خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکلم با شیمی

سلام دوستای کنکوری
      من با شیمی یه مشکل بزرگ دارم چون از شیمی یه کوچولو بدم میاد فقط فصل هایی که سولای پر تکرار داشت و از نظرم آسون بود رو خوندم
      یعنی سه فصل اول شیمی 2 فصل یک شیمی 3 و دو فصل اول شیمی پیش
      به جز درسای پیش پایه رو چندین بار کار کردم اما هنوز که هنوزه تو آزمون ها شیمی رو اصلا نمیتونم بزنم
      نمیدونم تو این ماه آخر چیکار کنم من کتاب خط پایان رزمندگان و آزموناش رو دارم از فصلایی که خوندم هم یه خلاصه خودم نوشتم کتاب آبی قلم چی هم دارم
      به نظر شما تو این چند ماه آخر چیکار کنم که حداقل بتونم 30 یا 40 درصد بزنم ؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درود بر شما ، مجموعه تست های 86 تا 92 کنکور خارج و داخل را ( ریاضی و تجربی شیمی که میشه 28 نمونه سوال ) تهیه کرده و آن را خوب مرور کنید ، دو برابر مورد اتنظارت جواب خواهی گرفت .

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کانون شیمی گرگان نمایش پست ها
      درود بر شما ، مجموعه تست های 86 تا 92 کنکور خارج و داخل را ( ریاضی و تجربی شیمی که میشه 28 نمونه سوال ) تهیه کرده و آن را خوب مرور کنید ، دو برابر مورد اتنظارت جواب خواهی گرفت .
      سلام استاد
      میرسیم 980 تا سوال رو حل کنیم؟
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام بر شما ، اکثر این سوال ها مفهومی است . و در ضمن شما باید مبحثی سوال ها را بررسی کنی . مثلا در یک مرحله ، هر چه سوال الکتروشیمی را بررسی کنی . می بینی که همش داره سوال تکرار میشه !! دو نتیجه می گیری
      1- روش حل مسئله برات راحت شده
      2- کنکور چقدر شفافه ، پس این آزمون ها چرا این طوری طرح نشدن ، خوب معلومه !!! وقتی یک دبیر کار کشته سوال این آزمونا را طرح نکنه بهتر از این نمیشه
      در نهایت : این نسخه از پیام منو کار بگیر ، می بینی که نگرشت به کنکور 93 مثبت خواهد شد . من هستم کنارتون

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام بر شما ، اکثر این سوال ها مفهومی است . و در ضمن شما باید مبحثی سوال ها را بررسی کنی . مثلا در یک مرحله ، هر چه سوال الکتروشیمی را بررسی کنی . می بینی که همش داره سوال تکرار میشه !! دو نتیجه می گیری
      1- روش حل مسئله برات راحت شده
      2- کنکور چقدر شفافه ، پس این آزمون ها چرا این طوری طرح نشدن ، خوب معلومه !!! وقتی یک دبیر کار کشته سوال این آزمونا را طرح نکنه بهتر از این نمیشه
      در نهایت : این نسخه از پیام منو کار بگیر ، می بینی که نگرشت به کنکور 93 مثبت خواهد شد . من هستم کنارتون
      استاد منظورتون از این آزمون ها همین آزمونای آزمایشی مثل قلم چی و گزینه 2 ایناس دیگه؟ ( البته مسئول درس شیمی گزینه 2 آقای امیر حسامه اگه اشتباه نکنم که چند سال ناظر درس شیمی کنکورم هم بودن )
      ممون که جواب دادید
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم دقيقا همين مشكل رو دارم با شيمي

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از راهنماییتون استاد
      فقط یه سوال دیگه من از اون موضوع هایی هم که تا حالا نخوندم تست بزنم یا نه؟
      اون فصلایی رو که نخوندم حتی موقع امتحانای اصلی هم درست حسابی نمیخوندم

8. Top | #8
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سانیار نمایش پست ها
      خیلی ممنون از راهنماییتون استاد
      فقط یه سوال دیگه من از اون موضوع هایی هم که تا حالا نخوندم تست بزنم یا نه؟
      اون فصلایی رو که نخوندم حتی موقع امتحانای اصلی هم درست حسابی نمیخوندم
      تست های 86 تا 92 را مبحثی دنبال کن ، مثلا از دم اسید و باز را بررسی کن ، می بینی که بعد از 2 ازمون سوالا شروع می کنن به تکراری شدن .
      هر تستی را که نتونستی جواب بدی ، بدون فوت وقت ، مستقیم برو پاسخ تشریحیشو بخون
      بچه به این روند عمل کردند و نتیجه گرفتند ، پس تو هم می تونی .

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تست های 86 تا 92 را مبحثی دنبال کن ، مثلا از دم اسید و باز را بررسی کن ، می بینی که بعد از 2 ازمون سوالا شروع می کنن به تکراری شدن .
      هر تستی را که نتونستی جواب بدی ، بدون فوت وقت ، مستقیم برو پاسخ تشریحیشو بخون
      بچه به این روند عمل کردند و نتیجه گرفتند ، پس تو هم می تونی .
      ممنون از راهنماییتون استاد همین کاری که گفتید رو انجام میدم
      داشتم دنبال بودجه بندی شیمی میگشتم که یه فایل پیدا کردم که سوالای کنکور 85 تا 92 رو مبحثی جدا کرده
      اینم لینک یکی از فایلاش (گفتم شاید بقیه هم بخوان استفاده کنن)

Konkoor85-92_Shimi2_www.chemyazd.com

به نظرتون همین فایل ها رو کار کنم کافیه؟؟؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سانیار نمایش پست ها
      ممنون از راهنماییتون استاد همین کاری که گفتید رو انجام میدم
      داشتم دنبال بودجه بندی شیمی میگشتم که یه فایل پیدا کردم که سوالای کنکور 85 تا 92 رو مبحثی جدا کرده
      اینم لینک یکی از فایلاش (گفتم شاید بقیه هم بخوان استفاده کنن)

Konkoor85-92_Shimi2_www.chemyazd.com

به نظرتون همین فایل ها رو کار کنم کافیه؟؟؟؟؟
      عزيزم منم اين فايل رو قبلا دانلود كرده بودم پرينتشم دارم فك كنم اينا فقط داخل كشور باشه ولي استاد گفتن تستاي خارج رو هم بزني

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن