خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با انجام کدام یک از کار های زیر در تابستان بیشتر موافقی

رأی دهندگان
    23. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • تسلط بر سالی که گذشت و برطرف کردن مشکلات

22 95.65%
    • پیش خوانی سال اینده

1 4.35%
    صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh7777777 نمایش پست ها
      با انجام کدام یک از کار های زیر در تابستان بیشتر موافقید؟چرا
      1تسلط بر سالی که گذشت و رفع مشکلات
      2پیش خوانی سال اینده
      دوست عزیز
      انقد تایپیک تکراری نزنید با این تکراریه که قبلا زدید ادغام شد
      این آخرین باره تذکر میدم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Mir نمایش پست ها
      بهترین برنامه واسه تابستون اینه که بشینی همه ی دروس تخصصی پایه + یکی از دروس عربی یا زبان ( هر کدوم که ضعیفتری ) رو جمع کنی .
      بعد مطابق با مدرسه و آزمون های آزمایشی بشینی پیش دانشگاهی رو بخونی .
      همین. مطمئن باش اگه این برنامه رو درست اجرا کنی شدیدا موفق میشی . در کل موفق باشی
      دوست عزیز 1کم بخون ببین مخاطب کیه
      دوستمون دومه میخواد بره سوم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب پس بشین همون دروس تخصصی سال دومو خوب کار کن . یکی از دروس عربی یا زبانت (هرکدوم که ضعیفتری ) رو هم تقویت کن . سوم رو هم همزمان با مدرسه بخون نمیخواد انقدر به خودت فشار بیاری

4. Top | #19
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      استوکیومتری به نظرمن خوندنش واجب نیست چون از لحاظ مفهوم ساده هست وفقط قدرت محاسباتی میطلبه که اونم درطول سال تقویت میشه(درعوض میتونی شیمی2 رو تقویت کنی مخصوصا فصل4 و5که خیلی جای کاردارن وهرچی بیشترتست بزنی ضرر نکردی)

مطالعه کدوف فصل ها از زیست سوم رو توی برنامت داری؟؟(همشو نزار توی برنامت که نمیرسی مسلط بشی وکارت نصفه ونیمه میمونه
      پیشنهاد من فصل های 5تا8 هست.این فصل هاهم توی سال بعدارن وهم توی گیاهی

قرابت هم سال دوم رو ول کن فقط هامون سبطی بخون وتوی هامون سبطی اون بیت هایی که از سال دوم هستن وارزش قرابتی دارن رو هم آورده(قرابت روآموزش هم داده وخیلی کاربردیه)

فیزیک3 هم ایده خوبیه ولی تسلطت روی فیزیک2 چطوره؟؟؟اگه قوی نیستی وهنوز حتی یه نوع سوال هم هست که بلدنیستی اول اونارو کار کن بعد برو برای فیزیک3

کلاس زبان هم خیلی کارمفیدیه ولی باید تا تابستون سال دیگه حتما ادامش بدی(من دوستام که کلاس زبان میرفتن حتی توی نهایی هاهم ولش نکردن والان دارن قبل کنکور نتیجشو میبینن)
      موافقم.شیمی3رو اگه روزی 3-4ساعت بخونی حدود یه ماه هم تست هاش رو و هم درسنامه هاش رو تموم میکنی.ولی شیمی 2 هم چیزی نداره ها.از لحاظ سختی شیمی 3 به مراتب سخت تر از شیمی 2 هست.فصل 5شیمی 2یکم سخت و مهم هست که اونم با یه کتاب کمک آموزشی حل میشه.
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      موافقم.شیمی3رو اگه روزی 3-4ساعت بخونی حدود یه ماه هم تست هاش رو و هم درسنامه هاش رو تموم میکنی.ولی شیمی 2 هم چیزی نداره ها.از لحاظ سختی شیمی 3 به مراتب سخت تر از شیمی 2 هست.فصل 5شیمی 2یکم سخت و مهم هست که اونم با یه کتاب کمک آموزشی حل میشه.
      درسته شیمی 3 یه مقدار سنگینترهست واین سنگینی فقط بخاطرمسایل محاسباتی این کتاب هست وگرنه مفاهیم انچنان مهمی نداره
      برای این تابستون هم مهم اینه دروس سال قبل رو کامل کارکنن ویشخوانی اصلا مهم نیست.

6. Top | #21
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درسته شیمی 3 یه مقدار سنگینترهست واین سنگینی فقط بخاطرمسایل محاسباتی این کتاب هست وگرنه مفاهیم انچنان مهمی نداره
      برای این تابستون هم مهم اینه دروس سال قبل رو کامل کارکنن ویشخوانی اصلا مهم نیست.
      من الان دومم و دارم شیمی 3 رو ئواسه المپیاد سال دیگه کار میکنم.یک هفته ای دو فصل اولشو از رو درسنامه های مبتکران و دیوی دیش خوندم و مونده تست های مهمش.ولی نه خدایی سخت تر از شیمیه 2هست.شیمی 2 به جز فصل پنج و یکم فصل 4چیزی نداره

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من الان دومم و دارم شیمی 3 رو ئواسه المپیاد سال دیگه کار میکنم.یک هفته ای دو فصل اولشو از رو درسنامه های مبتکران و دیوی دیش خوندم و مونده تست های مهمش.ولی نه خدایی سخت تر از شیمیه 2هست.شیمی 2 به جز فصل پنج و یکم فصل 4چیزی نداره
      درسته دوست عزیز کسی منکر سخت تر بودن شیمی 3 نیست اما شرایط ایشون ایجاب میکنه که اول روی دروس سال دوم مسلط بشن وبعدسراغ شیمی 3 برن.شما المپیادی هستی وباایشون که کنکورین شراطتون فرق میکنه

8. Top | #23
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درسته دوست عزیز کسی منکر سخت تر بودن شیمی 3 نیست اما شرایط ایشون ایجاب میکنه که اول روی دروس سال دوم مسلط بشن وبعدسراغ شیمی 3 برن.شما المپیادی هستی وباایشون که کنکورین شراطتون فرق میکنه
      منم با برنامه ای که شما دادین تا حدی موافقم.ولی مطالعه ی اینا نباید با هدف کنکور و درصد و تراز و رتبه و..اینا باشه.اگه از الان استرس کنکور داشته باش تو عرض 2-3سال تا کنکور که از پا در میان.مثلا تو آزمون های آزمایشی نباید خودشون رو با دیگران مقایسه کنن یا اگه درصدشون کم شد استرس اینو داشته باشن که تو کنکور این درس رو چیکار میخام بکنم و از این درس بدشون بیاد بلکه درس هارو به خاطر خودشون و یاد گرفتن و لذت بردنشون مطالعه کنند و بس.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من برین تابستون قلمچی. زیست پیشخوانی کنین و از الگو تست بزنین. شیمی ۳ هم رو مسایل کار کنین. ریاضی رو هم اگه زیر متوسط هستید کلاس برین بقیه رو هم کلاس نمیخواد. رو زیست ۱ هم کار کنین.

لاحَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ

من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو
      پیش من جز سخی شمع و شکر هیچ مگو
      سخن رنج مگو جز سخن گنج مگو
      ور از این بی‌خبری رنج مبر هیچ مگو

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه وقت اضافه اوردی واسه المپیاد بخون خودتو درگیر این چیزا نکن از دوم واس کنکور اماده شو

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan.m نمایش پست ها
      سلام به روی ماهتون چندتا سوال ازتون داشتم= من امسال دوم تجربی ام و سال بعد میرم سوم تجربی می خواستم بپرسم در تابستان امسال باید چه درس هایی از سال سوم تجربی را پیشخوانی کنم(کدام درس ها کلاس برم؟؟؟؟+کدام درس ها تست کار کنم؟؟؟؟) ایا لازم هست از سال دوم تجربی درسی را مرور کنم ؟(کدام درس ها ) راستی عمومی ها را پیشخوانی یا مروم کنم؟؟؟؟(کدام درس ها؟؟؟؟) در ازمون های تابستان قلمچی شرکت کنم؟؟؟؟(دوم یا سوم} لطفا کامل و جامع جواب بدید بسیار بسیار ممنون که وقت می گذارید
      سلام اگه اشتباه نکنم باید نتیجه کار معلوم شده باشه کسی در جریان هست؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن