خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

بهترین dvd های ریاضی واسه بالای 80 زدن البته غیر از مسعودی

تو این تایپیک از شما دوستای گلم میخوام بهترین دی وی دی هارو تو درس ریاضی غیر از امیر مسعودی معرفی کنین. البته منظورم محصولاتی واسه اونایی که بیزارن از ریاضی نیست. بلکه واسه اونایی که میخوان خیلی خیلی قوی واسه ریاضی کارکنن و حداقل بالای 80 بزنن

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داداش گلم سلام فک کنم سال دیگه کنکور داری نه
      من 2 سال پشت کنکور بودم و از خیلی ها اطلاعاتم بیشتره چون همه dvd ها رو داشتم مسعودی که به درد نمیخوره ونوس هم ریاضیش ضعیفه ولی ناراحت نباش
      مهندس امیر حسین دربندی عالیه خیلی ادم خوبیه و همش شوخی میکنه تا خسته نشی وسط درس قدرت بیانش هم عالیه تو سایتش هم بری محصولاتش و نمونش هست من نداشتم ولی دوستام داشتن و خیلی راضی بودن خوبیش اینه که هم تستی درس میده هم تشریحی وافعا خوبه همش کراوات میزنه

کلا خوبه اینم سایتشه : فرایند پاسخ

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirakbari نمایش پست ها
      داداش گلم سلام فک کنم سال دیگه کنکور داری نه
      من 2 سال پشت کنکور بودم و از خیلی ها اطلاعاتم بیشتره چون همه dvd ها رو داشتم مسعودی که به درد نمیخوره ونوس هم ریاضیش ضعیفه ولی ناراحت نباش
      مهندس امیر حسین دربندی عالیه خیلی ادم خوبیه و همش شوخی میکنه تا خسته نشی وسط درس قدرت بیانش هم عالیه تو سایتش هم بری محصولاتش و نمونش هست من نداشتم ولی دوستام داشتن و خیلی راضی بودن خوبیش اینه که هم تستی درس میده هم تشریحی وافعا خوبه همش کراوات میزنه

کلا خوبه اینم سایتشه : فرایند پاسخ

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم
      من دی وی دی های فرآیند پاسخ رو دارم. البته برا سال 90 هس. اصلا خوب نیس. من خودم از مسعودی رضایت ندارم ولی در مقایسه با مسعودی، دی وی دی های مسعودی خیلی بهتر از اینه!!

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      الان فک کنم جدید ضبط کرده 90 کجاست
      ولی کلا dvd ریاضی خوب وجود نداره مسعودی رو نگیر جون زیاد چرت و پرت میگه ونوس هم بد نیست

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر من مسعودی از بقیه اینا بهتره.حالا چرا گفتی غیر از مسعودی؟؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز چنین محصولی وجود خارجی نداره! تنها خودت و تلاشی که میکنی میتونه تو رو به نتیجه برسونه .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن