خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سوال 52 دین و زندگی سنجش 12 اردیبهشت

عبارات ((فعالیت هر سلول در هر قسمت بدن در خدمت همان قسمت و در جهت رشد و حیات بدن است)) و ((هر دستگاهی نظم،قانون مندی و هدف خاص خود را دارد که در خدمت هدف نهایی است)) به ترتیب ناظر بر کدام رابطه است؟
      جواب: عرضی-عرضی
      میشه توضیح بدید اینو؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم با شک میخواستم عرضی عرضی را بزنم اما بازم نزدم ! اما یادمه معلممون می گفت , ارتباط مثلا دستگاه با دستگاه و سلول با سلول عرضی هست و فقط رابطه با خدا هست که طولی میشه. حالا دقیق نمیدونم بازم منتظر باشید دوستان دیگه پاسخ میدن.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a h d i نمایش پست ها
      من خودم با شک میخواستم عرضی عرضی را بزنم اما بازم نزدم ! اما یادمه معلممون می گفت , ارتباط مثلا دستگاه با دستگاه و سلول با سلول عرضی هست و فقط رابطه با خدا هست که طولی میشه. حالا دقیق نمیدونم بازم منتظر باشید دوستان دیگه پاسخ میدن.
      lمن عرضی - طولی زدم!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      منم می خواستم تاپیکی درباره این سوال بزنم ولی شما از من زودتر زدید قسمت اولش رو که قبول دارید عرضی خب ولی برای قسمت دوم هم عرضی درسته و هم طولی خیلی توضیح نداده و کلا مبهم گفته من که خودم عرضی -طولی رو زدم و به نظرم این بیشتر نسبت به جوابی که سنجش گفته درست تره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم عرضي طولي رو زدم كه ظاهرا اشتباهه!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من طولی طولی زدم با کمال افتخار

میمریم برای
      اشک

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alilord نمایش پست ها
      عبارات ((فعالیت هر سلول در هر قسمت بدن در خدمت همان قسمت و در جهت رشد و حیات بدن است)) و ((هر دستگاهی نظم،قانون مندی و هدف خاص خود را دارد که در خدمت هدف نهایی است)) به ترتیب ناظر بر کدام رابطه است؟
      میشه توضیح بدید اینو؟؟؟؟
      من زدم عرضی -عرضی.فعالیت هر سلول مربوط به خودشه در خدمت خود خودشه درسته که در نهایت به سلامتی میانجامد اما تو عبارت اول بهش اشاره نشده-هر دستگاهی نظم خودشو داره قانون خودشو درسته اینم به سلامتی که هدف نهایی هست میانجامد اما بهش اشاره نشده .سوالش رو یه ذره پیچونده.امیدوارم متوجه منظورم شده باشی.ببخشید اگه بد توضیح دادم.
      زندگی هدیه خداوند به شما و نحو ه ی زندگی هدیه شما به خداوند

8. Top | #8
      sbr
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alilord نمایش پست ها
      میشه توضیح بدید اینو؟؟؟؟
      توضیح :
      وقتی میگه
      فعالیت هر سلول در خدمت همان قسمت و در جهت رشد ، یعنی اینکه هرسلول فقط برای همون بخش بدن کار میکنه و کاری به بقیه اعضا نداره یعنی وظیفه خودش رو در رشد انجام میده و چون کاری به بقیه اعضا نداره و کار بقیه اعضا هم با هم تداخل ندارند و هرکی کار خودش رو انجام میده پس این رابطه عرضی است
      بخش دوم هم دقیقا مثل همینه : وقتی هر دستگاه و نظمی هدف و کار خودش رو انجام میده و
      کاری به بقیه نداره و در خدمت هدف نهایی است پس این هم رابطه عرضی است
      موفق باشید
      ************** اللهم عجل لولیک الفرج**************

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هر دو جمله ش یکی هستن خب!

10. Top | #10
      sbr
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nonna نمایش پست ها
      هر دو جمله ش یکی هستن خب!
      چون مفهوم هر دو یکی است و جواب هردو یکی میشه پس توضیح‌شون هم شبیه هم دیگه‌س
      ************** اللهم عجل لولیک الفرج**************

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این که عین جمله ی کتاب هست،دو جمله ی اول عرضی هستن،2 تاش طولی و عرضی و آخری طولی هست.صفحه ی 21 دین و زندگی 2.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن