خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Arrow محمد مهربان ، مدرس و مولف دیفرانسیل و حسابان

سلام بچه های گلم ، حالتون خوبه ؟ برای کنکور آماده اید ؟؟ ، شاید خیلی از بچه ها منو بشناسن ، بنده محمد مهربان مدرس و مولف دیفرانسیل و حسابان هستم ، هدفم از اومدن تو اینجا رفع اشکالات درسی برای بچه ها هستش ، امیدوارم بتونم لیاقت مدیر شدن بخش ریاضیات ( ریاضی و دیفرانسیل و حسابان ) رو داشته باشم ، تا نقش کوچکی در موفق شدن تمام دانش آموزان کنکوری داشته باشم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست گلم کیفیت تصویرت خیلی پایینه لطفا تایپش کن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به به آقای مهربان بیا بگو واسه جمع بندی چه کار کنیم
      واقعا خیلی خوشحالم شما اینجا هستید ! توی سایت که کامنت جواب نمیدید!
      راستی اینجا مینویسم برنامه مثلثات سال پیش رو بگذارید روی سایت من توی این مثلثات میلنگم تورو خدا کمک کن !

"When the going gets tough, the tough get going."

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راستی کتاب دیفرانسیل 2 خیلی توپ هست دستت دردنکنه :yahoo (4):
      فقط بگو واسه جمع بندی چه کار کنیم درست

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راستی لطفا مباحث مهم از پایه رو بگید و آیا احتمال طرح تست از دنباله هست؟و اگر هست از کدام قسمت با تشکر

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بفرمایید
      سوال 1

---------------------------------------------------------------
      سوال 2

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      چند تا سوال دارم از کتاب بانک تست دیفرانسیل 1
      تست 157 پیوستگی : (سراسری ریاضی 91) : چون f+g پیوسته پس یا هم f پیوسته هم g ، یا هردو ناپیوسته ... پس گزینه 1 و 4 غلط ولی گزینه 2 رو نمتونم رد کنم میشه بدون مثال آوردن این گزینه رو رد کرد؟ و بدون مثال آوردن 3 رو قبول کرد؟ گزینه 2 هم درسته دیگه مثلا اگه هر دو تابع ناپیوسته باشن ممکن f.g پیوسته نباشن
      تست 170 پیوستگی (تالیفی): با تعین دامنه مشخص میشه تابع در سمت چپ صفر تعریف نمیشه پس برای پیوسته بودن کافیه حد راست با مقدار تایع در صفر برابر باشه که هست
      پس چرا 0 رو حساب نکردین؟
      تست 123 و 153 پیوستگی رو میشه ی توضیح بدید؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به به ببین کی اومده اینجا ....

کتاب دیفرانسیل 2 عالیه ................ فقط یه سوال : من تازه 3 اردیبهشت تونستم بگیرمش میتونم تا آخره این ماه مشتق و انتگرالو کامل باهاش بخونم ؟

روزی چند قسمت خوبه ؟

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      در را بطه با سوال شما برای دیفرانسیل 2 اگه می خوای مشتق و انتگرال رو تا آخر این ماه تموم کنی ، (که به نظر من این کار و نکن) باید به خود ت فشار بیاری و حداقل از مشتق و انتگرال جداگانه روزی 2 یا 3 قسمت رو بخون اگه تموم کردی برای جمع بندی دو باره این درس ها رو مرور کن

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      در رابطه با تست ها من سوال ها رو چند بار نگاه کردم ، فک نکنم توش اشکالی باشه ، شما مفهوم سوال رو درست درک نکردید ، اگر چند بار این تست ذو بخونید ، حتما به حرف من پی می برید

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran34 نمایش پست ها
      به به آقای مهربان بیا بگو واسه جمع بندی چه کار کنیم
      واقعا خیلی خوشحالم شما اینجا هستید ! توی سایت که کامنت جواب نمیدید!
      راستی اینجا مینویسم برنامه مثلثات سال پیش رو بگذارید روی سایت من توی این مثلثات میلنگم تورو خدا کمک کن !
      واسه جمع بندی وقتی کامل سوالات دیفرانسیل 2 رو زدید ، به پاسخنامه نگاه کنید ، جواب های اشتباه تون رو رفع کنید و نمونه سوالاتی که در آن مشکل داشتید محتوای آن را از سوالات کنکور سال گذشته پیدا کنید و با تو جه به فرمول هایی که یاد گرفتید تست ها رو به راحتی بزنید

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام استاد برنامه ی همایشاتون رو باید از کجا پیدا کنیم؟

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      می تونید برید تو سایتم www.m-mehraban.com

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام استاد مباحثی مثل بهینه سازی و تابع درجه3 و رسم نمودار و آهنگ تغییرات رو نخوندم
      هرکاری میکنم نمیفهممشون. به نظرتون چند تست از 9 تست مشتق و کاربرد مشتق رو قطعا از دست میدم ؟واسه جمع بندی هم به نظرتون بهتره تست های کنکورهای چندوقت اخیر رو یه بار دیگه بزنم یا اینکه کتابها و جزوه های مخصوص جمع بندی بهتره ؟
      یه روزی دوباره خورشید رد میشه از بغض ابرا
      دوباره بوسه و لبخند میشه سرگرمی دنیا

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      هر سه کتاب تخته سیاه شما رو دارم هم ریاضیات پایه و هم دیف 1 و هم دیف 2 که همشون عالی هستند
      همایش هاتون رو به صورت dvd بیرون نمیدید؟(ما که نمیتونیم بیاییم همایش چی کار کنیم؟!)
      خواهشا یه برنامه ای هم بزارید و بگید که کدوم تست ها رو برای جمع بندی بخونیم یا اینکه مثلا روزی چقدر و چند ساعت وقت برای دیف و ریاضی پایه بزاریم تا بهترین نتیجه رو بگیریم خیلی ممنون که اینجا هستید

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن