خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 52
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صبوادلا نمایش پست ها
      لطفا برید بخونید بعد بیاید ماله من3یا 4 ساعت طول کشید زود تموم میشه ان شا الله 20 میگیرید و 20 میگیرم
      حتما،فقط اومدم یک لحظه ببینم چه خبره!فردا شمام تاریخ دارین؟ماشاا... 3 یا 4 ساعت قشنگ تاریخو در طول سال کشت و گذار کردین!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_603 نمایش پست ها
      شما تاریخم میخونین؟؟؟!! ما که سوالارو میدادنمون!
      نه بابا،تازه معلم ما تو شهرمون معروف به دادن زیاد سواله،شانس نداریم که هر درس حداقل 12 تا 14سوال!!!بدبختیم.فک کنم امشب فقط از ساعت 2 تا 3 بخوابم!!!
      رویایی دارم بس بزرگ برایش همه تلاشمو میکنم و به حقیقت تبدیلش میکنم!

آسانترین کار
      درس خوندن است

من عاشقم عاشق درس خوندن و زندگیم و چیزای دیگه

ویرایش توسط ALONE MAN : 19 اردیبهشت 1393 در ساعت 21:28

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من تا حالا بیشتر درسارو بررسی کردم و خودمم میدونم که آسونن اما باز این استرس رو دارم اونم افراطی حالا که یه هفته مونده من الان پاهام و دستام یخ کرده و گریه هم میکنم
      وضعت خرابه ها......بییخییییال شید فوقش معدلتون 19 میشه دگ!!!ولی نه شما دخترا خیلی استرس دارید!!! ولی شرط میبندم که بیشتر از من استرس ندارید ولی من نشون نمیدمیی

آسانترین کار
      درس خوندن است

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خوب برید بخونید دیگه
      ما فقط سوالای آخر هر درس امتحان میدیم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      خوب برید بخونید دیگه
      ما فقط سوالای آخر هر درس امتحان میدیم
      خوش ب حالتون.......خدا بگم چیکارت نکنه ای معلم تاریخ بدبخت کردی مارو ترم اول میگه سوالا راحت بعد میبینی 3 صفحه سوال داده!!اشکمونو دآرورد ولی خداروشکر 20 شدم خداکنه فردا هم 20 بشم!

آسانترین کار
      درس خوندن است

5. Top | #20

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      امیدوارم همگی خوب و شاد باشید
      من واقعا دیگه دارم دیوونه میشم استرس امتحانات من کشت واقعا درام دیوونه میشم
      لطفا کمکم کنید

بهله!!خداییش هیچکدوم از بچه های فروم استرس نداشتین؟؟!!

منم اومدم بگم نداشته باشید!نهایی ک استرس نداره!ولی راستش حالا ک دارم فک میکنم یادمه اولین امتحان نهایی یه استرس خاصی داشتم!!علمی نبود!دلیلشم بخاطر تاثیرش رو کنکور بود!
      یادمه یکی از دوستام میگف چقد الکی الکی بزرگ شدیم!سال دیگه هم همینطور الکی الکی کنکورو میدیم و خلاص!!!!

ولی بعد از اولین امتحان دیگه واسم عادی شد!همه چی مثه باقی امتحانای مدرسه بود....شما هم امتحان دوم بهتر میشید....

سوالای ما خداروشکر ساده بودن!من ک هیچ برنامه ای واسه نهایی نداشتم!(همش تستی خونده بودم) با اینکه ایام امتحانا کلی کم کاری کردم و دوتا از امتحانا کتابو تموم نکرده رفتم سرجلسه !!ولی بجز همون دوتا باقیشونو 20 شدم.

همون کاری ک دوستان گفتنو انجام بدید ابتدا کتاب و بعد حتمن حتمن سوالای سال قبل(من اشتباه کردم نخوندم!!ولی دوستان ک نشون میدادن تقریبن همش تکراری بود.)

*** یه نکته خیلی مهم!جوابارو کامل و همونجور ک مدنظر طراحه ج بدین!خیلی بد تصحیح میکنن!

****این ایام بیشتر سعی کنین بخونید و کمتر نت بیایین

موفق باشید

6. Top | #21

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m milad نمایش پست ها
      خوش ب حالتون.......خدا بگم چیکارت نکنه ای معلم تاریخ بدبخت کردی مارو ترم اول میگه سوالا راحت بعد میبینی 3 صفحه سوال داده!!اشکمونو دآرورد ولی خداروشکر 20 شدم خداکنه فردا هم 20 بشم!

خخخخخ!معللم ما هم خیل بامرام بود!و بیشتر از اون ادم منطقی بود!گفت من میدونم درستون مهم نیس!پس اذیتتون نمیکنم!برید بچسبید ب زیستو شیمیتون!!
      نصف کتابو حذف کرد!(البته فک کنم بخشنامه اومده بود!!)
      باقیشم حدود 30 تا سوال داد گفت از تو همینا میدم!!خخخ

یه قانونم داشت!!اونقد ارفاق میکرد تا 20 شی!اگه هم نمیشدی!(مثلا 17 میشدی!) اگه دوس داشتی فرداش دوباره امتحان میگرف!اصن یه وضعی بود!!!خخخخ

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هیییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییی خدا

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست خوبم.
      بنده هم امسال نهایی دارم.
      استرس شما طبیعی هست و بسته به نوع خلقیات افراد داره.
      استرس مقوله ای پیچیده و طویل هست که برای رفعش کارای زیادی میشه کرد.
      نهایی همون امتحانات مدرسه هست،فقط تفاوتش با امتحان مدرسه تاثیر 25 درصدیش بر رتبه ی کنکور شماست.
      شما با تلاش و موفقیت و خواندن کامل و دقیق کتاب و مثال های خود کتاب و حل امتحان های سال های اخیر به ترتیب توالی،حتما میتونید به هدفتون برسید نگران نباشید.با توجه به این که شما تلاشت رو کردی و سختی کشیدی،نتیجش باب میلتون خواهد بود.فان مع العسر یسرا(همراه هر سختی،آسانی ای هست)
      همیشه این جمله رو به یاد داشته باشید:
      به نور نگاه کن، سایه ها پشت سرت خواهند بود.
      بای بکس

9. Top | #24
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      من دومم و شاید اصلا نباید حرفی بزنم ولی به امضای خودتون دقت کنید ... درسته الا بذکر الله تطمئن القلوب . فقط به این فکر کنین که کمکاری نکردین و خوندین ، سوالام قراره آسونتر از سایر امتحانا باشه و نمرتون قراره بهتر شه ، پس چه بهتر که همینا رو تاثیر بدن تو کنکور . تازه سوالاشم تکراریه . دیگه چی می خواین .
      توکل کنین بر خدا و به خودتون اطمینان داشته باشین .

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تاثیر در کنکور30 هست نه25

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تاثیر در کنکور30 هست نه25
      شما بگو صد در صد
      چه فرقی داره؟خخخخ
      شما باید بخونی و 25 درصد رو بگیری.ببخشید 30درصد
      بای بکس

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فک کنم دلیلش رو بدونم...

باید به خاطر انتظار زیاد اطرافیان و معلما ازت باشه که مثلا اگه 0/25 کمتر بگیری غوغا میکنن...خودت رو زیاد قاطی این حرفا نکن و اصن توجه هم نکن.

البته ممکنه به خاطر زیاد خوندن هم باشه!:yahoo (4):
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در ضمن فکر نکنم اگه درساتون رو خوب و کامل خونده باشید نیازی به استرس باشه.
      بدون شک درساتون رو کامل و دقیق و اونجور که باید نمیخونید.
      بیشتر تلاش کنید.
      بای بکس

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      فک کنم دلیلش رو بدونم...

باید به خاطر انتظار زیاد اطرافیان و معلما ازت باشه که مثلا اگه 0/25 کمتر بگیری غوغا میکنن...خودت رو زیاد قاطی این حرفا نکن و اصن توجه هم نکن.

البته ممکنه به خاطر زیاد خوندن هم باشه!:yahoo (4):
      نه اصلا چون هم خانواده و هم مدرسه از استرسم مطلع هستند و زیاد اهمیتی به نمره هام نمیدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Arian_GNTC نمایش پست ها
      در ضمن فکر نکنم اگه درساتون رو خوب و کامل خونده باشید نیازی به استرس باشه.
      بدون شک درساتون رو کامل و دقیق و اونجور که باید نمیخونید.
      بیشتر تلاش کنید.
      شایدم از زیاد خوندنم هست که نمیخوام زحماتم هیچ و پوچ شه البته خودم فکر میکنم هیچی بلد نیستم و هیچی نخوندم در کل نمیدونم چمه؟

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ای بابا امتحانات نهایی برای من به تاریخ پیوسته من الان دوساله که دانشجوام.
      اما یادمه که ما هم استرس داشتیم و خیلی زیاد درس میخوندیم البته دوره ما همون تاثیر25درصدی رو داشت حالا ماشاالله پیشرفت کرده شده 30درصد.
      امادر کل این تاثیر چندان تفاوت خاصی نمیکنه چون خیلی ها اصلا درس نمیخونن. وقتی بالای هشتادهزار نفر توی سال91 شیمی کنکور رو بین صفرتاده درصد جواب میدن حالا هر چقدر هم امتحان نهایی شون رو خوب داده باشن تاثیری نداره.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن