خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فلسفه دانشگاه تهران

سلام
      من پیش انسانیم
      تا حالاساعات مطالعم و البته کیفیت مطالعم خیلی کم بوده
      از اول تیر شروع کردم به درس خوندن
      درحالیکه هفته ی اول تیر38ساعت درس خوندم هفته ی اول اردیبهشت فقط 30 ساعت خوندم!
      درکل ساعات مطالعم حدود همین 30 ساعت بوده همیشه و تعداد تست هم حدود200-300
      تاحالا همه ی کتابای سال دوم رو2دور و سال سوم رو1دور و بعضی ازکتابای سال سوم رو هم 2 دور خوندم. درسای پیش هم کم و بیش خوندم
      الان 8 تا ازکتابای پایه برای دور دوم مونده و پیش هم که ایام امتحانا میخونم(البته با این سرعت کم من تموم نمیشه)
      اولین آزمون آزمایشی مرحله ای سنجش ترازم شد10800و رتبه هام هم عالی بود، ولی اولین آزمایشی ترازم8500شد و درصدام افتضاح
      ولی من فقط فلسفه دانشگاه تهران روزانه میخوام.حتی به شهید بهشتی هم راضی نیستم! خودم مشهدم
      اصلاحوصله ی درس خوندن ندارم. تمرکزم که صفره. الان به همه چیز فکر میکنم جز کنکور! هدف دارم اما انگیزه ندارم
      یک لحظه فکرکردن به اینکه دانشگاه تهران نیارم دیوونم میکنه. من از سوم راهنمایی تو کف دانشگاه تهرانم. اگه قبول نشم دیوونه میشم اما اصلا به خودم
      نمیام.اصلا انگارنه انگار کنکوری ام. بی خیال بی خیال!
      درصدام این بود تو آزمون جامع:
      ادبیات16 عربی50 معارف38 زبان46
      ریاضی10 اقتصاد49 ادبیات45 عربی67 تاریخ جغرافیا32 جامعه29 فلسفه0 روانشناسی72
      البته تو این آزمون هر دو دفترچه وقت کم آوردم خفن و جامعه و فلسفه و روان رو کلا درعرض5دقیقه زدم! ریاضیش هم خیلی سخت بود،همه0زدن!
      امیدی به قبولی هست با این وضعیت؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه هاي انساني تعدادشون كمه توي انجمن خيليا اطلاعات كامل نداره بهتون بدن
      حتما توي سايت كانون نگاه كنيد ببينيد با چه درصدهايي قبول شدن دانشگاه تهران

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن