خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: تابستون

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

تابستون

سلام من امسال دوم تجربی ام برا تابستون لازمه درسی از سوم تجربی رو پیش خوانی کنم؟؟؟؟؟؟پشتیبان قلمچی گفت لازم نیست اگر لازمه کدوم درس ها؟؟؟؟؟؟
      راستی سال دوم رو مسلط بشم بهتر نیست؟کدوم درس؟؟؟(عمومیا لزمه؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درس های عمومی که اصلاً لازم نیست مگر عربی فقط
      درس های اختصاصی هم ریاضی و فیزیک نیاز به معلم داره اگه می تونی اونار کار کنی بد نیست
      شیمی هم بتونی مباحث موازنه و اسکیومتری خودتو قوی کنی کافیه

ولی زیست رو حتماً حتماً بشین بخون... چون خیلی مهم و کاربردی مخصوصاً سال سوم که نیاز به خوندن زیاد داره. حتی اگه شده یه بار کل کتاب رو همینطوری بخون.

بقیه درس هارو الزام نیست بخونی ولی از من می شنوی زیست رو خیلی خوب بشین بخون

البته پیشنهاد من اینه بشینی درس های دوم رو 2 ماه مرور کنی و یکم تست کار کنی و خودتو قوی کنی و 1 ماه هم بشینی درس های سوم رو مثل زیست که خیلی مهمه بخونی

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh7777777 نمایش پست ها
      سلام من امسال دوم تجربی ام برا تابستون لازمه درسی از سوم تجربی رو پیش خوانی کنم؟؟؟؟؟؟پشتیبان قلمچی گفت لازم نیست اگر لازمه کدوم درس ها؟؟؟؟؟؟
      دوست عزیز بستگی به مدرستون وشرایط درسی سال گذشتتون داره

اگه درس های سال گذشته رو درحد نمره20 بلد هستید بسم ال...!!درس های سوم رو شروع کنید به خوندن ودوم رو مرور کنید ولی اگه درس های سال دوم رو بلد نیستید حتما مشکلاتتون رو بامعلم یا کتاب آموزشی برطرف کنید(برطرف کردن مشکلات سال گذشته اولویت داره به پیشخوانی مباحث سال بعد)
      اگه مدرستون دبیرهای خوبی داره نیاز نیست تابستون واسه سوم کلاس برید ولی اگه میدونید دبیرهای ضعیفی دارید حتما توی هر درس اختصاصی که ضعیف هست کلاس برید از تابستون یا از پاییز فرقی نمیکته.
      واینکه انرژی خودتون رو کاملا روی درس تخلیه نکنید
      به ورزش ویا موسیقی ویا هرفعالیت جانبی که علاقه دارید برسید وسعی کنید مثل ماهمه چیز رو به بهانه درس تعطیل نکنید.

درمورد عمومی هاهم بستگی به انگیزه خودتون داره
      مثلامن به یکی ازدوستانم که خیلی مصمم وبا انگیزه بود پیشنهادکردم که حتی دروس حفظی مثل دینی رو هم بخونه چون توی حافظه بلندمدتش تثبیت میشه ولی خب اگه حال وحوصله اینجور حفظیجات رو ندارید(که کاملا هم طبیعیه) میتونید روی مباحث مفهومی دروس عمومی تمرکز کنید مثل قرابت وآرایه در ادبیات یا زبان انگلیسی(درموردزبان هم بگم اگه زبان خوبی ندارید از همین الان به فکر باشید وکلاس خوبی ثبت نام کنید چون تقریبا هیچکس درسال کنکور زبانش قوی نمیشه چون درس های دیگه مهمتر هستند وبا این وجود کسایی که قبلا کلاس زبان رفتن از اونایی که نرفتن جلومیزنن)
      پس درمورد عمومی هم فک نکن که اگه دروس حفظی روخوندی ضرر کردی نه اصلا اینطور نیست
      تویی که این دروس رو خوندی درسال پیش تفاوتت رو بابقیه حس خواهی کرد.

درمورد قرابت هم پیشنهاد من قرابت معنایی هامون سبطی هست چون واقعا کتابش به درد همه سنی میخوره وخیلی خوب قرابت رو جامیندازه(غیرمستقیم به آرایه هم کمک میکنه)
      ویرایش توسط amirsalarsh : 26 اردیبهشت 1393 در ساعت 13:36

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      روزی 12 ساعت بشین خونه فقط بخون دوم تموم میشه سوم هم نصف(حتی دینی)خودم میخوام اینکارو بکنم ولی باید خیلی تلاش کرد

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببين من خواهر خودم فقط يك سال از تو كوچيكتره اينارو حتما بهش ميگم پس بدون دلسوزانه و بي غرض ميگم
      فيزيك سال اول دو فصل اخر رو از گاج بخون تمام تست هاشم بزن(اين خودش ده درصد فيزيك كنكورتو تضمين ميكنه)
      بعد سال دوم زيست رو فصل به فصل بخون نه كه اول كل كتاب رو بخوني بعد بري تست بزني
      هر فصل كه خوندي تا تستاشو نزدي نرو سراغ فصل بعد
      سعي كن يه ماهه زيستتو تموم كني كه تا مهر دو دور مرور كني ولي دور اول بايد عالي بخوني زيست رو(هر روز ١.٥ساعت)
      شيمي سال دوم رو يك روز درميون بذار توي برنامت
      رياضي و هم فيزيك رو از گاج درسنامه هاشو بخونو تستاشو بزن
      از عموميا هم زبان تمام لغاتاي كتاب درسيتو حفظ كن
      عربي قواعد رو در حد كتاب دوم دبيرستان كامل بخون
      ادبيات هم لغت و املا رو از همين الان كار كن
      -----
      برنامه:
      تير: كل زيست دوم و شيمي دوم تموم+رياضي و فيزيكم تا هرجا شد
      مرداد:رياضي فيزيك تموم، توي نت بگرد واكنش هاي كتاب درسي رو دانلود كن حفظ كن براي شيمي سوم+ زيست دور دوم
      شهريور : تست هاي زيست دوم از كتاب الگو

من مباحث سوم رو پيشنهاد نميكنم كار كني چون سال بعد هم وقت داري برا اونا
      امسال فقط دوم +فصل يك شيمي سوم كافيه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh7777777 نمایش پست ها
      تو کانون سال قبل که 2 درس اختصاصی سال بعد اجباری بود. به نظر من زیست و ریاضی برداربد .
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن