خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1

Romantic
      نمایش مشخصات

درباره تبصره و مردودی و تجدید و این چیزا...

اول اینکه با چه نمره ای مردود میشیم و میمونیم شهریور؟ 7 ؟ 10 ؟

با تبصره میشه رفت دانشگاه؟ حداقل نمره ای که تبصره دربر میگیره چقدر؟

مثلا من ریاضی رو 5 بگیرم!!! چیکار باید بکنم؟
      Çoban oldum gidiyorum
      Yapayalnız bu diyardan

Kar'ın oldum eriyorum
      Güneş olma yamacımda
      Irmağın olurum senin
      Sularım önünde durma

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین قانون اصلی این هست که شما برای این که به طور عادی یه درس رو قبول شی باید جمع نمرات مستمر ترم 1 ( با ضریب 1 ) ، پایانی ترم 1 ( با ضریب 2 ) ، مستمر ترم دوم (با ضریب 1 ) و پایانی ترم دوم یا همون خرداد با ضریب 6 به 100 برسه و نمره خرداد ات حتما باید بالاتر از 10 باشه . یعنی اگه جمع همه ی نمراتت به 100 رسید ولی نمره خرداد ات کمتر از 10 بود قبول نمیشی .

برای تبصره یا همون تکماده کردن باید جمع همه ی اون نمراتی که بالا گفتم به 70 برسه و اهمیتی هم نداره که نمره خرداد ات چند میشه ، یعنی اگه مستمر هات و نمره ترم یک ات به 70 برسه و تو خرداد حتی امتحان هم ندی خودبه خود تکماده میشی و اون درس رو قبول میشی.

توی قبولی دانشگاه به جز یه سری موارد خاص فکر نمیکنم تاثیر خاصی داشته باشه .

نمره ریاضی هم بستگی داره به نمره های قبلیت ، خرداد که 5 بگیری ضرب در 6 میشه 30 ، یعنی تو باید نمره های قبلی ات مجموعا به 40 برسه تا تازه بتونی تکماده کنی و مستقیما هم که مطمئنا با هر مستمر و نمره پایانی ترم یکی قبول نخواهی شد .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام برای پیش یه تبصره و برای سال سوم هم دو تا تبصره میتونی بزنی تا دو سال پیش که این جوری بود
      یکی از دوستام زبان سوم رو هم تو ورقه فک میکنم 5 شده بود و نمره کلش یعنی با مستمر و پایانی و اینا دقیقا شده بود 10 حتی با اعتراض ورقه قبول نشد و مجبور شد شهریور امتحان بده چون باید حتما تو ورقه 7 بشی
      تا پیش رو هم قبول نشی فک نکنم بتونی دانشگاه بری اما با تبصره مشکلی نیس مثل اینه که اون درس رو قبول شده باشی

4. Top | #4
      4GB
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام . میخواستم.بدونم اگه توی امتحان نهایی نمره من 4 بشه ولی مجموع نمرات سالانه بشه 10 که قبول بشم دیگه نیازی نیست من شهریور امتحان بدم ? آخه سال اول بودم نوبت دوم فیزیک 8 شدم.ولی مجموع سالانه بالای 12 شد و دیگه تابستون امتحان ندادم . توضیحات دوستان یه جوریه گیج شدم !!!!!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 4GB نمایش پست ها
      با سلام . میخواستم.بدونم اگه توی امتحان نهایی نمره من 4 بشه ولی مجموع نمرات سالانه بشه 10 که قبول بشم دیگه نیازی نیست من شهریور امتحان بدم ? آخه سال اول بودم نوبت دوم فیزیک 8 شدم.ولی مجموع سالانه بالای 12 شد و دیگه تابستون امتحان ندادم . توضیحات دوستان یه جوریه گیج شدم !!!!!
      سلام عزیزم من کاملا مطمئن نیستم میتونی از مدیرتون هم بپرسی اما من کارنامه ی دوستم رو دیدم زبان رو تو برگه 5 شده بود و نمره کلش اومده بود 10
      اما بازم قبولش نکردن و مجبور شد امتحان بده
      امتحان های سوم فرق میکننن باید بالای 7 بشی برای پیش رو نمیدونم اما برای اول یا دوم مهم نیس برگه چند میشی مهم نمره کله

6. Top | #6
      4GB
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش اگه مدرسه نمونه یا تیزهوشان باشه چون باید مجموع نمرات سالانه بالای 12 باشه ازش امتحان گرفتن !!!!! چون باید واسه موندن درس ها بالای 12 باشه تا سال دیگه بتونه مدرسه بمونه !!!! ولی پیش دانشگاهی خو نمییخواد سال دیگه بمونه و فقط به 10 نیازه تا پاس بشه !!! اگه امتحانی که از دوستت گرفتن وقتی کلا 10 شد اگه داخلی بود که بدون واسه منوندن توی مدرسه بود ولی اگر باز هم ازش امتحان نهایی گرفتن حتما زیر 10 باید شهرویر امتحان بده . الان اگه میشه بگو کدومش بود ??!?

7. Top | #7

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 4GB نمایش پست ها
      داداش اگه مدرسه نمونه یا تیزهوشان باشه چون باید مجموع نمرات سالانه بالای 12 باشه ازش امتحان گرفتن !!!!! چون باید واسه موندن درس ها بالای 12 باشه تا سال دیگه بتونه مدرسه بمونه !!!! ولی پیش دانشگاهی خو نمییخواد سال دیگه بمونه و فقط به 10 نیازه تا پاس بشه !!! اگه امتحانی که از دوستت گرفتن وقتی کلا 10 شد اگه داخلی بود که بدون واسه منوندن توی مدرسه بود ولی اگر باز هم ازش امتحان نهایی گرفتن حتما زیر 10 باید شهرویر امتحان بده . الان اگه میشه بگو کدومش بود ??!?

درسته! حق باشماست.....

من از معاون مدرسمون (تیزهوشانم) پرسیدم.گفت ک سال چهارم چون باید درسارو پاس کنن امتحانای داخلی باید مجموع نمراتشون بالای 10(نمره برگه مهم نیس!فقط مجموع نمرات)ولی نهایی باید روی برگه بالا 7 بگیرید.ولی بچه های اول و دوم و سوم واسه موندن تو مدرسه باید بالا 12 بگیرند.(کتبی بالا 10 نمره /سالانه بالا 12)

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      تو رو خدا جواب بدید ..من امتحان ریاضی پیش رو اگه7 بگیرم میتونم تک ماده کنمو شهریور امتحان ندم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      کسی نیست خیلی فوریه ها............

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط test نمایش پست ها
      تو رو خدا جواب بدید ..من امتحان ریاضی پیش رو اگه7 بگیرم میتونم تک ماده کنمو شهریور امتحان ندم
      سلام، ترم اول نمره کتبی و مستمرتون چند شده؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      [
      مسترم =17 نمره کتبی ترم اول =12/75 امتحان داخلیه ریاضیه پیش

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      ای وای خیلی نگرانم اینترنتم هی قطع میشه ممنون میشم زودتر جوابمو بدید

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      منتظرم اگه جواب بدید ممنون میشم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط test نمایش پست ها
      وای خدا همه مثل منن
      منتها شما گفتی ریاضی پیش برا همین فک کنم تجربی هستی
      ما دیفرانسیل داریم
      اونو بگو چی کار کنیم ما ؟ آره 7 بگیری حله منتها یکمی بستگی به ترم اول و مستمر ترم اولت هم داره

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوستان
      من تحلیلی تنها درسیه ک نمره قبولی نیاوردم کلا زیاد وقت نمیذاشتم روش
      میخوام ببینم با این نمره ها میتونم تک ماده کنم یا باید تابستون امتحان بدم
      مستمر اول دوم 10
      پایانی اول 9
      پایانی دوم 6.25
      ممنون میشم جواب بدید

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)