خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیز...

مهم هدف و پشتکارٍ!
      شما هدفت رو مشخص کردی پس دیگه نگران نباش و ادامه بده...حداقلش اینه که تلاشت رو کردی و تو آینده برای اینکه از تلاش برای رسیدن به هدفت دریغ کردی حسرت نمیخوری.

سن هیچ اهمیتی نداره...
      ز گهواره تا گور دانش بجوی...

شاید بگی شما تو موقعیت من نیستین ولی درکت میکنم! شما دنبال هدفت برو ایشاالله در کنار تحصیل بتونی شغل مناسبی هم گیرت بیاد...

فقط دست از تلاش برندار!

2. Top | #32
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      حوصله نداشتم 4 صفحه بخونم
      اما باید بگم وقتی پزشکی میخونی از سربازی خبری نیست
      شما الان اطرافتو نگاه کن خیلیا هستن یه فوق لیسانس یا لیسانس گرفتن سنشونم بالاست خرجشوباباش میده
      به مسایل متفرقه فکر نکن...خودتو دور میکنی
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یعنی پزشکی سربازی نداره؟؟؟ مگه میشه!

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      رشته ی پزشکی سربازی نداره؟

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کی گفته سربازی نداره چرا شایعه میکنن دوستان؟؟! من همین ماه قبلی آموزشیم تموم شد پزشک داشتیم دندونپزشک داشتیم....
      تفاوتش اینه که بعد آموزشی چون سازمان نظام پزشکی پزشکا رو بکار میگیره سربازیشون آسون تره وگرنه از لحاظ مدت خدمت و حقوق دریافتی هیچ فرقی با سربازای معمولی ندارن!

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا سوال خنده دار می کنی کافیه یه سر بری سر کلاس های پزشکی و دندون پزشکی دانشگاه ها به جرئت میتونم بگم حدود 50 درصد دانشجو های پزشکی و دندون و حتی دارو سازی لیسانس و حتی بعضی مواقع فوق لیسانس رشته های دیگه هستن که چون تو رشته خودشون کار پیدا نکردن نشستن دوباره خوندن و این رشته ها را اوردن
      نگران این که دستت تو جیب پدرته هم نباش چون تو دوران اینترنی یه حقوقی البته خیلی اندک میگیری که تا حدودی خرج خوراک و پوشاک خودت در میاد اگه دوس داشته باشی میتونی در کنارش کارهایی مث تدریس هم انجا بدی تا به قول خودت دستت تو جیب پدرت نباشه

7. Top | #37
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ****** نمایش پست ها
      کی گفته سربازی نداره چرا شایعه میکنن دوستان؟؟! من همین ماه قبلی آموزشیم تموم شد پزشک داشتیم دندونپزشک داشتیم....
      تفاوتش اینه که بعد آموزشی چون سازمان نظام پزشکی پزشکا رو بکار میگیره سربازیشون آسون تره وگرنه از لحاظ مدت خدمت و حقوق دریافتی هیچ فرقی با سربازای معمولی ندارن!
      خب منم اینطوری شنیدم یادم رفت بگم
      من شنیدم رو انترنیشون حساب میشه...ینی سربازیشونو یجورایی تو بیمارستان میگذرونن
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سربازی هست.برای همه جز معافان!!
      ولی دوران سربازی یک پزشک نسبت به یک سرباز صفر یا سربازی که دیپلمس خیلی راحت تره،چون اکثر پرشکا یا به خدمت خود وزارت بهداشت در مناطق دور در میان و یا اینکه توسط سازمان نیروهای مسلح در درمانگاه های نظامی دوران سربازی رو میگذرونن.
      پاسخ به سوالات سربازی

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن