خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما کدوم منبع رو برای زیست1 انتخاب میکنید؟!

رأی دهندگان
    189. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • الگو

110 58.20%
    • خیلی سبز

74 39.15%
    • خانه زیست شناسی(گربه)

3 1.59%
    • رمزینه

1 0.53%
    • فاطمی

1 0.53%
    • کوله پشتی

1 0.53%
    • آبی کانون

8 4.23%
    • مهروماه(نموداری)

5 2.65%
    • نیمکت سبز

0 0%
    • نوبل

2 1.06%
    • 8000 تست گاج

12 6.35%
    • هم کلاسی ها(فردین جوادی)

14 7.41%
    • همگامان

1 0.53%
    • سایر منابع

13 6.88%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 167
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا نظرتون در مرد 8000تست گاج چیه؟چاپ جدیدا کی میان؟

*looking for..
      **in niz bogzarad

2. Top | #32
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط گاج جامع , شک نکن برترینه

Sent from my Apple Ipad Air Using Tapatalk
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      "مقایسه چندمنبع تستی شناخته شده در درس زیست شناسی از نظر دکتر فردین جوادی"
      منابع تستی :
      کتاب میکرو طبقه بندی گاج :
      این کتاب که اولین کتاب تست به سبک کنکورهای اخیر است بسیار قوی نگاشته شده است . دقیقا با توجه به سبک کنکور ، به قیدها توجه ویژه ای شده است ، کلمات مهم و کلیدی کتاب درسی اهمیت ویژه ای در این کتاب پیدا کرده اند ، در گزینه ها از جملات طولانی استفاده شده است و دیگر مثل قبل ها تک گزینه ای نیستند . تست های شمارشی به همراه تست های مقایسه ای در این کتاب به وفور یافت می شود . از نظر هزینه هم می توان گفت ارزان ترین کتاب تست زیست شناسی می باشد . این کتاب 2 جلد است که جلد اول شامل تست ها و جلد دوم شامل پاسخ نامه ی تشریحی می باشد . این کتاب فاقد درسنامه می باشد و فقط در بخش هایی نکاتی را در قالب کادرهای توجه آورده است . یکی دیگر از ویژگی های آن بررسی تمامی تست های سراسری داخل و خارج به همراه تست های آزمون های سنجش می باشد که باعث غنی شدن این کتاب از نظر تستی می باشد. همچنین در این کتاب به شکل های کتاب درسی توجه ویژه ای شده است . با این حال در این کتاب مانند همه ی کتابهای موجود در بازار غلط علمی وجود دارد که البته نظر شخصی مولف محترم این کتاب می باشد .
      کتاب نشر الگو :
      این کتاب می شود گفت که دومین کتابی می باشد که تست هایش را با سبک جدید کنکور وقف داد . این کتاب هم عینا توضیحاتش مانند کتاب گاج است اما در مواردی از کتاب گاج برتری دارد که قابل تامل می باشد برای مثال :
      در این کتاب نسبت به کتاب گاج بیشتر و عمیق تر به جملات کتاب درسی پرداخته شده است. همچنین این کتاب تست هایش از نظر سختی کمی قوی تر از کتاب گاج می باشد و همچنین از نظر پوشش تست ها ، علاوه بر تمامی تست های سنجش ، سراسرس خارج و داخل ، تست های گزینه دو را هم پوشش داده که بسیار کمک کننده می باشد . اگر خاطرتان باشد جناب آقای جوادی بارها تاکید کرده که حتما یک داوطلب تجربی تست های زیست شناسی آزمون های آزمایشی را بررسی کند چرا که این موضوع باعث یادگیری نکات بیشتری می شود و از طرفی امکان دارد همان مولف آزمون آزمایشی شما در همان سال یکی از طراحان کنکور باشد !! و در صورت اتفاق افتادن این موضوع تست های کنکور سبکش برای شما غریبه نخواهد بود. از طرفی در این کتاب نکاتی در قالب کادرهای آموزشی آورده شده است که بسیار خلاصه می باشد و به عنوان یک درسنامه نمی توان از آن استفاده کرد و بیشتر روی متن کتاب درسی تکیه شده است . اما این کتاب 2 مشکل دارد :
      مشکل اول : در این کتاب غلط های علمی فراوانی دیده می شود که می تواند گریبانگیر دانش آموز شود . از طرفی نشر الگو در حال حاضر فقط برای سال دوم و سال سوم کتابهایش را بروز کرده است و پیش دانشگاهی بروز نیست و به عبارتی بدرد کنکور نمی خورد . در مورد کتاب دوم هم بگویم که این کتاب نسبت به کتاب سوم بسیار ضعیف نگاشته شده است و تفاوت چندانی با ورژن قبلی اش ندارد .
      خیلی سبز :
      همانطور که می دانید این کتاب اکم بی قید و شرط زیست شناسی ایران بود !! اما با سبک جدید سوالات از دور رقابت ها حذف شد چون تست هایشان تک گزینه ای بود و هیچ کمکی به دانش آموزان نمی کرد با این حال انتشارات خیلی سبز تصمیم به ویرایش کتابهای خود کرد که 3 فصل اول کتاب سوم را ویرایش کرد . این 3 فصل درسنامه دار شدند و تست هایشان به سبک تست های کنکور سراسری اخیر نگاشته شد . اما تست هایی که نگاشته شدند ضعیف می باشند و به قدرت تست های انتشارات گاج و نشر الگو نمی رسند. از نظر درسنامه همانطور که می دانید علت شهرت این انتشارات برای همین درسنامه هایشان بود . این کتاب از نظر مفهوم خوب کار کرده است اما سبک سوالات کنکور سراسری به گونه ای می باشد دانش آموز علاوه بر مفهوم باید نکات ترکیبی و مقایسه ای رو یاد بگیرن که در این کتاب کمتر توجه شده . اگر به سوالات کنکور سراسری 93 نگاه کنید متوجه می شوید در بسیاری از سوالات هر گزینه از یک فصل می باشد !! و حتی از یک کتاب متفاوت !! . هر چند در این درسنامه ها نکات ترکیبی آورده شده است اما خیلی کم می باشند و نیاز کنکور را برطرف نمی کنند زیرا مولف مجبور بوده است برای جلوگیری از حجم زیاد کتاب درسنامه ها را فشرده تر بنویسد .

توصیه ی جناب جوادی به شما :

کتاب کمک آموزش : کتاب فاگوزیست یا هر جزوه ای که کامل باشد یا هر کتاب دیگری که صرفا درسنامه باشد
      کتاب تست : برای سال سوم : نشر الگو و برای سال دوم و پیش دانشگاهی انتشارات گاج

توجه !! توجه !!
      دقت داشته باشید که کتابهای همایش زیست شناسی نشر دریافت برای جمع بندی می باشد و نمی توان از آن به عنوان یک کتاب کمک آموزشی و درسنامه استفاده کرد.

منبع : سایت
      zist110.ir فاگوزیست (فردین جوادی)

با خودم میگویم :

باید یک بار به خاطر همه چیز گریه کرد

آن قدر که اشک ها خشک شوند

باید این تن اندوهگین را چلاند و بعد دفتر زندگی را ورق زد ..

به چیز دیگری فکر کرد

باید پاها را حرکت داد و همه چیز را از نو شروع کرد ...

"آنا گاوالدا"

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من هنوز کتابای زیست انتشارات نشر الگو رو تهیه نکردم! میخواستم بدونم از بچه ها کسی هست چاپ جدید (یعنی ویرایش شده ی سال دوم و سوم , پیشش که فک کنم ویرایش جدیدش مهر آماده بشه!) زیست الگو رو تهیه کرده باشه؟؟؟؟؟ راسته که غلطای علمی زیاد داره؟؟؟؟(با غلط تایپی مشکلی ندارم ولی غلط علمی...) و دیگه هم اینکه نظرتون راجع پیشنهاد آقای جوادی چیه؟؟؟ که گفته برای تست سال سوم نشر الگو و دوم و پیش دانشگاهی میکرو طبقه بندی گاج طوسی؟؟ یا نه! هر سه سالو همون الگو رو بگیرم من زیستم خوبه میخوام کتابی بگیرم که تستای سطح بالا داشته باشه و مشابه کنکور. این پایینیم که توصیه ی آقای جوادیه :

توصیه ی جناب جوادی به شما
      :

کتاب کمک آموزش : کتاب فاگوزیست یا هر جزوه ای که کامل باشد یا هر کتاب دیگری که صرفا درسنامه باشد
      کتاب تست : برای سال سوم : نشر الگو و برای سال دوم و پیش دانشگاهی انتشارات گاج

توجه !! توجه !!

دقت داشته باشید که کتابهای همایش زیست شناسی نشر دریافت برای جمع بندی می باشد و نمی توان از آن به عنوان یک کتاب کمک آموزشی و درسنامه استفاده کرد.

با خودم میگویم :

باید یک بار به خاطر همه چیز گریه کرد

آن قدر که اشک ها خشک شوند

باید این تن اندوهگین را چلاند و بعد دفتر زندگی را ورق زد ..

به چیز دیگری فکر کرد

باید پاها را حرکت داد و همه چیز را از نو شروع کرد ...

"آنا گاوالدا"

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرم برای هر سه سال گاج بگیرید استاندارد کنکوره الگو جالب نیس(شبیه کنکور نیس نویسندش فقط خواسته سختش کنه)
      تیپ بندی سوالات گاج شبیه ترین به کنکوره
      ضمنا موفقیت در کنکور فقط این نیس که سوالای سخت حل کنید...

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دوستان هیچ کتابی مطلقا بی غلط نیست حتی کتاب آقای جوادی!

غلط علمی هم کسی خواست از گاج پ خ بده بهش بگم!

راستی این که زیست دوم الگو به قوی ای سوم نیست رو منم بهتون گفتم ولی الان اضافه میکنم در همین حال هم از گاج قویتره تستاش
      علاوه بر این من نگفتم همایش صرفا آموزشیِ ،، گفتم همایش+کتاب درسی!!!

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی از محمد عزیز بابت پستای خوبت من که تصمیممو گرفتم
      ویرایش جدید الگو برای دوم و سوم کی میاد؟
      راستی برای پیش پی الگو به روز شده یا برم سراغ گاج؟
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کایسا نمایش پست ها
      مرسی از محمد عزیز بابت پستای خوبت من که تصمیممو گرفتم
      ویرایش جدید الگو برای دوم و سوم کی میاد؟
      راستی برای پیش پی الگو به روز شده یا برم سراغ گاج؟
      یعنی از اینی که الان تو سایتش هست جدیدتر؟؟؟؟!!!!دوم رو که مطمئن باش جدیدتر نمیشه ولی سوم رو حساب اینکه 1تغییراتی زیست سوم امسال داره(کتاب درسی) شاید تغییر بدن!که اگر شما94کنکور داری باید همینی که الان هست رو بخری
      پیش هم جلد1 ویرایش شده و بزودی میاد
      پیش2 هم تا وقتی شما بخواید اونو بخونید حتمن میاد

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      من که الزامی نمیبینم
      اگر حتمن میخواید درسنامه ی حجیم و وقتگیر بخونید فاگوزیست رو پیشنهاد میدم تا خیلی سبز!ولی کتاب درسی فراموش نشه

اینو از یکی از دوستامم شنیدم
      میگفت خود آرامفر تو فرصت برابر گفته ولی من که کتابشو دیدم تغییری نکرده بود
      شما مطمئنید؟خودتون دیدید؟
      آره خودش توی فرصت برابر گفت حتی نمونه صفحه هم نشون داد.ولی توی نمونه ای که توی سایتشون هست تغیییر ندادن

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      یعنی از اینی که الان تو سایتش هست جدیدتر؟؟؟؟!!!!دوم رو که مطمئن باش جدیدتر نمیشه ولی سوم رو حساب اینکه 1تغییراتی زیست سوم امسال داره(کتاب درسی) شاید تغییر بدن!که اگر شما94کنکور داری باید همینی که الان هست رو بخری
      پیش هم جلد1 ویرایش شده و بزودی میاد
      پیش2 هم تا وقتی شما بخواید اونو بخونید حتمن میاد
      اینی که گفتن الگو واسه سوم غلط علمی داره درسته؟؟؟؟؟
      من واسه سوم کتاب میخوام.امسال خیلی سبز خوندم که میشه گفت خیلی بد نبود.الگو یا خیلی سبز؟

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.zAhRa.S نمایش پست ها
      اینی که گفتن الگو واسه سوم غلط علمی داره درسته؟؟؟؟؟
      من واسه سوم کتاب میخوام.امسال خیلی سبز خوندم که میشه گفت خیلی بد نبود.الگو یا خیلی سبز؟
      هر کتابی غلط داره من تا الان فقط1سوتی توی سوم دیدم(کامل نخوندمش)
      الگو رو بخر

12. Top | #42
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

هم آموزش و هم تست

همون الگو
      اگه شما دو کتاب واسه دوم پیشنهاد بدید، که یکیش واسه تست باشه و یکیش واسه آموزش، چی میگید؟
      الگو واسه هر دو منظور خوبه؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

همون الگو
      اگه شما دو کتاب واسه دوم پیشنهاد بدید، که یکیش واسه تست باشه و یکیش واسه آموزش، چی میگید؟

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marsad نمایش پست ها

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

آره میشه هر2 از الگو استفاده کنی ولی خب همه ی درسنامه ی الگو اون ایستگاه هاش نیست بلکه پاسخش هم خودش درسنامه هست
      ولی خب به نظر من واسه آموزش کتاب درسی+همایش دریافت----فاگوزیست هم خوبه ولی وقتگیره
      تست هم الگو

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چه جوری میشه از این کتاب زیست 1 الگو بهترین استفاده داشت! (روش پیشنهادی مطالعه و زدن تستاش)
      ..............................
      پ.ن : زیست 1 خیلی سبز! خوندم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها
      چه جوری میشه از این کتاب زیست 1 الگو بهترین استفاده داشت! (روش پیشنهادی مطالعه و زدن تستاش)
      ..............................
      پ.ن : زیست 1 خیلی سبز! خوندم
      عایا کتاب درسی رو خوندی؟
      اگر آره پس برو سراغ کادرای درسنامش بعدش تستاش رو مجموعه ای بزن و نکات رو بخون رو وارد کتاب کن(نکات تستا که تو پاسخ تشریحی هست)
      تستا رو به صورت مجموعه ای بزن(50تایی-100تایی)
      بعد از تموم کردن فصل پاسخ تشریحی ها رو بخون(فک کن درسنامه ان که واقعا هم هستن)
      واسه مرور هم باز1سری به پاسخ تشریحی بزن

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)