خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات

Smile کمک برای پیدا کردن کتاب ریاضی مناسب کنکور

سلام دوستان. من رشته تجربی و در حال حاضر دوم هستم. و نمره ی ترم اولمم 19/37 شد و از درسم فراری نیستم.
      برای زیست خیلی سبز.برای فیزیک نشر الگو -آموزش+تست. برای شیمی مبتکران رو گرفتم که تو تابستون شروع به خوندنشون کنم. از همین الانم برنامه ریختم.
      باتوجه به این اطلاعات اگه میشه برای آموزش و تست ریاضی مثل کتابایی که گرفتم کتابی که در حد کنکور بدردم بخوره و بهم آموزش لازمو بده چیه؟؟؟؟؟؟
      البته باید اینو بگم که یه مقدار از ریاضی بدم می آد چون تا الان معلم خوبی نداشتم. البته مهم نیس.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی میکرو گاج (سفید )

زیست هم منبعت خوب نیست تست هاش قدیمیه ، الگو بخر (خودمم خیلی سبز دارما ولی میخوام واسه تابستون الگو بخرم)
      گه ملحد و گه دَهری و کافر باشد
      گه دشمن خلق و فتنه پرور باشد
      باید بچشد عذاب تنهایی را
      مردی که ز عصر خود فراتر باشد

دکتر شفیعی کدکنی

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام
      ریاضی قلم چی+ خیلی سبز

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali azb نمایش پست ها
      سلام دوستان. من رشته تجربی و در حال حاضر دوم هستم. و نمره ی ترم اولمم 19/37 شد و از درسم فراری نیستم.
      برای زیست خیلی سبز.برای فیزیک نشر الگو -آموزش+تست. برای شیمی مبتکران رو گرفتم که تو تابستون شروع به خوندنشون کنم. از همین الانم برنامه ریختم.
      باتوجه به این اطلاعات اگه میشه برای آموزش و تست ریاضی مثل کتابایی که گرفتم کتابی که در حد کنکور بدردم بخوره و بهم آموزش لازمو بده چیه؟؟؟؟؟؟
      البته باید اینو بگم که یه مقدار از ریاضی بدم می آد چون تا الان معلم خوبی نداشتم. البته مهم نیس.
      زیست الگو 1و 2 رو بگیر + وایستا تا ویرایش جدید گاج نقره ای + پاسخنامه اش بیاد بعد بخر
      فیزیک هم پایه گاج + پاسخنامه
      ریاضی هم : کتاب سال به سال میکرو گاج ( البته واسه سال دوم هنوز نقره ای نشده میتونی زنگ بزنی بپرسی که ویرایش جدیدش کی میاد)
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر چی که میگیری فقط خیلی سبز نگیر...!
      شکست اجتناب ناپذیره
      ولی موندنی نیس...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آبی قلم چی بدرد نمیخوره

خودم دارم
      باید بچشد عذاب تنهایی را

دکتر شفیعی کدکنی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali azb نمایش پست ها
      درود و دوصد بدروووود
      کتابایی که گرفتین همه خیلی خوبن، برای ریاضی هم باید کتابی بگیری که تست کنکور داشته باشه، توی درس ریاضی اشتباه ترین کار زدن تست تالیفیه!!! چرا ؟! چون ریاضی یه درس تقریبا بی چهارچوب هست و دست طراح برای طرح سوال های مختلف خیلی بازه! مشکل تستای تالیفی اینه که همشون متفاوت با سبک تست کنکورن و طراح اومده مثلا یه نوع سوالات خاص و سخت رو طرح کرده و جالب این جاست که خیلی ها این رو دلیل خوبی و نقطه قوت اون کتاب میدونن! در صورتی که برعکس! تازه باعث میشه که شما فقط به سلیقه طرح سوال مولف کتاب وابسته بشید و دیدتون نسبت به تست های کنکور ناقص میشه چرا؟! چون اون تست ها با تستهای کنکور فرق دارن! باز هم میگی از کجا میگی این حرف رو؟! خیلی سادست! چون اگه سوالاش با سوالای کنکور فرقی نداشت که دیگه مگه آدم مرض داره بره سوالای تالیفی رو که عین سوالای کنکورن رو بزنه! خوب میره همون سوالای خود کنکور رو میزنه!!!

بنابر داستانی که در بالا سر هم کردم و خودمم آخرش نفهمیدم چی به چی شد، نتیجه میگیریم بهترین کتاب ریاضی کتاب میکرو طبقه بندیه گاج(نقره ای) هست که هم 100% تست های کنکور رو داره و هم درسنامه های فوقالعاده قوی ای داره که حقیقتا به نظر من حتی دیگه نیاز به معلم و کلاس رفتن هم نداره!!!
      موفق باشید(یم)

9. Top | #9

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1377 نمایش پست ها
      آبی قلم چی بدرد نمیخوره

خودم دارم

اگه منظورت 30 سال کنکوره ک بشدت مخالفم بات!!!اگه کانون ی کتاب درس درمون داشته باشه 30 سال کنکور ریاضیشه!!البته چاپ جدیدش...ن زیاد گفته ن کم.....

ببین داداش ریاضی کلا مثه عمومیاس!!! چاچوب خاص داره! پس توصیه میشه تا وقتی تست سراسری کافی داری اصلا سراغ تالیفی نروو.سراسری کفایت میکنه. و ابی کانونم تستای سراسری رو کامل اورده....

---****البته ابی کانون بهترین کتاب ممکن نیس! ازون بهترم هس ولی جز 3 یا 4 تا حتمن هس!!

10. Top | #10

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر داروساز نمایش پست ها
      درود و دوصد بدروووود
      کتابایی که گرفتین همه خیلی خوبن، برای ریاضی هم باید کتابی بگیری که تست کنکور داشته باشه، توی درس ریاضی اشتباه ترین کار زدن تست تالیفیه!!! چرا ؟! چون ریاضی یه درس تقریبا بی چهارچوب هست و دست طراح برای طرح سوال های مختلف خیلی بازه! مشکل تستای تالیفی اینه که همشون متفاوت با سبک تست کنکورن و طراح اومده مثلا یه نوع سوالات خاص و سخت رو طرح کرده و جالب این جاست که خیلی ها این رو دلیل خوبی و نقطه قوت اون کتاب میدونن! در صورتی که برعکس! تازه باعث میشه که شما فقط به سلیقه طرح سوال مولف کتاب وابسته بشید و دیدتون نسبت به تست های کنکور ناقص میشه چرا؟! چون اون تست ها با تستهای کنکور فرق دارن! باز هم میگی از کجا میگی این حرف رو؟! خیلی سادست! چون اگه سوالاش با سوالای کنکور فرقی نداشت که دیگه مگه آدم مرض داره بره سوالای تالیفی رو که عین سوالای کنکورن رو بزنه! خوب میره همون سوالای خود کنکور رو میزنه!!!

بنابر داستانی که در بالا سر هم کردم و خودمم آخرش نفهمیدم چی به چی شد، نتیجه میگیریم بهترین کتاب ریاضی کتاب میکرو طبقه بندیه گاج(نقره ای) هست که هم 100% تست های کنکور رو داره و هم درسنامه های فوقالعاده قوی ای داره که حقیقتا به نظر من حتی دیگه نیاز به معلم و کلاس رفتن هم نداره!!!
      موفق باشید(یم)
      دقیقا.....

یادمه تو یه تاپیک گفته بودید مهروماه نخونید! کاملا صحیحه!!معدود افرادین میگن مهروماه نخونین! کتاب مسخره ایه...مثالشو کسایی دارن تو بخش انتگرال میتونن ببینن. بهترین اموزش انتگرال بین همه کتابارو تخته سیاه داره!فقط با 3 یا 4 تا فرمول .در حالی ک مهروماه حدود 20 تا فرمول گفته!!

درباره شباهت گاجم دقیقا همینطوره!عجیب سبکش ب کنکور شبیهه!!

بچه ها اگه دنبال بهترین هستی و سطح بالایی دارید و ی کمتر از 90! راضی نمیشید خ سبز جامع بگیرید

اگه دنبال منبع کم حجم تر ی هستید و میخاید باکمترین وقت بهترین نتیجه رو بگیرید تخته سیاه بهترین گزینست(تا 80 یا 90 هم میشه باش زد)

اگه بازم دنبال منبع خلاصه تری هستید 30 سال کنکور قلم چی(کامل بخونیدش و سر جلسه ب ریاضی بی محلی نکنید !حداقل 60 میزنی!)

(البته اینا واسه کنکوریای عزیزه!بچه های پایه فعلا جامع نگیرن!میکرو گاج یا خ سبز مربوط ب پایه خودتونو بگیرید(دومش زمان ما همش تشریحی بود و اصلا بدرد کارتستی نمیخور و بیشتر برا المپیادیا بود!ولی سومش ک تستی بود هم تستاش روون تر بود هم سطحش مناسب تر بود)

11. Top | #11

نمایش مشخصات
      همیشه بعد هر پست میام نوشته های خودمو میخونم میبینم ک خیلی خیلی خیلی مینویسم!!!نه؟؟؟؟

والا اصلا آدم حرافی نیستم!!! اتفاقن کم حرفم!ولی سعی میکنم هر بحثی میشه کاملا و از هر جهت بررسیش کنم!دی!!!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ممنون که وقت گذاشتین

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها

اگه منظورت 30 سال کنکوره ک بشدت مخالفم بات!!!اگه کانون ی کتاب درس درمون داشته باشه 30 سال کنکور ریاضیشه!!البته چاپ جدیدش...ن زیاد گفته ن کم.....

ببین داداش ریاضی کلا مثه عمومیاس!!! چاچوب خاص داره! پس توصیه میشه تا وقتی تست سراسری کافی داری اصلا سراغ تالیفی نروو.سراسری کفایت میکنه. و ابی کانونم تستای سراسری رو کامل اورده....

---****البته ابی کانون بهترین کتاب ممکن نیس! ازون بهترم هس ولی جز 3 یا 4 تا حتمن هس!!
      آبی ریاضی 2 بدرد نمیخوره

نظرِ شخصیه منه البته!
      باید بچشد عذاب تنهایی را

دکتر شفیعی کدکنی

14. Top | #14
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر داروساز نمایش پست ها
      درود و دوصد بدروووود

موفق باشید(یم)
      این گاج نقره ای با گاج سفید فرق میکنه؟
      آخه من امسال گاج سفید داشتم ولی اکثر سوالاتش تالیفی بودن.سوالات کنکوررو هم داشت ولی اکثر شون تالیفی بودن.حالا میفهمم چرا من نمیتونم سوالات تالیفی رو حل کنم ولی سوالات کنکور رو چرا.
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام تو سایت سمپادیا اینو یافتمصندلی داغ نفرات برتر کنکور سراسری-فائزه موحدیان-تجربی
      خانم موحدیان فقط ریاضی 10 سال کنکور کار کردن+تشریحی فراوان 92 زدن...عجیب نیس؟!خودمم همین کارو میخوام بکنم ولی قبلش پرسمان گاج بعد 10 سال...برای فیزیک هم قبلش محوری گاج 2 بعد نقره ای گاج...اینم بگم که فیزیک محوری تازه چاپ شده خیللیی عالیه و کاملتر از مبتکران و الگو آموزشش خیلی بهتره توصیه میکنم بگیری
      :yahoo (4):
      ویرایش توسط ezio auditore77 : 01 خرداد 1393 در ساعت 12:08

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن