خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      کسی نبود؟؟؟؟

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhjz نمایش پست ها
      دوستان
      من تحلیلی تنها درسیه ک نمره قبولی نیاوردم کلا زیاد وقت نمیذاشتم روش
      میخوام ببینم با این نمره ها میتونم تک ماده کنم یا باید تابستون امتحان بدم
      مستمر اول دوم 10
      پایانی اول 9
      پایانی دوم 6.25
      ممنون میشم جواب بدید
      اگه نمره ات بشه 7 میفته تک ماده و قبولی وگرنه باید شهریور امتحان بدی
      مشاور

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      معلم نامرد فیزیک ترم اول 11 دادم لعنتی فکر کردم بهم خوبی کرده الان فهمیدم کاری کرد که ترم دوم نهایی بیوفتم
      خدا لعنت کنه فیزیک و ریاضی رو ...
      بدبخت شدم رفت
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سانیار نمایش پست ها
      سلام عزیزم من کاملا مطمئن نیستم میتونی از مدیرتون هم بپرسی اما من کارنامه ی دوستم رو دیدم زبان رو تو برگه 5 شده بود و نمره کلش اومده بود 10
      اما بازم قبولش نکردن و مجبور شد امتحان بده
      امتحان های سوم فرق میکننن باید بالای 7 بشی برای پیش رو نمیدونم اما برای اول یا دوم مهم نیس برگه چند میشی مهم نمره کله

تبصره بهتره یا شهریور؟؟؟؟
      سواله برام.آخه یکی از دانش آموزا ازش پرسیدن تبصره میخای یا شهریور گفت شهریور
      یعنی انتخابیه
      جوری که درمورد فیزیک میگفتن آدم به خوشم شک میکنه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام میخواستم ببینم اگه ترمیم رو زیز 10 بشم داستان چیه

راستش دیگه مثبت شد پیگیرش نشدم نخوندم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مسول نمرات مدرسه ما گفت اگه برگه زیر 7 بگیری ولی جمع نمره سالانت از 70بیشتر شه تبصره میشه استفاده کرد

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      من پیش هستم
      اگه یه درسی داخلی(ریاضی پیش) نمره سالانه ۱۰.۵ بشه قبولیم یعنی ؟
      من سر کلاس دبیرم نمیرفتم مستمر بهم ۲ داده از نوبتم کم کرده شده ۸ !
      یه کی توضیح بده لطفا

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم فک کنم فیزیک 5 بشم با مستمر ترم دوم 20 میشه تک ماده زد؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من دو درس فیزیک و زیست رو افتادم فیزیک نمره مسیر 12 و نمره نهایی 5.5 و نمره سالانه هم 8.5
      زیست هم نمره مسمتر 18 نمره نهایی 6 و نمره سالانه 8.5
      میخواستم بدونم میشه از تک ماده و تبصره استفاده کرد تا این دوتا رو قبول بشم و امتحان ندم؟

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام لطفا جواب بدید

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Predator X نمایش پست ها
      ببین قانون اصلی این هست که شما برای این که به طور عادی یه درس رو قبول شی باید جمع نمرات مستمر ترم 1 ( با ضریب 1 ) ، پایانی ترم 1 ( با ضریب 2 ) ، مستمر ترم دوم (با ضریب 1 ) و پایانی ترم دوم یا همون خرداد با ضریب 6 به 100 برسه و نمره خرداد ات حتما باید بالاتر از 10 باشه . یعنی اگه جمع همه ی نمراتت به 100 رسید ولی نمره خرداد ات کمتر از 10 بود قبول نمیشی .

برای تبصره یا همون تکماده کردن باید جمع همه ی اون نمراتی که بالا گفتم به 70 برسه و اهمیتی هم نداره که نمره خرداد ات چند میشه ، یعنی اگه مستمر هات و نمره ترم یک ات به 70 برسه و تو خرداد حتی امتحان هم ندی خودبه خود تکماده میشی و اون درس رو قبول میشی.

توی قبولی دانشگاه به جز یه سری موارد خاص فکر نمیکنم تاثیر خاصی داشته باشه .

نمره ریاضی هم بستگی داره به نمره های قبلیت ، خرداد که 5 بگیری ضرب در 6 میشه 30 ، یعنی تو باید نمره های قبلی ات مجموعا به 40 برسه تا تازه بتونی تکماده کنی و مستقیما هم که مطمئنا با هر مستمر و نمره پایانی ترم یکی قبول نخواهی شد .

دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدی و دانش اموز رو گمراه میکنی؟ اینکه رو برگه برای قبولی حتما نمره 7 یا 10 میاری مال 10 سال پیش بود تقریبا مال سال 89 به قبل!! بعد شما برای دانش اموز سال 93 همینو مینویسی؟؟ با توجه به آیین نامه شرایط فارغ التحصیلی ماده 91 تبصره 1 اصلاحیه: دانش اموزی میتونه از تصبره استفاده کنه که جمع نمراتش به 70 برسه یا ساده تر بگم نمره سال اون دانش اموز 7 به بالا باشه میتونه از تبصره استفاده کنه و قبول خرداد باشه اگه هم به 100 رسید و 10 شد که دیگه بدون تبصره قبوله! در کل نمره برگه اصلا مهم نیست حتی اگه نمره برگه شما 3 هم باشه ولی نمره سالیانه 7 باشه شما با استفاده از تبصره قبولی و نیاز به امتحان شهریور نداری... اینو کسی میگه که نمره فیزیکش رو برگه 2 شده و نرفته شهریور امیدوارم دوستانی که اطلاعی ندارن الکی بقیه رو گمراه نکنن چون خودم خیلی جاها خوندم میگن باید حتما رو برگه 7 بیاری و 6 بیاری مردودی و اگه 7 اوردی باید سال به 10 برسه و اینجور حرفای بی پایه اساس که بی دلیل به بقیه استرس میده... پس دقت کنید اصلااااا مهم نیست روی برگه نمره شما چنده برای تبصره نمره سالانه شما باید 7 به بالا باشه! وسلام نامه تمام

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما هم که اطلاعات غلط دادی! جمع نمره به 10 برسه دانش اموز قبوله

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام یه سوال دارم اگه مثلا 3 تا دوم درس هفت با بالا بگیره خب بعد باز سوم 2 تا بیفته یکیش جمعش بشه 100 ولی 6.5 بگیره بعد یکی دیگش باز به نمره نیاز داره حداقل 1.5 نیاز داره دومی قبول بشه شایدم اولی که 7 بگیره با اعتراض احتمال قبولی داره ??????

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام...ببخشین من اگ چارتا درس نهاییو افتاده باشم و نمره سالانه اون درسام بالای هف باشه و معدلمم بالای ده،میتونم دوتاشو تبصره بزارم و دوتای دیگرو شهریور امتحان بدم؟؟؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زرا نمایش پست ها
      سلام...ببخشین من اگ چارتا درس نهاییو افتاده باشم و نمره سالانه اون درسام بالای هف باشه و معدلمم بالای ده،میتونم دوتاشو تبصره بزارم و دوتای دیگرو شهریور امتحان بدم؟؟؟
      بله میتونی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)