خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین بازیکن رئال؟؟

رأی دهندگان
    9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • رونالدو

7 77.78%
    • گرت بیل

1 11.11%
    • بنزما

0 0%
    • په په

0 0%
    • سرجیو راموس

0 0%
    • ژابی آلونسو

1 11.11%
    • دی ماریا

0 0%
    • مودریچ

0 0%
    نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

تاپیک مخصوص رئالی ها ... بیاین تو ...

تو این تاپیک روزانه میخوام(حالا هر چندروز یکبار) خبری از رئال و بازیکنانش و حواشی و .... بذارم ...

لطفا کسی اسپم نده ... یا کل کل با بارسا و سایر تیم ها نذارین ...

فقط بعد از بازی ها میایم اینجا و راجبش صحبت میکنیم ...

از الان بگم کل کل های بیخودی و اسپم حذف میشه و به طرف تذکر داده میشه ... پس لطفا رعایت کنید ....

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رونالدو: فعلا توجهي به جام جهاني ندارم

ستاره پرتغالي خط حمله تيم فوتبال رئال مادريد گفت که در حال حاضر بيش از هر چيز به قهرماني تيمش در ليگ قهرمانان اروپا و لاليگا فکر مي‌کند و توجهي به جام جهاني 2014 ندارد.

به نظر کريستيانو رونالدو، براي رئالي‌ها کسب دهمين قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا، چيزي که از آن به عنوان« دسيما» ياد مي‌شود، براي او به يک عقده تبديل شده اما از نوع مثبت.

12 سال از آخرين قهرماني رئال مادريد در ليگ قهرمانان اروپا مي‌گذرد و کهکشاني‌ها به لطف پيروزي يک بر صفر بازي رفت مرحله نيمه نهايي اين رقابت‌ها برابر بايرن مونيخ اميدوار شده‌اند که به اين انتظار طولاني مدت براي دو رقمي کردن تعداد قهرماني‌هايشان در مهم‌ترين تورنمنت باشگاهي اروپا پايان دهند.

مهاجم پرتغالي رئال مادريد با تاکيد بر انگيزه فراوان او و هم‌تيمي‌هايش براي کسب اين جام، اعتراف کرد به کسب اين افتخار حتي بيش از ماموريت تيم ملي کشورش در جام جهاني 2014 فکر مي‌کند.

به نقل از تسنيم، رونالدو گفت: دسيما براي ما تبديل به يک عقده شده، اما از نوع مثبت آن. جام جهاني روي عملکرد من در مدت زمان باقيمانده تا پايان فصل به هيچ عنوان تاثير نخواهد گذاشت. من روي لاليگا و ليگ قهرمانان تمرکز کرده‌ام. ما جام حذفي اسپانيا را برديم و مي‌خواهيم لاليگا و ليگ قهرمانان را هم فتح کنيم که در اين بين ليگ قهرمانان مهمترين است.

رونالدوي 29 ساله که تيمش در بازي رفت مرحله نيمه نهايي برابر بايرن مونيخ با وجود تنها 28 درصد تملک بر توپ موفق شد باواريايي‌ها را شکست دهد، اميدوار است کهکشاني‌ها در بازي برگشت نيز از سرعت خيره کننده بازيکنان خود براي انجام ضد حمله استفاده کنند.

وي افزود: ديدار برگشت هم مانند بازي رفت خواهد بود. بايرن مونيخ تيم فوق‌العاده‌اي است اما ما برتري مختصري نسبت به آنها داريم و مي‌خواهيم از اين برتري به سود خود استفاده کنيم. کار سختي است اما ما هم سلاح‌هاي مخصوص خودمان را داريم. رئال اعتماد به نفس دارد و تلاش خود را براي به ثمر رساندن گل انجام مي‌دهد.

رونالدو با اشاره به انگيزه‌اش براي حضور در فينال ليگ قهرمانان اروپا که امسال در وطن او و در ورزشگاه لوز ليسبون برگزار مي‌شود، عنوان کرد: حضور در فينالي که در ليسبون برگزار مي‌شود، يک رويا است. نمي‌خواهم از الان به فينال فکر کنم چون هنوز يک بازي ديگر برابر بايرن مونيخ داريم اما روياي من حضور در ليسبون است و فکر مي‌کنم مي‌توانم به آن برسم.

رئال مادريد و بايرن مونيخ، سه‌شنبه هفته جاري در ورزشگاه آليانتس آره‌نا بازي برگشت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا را برگزار خواهند کرد.

منبع : ورزش3

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برخي از بازيکنان رئال مادريد پيام تسليت خود را نسبت به درگذشت سرمربي سابق بارسلونا اعلام کردند.

تيتو ويلانووا سرمربي سابق تيم فوتبال بارسلونا روز گذشته در سن 45 سالگي درگذشت تا فوتبال اسپانيا در غم فرو برود.

بر اين اساس تعداي از بازيکنان رئال مادريد نسبت به درگذشت اين مربي اسپانيايي پيام تسليت دادند و به ابراز همدردي با خانواده او پرداختند.

ايکر کاسياس کاپيتان و دروازه‌بان تيم ملي اسپانيا و باشگاه رئال مادريد گفت: ويلانووا نماد شجاعت و شهامت بود و قطعاً امروز روز غمگيني براي فوتبال جهان خواهد بود.

سرخيو راموس هم ويلانووا را نمادي از تلاش دانست و به ابراز همدردي با خانواده او پرداخت.

ژاپي آلونسو با پيامي تحت عنوان «روحت شاد تيتو» به خانواده ويلانووا تسليت گفت.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آنچلوتي: شايد بيل نباشد اما رونالدو بازي مي‌کند

سرمربي 54 ساله رئال‌مادريد گفت که شايد مهاجم ولزي‌اش را در بازي فردا مقابل اوساسونا به ميدان نفرستد.

تيم فوتبال رئال‌مادريد که در حال حاضر با 79 امتياز و يک بازي کمتر در مکان سوم جدول رده‌بندي لاليگا قرار دارد فردا شب (شنبه) در هفته سي‌وپنجم اين رقابت‌ها در ورزشگاه سانتياگو برنابئو پذيراي اوساسونا است.

کارلو آنچلوتي، امروز (جمعه) با حضور در کنفرانس خبري پيش از بازي با اوساسونا گفت: بيل پس از بيماري که به آن دچار شده کمي احساس ضعف مي‌کند. فردا تصميم خواهيم گرفت که او مقابل اوساسونا به ميدان برود يا به او استراحت بدهيم تا سه شنبه برابر بايرن مونيخ به ميدان بروند.

بيل در بازي رفت رئال مادريد مقابل بايرن‌مونيخ در دور رفت مرحله نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان اروپا که به برتري يک بر صفر کهکشاني‌ها انجاميد به دليل بيماري آنفلوانزا نيمکت‌نشين بود.

آنچلوتي در خصوص وضعيت مهاجم پرتغالي تيمش که به تازگي از بند مصدوميت رهايي يافته، اظهار داشت: رونالدو در بازي مقابل بايرن عملکرد خوبي داشت. او براي اينکه به شرايط مطلوب برسد نياز به بازي کردن دارد براي همين در ديدار فردا حتماً بازي خواهد کرد.

سرمربي ايتاليايي سفيدپوشان شهر مادريد خاطرنشان کرد: مي‌خواهيم انرژي از دست رفته خود را بازيابي و از کسب پيروزي در ديدارهاي باقيمانده اطمينان حاصل کنيم. بازي مقابل بايرن‌مونيخ انرژي زيادي از ما گرفت ولي اميدواريم براي ديدار مقابل اوساسونا آماده باشيم. چند تغيير اندک در اين بازي در ترکيب تيم خواهيم داشت ولي خيلي چشمگير نخواهد بود چون رويارويي با اوساسونا بازي حساس و مهمي براي ما است.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رئال مادرید 1 - 0 بایرن مونیخ

دانلود کلیپ صحنه هایی از بازی

منبع : ورزش 3

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

رئال مادرید 2 - 1 بارسلونا

دانلود گل ها و صحنه های بازی

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داور ديدار بايرن - رئال مشخص شد

يوفا نام داور ديدار حساس بايرن مونيخ و رئال مادريد را اعلام کرد.

ديدار برگشت تيم‌هاي بايرن مونيخ آلمان و رئال مادريد اسپانيا در چارچوب نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا سه شنبه هفته جاري در ورزشگاه آليانس‌‌ آره‌نا مونيخ برگزار مي‌شود.

ديدار رفت با نتيجه يک بر صفر به سود رئالي‌ها به پايان رسيده و بايرني‌ها اميدوارند بتوانند با جبران شکست ديدار رفت، جواز حضور در ديدار پاياني را گرفته تا شانس دفاع از عنوان قهرماني‌شان را داشته باشند.

به نقل از فارس، بر اساس اعلام يوفا در اين ديدار پدرو پروئنکا، داور پرتغالي، قضاوت خواهد کرد. اين داور 43 ساله نخستين بازي بين المللي خود را در سال 2003 برگزار کرد. او در اين فصل پنج ديدار در ليگ قهرمانان را قضاوت کرده که مي‌توان به ديدار اتلتيکو مادريد و ميلان در سن سيرو اشاره کرد که به پيروزي يک بر صفر اتلتيکو انجاميد.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زيدان از رئال مادريد جدا مي‌شود

يک نشريه اسپانيايي از برنامه اسطوره فرانسوي تيم فوتبال رئال مادريد براي ترک کادر فني اين تيم خبر داد.

زين‌الدين زيدان، هافبک پيشين تيم فوتبال رئال مادريد که اکنون در نقش دستيار کارلو آنچلوتي، سرمربي کهکشاني‌ها ايفاي نقش مي‌کند در پايان فصل ورزشگاه سانتياگوبرنابئو را ترک خواهد کرد تا حرفه خود را به عنوان يک سرمربي آغاز کند.

به گزارش مارکا زيدان به اين نتيجه رسيده است که به اندازه کافي از تجربيات و دانش فني ديگر مربيان استفاده کرده و اکنون وقت آن شده است که خود به طور مستقل هدايت يک تيم را بر عهده بگيرد. روياي زيدان هدايت رئال مادريد است، تيمي که در سال 2002 با آن قهرمان اروپا شد اما براي اين منظور او بايد تجربيات خود را افزايش دهد و اين کار را احتمالاً با هدايت تيم‌هايي خارج از لاليگا انجام خواهد داد.

در همين راستا شايعاتي درخصوص مقصد بعدي زيدان منتشر شده است که از تيم موناکوي فرانسه به عنوان محتمل‌ترين گزينه زيدان براي مربيگري در فصل آينده نام برده شده است.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مولر: براي غلبه بر رئال، نياز به حمايت همه داريم

مهاجم ملي‌پوش تيم فوتبال بايرن پس از برد 5 بر 2 مقابل وردربرمن گفت: براي کسب نتيجه مقابل رئال نياز به حمايت همه داريم.

شب گذشته در ادامه مسابقات هفته سي‌ودوم ليگ ژرمن‌ها (بوندس‌ليگا) بايرن به برتري پرگلي مقابل برمني‌هاي بندرنشين رسيد.

به گزارش فارس، توماس مولر اظهار داشت: اصلا دوست ندارم در مورد بازي امشب حرف بزنم و تعريف کنم. چون براي ما، مهم بازي سه‌شنبه شب با رئال است. تا آن موقع نياز به حمايت کامل همه حتي باشگاه، کل مطبوعات، راديو و تلويزيون داريم.

وي افزود: همه ما آلماني هستيم و تلاش مي‌کنيم به هدفي که داريم برسيم.

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پيروزي پرگل رئال مادريد با درخشش رونالدو

تيم فوتبال رئال مادريد در ديداري خانگي به پيروزي پرگل دست يافت.

در ديداري حساس از هفته سي و پنجم لاليگا اسپانيا، از ساعت 22:30 شب گذشته رئال مادريد رده سومي در حالي در ورزشگاه خانگي خود پذيراي اوساسونا رده شانزدهمي که در معرض سقوط به دسته پايين‌تر قرار دارد، بود که روز سه‌شنبه اين هفته بايد در آليانس آرنا شهر مونيخ در ديدار برگشت نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا به مصاف بايرن مونيخ مدافع عنوان قهرماني اين رقابت‌ها برود.

البته رئال با توجه به پيروزي يک بر صفر در ديدار رفت با اندوخته خوبي راهي مونيخ خواهد شد.

اين مسابقه در نهايت با نتيجه پرگل 4 بر صفر به سود قوهاي سپيد مادريد به پايان رسيد.

کريستيانو رونالدو پس از چند هفته غيبت در مسابقات لاليگا به دليل مصدوميت، شب گذشته با توپ پر وارد شد و موفق شد در دقايق 6 و 52 دو بار براي تيمش گلزني کند. ديگر گل‌هاي رئال نيز توسط راموس 60 و کارواخال 83 به ثمر رسيد.

رئال با اين برد 82 امتيازي شد و به رده دوم جدول لاليگا صعود کرد. اوساسونا نيز در امتياز 35 باقي ماند تا در ادامه بازي‌هاي فصل براي بقا در لاليگا با چند تيم ديگر رقابت کند.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

دانلود خلاصه ی بازی

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آنچلوتي: چهار فينال در ليگا پيش‌رو داريم

سرمربي رئال مادريد مي‌گويد تيمش چهار فينال در ليگا پيش‌رو دارد و بايد تمام ديدارهاي باقي مانده را پيروز شود.

رئال مادريد شب گذشته (شنبه) در هفته‌ سي و پنجم ليگاي اسپانيا با چهار گل اوساسونا را شکست داد تا با روحيه‌اي خوب به ديدار بايرن‌ مونيخ برود.

کارلو آنچلوتي، سرمربي ايتاليايي رئال مادريد پس از پيروزي تيمش برابر اوساسونا نشست خبري پس از مسابقه خود را با احترام به تيتو ويلانووا آغاز کرد و گفت: من زماني که سرمربي پاري‌سن‌ژرمن بودم يک بار اين افتخار را داشتم که با تيم او رقابت کنم و از همان لحظات اندک نيز چيزهاي زيادي از خوبي‌هاي ويلانووا متوجه شدم. او فردي آرام و جدي بود. از اين که باشگاه بارسلونا چنين شخص بزرگي را از دست داده ناراحت هستم.

سرمربي رئال مادريد در ادامه گفت: پيروزي ارزشمندي برابر اوساسونا کسب کرديم. اين پيروزي قبل از بازي با بايرن‌ مونيخ مي‌تواند از لحاظ روحي تيم را تقويت کند. تصميم گرفتم که در اين ديدار به بنزما و گرت بيل بازي ندهم، اما تاکيد مي‌کنم که اين دو بازيکن مشکلي براي همراهي تيم در بازي سه شنبه شب برابر بايرن‌ مونيخ ندارند.

آنچلوتي در ادامه گفت: از اين که رونالدو توانسته پس از طي کردن دوران مصدوميت خود به روند گلزني برگردد خوشحالم. اين گل‌ها اعتماد به نفس رونالدو را بالا مي‌برد. او در اين ديدار عملکرد بسيار خوبي از خود به نمايش گذاشت. نه تنها دو گل زيبا به ثمر رساند، بلکه در نمايش تيمي نيز موفق بود. خوشحالم در شبي که به بعضي از بازيکنان استراحت دادم توانستم پيروزي بزرگي را کسب کنيم. از خوشحالي هواداران رئال به خودم مي‌بالم. در ادامه فصل بازي‌هاي مهمي در پيش داريم. تيمم چهار فينال در ليگ پيش‌رو دارد که بايد هر چهار ديدار را با پيروزي پشت سر بگذاريم و منتظر نتايج رقيبانمان باشيم. من به اين بازيکنان اعتماد دارم.

کارلتو در ادامه درباره شايعات به خدمت گرفتن لوئيس سوآرس، گفت: به هيچ وجه به باشگاه نگفته‌ام که در تابستان مهاجم جديدي جذب کند. اميدوارم مورتا نيز در تيم بماند. او در اين فصل عملکرد خوبي در تيم داشت و من از او راضي هستم.

سرمربي رئال مادريد در پايان درباره صحبت‌هايي مبني بر رفتن زين الدين زيدان در پايان فصل گفت: چيزي براي گفتن ندارم . بايد تا پايان فصل منتظر بمانيم تا تصميم باشگاه و او را متوجه شويم.

رئال مادريد سه‌شنبه شب در دور برگشت نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا در حالي برابر بايرن‌ مونيخ به ميدان مي‌رود که در ديدار رفت موفق شده با يک گل به برتري برسد.

رئال مادريد که يکي از مدعيان قهرماني در ليگاي اسپانيا نيز هست در هفته‌ سي و ششم در ديداري حساس در خانه از والنسيا پذيرايي خواهد کرد.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن