خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

همایش آنلاین شیمی رایگان استاد مومنی

درود بر همه دوستان کنکوری و غیر کنکوری ، امروز بر آن شدم که به مناسبت گرامیداشت هفته معلم ، در روز پنجشنبه 18 اردیبهشت ساعت 7 صبح
      همایش آنلاین شیمی را به صورت رایگان ارائه نمایم ، شاید هدف اصلی من از ارائه این همایش ، رهایی دادن شما از استرس و هیجانی است که خود زاده آن هستید ، و گرنه کنکور مقوله ای شفاف و ساده است . ...... در هر صورت در کنار وایت برد من ایستادم و آن طرف شما با تمام مشکلات و چالش هایی که خود در شیمی برای خود ایجاد کرده اید ، با تمام قدرت و به صورت مکمل به سوالات مشاوره ای و علمی شما پاسخ خواهم داد .
      لینک کلاس از طریق همین انجمن در خدمت شما کنکوری های عزیز قرار خواهد گرفت . ولی یک شرط دارم !!!! آن هم از این لحظه به بعد در انجمن کنکور که خانه دوم من است ، کاملا علمی بحث کنید و بحث های علمی را دنبال کنید به دور از هر هیجان کاذب .
      این شعار را ملکه ذهن خود کنید : هرجا باش حرف اول را بزن
      سعی کنید گفته های من معلم را دنبال کنید ، من چیزی جز خیر و صلاح شما نمی خواهم
      مومنی : استاد آنلاین کانون شیمی گرگان 09116699542

لینک ورودی همایش آنلاین رایگان شیمی
      ویرایش توسط ostadmomeni : 17 اردیبهشت 1393 در ساعت 15:48 دلیل: قرار دادن لینک

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من پنجشنبه امتحان دارم نمیتونم متاسفانه...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تا ساعت چنده؟؟؟؟؟
      چه طوری باید ثبت نام کنیم؟؟؟
      آدرسش کجاست؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کانون شیمی گرگان نمایش پست ها
      درود بر همه دوستان کنکوری و غیر کنکوری ، امروز بر آن شدم که به مناسبت گرامیداشت هفته معلم ، در روز پنجشنبه 18 اردیبهشت ساعت 7 صبح
      همایش آنلاین شیمی را به صورت رایگان ارائه نمایم ، شاید هدف اصلی من از ارائه این همایش ، رهایی دادن شما از استرس و هیجانی است که خود زاده آن هستید ، و گرنه کنکور مقوله ای شفاف و ساده است . ...... در هر صورت در کنار وایت برد من ایستادم و آن طرف شما با تمام مشکلات و چالش هایی که خود در شیمی برای خود ایجاد کرده اید ، با تمام قدرت و به صورت مکمل به سوالات مشاوره ای و علمی شما پاسخ خواهم داد .
      لینک کلاس از طریق همین انجمن در خدمت شما کنکوری های عزیز قرار خواهد گرفت . ولی یک شرط دارم !!!! آن هم از این لحظه به بعد در انجمن کنکور که خانه دوم من است ، کاملا علمی بحث کنید و بحث های علمی را دنبال کنید به دور از هر هیجان کاذب .
      یه روز شاید از گنبد بیام اونور سمت شما تو گرگان با هم بحث شیمی میکنیم
      من دوست دارم مهندسی شیمی یا پلیمر خلاصه هر گرایشی مربوط به شیمی هست قبول شم.
      با توجه به کم کاری خودم نمیتونم واسه خودم دانشگاه تهران رو پیش بینی کنم
      واسه اینکه پلیمر دانشگاه گلستان قبول شم تقریبا چه رتبه ای لازمه؟ و میانگین اختصاصی هام باید حدود چند باشه؟

5. Top | #5
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid3014 نمایش پست ها
      تا ساعت چنده؟؟؟؟؟
      آدرسش کجاست؟؟؟؟
      درود بر شما ، لینک همایش آنلاین را در همین تاپیک قبل از پنج شنبه قرار خواهم داد .

6. Top | #6
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط icon نمایش پست ها
      یه روز شاید از گنبد بیام اونور سمت شما تو گرگان با هم بحث شیمی میکنیم
      من دوست دارم مهندسی شیمی یا پلیمر خلاصه هر گرایشی مربوط به شیمی هست قبول شم.
      با توجه به کم کاری خودم نمیتونم واسه خودم دانشگاه تهران رو پیش بینی کنم
      واسه اینکه پلیمر دانشگاه گلستان قبول شم تقریبا چه رتبه ای لازمه؟ و میانگین اختصاصی هام باید حدود چند باشه؟
      دوست خوب من ، فعلا فقط بخون ، رتبه و کارنامه بعد از کنکور از طرف سازمان سنجش ارسال میشه ، اون روز می تونم مشاوره خوبی به شما بدم
      واگر رشته پلیمر ، جزو علائق شماست ، پس باید شیمی را به صورت حرفه ای مطالعه کنی تا بتونی درصد بالایی بزنی

7. Top | #7
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid3014 نمایش پست ها
      تا ساعت چنده؟؟؟؟؟
      آدرسش کجاست؟؟؟؟
      1- ثبت نام نمی خواهد
      2- لینک کلاس را در انجمن کنکور قرار می دهم ، با کلیک روی همین لینک ، می تونی مستقیما وارد همایش شوید .
      3- اما ، اما ، قبل از همه باید دو سه تا نرم افزار را که برای برگزاری هر چه بهتر همایش لازمه ، از سایت کانون شیمی گرگان دانلود ونصب کنی ، به همین راحتی ، به شرطی که این نرم افزار ها را نصب کرده باشی .
      4- شرط من با دوستان ، این بود که از دیروز تا روز کنکور در انجمن ، بحث علمی داشته باشیم و سخت بچسبیم به مرور درس .
      ویرایش توسط ostadmomeni : 15 اردیبهشت 1393 در ساعت 19:11 دلیل: غلط املایی

8. Top | #8
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مجبورم این پست را هر روز تازه کنم تا دوستان بیشتری با تاریخ ارائه این همایش آشنا شوند ، البته تو هم می تونستی این کارو انجام بدی ، حالا چرا نه ، نمی دونم
      در هر صورت این همایش گنجایش 999 نفر را به صورت آنلاین دارد . البته نرم افزار ها را از سایت کانون شیمی گرگان دانلود کن .

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      يعني شما مجاني به سوات بچه ها جواب مي دين ؟!!!
      خدا خيرتون بده واقعا

10. Top | #10
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هر وقت به خودت اعتماد کردی ، به من هم اعتماد خواهی کرد . به تمام سوالات شما به صورت حرفه ای پاسخ خواهم داد .

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببخشید منظورتون همون نرم افزارهایی هست که توی پستی به تاریخ ۲۰ تیر, ۱۳۹۲ارسال کردین؟

12. Top | #12
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parmis نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید منظورتون همون نرم افزارهایی هست که توی پستی به تاریخ ۲۰ تیر, ۱۳۹۲ارسال کردین؟
      با سلام . بله ، این نرم افزار ها ما را در بهتر شدن ارائه کلاس کمک خواهد کرد ، یعنی تا حد یک کلاس حضوری انفجاری ، اگر لپ تاپ داری نیازی به میکروفون نداری ولی اگر با pc یا دسکتاپ هستی میکروفون برای حرف زدن و سوال و جواب لازمه
      موفق باشید .

13. Top | #13
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

لینک همایش در اولین پست قرار داده شد .
      ویرایش توسط ostadmomeni : 17 اردیبهشت 1393 در ساعت 15:51

14. Top | #14
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هر وقت به خودت اعتماد کردی ، به من هم اعتماد خواهی کرد . به تمام سوالات شما به صورت حرفه ای پاسخ خواهم داد .
      من به قولی که دادم عمل کردم ، ادامه مسیر با شما ................

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها همايش رفتين؟
      چطور بود؟
      من شب قبلش تا ٣درس خوندم خواب موندم نرسيدم به همايشه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن