خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      این گاج نقره ای با گاج سفید فرق میکنه؟
      آخه من امسال گاج سفید داشتم ولی اکثر سوالاتش تالیفی بودن.سوالات کنکوررو هم داشت ولی اکثر شون تالیفی بودن.حالا میفهمم چرا من نمیتونم سوالات تالیفی رو حل کنم ولی سوالات کنکور رو چرا.
      گاج دومش نقره ای نداره-سفیده
      سوم وپیش نقره ای داره
      البته ساختار سفید توی ریاضی با نقره ای فرقی نداره

ویرایش توسط M o h a m m a d : 01 خرداد 1393 در ساعت 12:45

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      سلام تو سایت سمپادیا اینو یافتمصندلی داغ نفرات برتر کنکور سراسری-فائزه موحدیان-تجربی
      خانم موحدیان فقط ریاضی 10 سال کنکور کار کردن+تشریحی فراوان 92 زدن...عجیب نیس؟!خودمم همین کارو میخوام بکنم ولی قبلش پرسمان گاج بعد 10 سال...برای فیزیک هم قبلش محوری گاج 2 بعد نقره ای گاج...اینم بگم که فیزیک محوری تازه چاپ شده خیللیی عالیه و کاملتر از مبتکران و الگو آموزشش خیلی بهتره توصیه میکنم بگیری
      :yahoo (4):
      دوست عزیز شما از روی این قضاوت نکنید که چون ایشون فقط تشریحی+10 سال کنکور کار کردن شماهم با همین موفق میشین.توصیه میکنم ریسک نکنید.
      نمیدونم ایشون رو از نزدیک میشناسید یانه.
      اما اگر نمیشناسید نمیتونید راجع به خیلی چیزا وفاکتور های دیگر ایشون نظربدین.مثلا:
      در سال های سوم ودوم چقدر تست کار کردن؟؟ویا اینکه چقدر سوالات تشریحی سنگین حل کردن؟؟؟
      سطح سوالات تشریحی در سال پیش چطور بوده؟؟؟شاید جزوه معلمشون واقعا سوالات تشریحی قوی داشته که کاملا سوالات تستی رو پوشش میداده.همچین معلم هایی هستن که بیشتر سوالات تشریحی کار میکنن.حتی در زیست هم همینطور هست.
      ودر آخر اینکه از روش مطالعه ایشون آگاهی ندارید.
      راستش رو بگم من خودم مثل ایشون معلممون امتحاناش تشریحی میگرفت ولی هروقت واسه امتحانش میخوندم واقعا در نتایج تستی هم اثر داشت.ولی باید معلمی داشته باشید که به این سبک کار کنه.اکثرمعلما تستی کار میکنن که اون بهتر هست چون بالاخره تسته وخیلی از سوالات با عدد گذاری حل میشن ولی تشریحی اینطور نیست.

واینکه در نهایت ببینید کدوم روش بهتون بیشتر میسازه وهمونو تا آخر ادامه بدید.شاید باهمین کار تشریحی شماهم 90 بزنید ولی قبلش حتما امتحان کنید واگه دیدید جواب نمیگیرید سریعا روشتون رو عوض کنید.(ایشالا!)

3. Top | #18

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1377 نمایش پست ها
      آبی ریاضی 2 بدرد نمیخوره

نظرِ شخصیه منه البته!

دقیقا!!!

منم گفتم ک 30 سال کنکورش خوبه!دوم ک هیچ!واسه سومم اصلا ابی کانونو نگیرین!تو افسایده!
      البته برا تست سرعتی و زمانگیری از خودت بعنوان منبع دوم خوبه ولی ب هیچ عنوان منبع اول تو پایه از ابی استفاده نکنید....

ولی 30 سال کنکور چاپ جدیدش خوبه واقعن

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان یه سوال داشتم گفتم دیگه تاپیک نزنم:

کتاب ریاضیات جامع دبیرستان از پیمان گُردلو که مربوط به انتشارات جادوی قلم هستش رو کسی میشناسه یا داره؟
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      دوست عزیز شما از روی این قضاوت نکنید که چون ایشون فقط تشریحی+10 سال کنکور کار کردن شماهم با همین موفق میشین.توصیه میکنم ریسک نکنید.
      نمیدونم ایشون رو از نزدیک میشناسید یانه.
      اما اگر نمیشناسید نمیتونید راجع به خیلی چیزا وفاکتور های دیگر ایشون نظربدین.مثلا:
      در سال های سوم ودوم چقدر تست کار کردن؟؟ویا اینکه چقدر سوالات تشریحی سنگین حل کردن؟؟؟
      سطح سوالات تشریحی در سال پیش چطور بوده؟؟؟شاید جزوه معلمشون واقعا سوالات تشریحی قوی داشته که کاملا سوالات تستی رو پوشش میداده.همچین معلم هایی هستن که بیشتر سوالات تشریحی کار میکنن.حتی در زیست هم همینطور هست.
      ودر آخر اینکه از روش مطالعه ایشون آگاهی ندارید.
      راستش رو بگم من خودم مثل ایشون معلممون امتحاناش تشریحی میگرفت ولی هروقت واسه امتحانش میخوندم واقعا در نتایج تستی هم اثر داشت.ولی باید معلمی داشته باشید که به این سبک کار کنه.اکثرمعلما تستی کار میکنن که اون بهتر هست چون بالاخره تسته وخیلی از سوالات با عدد گذاری حل میشن ولی تشریحی اینطور نیست.

واینکه در نهایت ببینید کدوم روش بهتون بیشتر میسازه وهمونو تا آخر ادامه بدید.شاید باهمین کار تشریحی شماهم 90 بزنید ولی قبلش حتما امتحان کنید واگه دیدید جواب نمیگیرید سریعا روشتون رو عوض کنید.(ایشالا!)
      سلام داداش من که نمیتونم 90 بزنم(نه پایه درس حسابی نه علاقه) ولی به کتابای گاج اعتقاد دارم...با تشریحی حل کردن و تست کنکور میشه حدود 70 زد...اصن یکی از کارای اشتباهم امسال این بود (چون خیلی عجولم:yahoo (21)سریع رفتم سراغ تست درحالیکه هنوز خیلی از مسایل و مشکلات اوندرس برام حل نشده باقی مونده بود برا همین درصدم تو آزمونا بالاتر از 50 نمیرفت(تشریحی خیلی مهمه مثلا همین شیمی 3 مبتکران که هرکی میخونتش کمتر از 80 نمیزنه بیشتر از تعداد صفحاتی که به تست اختصاص داده مهندس بازرگانی تشریحی و مثال تشریحی کار کرده)

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      سلام داداش من که نمیتونم 90 بزنم(نه پایه درس حسابی نه علاقه) ولی به کتابای گاج اعتقاد دارم...با تشریحی حل کردن و تست کنکور میشه حدود 70 زد...اصن یکی از کارای اشتباهم امسال این بود (چون خیلی عجولم:yahoo (21)سریع رفتم سراغ تست درحالیکه هنوز خیلی از مسایل و مشکلات اوندرس برام حل نشده باقی مونده بود برا همین درصدم تو آزمونا بالاتر از 50 نمیرفت(تشریحی خیلی مهمه مثلا همین شیمی 3 مبتکران که هرکی میخونتش کمتر از 80 نمیزنه بیشتر از تعداد صفحاتی که به تست اختصاص داده مهندس بازرگانی تشریحی و مثال تشریحی کار کرده)
      موافقم.
      من فقط خواستم خواستم هم برای شما وهمبرای بقیه هشداری داده باشمکه صرف تقلید از رتبه های برتر باعث موفقیت نمیشه.

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      باسلام.دوستان به نظرتون پس سوالات کنکور از همه بهتره درسته؟پس با این حساب چه کتاب جامعی بگیرم که همه سوالات کنکور و سوالات تالیفی خوب و نزدیک به کنکور داشته باشه?به نظرتون جامع خیلی سبز خوبه؟
      ویرایش توسط 0035 : 02 خرداد 1393 در ساعت 01:46

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 0035 نمایش پست ها
      باسلام.دوستان به نظرتون پس سوالات کنکور از همه بهتره درسته؟پس با این حساب چه کتاب جامعی بگیرم که همه سوالات کنکور و سوالات تالیفی خوب و نزدیک به کنکور داشته باشه?به نظرتون جامع خیلی سبز خوبه؟
      خیلی سبز خیلی سطحش بالاس خسته میکنه ادمو واقعا
      30سال کنکور عالیه چون سوالای کنکوره داره فقط چون سوالاشم قابل فهم تره باعث میشه دو دور بتونی کتابو بخونی
      من با اون ریاضیمو از20-30 رسوندم به 50%
      چقدر دوست داشتنی هستند...
      آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند...

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 0035 نمایش پست ها
      بعد از اینکه تونستی مسایل تشریحی داخل درس و کمک درسی(مثلا پرسمان گاج) رو بخوری:yahoo (94): 10 سال کنکور مناسبه البته 30 سال نگیر چون1:کتاب ریاضیات و هندسه و آمار 30 سال قبل تاحالا چندین بار تغییرات کلی و جزیی داشتن2: تیپ سوالات وقتی تو قراره کنکور بدی به 10 سال قبل شبیه تره 3: 10 سال کنکور کم حجمتره(حدود 950 تست نسبت به 1650 تست 30 سال) و درواقع با خوندنش میتونی وقت بیشتری بزاری رو درس مهمتر(مثلا زیست)موفق باشی...

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام کتاب های خیلی سبز برای هیچ درسی خوب نیست؟

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط salehi نمایش پست ها
      سلام کتاب های خیلی سبز برای هیچ درسی خوب نیست؟
      من که خریدم، بنظرم خوب هست!
      کلا برای کتاب های کمک آموزشی و کنکور باید یه پیش زمینه ای داشته باشید! وگرنه گیج میشید...(حداقل من که اینطوری بودم)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن