خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

مجموعه دین و زندگی نشر الگو

سلام دوستان میشه اگه کسی این کتاب ها رو داره در موردشون نظراتش رو بگه تا استفاده کنیم.
      کتاب اول:

مولف : مسلم بهمن آبادی،
      قیمت : ۲۸,۰۰۰ تومان
      تعداد صفحات : 640
      سال چاپ : ۱۳۹۲
      نوبت چاپ : یازدهم
      شماره ویرایش : پنجم
      قطع کتاب : رحلی
      نوع کتاب : آموزش کامل + پرسش‌های چهارگزینه‌ای
      کتاب دوم:

قیمت : ۱۰,۵۰۰ تومان
      تعداد صفحات : 378
      سال چاپ : 1392
      نوبت چاپ : اول
      قطع کتاب : رقعی
      نوع کتاب : آموزش کامل + پرسش‌های چهارگزینه‌ای

کتاب سوم:

قیمت : ۷,۵۰۰ تومان
      تعداد صفحات : 260
      سال چاپ : 1393
      نوبت چاپ : اول
      قطع کتاب : رقعی
      نوع کتاب : آموزش کامل + پرسش‌های چهار گزینه‌ای
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      توضیحات خود سایت انتشارات این ها هستند:
      کتاب اول:
      ویژگی های کتاب:
      - مجموعه‌ای کامل از مسائل مطرح شده‌ی درس دین و زندگی در سالهای دوم و سوم و پیش دانشگاهی.
      - همراه با متن کامل کتاب‌های درسی که به همراه پاسخ برای بخش اندیشه و تحقیق و ... و ترجمه کامل آیات و روایات که دانش آموز را از مراجعه به کتاب‌های درسی بی‌نیاز می‌کند.
      - بخش بندی‌ها و چینش فنی مطالب هر درس، به منظور سهولت خواننده در فراگیری.
      دارای تست‌های مفهومی، متنوع و خط به خط تالیفی که به گواه اکثر دبیران شبیه‌ترین تست‌ها به کنکور سراسری در این کتاب یافت می‌شود و بر اساس روند آموزشی چیده شده‌اند.
      - تست‌های آزمون‌های سراسری، آزاد، سنجش و ...، درس به درس در تست‌ها گنجانده شده‌اند.
      - ارائه آزمون‌های سراسری و آزاد سال گذشته در انتهای کتاب که مخاطب می‌تواند پس از مطالعه‌ی کتاب با مراجعه به آن‌ها از خود آزمون بگیرد و سطح علمی خود را بسنجد.
      - اشاره به مفهوم و پیام آیات، روایات و ابیات در قالب نکات که در حل تست‌ها بسیار سودمند است.
      - اشاره به مفاهیم و پیام‌های مشترک بخش‌های مختلف درسی با درسی دیگر، مانند دو آیه‌ی هم مضمون که در دو درس مختلف آمده‌اند.
      - در تکمیل مباحث این درس، کتاب آیات و روایات از همین مولف به چاپ رسیده است که با توجه به استقبال خوب دبیران و دانش آموزان، می‌تواند برای داوطلبان کنکور بسیار مفید باشد.

کتاب دوم:
      ویژگی های کتاب:
      قابل استفاده برای: دانش‌آموزان دوم و سوم دبیرستان و پیش‌دانشگاهی (چهارم) و داوطلبان کنکور همه رشته‌ها
      -بررسی و تحلیل کامل مفاهیم آیات، روایات و اشعار دین و زندگی
      -ارائه تمامی آیات و روایات و اشعار دین و زندگی دوم، سوم و پیش‌دانشگاهی به صورت درس به درس به ترتیب متن کتاب درسی
      -موضوع آیات و روایات، به صورت جداگانه نوشته شده تا دانش‌آموزان در همان نگاه اول به مفهوم آیه و روایت و شعر موردنظر پی ببرد.
      -پیام آیات و روایات به همراه نکاتی که در درس پیرامون آن بیان شده، به صورتی ارائه شده است تا خواننده علاوه بر درک مفهوم عمیق‌تر آن به جایگاه آن در هر درس نیز توجه کند.
      -مکمل و تقویت‌کننده‌ی کتاب موفق «جامع دین و زندگی» از همین مؤلف
      -ارائه‌ی تست‌های عمیق و مفهومی به صورت درس به درس، بر اساس روند آموزشی
      -شباهت و نزدیکی زیاد پرسش‌های چهار گزینه‌ای به کنکور سراسری، سبب استقبال از این کتاب بین دانش‌آموزان و دبیران برجسته شده است.
      -دارای بخشی به عنوان ضمیمه که در آن مباحثی مانند احکام، انواع توحید، اسامی، نشانه‌ها و… از سراسر کتاب جمع‌آوری شده است تا مخاطب تمام مطالب کتاب‌های درسی سه سال را یکجا و در کنار هم ببیند.

کتاب سوم:

ویژگی‌های کتاب:
      - نخستین کتاب منتشرشده در زمینه‌ی طبقه‌بندی موضوعی آیات و روایات در کتاب‌های دین و زندگی

- بررسی 24 موضوع اصلی دین و زندگی دوم، سوم و چهارم به همراه آموزش و تست

- ارائه‌ و توضیح کامل مباحث مهمی چون «علّت و معلول»، «طول تاریخ و پایان تاریخ»، «ضرورت و امکان معاد» و ... برای نخستین بار.

- تسلط بیش‌تر دانش‌آموزان بر تست‌های مفهومی سراسری با یادگیری موضوعات بیان‌شده در کتاب
      - تکمیل‌کننده‌ی کتاب‌های موفق «جامع دین و زندگی» و «تحلیل و بررسی مفاهیم آیات و روایات» از همین مؤلف
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من کتاب اولی رو دارم.. خیلی هم راضی هستم... تستای تالیفی خیلی خوبی داره که هر بار بعد از حل اونا کامل روی موضوع درس مسلط میشم.:yahoo (99)
      پیام آیاتش هم کامل هست ... به نظر من که با تسلط روی کتاب درسی و استفاده از این کتاب میشه به درصد خیلی خوبی رسید.
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جامع:
      این کتاب درس به درس و پایه به پایه همه چی رو داره
      و کامل هست و هیچ منبع مکملی هم به نظرم نمیخواد بر خلاف مقدمه ی مولفکه گفته اون 2تا(موضوعی و آیات)مکمل این هستن
      نقطه ی ضعفی این کتاب نداره بجاش پر از نقطه قوتِ:
      مثلا از جمله های کتاب کامل استفاده کرده و در عین حال جملات رو به صورت نموداری و بدون جا انداختن1"و"هم کنار هم گذاشته تا آموزشش منسجم تر بشه و هرجا هم چیزی مضاف بر مطالب اون درس لازم بوده گفته و بانک تست تالیفیش استانداردترین هست(کلا بهترین تست تالیفی اول این بعد گاج)

آیات:
      فقط آیات و روایات رو بررسی کرده و تست آورده و تنها چیزی که میخوام بگم اینه که نه مکمل کتاب جامع نه واسه دوران جمع بندی و مرور به کار میاد
      موضوعی:
      این کتابم که دیگه ساختارش از مقدمه و توضیحات سایتش معلومه و منم چیز دیگه این نگم ولی اینم واسه جمع بندی خیییییییلی کار آمده

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم کتاب اولی و دومی رو دارم
      دومی رو تو این دوران استفاده میکنم اولی رو هم قبلا استفاده کردم ودر کل میتونم بگم تستاش از همه کتاب هاسنگینتر وقوی ترهست.

ولی از لحاظ ظاهری وقیافه خوب قطعا گاج بهتره وگاج یه خوبی که داره اینه که هرچی نکته از تست های کنکور میتونسته درآورده وبه به متن اضافه کرده واسه همین درسنامه گاج از این بهتره ولی تستاش به پای این نمیرسه.(ولی فقط از یکیشون استفاده کنید 2تا کتاب جامع واسه دین وزندگی زیاده)
      درمورد کتاب سوم هم به نظر من اضافی هست واصلا به درد نمیخوره.
      کتاب دوم هم الان که دارم کار میکنم میبینم که همون کتاب اول هم همشو داره ویه جورایی جمع وجورشده کتاب جامع هست!!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن