خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 31 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 457
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

♟ مهم :ویژه مشمولان شرکت مجدد در کنکور با معافیت تحصیلی

سلام به آقا پسرای گل مشمول کنکوریمون

اون دسته از آقا پسرای مشمول (76 + 18 = 94) که در کنکور 94 شرکت میکنند و در صورت عدم کسب نتیجه مطلوب میخان واسه سال بعدش یعنی 94 کنکور بدن باید مد نظر داشته باشن موقع انتخاب رشته یا انتخاب رشته نکنند یا اینکه برای انجام آن دانشگاه های شبانه،غیردولتی،بخصوص پیام نور رو مد نظر داشته باشن.این دسته از افراد در صورتی که بعد از زمان مشمولیتشون فارغ التحصیل بشن به مدت یکسال از تاریخ فراغت فرصت معرفی به سازمان نظام وظیفه رو دارن.

حالا اگه شما نخواهید 94 کنکورو بدید و بزارید واسه کنکور 95 ،باید حتما انتخاب رشته دانشگاه پیام نور رو انجام بدید (یعنی کی!!؟ آفرین یعنی کنکور94 رو که دادی انتخاب رشتت حتما پیام نور باشه) و بدون زدن انصراف از دانشگاه محل قبولی در کنکور 95 شرکت کنید و بعد از اعلام نتایج کنکور و ان شاء ا... قبولی در یک دانشگاه تاپ و رشته مورد علاقه قبل از شروع سال تحصیلی جدید یعنی 1-7-95 باید انصراف خودتون رو بزنید.یعنی چی؛اهان،یعنی قبل از اینکه توی دانشگاه جدیدتون ثبت نام بکنید،باید از دانشگاه قبلی تون انصراف بزنید تا مشکلی از نظر معافیت تحصیلی و نظام وظیفه پیش نیاد.

حالا فلسفه این همه پیام نور گفتن من چی بود!!؟! این بود که اقا ی رشته ای میری توی پیام نور برمیداری که درساش بیشتر نظری باشه که اگه خواستی نری سرکلاس راحت باشی،بعدشم حتما انتخاب رشتت رو رشته های کارشناسی بزن که 2 ترمم مرخصی بگیری و راحت بشینی بخونی و دغدغه ای نداشته باشییییی.

در ضمن توی تمام طول عمرت فقط یکبار میتونی ازتحصیل انصراف بزنی!

فارغ التحصیلان خرداد (پس از ورود به سن مشمولیت ) به منزله فارغ التحصیلان شهریور تلقی می گردند و تا پایان شهریور سال بعد مهلت معرفی دارند

سوالی بود در خدمتیم موفق باشید

اگه خوندی و دوست داشتی 10 تا صلوات واسه ما بفرست
      پاسخ به سوالات سربازی
      ویرایش توسط Unknown Soldier : 24 آذر 1393 در ساعت 20:15

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      یه سوال داشتم اون پسرایی که 92 دیپلم گرفتن و از یکسال فراغتشون دارن استفاده میکنن تا کنکور 93 شرکت کنن(مثل خودم)باتوجه به این که در آخر شهریور 93 دوران فراغت تموم میشه اگر بخوان برای کنکور 94 هم شرکت کنن با توجه به گفته هاتون باید پیان نور ثبت نام کنن تا غیبت نخورن و بتونن کنکور 94 هم شرکت کنن آیا این گفته با توجه به حرف شما درسته؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط danialhnv نمایش پست ها
      یه سوال داشتم اون پسرایی که 92 دیپلم گرفتن و از یکسال فراغتشون دارن استفاده میکنن تا کنکور 93 شرکت کنن(مثل خودم)باتوجه به این که در آخر شهریور 93 دوران فراغت تموم میشه اگر بخوان برای کنکور 94 هم شرکت کنن با توجه به گفته هاتون باید پیان نور ثبت نام کنن تا غیبت نخورن و بتونن کنکور 94 هم شرکت کنن آیا این گفته با توجه به حرف شما درسته؟
      بله.باید در برای شرکت مجدد در کنکور 94 در پیام نور ثبت نام کنند.
      پاسخ به سوالات سربازی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان من متولد 30 بهمن 74 ام
      الان دارم پیش دانشگاهی میخونم و طبیعتا دیپلمم رو هم پارسال یعنی سال 92 گرفتم

اگه کنکور 93 قبول نشم می تونم 94 شرکت کنم؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش من الان دانشجو پیام نور هستم 2 ترم مرخصی گرفتم که امسال کنکور بدم. بعد کنکور کی برم دانشگاه انصراف بدم ؟ ( کدوم ماه ؟ شهریور یا مهر ؟ )
      آخه تا انصراف بدم مگه مشمول سربازی حساب نمیشم ؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . یعنی اگر پیام نور کارشناسی برداریم می تونیم دو ترم اولو مرخصی بگیریم و نریم ؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black Mirror نمایش پست ها
      الان من متولد 30 بهمن 74 ام
      الان دارم پیش دانشگاهی میخونم و طبیعتا دیپلمم رو هم پارسال یعنی سال 92 گرفتم

اگه کنکور 93 قبول نشم می تونم 94 شرکت کنم؟
      ایشالا که قبولی.ولی اگه هم نشی مشکلی نیست میتونید برای 94 شرکت کنید.
      پاسخ به سوالات سربازی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sami نمایش پست ها
      داداش من الان دانشجو پیام نور هستم 2 ترم مرخصی گرفتم که امسال کنکور بدم. بعد کنکور کی برم دانشگاه انصراف بدم ؟ ( کدوم ماه ؟ شهریور یا مهر ؟ )
      آخه تا انصراف بدم مگه مشمول سربازی حساب نمیشم ؟
      شما به محض اعلام نتایج انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه جدید می بایست تا قبل از شروع سال تحصیلی 93-94 (قبل از 1مهر 93) انصراف خودتون رو اعلام کنید.که بهترین زمان همون زمانیست که نتایج انتخاب رشته مشخص میشه.موفق باشید
      پاسخ به سوالات سربازی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Joseph Jackson نمایش پست ها
      سلام . یعنی اگر پیام نور کارشناسی برداریم می تونیم دو ترم اولو مرخصی بگیریم و نریم ؟
      بله-ترم اولو بعید میدونم مرخصی بدن.اما ترم 2 به بعد امکانش هست.شما ترم اولم که رفتی دانشگاه مشروطم که بشی مشکلی واست ایجاد نمیشه.بازم واست میپرسم.موفق باشی
      پاسخ به سوالات سربازی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Joseph Jackson نمایش پست ها
      داداش من امسال پیام نور کارشناسی برداشتم 2 ترم هم مرخصی گرفتم . مشکلی هم پیش نیومد . فکر نمیکنمم شهر های مختلف فرقی داشته باشه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mgh نمایش پست ها
      سلام به آقا پسرای گل مشمول کنکوریمون

اون دسته از آقا پسرای مشمول (75 + 18 = 93) که در کنکور 93 شرکت میکنند و در صورت عدم کسب نتیجه مطلوب میخان واسه سال بعدش یعنی 94 کنکور بدن باید مد نظر داشته باشن موقع انتخاب رشته یا انتخاب رشته نکنند یا اینکه برای انجام آن دانشگاه های شبانه،غیردولتی،بخصوص پیام نور رو مد نظر داشته باشن.این دسته از افراد در صورتی که بعد از زمان مشمولیتشون فارغ التحصیل بشن به مدت یکسال از تاریخ فراغت فرصت معرفی به سازمان نظام وظیفه رو دارن.

حالا اگه شما نخواهید 94 کنکورو بدید و بزارید واسه کنکور 95 ،باید حتما انتخاب رشته دانشگاه پیام نور رو انجام بدید (یعنی کی!!؟ آفرین یعنی کنکور93 رو که دادی انتخاب رشتت حتما پیام نور باشه) و بدون زدن انصراف از دانشگاه محل قبولی در کنکور 95 شرکت کنید و بعد از اعلام نتایج کنکور و ان شاء ا... قبولی در یک دانشگاه تاپ و رشته مورد علاقه قبل از شروع سال تحصیلی جدید یعنی 1-7-95 باید انصراف خودتون رو بزنید.یعنی چی؛اهان،یعنی قبل از اینکه توی دانشگاه جدیدتون ثبت نام بکنید،باید از دانشگاه قبلی تون انصراف بزنید تا مشکلی از نظر معافیت تحصیلی و نظام وظیفه پیش نیاد.

حالا فلسفه این همه پیام نور گفتن من چی بود!!؟! این بود که اقا ی رشته ای میری توی پیام نور برمیداری که درساش بیشتر نظری باشه که اگه خواستی نری سرکلاس راحت باشی،بعدشم حتما انتخاب رشتت رو رشته های کارشناسی بزن که 2 ترمم مرخصی بگیری و راحت بشینی بخونی و دغدغه ای نداشته باشییییی.

در ضمن توی تمام طول عمرت فقط یکبار میتونی ازتحصیل انصراف بزنی!

سوالی بود در خدمتیم موفق باشید
      سلام
      خیلی ببخشید که من دوباره این سوال تکراری رو میپرسم ولی چیکار کنم دیگه درونم آشوبه!!!
      منم متولد 1374.7.7 هستم (نیمه دوم سال 74) میخواستم بدونم مشکلی برام پیش نمیاد اگه خواستم بعد کنکور 93 تو کنکور 94 هم شرکت کنم؟؟ من در حال حاضر مقطع پیش دانشگاهی هستم و انشالله خرداد 93 پیش دانشگاهیم تموم میشه.
      ضمنا من از پلیس+10 هم معافیت تحصیلی گرفتم و الان هم تو پرونده تحصیلیم موجوده.
      لطف کن اگه اطلاعات دقیقی در این مورد داری خیالمو راحت کن!!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا یه سوال !
      میشه با کنکور (تجربی یا زبان) کلا معاف شد ؟ اگه آره تا چه رتبه ای ؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty12 نمایش پست ها
      آقا یه سوال !
      میشه با کنکور (تجربی یا زبان) کلا معاف شد ؟ اگه آره تا چه رتبه ای ؟

بله . امکانش هست فک کنم.طبق فرموده (مقام معظم رهبری) رتبه های برتر علمی 1 تا 3 هر یک از گروه های ازمایشی(به غیر از زبان) معاف هستند.ی بدیم که داره اینه که این عزیزان پسر باشن یا دختر
      پاسخ به سوالات سربازی
      ویرایش توسط Unknown Soldier : 09 اردیبهشت 1393 در ساعت 23:41

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad13 نمایش پست ها
      سلام
      خیلی ببخشید که من دوباره این سوال تکراری رو میپرسم ولی چیکار کنم دیگه درونم آشوبه!!!
      منم متولد 1374.7.7 هستم (نیمه دوم سال 74) میخواستم بدونم مشکلی برام پیش نمیاد اگه خواستم بعد کنکور 93 تو کنکور 94 هم شرکت کنم؟؟ من در حال حاضر مقطع پیش دانشگاهی هستم و انشالله خرداد 93 پیش دانشگاهیم تموم میشه.
      ضمنا من از پلیس+10 هم معافیت تحصیلی گرفتم و الان هم تو پرونده تحصیلیم موجوده.
      لطف کن اگه اطلاعات دقیقی در این مورد داری خیالمو راحت کن!!
      سلام به روی ماهت!! شما 18+74=92 ،در تاریخ 1-7-92 مشمول حساب شده اید و چون پس از سن مشمولیت فارغ التحصیل خواهید شد(یعنی خرداد93) پس به مدت 1سال از زمان فارغ التحصیلی فرصت معرفی به حوزه نظام وظیفه شهرتون رو دارید.(یعنی تا خرداد94)
      74+19=93 یعنی شما می بایست به خدمت اعزام شوید.حالا چون توی کنکور 94 شرکت کردید و ان شاء ا... رشته مورد نظرت رو قبول شدی پس براحتی وارد دانشگاه میشی و از معافیت تحصیلی استفاده میکنی. مشمولان ديپلم و پيش دانشگاهي متولد نيمه دوم مي توانند در اجراي مصوبه (مقام معظم رهبري) فرماندهي کل قوا،تا نيمه دوم سال بعد، اعزام خود را به تعويق انداخته و مجددا در آزمون دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي شرکت کنند.

اون معافیت تحصیلیم که فرمودی؛منوط بر اتمام تحصیل دوره دبیرستان تون هست و به محض فارغ التحصیلی مدرسه پایان شهریور 93 اونو واست لغو میکنه.تا بتونی واسه قبولی دانشگاه در 1-7-93 از معافیت تحصیلی استفاده کنید.
      توصیه من اینه که واسه محکم کاری همین راه حل پیام نورو استفاده کن.هیچ مشکلیم پیش نخواهد آمد.نگرانم نباش.خداروشکر قانونشم هست که بتونی تاریخ اعزامتو به تعویق بندازی
      ....................موفق باشی سررررررباز :yahoo (4):
      پاسخ به سوالات سربازی

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mgh نمایش پست ها

بله . امکانش هست فک کنم.طبق فرموده (مقام معظم رهبری) رتبه های برتر علمی 1 تا 3 هر یک از گروه های ازمایشی معاف هستند.ی بدیم که داره اینه که این عزیزان پسر باشن یا دختر
      مطمئنی تا3هست آخه فک کنم قبلا تو یه سایت خونده بودم تا40یا50بود؟

صفحه 1 از 31 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن