلیک بر روی لینک همایش آنلاین ( که درواقع حضوری است . ) از تجربیات ارائه شده در طراحی تست احتمالی شیمی کنکور و گلچینی از آن با ارائه روش های فوق العاد کوتاه و حرفه ای بهرهمند شوید ، پس شما که شهرستانی هستید ، شما که تهرانی هستید به سادگی می توانید از این همایش استفاده کنید .
      ( هرچند در این مسیر سخنانی سرد را در این تاپیک خواهم شنید ، باور کنید که این سخنان به من انرژی صد چندان خواهد داد ، واگر چالشی هم در شیمی داشتید شماره تماس من : 09116699542

7. Top | #7
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جواب پيام خصوصيتون:
      بنده هيچ ادعايي توي شيمي ندارم دوستامم ميدونن شيمي من در چه حديه
      فقط به عنوان فردي كه هم همايش بهمن بازرگاني رفتم هم همايش شما بودم به هيچ عنوان قابل مقايسه نيست
      حالا گيريم مقايسه هم نكنيم
      بازم پارسال خيلي از بچه ها ناراضي بودن يكيش اقايي بنام پرهام

و چقد زياد بودن كسايي كه پارسال صفحه همايشو بستن و اخر كلاس يادتونه چقد خلوت شده بود؟

همايش و كلاس انلاين اشتباه محضه
      اميدوارم اين پست منو پاك نكنن بخاطر شفاف سازي (اگه واقعا هدفشون خير بچه ها باشه پاك نميكنن)

هرگز نباید پاک بشه ، ناظر محترم اصلا پاک نشه من تمام هم و غمم پیشبرد اهداف آموزشی کشور است ،،،، در همایش آنلاین ، پارسال من ، شاگردی به نام پرهام ثبت نام نکرده بود ، تمام ثبت نامی ها بچه های کلاس آنلاین من بودند ، اما دوستی به نام مهسا از کرمان وارد همایش شد ، ولی چون با فرمول هایی که ما در همایش برای حل مسئله داشتیم آشنایی نداشت ، نتونست دوام بیاره و همایش را ترک کرد با گفتن این جمله : وای 15000 تومان من حیف شد !!!
      پس شما در همایش من نبودید ، مخصوصا همایش 6 تیر که بررسی تشریحی سوالات کنکور شیمی ریاضی بود .
      گفتم که اگر می خواستم با این سخنان سرد میدان را ها کنم ، اولن کلاس آنلاین و مکمل شیمی را در سطح ملی و بین المللی پیاده نمی کردم . شما ادامه بدید .
      اما دوستان دیگری که در همایش بودن الان همگی در دانشگاه و مشغول هستند .
      لینکی در ادامه خواهم داد که مطلب را روشن کنه ، البته در این صفحه ای که هدایت می شوید اکثر پست ها و تشکر های مثبت با بک آپ سرور قبلی حذف شده است .
      ناظرین محترم این لینک را پاک نکنید ، برای شفاف سازی موضوع گذاشتم اولین همایش آنلاین شیمی کشوری – کنکور 92 - کانون شیمی گرگان
      ویرایش توسط ostadmomeni : 27 اردیبهشت 1393 در ساعت 12:08

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اقايي كه از اراك ثبتنام كرده بود چقد موند؟!
      ضمنا شما روش كارتون فقط به درد كسايي ميخورد كه باهاتون كلاس اومده بودن
      اقايي كه از اراك بود يا اون خانم اصفهاني كه گفت راه حل هارو نميفهمه؟
      من نميگم تدريس شما مشكل داره به هيچ وجه همچين جسارتي نكردم
      جناب بازرگاني كسي كه صفر باشه توي يك روز رسوند به ٢٥٪ (با سند حرف ميزنم)
      اكثر بچه هاي انجمن يا از شيمي مهروماه استفاده ميكنن يا مبتكران و دقيقا روز اخر توي همايش شما از راه هايي جواب ميدين كه بچه ها اشنا نيستن
      همايشي كه جوابگوي هر سطحي نباشه ...
      من ديگه حرفي در اين مورد ندارم جدفمم بحث نيست فقط گفتم پيشنهاد نميكنم

9. Top | #9
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اقايي كه از اراك ثبتنام كرده بود چقد موند؟!
      ضمنا شما روش كارتون فقط به درد كسايي ميخورد كه باهاتون كلاس اومده بودن
      اقايي كه از اراك بود يا اون خانم اصفهاني كه گفت راه حل هارو نميفهمه؟
      من نميگم تدريس شما مشكل داره به هيچ وجه همچين جسارتي نكردم
      جناب بازرگاني كسي كه صفر باشه توي يك روز رسوند به ٢٥٪ (با سند حرف ميزنم)
      اكثر بچه هاي انجمن يا از شيمي مهروماه استفاده ميكنن يا مبتكران و دقيقا روز اخر توي همايش شما از راه هايي جواب ميدين كه بچه ها اشنا نيستن
      همايشي كه جوابگوي هر سطحي نباشه ...
      من ديگه حرفي در اين مورد ندارم جدفمم بحث نيست فقط گفتم پيشنهاد نميكنم

درود بر شما که خودت گفتی ، من روشی متفاوت که مکمل تمام روش های روتین و معمولی است دارم . لیست پرداخت آنلاین پارسال را برات همینجا می ذاشتم و نشون می دادم که از اراک و اصفهان دانش آموزی جز دانش آموزان آنلاینم نداشتم . ما غم 25% نداریم ، غم بچه های تیم ما درگرو 90 تا 100% است .
      در هرصورت موفق باشید ، شما به کارتون ادامه بدید . برای من یکی ، کافیه فقط یک نفر در این همایش ثبت نام کنه ، اون وقت من به مسئولیت خودم عمل کردم .
      http://forum.konkur.in/thread4257.html

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خودتونم ميگين تيم ما يعني كسي كه چند ماهه باهاش كار ميكنين نه يكي كه همينجوري اسم بنويسه
      ضمنا من نگفتم واي حيف١٥ تومنم! همين گوشي كه باهاش كامنت ميذارم خودش گوياي وضعيت ماليم هست
      گفتم حيف ١٥تومن كه بدي براي همچين همايشي

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منكه همه چيو گفتم اينم بگم ديگه
      ي تخته سفيد وسط بود استاد حل كنه بچه ها خط خطيش ميكردن،قلب ميكشيدن،صفحه رو ميبستن يا پاك ميكردن

سه چهار بار هم تلفنشون زنگ خورد وسط همايش جواب ميدادن صداشون توي اسپيكر ميومد نميفهميدي دارن مسئله حل ميكنن يا با تلفن حرف ميزنن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      امیدوارم نظر منو حذف نکنن. ولی کسی که از خودش مطمئن هست باید سرش به کار خودش باشه.نه اینکه سر کلاس هواسش به تیم مشاوره ی احمدی باشه و سعی در بد گویی اون کنه.من طرفدار کسی نیستم.طرفدار خودم و بچه های کنکوری مثل خودمم که شما وقت با ارزششونو بجای پر کردن با تمرین و تست با بد گویی این مشاور و اون مشاور هدر میدین.شما نه کتاب بازرگانی و نه خیلی سبز رو قبول دارین.میشه بگین شما خودت تا حالا چند تا رتبه داشتی؟دیگه من از کتاب بازرگانی بالاتر نمیبینم که شما اونو قبول ندارین.صد رحمت به احمدی که حداقل تو سر کتابای تست نمیزنه بهت میگه برو بازرگانی روبخر بعد اگه مشکل داشتی بیا سی دی منو نگاه کن.شما فقط خودتو و کتاب خودتو قبول داری.سالی که نیکوست از بهارش پیداس.......من با مهسا کاملا موافقم.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تا نباشد چيزكي مردم نگويند چيزها...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصولا همایش شیمی جوریه که هرکسی نمیتونه برگزار کنه!همین بهمن بازرگانی و دکتربابایی که همایشی که برگزار میکنن فقط تعداد دخترانش توی تهران 1000 نفره!نمیگن ما به شما درصد100 تحویل میدیم بعد همایش!!!!!!!!
      بعد هم کلا همایش آنلاین در هر درسی و با هر پایه ای حتی با خود بهمن بازرگانی هم غلط اندر غلطه!(نظر منه این فقط)
      ضمنا تلاش شما کاملا قابل ستایشه استاد!

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اره الان یارو 1 سال خوابیده میاد همایش شرکت میکنه 85 درصد شیمی میزنه....اونم 1 روز قبل کنکور یا 1 ماه

من نمیفهمم اخه همایش دیگه چیه؟؟ مثلا میخاد بگه فرمول بزوییک اسید چیه؟؟ یا تست محاسباتی حل کنه رو تخته هوشمند ؟؟ بعد داوطلب سر جلسه تخته هوشمندش کجاس؟؟؟؟؟

خو پس این کتابای مبتکران و ... چی کار میکنن خو اینام همینارو میگن دیگه تازه چاپم شده رو کاغذ نمیخاد خودتت بنویسی...

همایش فقط واسه زیست جواب میده اونم همه میدونن چرا...

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن