سلام...
من خیلی خودمو کوچکتر از اون میدونم که بخوام در مورد موضوعی به تو ، تویی که اشرف مخلوقاتی مشاوره بدم . پس اول از همه این حرف ها رو به خودم ( که امسال هم نهایی دارم ) میزنم.
حدود یک هفته دیگه تا امتحان نهایی باقیه . چقدر خوندی؟! کم؟ موسط؟ یا زیاد؟
اگه زیاد خوندی که خوش به حالت و این رو یادت باشه که این یک ماه رو هم بخون و به خدا توکل کن. ولی اگه کم خوندی نبینم که نا امید شدی و امیدتو از دست دادی. واقعا نمیشه توی چند روز یک کتاب رو خوند و نمره ی خوبی گرفت؟! من با تمام وجودم قسم میخورم که میشه . خودم چندین نفر رو دیدم که فقط از فرصت امتحانات استفاده کردن و نمراتی بسیار بالا حتی 20 گرفتن. ولی اینو بهت میگم که اگه میخوای شروع کنی اول باید خودتو ببخشی... خودتو ببخش که نتونستی از 8 ماهی که گذشت به خوبی استفاده کنی و دیگه بهش فکر نکن . حضرت علی (ع) میفرمایند : فرصت ها مانند ابر هست . یعنی چی؟! یعنی گذشت!! دیگه بهش فکر نکن . فکر کردن به گذشته مثل دویدن در پی باده. اما باید بدونی که باید تویاین یک ماه از تمام وجودت مایه بذاری ، با تک تک سلول هات درساتو بخونی . بجنگ.... برای آیندت بجنگ... برای هدفت بجنگ ... برای شادی پدر و مادرت بجنگ ...
نهایی 25 درصد کنکورته .... 25 درصد آیندهته .... از همین الان اولین قدم رو محکم بردار .... رویا هاتو سر نبر .... آرزوهاتو فراموش نکن ..... هیچوقت از حرکت وای نستا ... اگه خسته شدی بدو .. مطمئن باش که اگه الآن خسته بشی خیلی بهتره که بعدا شرمنده بمونی...
برای هدفت بجنگ...