خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

جمع بندی فیزیک کنکور با تست های نمونه

سلام دوستان
      سوال داشتم از خدمتتون
      من کامل فیزیک رو جمع کردم تمام تکنیک ها و فرمول هارو خوندم در طول سال به نسبت تست هم زدم اما یه سری مبحث خاص که الان هم فراموششون کردم
      فیزیک رو کامل بلدم تکنیکاشو ، فرمولاشو ، اما یه سری تست از هر فصل میخوام که از این تکنیک هایی که بلدم استفاده کنم و روشون تسلط پیدا کنم !!
      اگه کتابی هست که یه سری تست که بتونه کامل کنکور رو برام جمع کنه مثلا از هر فصل میانگین 40 50 تا تست داشته باشه (صرفا لازم نیست درسنامه داشته باشه چون بلدم درسارو)

مرسی از اینکه جواب می دید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      بهترین کتاب برای جمع بندی فیزیک کتاب فیزیک پایه تخته سیاه هست. موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Isaac نمایش پست ها
      سلام
      بهترین کتاب برای جمع بندی فیزیک کتاب فیزیک پایه تخته سیاه هست. موفق باشی
      از همین مولف(نوکنده) هفت چیزِ خیلی سبز هم هست

میتونید از همایش دریافت هم استفاده کنید

اینکه کدام منبع بهتر است نظر شماست و نه من :-)

موفق باشید
      گه ملحد و گه دَهری و کافر باشد
      گه دشمن خلق و فتنه پرور باشد
      باید بچشد عذاب تنهایی را
      مردی که ز عصر خود فراتر باشد

دکتر شفیعی کدکنی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز کتاب جمع بندی فیزیک مهر و ماه زرد رنگ دقیقا همان چیزی است که دنبالش هستید...

این کتاب شامل آموزش + حدود 30-50 تست از هر فصل میباشد که کلیه تکات را پوشش میدهد

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiralizamani نمایش پست ها
      سلام دوستان
      سوال داشتم از خدمتتون
      من کامل فیزیک رو جمع کردم تمام تکنیک ها و فرمول هارو خوندم در طول سال به نسبت تست هم زدم اما یه سری مبحث خاص که الان هم فراموششون کردم
      فیزیک رو کامل بلدم تکنیکاشو ، فرمولاشو ، اما یه سری تست از هر فصل میخوام که از این تکنیک هایی که بلدم استفاده کنم و روشون تسلط پیدا کنم !!
      اگه کتابی هست که یه سری تست که بتونه کامل کنکور رو برام جمع کنه مثلا از هر فصل میانگین 40 50 تا تست داشته باشه (صرفا لازم نیست درسنامه داشته باشه چون بلدم درسارو)

با این شرایطی که گفتی بهترین کار زدن تست بصورت مجموعست که میتونه تو تنظیم وقت هم بهت کمک کنه
      اصلن اول بیا تستای کنکور چندسال اخیر تجربی رو بزن تو وقت استاندارد خودش و بعد تستای فیزیک رشته ریاضی رو همراه با بقیه درسا بزن یعنی شبیه سازی کنکور!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiralizamani نمایش پست ها
      سلام دوستان
      سوال داشتم از خدمتتون

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRD@D نمایش پست ها
      با این شرایطی که گفتی بهترین کار زدن تست بصورت مجموعست که میتونه تو تنظیم وقت هم بهت کمک کنه
      اصلن اول بیا تستای کنکور چندسال اخیر تجربی رو بزن تو وقت استاندارد خودش و بعد تستای فیزیک رشته ریاضی رو همراه با بقیه درسا بزن یعنی شبیه سازی کنکور!
      نظر ایشون+اینکه چون مشکل درسنامه نداری پس همایش رو حتما بخر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن