خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      4GB
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مباحثی که واسه ریاضی انتخاب کردم کدوم ارزش نداره ?

با سلام خدمت تمام دوستان گلم در انجمن کنکور . سوالی داشتم . من مباحث زیر رو انتخاب کردم ولی میخوام اونایی که توی کنکور سوالاتش خیلی سخته رو حذف کنم کدومارو حذف کنم ? مثلا دیروز ریاضی پیش تجربی یعنی منحنی درجه دوم سخت بود یعنی کنکور هم این مبحث سخته ? قسمت های که انتخاب کردیم : احتمال + کاربرد مشتق + منحنی درجه دوم + انتگرال + حد و پیوستگی + تابع + امار . میخوام بدونم کدوم سخته و ارزش نداره تا بزارم کنار . ممنون از همه دوستان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا جایی که من سوالات کنکور تجربی سال های قبل رو دیدم و حل کردم ، فک کنم تو اینا انتگرال از همه تو کنکور سوالش سختر باشه

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 4GB نمایش پست ها
      با سلام خدمت تمام دوستان گلم در انجمن کنکور . سوالی داشتم . من مباحث زیر رو انتخاب کردم ولی میخوام اونایی که توی کنکور سوالاتش خیلی سخته رو حذف کنم کدومارو حذف کنم ? مثلا دیروز ریاضی پیش تجربی یعنی منحنی درجه دوم سخت بود یعنی کنکور هم این مبحث سخته ? قسمت های که انتخاب کردیم : احتمال + کاربرد مشتق + منحنی درجه دوم + انتگرال + حد و پیوستگی + تابع + امار . میخوام بدونم کدوم سخته و ارزش نداره تا بزارم کنار . ممنون از همه دوستان

انتگرال اتفاقن خیلی هم سخت نیست ولی مقاطع مخروطی هست تا حدودی البته سوالای تکراری میاد!!
      در ضمن مشتق هم باید بخونی که تو لیستت نیست

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 4GB نمایش پست ها
      انتگرال بدون مشتق؟!!!!!!
      تابع درجه 2حجم مطالبش زیاده و تا حدودی بعضی چیزاش هم حفظ میکنن دوستان وگرنه سوالای سختی نداره
      بجای حفظ کردن برو رو مثالای متنوع یادبگیر)

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مباحثی که انتخاب کردی خوبن (البته رشتم تجربی نیست)

اما خوب تا مشتق رو نخونی که نمیشه کاربرد مشتق خوند

پس مشتق رو هم اضافه کن
      سردم است

و زمستان در این میان

نقشی ندارد ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منحنی درجه 2 رو نخون نمیشه جواب داد.. اگه بشه هم اکثرا وقت زباد میگیره.. من که حذفیدمش

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن