خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 30 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 437
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

جامع داروسازی(درامد و نظر درباره سایر) علاقه مندان به داروسازی بیان تو

هر چیزی در مورد رشته داروسازی میدونید بنویسید و سوالاتتون رو بپرسید
      ویرایش توسط Shayan.m : 13 تیر 1396 در ساعت 01:12

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      ....

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh7777777 نمایش پست ها
      سلام کسی میدونه حداکثر درامد داروسازی در ماه چقدره؟(در چه صورت) و این که اگه داروخانه بزنی بهتره یا بری در کارخانه؟ و پس از این که فارغ التحصیل شدی کلا باید چیکار کنی؟ و ایا می توان به خارج از کشور رفت و اونجا هم درامد خوب داشت؟؟؟؟
      عزیزم بستگی داره به شهر موقعیت و....درامد داروخانه حداکثر تا دو سه میلیارد در ماه هم میرسه کار درکارخانه ام حداکثر تا دو الی چهار میلیون کلا درامد رشته های پزشکی در ایران عالیه نسبت به خارج
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان دیگه داروسازی هم یه پول درست و حسابی میخواد.
      دخترعموی خودم سال 92 فارغ التحصیل شد تازه جز برترین های دانشکده داروسازی بود اما الان بعنوان مسئول فنی تو یه داروخونه شاغله و و ماهی حدود 1500 حقوقش میدن ( شایدم کمتر )
      یا باید 3-4 میلیارد داشته باشین که امتیاز داروخونه بخرین ( که تازه داروخونه ای که درست و حسابی باشه هیچوقت نمیاد امتیازشو بفروشه )
      یا اینکه تو یه کوره داهاتی مجوز احداث داروخونه بگیرین که اونم بدرد نمیخوره.
      خداوکیلی داروخونه هم کم کم داره مثه سوپری میشه دیگه. تو هر خیابونی 2-3 تا داروخونه هس.

پ.ن : قصد توهین به دانشجویان و دانش اموختگان محترم این رشته ندارم :yahoo (1):

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      دخترعموی خودم سال 92 فارغ التحصیل شد تازه جز برترین های دانشکده داروسازی بود اما الان بعنوان مسئول فنی تو یه داروخونه شاغله و و ماهی حدود 1500 حقوقش میدن ( شایدم کمتر )
      یا باید 3-4 میلیارد داشته باشین که امتیاز داروخونه بخرین ( که تازه داروخونه ای که درست و حسابی باشه هیچوقت نمیاد امتیازشو بفروشه )
      خداوکیلی داروخونه هم کم کم داره مثه سوپری میشه دیگه. تو هر خیابونی 2-3 تا داروخونه هس.

در پی سخنان جنابعالی
      جان را به لب میرسانن برای دادن مجوز داروخانه
      مشاور

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها

یه لحظه من نفهمیدم...
      یعنی برای گرفتن احداث داروخونه 2-3 میلیار لازمه(برای گرفتن امتباز)؟؟؟
      بابا بیخیال.......
      عــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــه!!!!!!!!!!

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyar نمایش پست ها
      یه لحظه من نفهمیدم...
      یعنی برای گرفتن احداث داروخونه 2-3 میلیار لازمه(برای گرفتن امتباز)؟؟؟
      بابا بیخیال.......
      عــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــه!!!!!!!!!!
      نه داداش.منظورش اینه که یکی که داروخونه الان داره،پول بش بدی که مجوزش رو انتقال بده به شما.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiredge نمایش پست ها
      نه داداش.منظورش اینه که یکی که داروخونه الان داره،پول بش بدی که مجوزش رو انتقال بده به شما.
      خوب حتما باید از یه داروخونه(داروساز) دیگه مجوز بگیری؟
      یا راه های دیگه ای هم دارها؟(دنگ فنگ داره؟)

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خوب حتما باید از یه داروخونه(داروساز) دیگه مجوز بگیری؟
      یا راه های دیگه ای هم دارها؟(دنگ فنگ داره؟)
      آره دیگه.الان توی شهرهای بزرگ مخصوصا،تعداد داروخونه ها زیاده و مجوز نمیدن واسه داروخونه و باید کلی امتیاز جم کنی.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      چرا چیزیرو که اطلاع ندارید همینطوری دربارش حرف میزنید آخه من به شخصه با ۱۰ تا دارو ساز حرفیدم اگه برن تو یه دارو خونه مشغول شن ماهی ۵ تومن کم کم میگیرن اگه تو یه شرکت دارو سازی کار کنن تا ۶ تومن هم میرسه تازه بحث دارو خونه هم من با یه دکتر حرف زدم گفت شما باید یه چند سالی کار کنی بعد پول دستت اومد خود دانشگاهی که بودی بر حسب توانایی بهت مجوز میده بعد میری یه جا اجاره میکنی دارو میریزی توش که یه سرمایه میخواد نه اینکه ۲ میلیارد جنگه مگه
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
      نقد منتخب من درباره ی کتاب زیست نشر الگو
      در سایتشون:
      http://www.olgoopub.ir/sn/books/pt/full/id/177
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

بزرگ اونیه که سرش گندس نه هیکلش رو الاکلنگم بالاتره ....

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mersad نمایش پست ها
      چرا چیزیرو که اطلاع ندارید همینطوری دربارش حرف میزنید آخه من به شخصه با ۱۰ تا دارو ساز حرفیدم اگه برن تو یه دارو خونه مشغول شن ماهی ۵ تومن کم کم میگیرن اگه تو یه شرکت دارو سازی کار کنن تا ۶ تومن هم میرسه تازه بحث دارو خونه هم من با یه دکتر حرف زدم گفت شما باید یه چند سالی کار کنی بعد پول دستت اومد خود دانشگاهی که بودی بر حسب توانایی بهت مجوز میده بعد میری یه جا اجاره میکنی دارو میریزی توش که یه سرمایه میخواد نه اینکه ۲ میلیارد جنگه مگه
      مرصاد مطمئنی داش؟
      خوب لگه هم این جوری باشه بازهم پیدا کردن یه داروخونه/شرکت خوب دنگ و فنگ داره؟

بحث دارو خونه هم من با یه دکتر حرف زدم گفت شما باید یه چند سالی کار کنی بعد پول دستت اومد خود دانشگاهی که بودی بر حسب توانایی بهت مجوز میده بعد میری یه جا اجاره میکنی دارو میریزی توش که یه سرمایه میخواد
      خود دانشگاه حدودا چند سال بعده فارغ التحصیلیت این مجوز رو میده؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لطفا اطلاعات نادرست ندین
      کدوم داروخونه میاد به مسول فنیش که عموما یه دکتریه که هنوز مهر فارغ التحصیلیش هم خشک نشده 5 میلیون بده ؟!
      مگر اینکه اون داروخونه تو بالاشهره طهرون باشه و این 5 تومن سود نیم ساعت فروشش باشه چون یه داروخونه بیشتر از یه مسول فنی داره و براش صرف نداره بخواد به هرکدومی 5 تومن ! بده
      داداش گلم الان اصن مجوز احداث داروخونه نمیدن
      دلیلشم واضحه
      داروخونه تو شهر زیاد شده
      شما تو هر خیابون اصلی یا فرعی رو نگا کنی کمه کم 2 تا داروخونه میبینی
      بهرحال بین میوه فروشی و داروخونه باید یه تفاوتی باشه دیگه
      اون 2 میلیارد هم که تازه عددی نیست
      یکی که داروخونه درست و حسابی داشته باشه ممکنه حتی با 3-4 میلیارد هم حاضر نشه امتیاز داروخونه رو واگذار کنه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      داداش من الکی حرف نمیزنم الان خود رفیق من دارو سازه تو شهرمون که کلان شهر هم نیس ۵ تومن داره میگیره شرکت هم کارت درست باشه ورت میدارن مجوز هم دوست عزیز درسته داروخونه زیاد شده آیا این دلیل میشه ندن اینطوری باشه ما کلی پزشک داریم همشونم مجوز دارن پس باید بگیم چون تو شهر پزشک زیاده شما بشین خونه بگیر بخواب مجوز هم کشک نیست که بگن فلانی بفرما شما تو هر کاری خبره باشی کارت جوره به شخصه من خودم داروسازیو دوس دارو پزشکی نیارم میرم دارو سازی درآمدشم عالیه وقتی با چشم میبینم داروسازارو چه کیفی میکنن چرا نرم تازه دارو خونه هم بعد چند سال اجاره میکنی عشق و حال همین رفیقم تو کرج دارو خونه داره رفیقش حالا منطقه زیاد توپی هم نیس بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ تومن درآمدشه حالا حساب بکنید تو یه کلان شهر داروخونه بزنید'
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
      در سایتشون:
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مرصاد مطمئنی داش؟
      خوب لگه هم این جوری باشه بازهم پیدا کردن یه داروخونه/شرکت خوب دنگ و فنگ داره؟

خود دانشگاه حدودا چند سال بعده فارغ التحصیلیت این مجوز رو میده؟
      آره گلم سالشو به خدا یادم نیست میپرسم برات مهدیار جان'
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
      در سایتشون:
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh7777777 نمایش پست ها
      سلام کسی میدونه حداکثر درامد داروسازی در ماه چقدره؟(در چه صورت) و این که اگه داروخانه بزنی بهتره یا بری در کارخانه؟ و پس از این که فارغ التحصیل شدی کلا باید چیکار کنی؟ و ایا می توان به خارج از کشور رفت و اونجا هم درامد خوب داشت؟؟؟؟
      تو هر هدف - شغل و رشته تحصیلی که عاشقش باشی رو داشته باشی مطمئن باش که اخرش خوش حال میشی
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

صفحه 1 از 30 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن