خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ازمون های جامع

سلام دوستان خوبین؟خسته نباشید دیروز اولین آزمون جامع سنجش بود و خیلی ها رفته بودن و ناراضی بودن از سوالات ادبیات وشیمی و....نه آزمون سنجش نه گزینه2 نه کانون هیچکدوم مشابه سوالات کنکور نیست.انقدر خودتون رو درگیر نتایج این آزمون و سوالاتش نکنید.همونطور که دیدین این آزمون استاندارد نیست برای بچه های ریاضی مثلا انتگرال سوالی نیومده بود و نقاط انتهای بازه رو اومده بودن جز بحرانی حساب کرده بودن ولی درکتاب جدید دیف فقط نقاط داخلی بازه هست.و...پس اگه تو این آزمونها ثبت نام کردین به خاطر جامعه آماری بالا و به وجود اومدن شرایط امتحان اونم نزدیک کنکور برین بدین و اگه خیلی خوب زدین به خودتون نبالید و اگه بدم زدین فکر نکنید که هیچی بلد نیستید.اصلی ترین آزمون هایی که قراره شما بدین و تو اون خودتون محک بزنید 6سال آخر رشته خودتون هست البته سوالات داخل کشور چون دیده شده در طول سال شاید یکم نتایجش غیر واقعی باشه ولی همین6سال آخر خارج از کشور بسیار بسیار مهم هست و درصد و نتایج اونو باید برنامه ریزی کنید تا بتونید موفق باشید.امیدوارم تو این مدت باقی مونده درست و با انگیزه درس بخونید و به حقتون برسید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیز دقیقا حرف دل ما رو زدی
      من شیمی 2 رو از گاج جامع خوندم
      تمام سوالات 92 و 91 و داخل و خارج رو درجا توی همون کتاب حل کردم
      ولی اینجا؟؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      راستش معلم شیمی مامیگفت هر سالی که کنکور سطح سوالاش بالا رفته همون سال سوالای سنجش هم سخت بودن
      ولی من آزمون رو ندادم ونمیدونم چطوربوده

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      راستش معلم شیمی مامیگفت هر سالی که کنکور سطح سوالاش بالا رفته همون سال سوالای سنجش هم سخت بودن
      ولی من آزمون رو ندادم ونمیدونم چطوربوده
      سوالات سنجش غیر استاندارد هست بعضیاش چون از یک مبحث یک دفعه سوال نمیاد که تو کنکور حتما حتما ازش سوال هست و برخی از سوالات نامفهوم و عجیب که هیچکس تا حالا مثالشو نه دیده نه شنیده!!!

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط modares konkor نمایش پست ها
      سوالات سنجش غیر استاندارد هست بعضیاش چون از یک مبحث یک دفعه سوال نمیاد که تو کنکور حتما حتما ازش سوال هست و برخی از سوالات نامفهوم و عجیب که هیچکس تا حالا مثالشو نه دیده نه شنیده!!!
      درسته بودجه بندی متفاوته اما به هرحال دلیل نمیشه تو کنکور مثل اینا نیاد پس کارعاقلانه اینه که هر مبحثی که خوندیم سوالای سنجش امسالشو هم یادبگیریم چون توی زیست من یکی 2مورد دیدم که ایده سوال عینا از سوال سنجش گرفته شده بود در سال91!!
      92هم هنوز چک نکردم شاید باشه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همگی. دوستانی که رشته ی ریاضی هستن، میشه لطفا منظور سوال 162 رو توضیح بدین؟ و یکی هم تو سوال 235 گزینه ی 2 چرا غلطه؟ واکنش رو چه شکلی باید بنویسیم؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا پس نباید نگران نتایچ این ازمون های ازمایشی باشیم ؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vicious نمایش پست ها
      اقا پس نباید نگران نتایچ این ازمون های ازمایشی باشیم ؟
      این عدم نگرانی یعنی بیخیال بودن این آزمون ها نیست.من منظورم اینه بعضی از دوستان خیلی خوندن واس آزمون ولی وقتی میرن میبینن سوالاش متفاوته یا بودجه بندی کنکور تو اون رعایت نشده کلا از کنکور سرد میشن و نمی تونن تو ادامه راه تا کنکور و هم چنین آزمون های بعدی انتظاری که از خودشون دارن و برآورده کنن.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من ادبیات را زیاد خواندم ولی سر جلسه درصدم از 30 بالا تر نی میره ول زبانم از 70% پایین هیچوقت نمی اد مشکل از کجاست ؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vicious نمایش پست ها
      من ادبیات را زیاد خواندم ولی سر جلسه درصدم از 30 بالا تر نی میره ول زبانم از 70% پایین هیچوقت نمی اد مشکل از کجاست ؟
      شما توی توضیحاتتون نوشتین انسانی هستین تو ادبیات تخصصی من اطلاع دقیق ندارم و نمی تونم نظری رو بدم که مشکل کار از کجاست.ولی اون چیزی که تو ادبیات عمومی باید رعایت شه اینه که دوستان باید مبحث بهم بحث جلو بیان.توی ادبیات هر درسی رو که میخونن قرابت ارایه لغات و تاریخ ادبیات رو بخونن و تست بزنن از اون درس ولی این کار ابتدای سال هست.این موقع سال باید مباحث رو تیکه تیکه و پیوسته بخونن.مثلا تو قرابت وارایه هر روز 30 مین تست بزنن و ابیات مهم کتابو قرابتو ارایه هاشو یاد بگیرین بعد سراغ تست برن.تاریخ ادبیات و املاء هم همینطور یعنی در کل ادبیاتو سریع جمع نکنید!!! مدام مرور کنید چون هم ضریب 4 تو عمومی ها رو داره و مهمه و هم اینکه نمیشه یک دفعه جمع بندی کرد

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      شیمیش با ادبیاتش مفت نمی ارزید

میمریم برای
      اشک

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن