خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برای فیزیک چی کار کنم؟؟

آیا می تونم فیزیک رو بالای 90 بزنم؟ راهکارش رو بهم بگین!!!!! سوم تجربی هستم!

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اولین بارمه!!!!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali 777 نمایش پست ها
      آیا می تونم فیزیک رو بالای 90 بزنم؟ راهکارش رو بهم بگین!!!!! سوم تجربی هستم!
      the just way is bookworming(!!!)
      ببخشید لغت از خودم اختراع کردم :yahoo (4):

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میتونی از گاج یا الگو استفاده کنی.در صدت الان چقدره؟مثلا من دومم و درصدم 30-40بود ولی الگو رو که خوندم رسید به 70-80.تازه اونم فقط آموزشش رو خوندم.تست و اینا زیاد نزدم.اگه میخای وقت زیادی بگیری الگو چون واقعا وقت گیره.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      میتونی از گاج یا الگو استفاده کنی.در صدت الان چقدره؟مثلا من دومم و درصدم 30-40بود ولی الگو رو که خوندم رسید به 70-80.تازه اونم فقط آموزشش رو خوندم.تست و اینا زیاد نزدم.اگه میخای وقت زیادی بگیری الگو چون واقعا وقت گیره.
      من یه بار صبح یر صبحونه حدود 1 ساعت فیزیک الگو رو ورق زدم رفتم سر جلسه 60% زدم ... فقط باید باور داشته باشی که میتونی حتی اگه یه دور بیشتر نخونده باشی باید به خودت بگی من یه دور خوندم پس میتونم ولی این اعتماد به نفس یه مرزی داره که از اون رد شی میشه تنبلی و به صورت یک سهمی با تقعر منفی وضعیت درسیت نزولی اکید میشه:yahoo (4):
      آخرین درصد فیزیک 3 ای که با الگو امتحان دادم 72% بود

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      یعنی کلاس خصوصی نمی ری؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid3014 نمایش پست ها
      من یه بار صبح یر صبحونه حدود 1 ساعت فیزیک الگو رو ورق زدم رفتم سر جلسه 60% زدم ... فقط باید باور داشته باشی که میتونی حتی اگه یه دور بیشتر نخونده باشی باید به خودت بگی من یه دور خوندم پس میتونم ولی این اعتماد به نفس یه مرزی داره که از اون رد شی میشه تنبلی و به صورت یک سهمی با تقعر منفی وضعیت درسیت نزولی اکید میشه:yahoo (4):
      آخرین درصد فیزیک 3 ای که با الگو امتحان دادم 72% بود
      یعنی الگو از گاج بهتره؟؟؟ یعنی دی وی دی مسعودی و فلان نیاز نیست؟؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یعنی الگو از گاج بهتره؟؟؟ یعنی دی وی دی مسعودی و فلان نیاز نیست؟؟
      این کنکور آسان است یه چرت و پرتی گفته تو هم باور کردی؟؟؟؟ من یه بار سی دی هاشو گرفتم از 60 دقیقه 45 دقیقه اش تبلیغ بود ...حالا فرض بگیریم که تکنیکاش بدرد بخوره و فرض کنیم رتبه 3 رقمی شدی و رفتی دانشگاه تو دانشگاه که پدرت در میاد اگه یه ترم نیوفتادی من اسمم رو عوض می کنم ..مثلا یارو میگه آینه محدب چیه تو میخای بهش بگی گاو مودب نیست؟؟؟؟؟؟ یا مثلا تو ترمودینامیک میخای بگی پدر خانواده چقدر پول داره؟؟؟؟؟؟
      درمورد گاج هم اگه وقتت کمه برو گاج بخون (یا به تعبیر دیگه بخورش) ولی اگه وقتت کافیه به نظر من رو تست های الگو تسلط پیدا کن بعد برو سراغ گاج(اونم پایه)

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid3014 نمایش پست ها
      این کنکور آسان است یه چرت و پرتی گفته تو هم باور کردی؟؟؟؟ من یه بار سی دی هاشو گرفتم از 60 دقیقه 45 دقیقه اش تبلیغ بود ...حالا فرض بگیریم که تکنیکاش بدرد بخوره و فرض کنیم رتبه 3 رقمی شدی و رفتی دانشگاه تو دانشگاه که پدرت در میاد اگه یه ترم نیوفتادی من اسمم رو عوض می کنم ..مثلا یارو میگه آینه محدب چیه تو میخای بهش بگی گاو مودب نیست؟؟؟؟؟؟ یا مثلا تو ترمودینامیک میخای بگی پدر خانواده چقدر پول داره؟؟؟؟؟؟
      درمورد گاج هم اگه وقتت کمه برو گاج بخون (یا به تعبیر دیگه بخورش) ولی اگه وقتت کافیه به نظر من رو تست های الگو تسلط پیدا کن بعد برو سراغ گاج(اونم پایه)
      کلاس خصوصی هم نیاز نیست؟؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      قدیما این طوری نبودن ولی فعلا کلاس های تست و کنکور همه دلالی و کلاه برداری شدن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      در حال حاظر معلم خودت بهترین معلم خصوصی است البته اگه دبیرستان دولتی میری

12. Top | #12
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کلاس خصوصی فقط واسه رفع اشکال اونم 1یا دو جلسه.تازه اگه اشکالی بود.من که اصلا نمیرم.حتی مدرسه هم میزارن یا نمیرم یا به زور میرم.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه فیزیک را فقط از روی گاج سفید کار کنم هم پایه هم پیش میتونم درصد بالایی بگیرم یا باید الگو هم کار کنم

14. Top | #14
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tamana1375 نمایش پست ها
      اگه فیزیک را فقط از روی گاج سفید کار کنم هم پایه هم پیش میتونم درصد بالایی بگیرم یا باید الگو هم کار کنم
      چرا که نه.فقط بدونید که روی یک منبع مشلط شدن بهتر از چندین منبع خوندنه.چند منبعی نباشی ها.یا گاج یا الگو.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)