خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم ریاضی برای تجربیا ؟

رأی دهندگان
    210. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ریاضی جامع مهر ماه

80 38.10%
    • ریاضی جامع خیلی سبز

100 47.62%
    • انتشارات دیگر

30 14.29%
    صفحه 2 از 16 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 231
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      ممنون آقای امیرسالار
      نه من اسرار ندارم که جامع باشه . فقط اسرار دارم که خوب باشه و با حل کاملش ریاضی رو بتونم بالای 80 - 90 بزنم
      پس بین گاج و خیلی سبز کودوم بهتره؟
      80 90 !!!! بابا بیخیال ریاضی اونقدری هم که میگن تاثیر نداره...
      اگه بخوای یه همچین درصدی بزنی خیلی باید کار کنی..
      به نظر من هم سبز رو بگیر هم گاج.. :yahoo (4): یکی 70 زده بود گف 10 استاد هم خوبه..
      ولی بیشتر میگن گاج خوبه..

میشه 80 90 زد اما خیلی باید روش کار کنی..آدم تا میاد روی سوال یه خورده فک کنه میبینه 3 دقیقه گذشته
      فقط هر کتابی میگیری مهروماه رو نگیر.. من هم مهروماه رو کار کردم هم خیلی سبز.. خیلی سبز خیلییییی بهتره...درسنامه های مهروماه خیلی زیاده وچرت وپرت زیاد گفته .. درسنامه های سبز واسه من که خوب بود.. اما گاج رو هم میگن خیلی خوبه.. خودت یه نگا بنداز دیگه :yahoo (4):

2. Top | #17
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گاج دو جلدی پیش جامعه یا فقط واسه چهارمه؟
      آخه قیمت دوجلدش باهم میکنه 20 تومن

3. Top | #18
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      گاج دو جلدی پیش جامعه یا فقط واسه چهارمه؟
      آخه قیمت دوجلدش باهم میکنه 20 تومن
      سلام...اون دوجلدی جامع هست منهای مبحث مثلثات...فقط اون رو نداره...

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ayda.gonbadi نمایش پست ها
      80 90 !!!! بابا بیخیال ریاضی اونقدری هم که میگن تاثیر نداره...
      اگه بخوای یه همچین درصدی بزنی خیلی باید کار کنی..
      به نظر من هم سبز رو بگیر هم گاج.. :yahoo (4): یکی 70 زده بود گف 10 استاد هم خوبه..
      ولی بیشتر میگن گاج خوبه..

میشه 80 90 زد اما خیلی باید روش کار کنی..آدم تا میاد روی سوال یه خورده فک کنه میبینه 3 دقیقه گذشته
      فقط هر کتابی میگیری مهروماه رو نگیر.. من هم مهروماه رو کار کردم هم خیلی سبز.. خیلی سبز خیلییییی بهتره...درسنامه های مهروماه خیلی زیاده وچرت وپرت زیاد گفته .. درسنامه های سبز واسه من که خوب بود.. اما گاج رو هم میگن خیلی خوبه.. خودت یه نگا بنداز دیگه :yahoo (4):

دوست عزیز ریاضی 80-90 با زیست 50-60 رتبه زیر 1500 کشوری رو به تنهایی تضمین میکنه چرا رو درسی که مسلطه سرمایه گذاری نکنه.

یه توصیه هم همینجا میکنم به کسایی که دروس غیرزیستشون خوبه:

من امسال زیستم خیلی ضعیف بود(تقریبا میانگین 40% توی آزمونا) اما ریاضی وفیزیکم با کمترین وقتی به 70 میرسید واگه جدی میخوندم بالاتر هم میرفت ولی متاسفانه دوستانم رفتن رو مخم وگفتن اگه زیست بالانزنی هیچی نمیشیو اینهمه زحماتت به هدر میره ومنم بعد از مدتی قانع شدم که از زمان بقیه درسام کم کنم وبه زیست اضافه کنم ونتیجه چیزی جز اقت بالای 1000تایی تراز قمچی(از 6600 به 5100) طی چند آزمون نشد وتا این لحظه تونستم برگردم روی 5900 وهنوز کلی درس واسه جبران دارم ولی اینو دارم میگم نه واسه این که بگم زیست مهم نیست بلکه برعکس مهمترین درس تجربی هست ولی ریاضی وفیزیک هم مهم ان ودرصدی متوسط توی زیست +درصدهای بالا در فیزیک وریاضی=نتیجه عالی

درضمن یه چیزی هم بگم اگه کسی ریاضی وفیزیکش قوی باشه اعتماد به نفس بالایی داره ومیدونه که اگه زیستش رو یا شیمیشو خراب کنه یه نقطه آرامشی داره واین خیلی کمک کننده هست به خصوص که سوالات ریاضی وفیزیک قابل پیش بینی هستن وچهارچوب مشخصی دارند ولی زیست خیلی گسترده تر هست واینکه هرسال داره اتفاقات جدید میافته توش.

درمورد کتاب گاج هم باید بگم گاج پیش دانشگاهی1 تمام مباحث مرتط با پایه روکامل با درسنامه خیلیییییییی عالی داره به عبارتی:
      فصل 1,2,3,4,7 از سال دوم
      فصل 1,4 از سال سوم
      فصل هایی که میمونن مثلثات وحد وماتریست هستن که واسه اینا فقط تست های سال های گذشته کنکور کفایت میکنه وتازه زیادم هست!!

پیش 2هم که توی یه جلده جداگونه هست وهیچ مبحثی از پایه باهاش مرتبط نیست.

قیمت هر جلدش 20 تومن هست و خیلی سبز یه جلدش 38.000

هر2 کتاب برای درصد بالا مناسبن به شرطی که دونه دونه تستاشونو بزنی.

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      به نظر من بین مهروماه و خیلی سبز اگه ریاضیت ضعیفه ، مهروماه

ولی اگه یک ریاضی خوب میخوای ، مبتکران که مولفش مهندس بیاتی هست رو یک نگاه بنداز
      کولاک کرده
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      دوست عزیز ریاضی 80-90 با زیست 50-60 رتبه زیر 1500 کشوری رو به تنهایی تضمین میکنه چرا رو درسی که مسلطه سرمایه گذاری نکنه.

یه توصیه هم همینجا میکنم به کسایی که دروس غیرزیستشون خوبه:

من امسال زیستم خیلی ضعیف بود(تقریبا میانگین 40% توی آزمونا) اما ریاضی وفیزیکم با کمترین وقتی به 70 میرسید واگه جدی میخوندم بالاتر هم میرفت ولی متاسفانه دوستانم رفتن رو مخم وگفتن اگه زیست بالانزنی هیچی نمیشیو اینهمه زحماتت به هدر میره ومنم بعد از مدتی قانع شدم که از زمان بقیه درسام کم کنم وبه زیست اضافه کنم ونتیجه چیزی جز اقت بالای 1000تایی تراز قمچی(از 6600 به 5100) طی چند آزمون نشد وتا این لحظه تونستم برگردم روی 5900 وهنوز کلی درس واسه جبران دارم ولی اینو دارم میگم نه واسه این که بگم زیست مهم نیست بلکه برعکس مهمترین درس تجربی هست ولی ریاضی وفیزیک هم مهم ان ودرصدی متوسط توی زیست +درصدهای بالا در فیزیک وریاضی=نتیجه عالی

درضمن یه چیزی هم بگم اگه کسی ریاضی وفیزیکش قوی باشه اعتماد به نفس بالایی داره ومیدونه که اگه زیستش رو یا شیمیشو خراب کنه یه نقطه آرامشی داره واین خیلی کمک کننده هست به خصوص که سوالات ریاضی وفیزیک قابل پیش بینی هستن وچهارچوب مشخصی دارند ولی زیست خیلی گسترده تر هست واینکه هرسال داره اتفاقات جدید میافته توش.

درمورد کتاب گاج هم باید بگم گاج پیش دانشگاهی1 تمام مباحث مرتط با پایه روکامل با درسنامه خیلیییییییی عالی داره به عبارتی:
      فصل 1,2,3,4,7 از سال دوم
      فصل 1,4 از سال سوم
      فصل هایی که میمونن مثلثات وحد وماتریست هستن که واسه اینا فقط تست های سال های گذشته کنکور کفایت میکنه وتازه زیادم هست!!

پیش 2هم که توی یه جلده جداگونه هست وهیچ مبحثی از پایه باهاش مرتبط نیست.

قیمت هر جلدش 20 تومن هست و خیلی سبز یه جلدش 38.000

هر2 کتاب برای درصد بالا مناسبن به شرطی که دونه دونه تستاشونو بزنی.
      آخه ریاضی و فیزیک من از پایه یه خورده ضعیفه... واسه همون این درسا واسه من بیشتر از زیست وقت میبره..تازه وقت هم روش بذارم در حد 50 60 میزنم الان...این 50 60 که کافی نیس واسه ریاضی کنکور.. من توی کنکور فوقش 40 میزنم احتمالا ... دستمم که کنده دیگه بدتر...
      با این وضع باز میگین روی ریاضی وقت بذار؟؟!! ریاضی رو یا باید خوب و کامل وقت گذاش یا اینکه تقریبا بیخیال شد.. سال قبل نشستم این مهروماه رو زدم تو کنکور 20 درصد هم نشد... واسش هیچی وقت نمیذاشتمم همینو میزدم که!!! :yahoo (4):

اگه این آقا ریاضیش خوبه حتما واسش وقت بذاره... چون اگه ریاضیت خوب باشه بقیه درسات مخصوصا زیست هم خود به خود خوب میشه... چون بهتر میفهمیش..

7. Top | #22
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پس به این ترتیبی که گفتین خیلی سبز بگیرم .

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ayda.gonbadi نمایش پست ها
      آخه ریاضی و فیزیک من از پایه یه خورده ضعیفه... واسه همون این درسا واسه من بیشتر از زیست وقت میبره..تازه وقت هم روش بذارم در حد 50 60 میزنم الان...این 50 60 که کافی نیس واسه ریاضی کنکور.. من توی کنکور فوقش 40 میزنم احتمالا ... دستمم که کنده دیگه بدتر...
      با این وضع باز میگین روی ریاضی وقت بذار؟؟!! ریاضی رو یا باید خوب و کامل وقت گذاش یا اینکه تقریبا بیخیال شد.. سال قبل نشستم این مهروماه رو زدم تو کنکور 20 درصد هم نشد... واسش هیچی وقت نمیذاشتمم همینو میزدم که!!! :yahoo (4):

اگه این آقا ریاضیش خوبه حتما واسش وقت بذاره... چون اگه ریاضیت خوب باشه بقیه درسات مخصوصا زیست هم خود به خود خوب میشه... چون بهتر میفهمیش..

من منظورم با صاحب تاپیک نه شما!!
      ولی شما هم خب سال اول اشتباه کردید که مهروماه رو زدید(کتاب از این غیراستانداردتر نبود!)مثل من(البته من سوم دبیرستان مهروماه میزدم که رسیدم به امسال دیدم اشتباه میکردم)
      درکل بله از الان هم اگه واسه ریاضی وقت بزارید به 40-50 هم میرسید
      احتمال+آمار+ماتریس+log+تابع+ح د+دنباله خودشم روهم 10-12تا تست میشه که جزو تست های آسون هستند میتونی روهوا بزنی میشه 30% واگه 2-3تا از سوالای مشتق رو هم بزنی دیگه حله نزدیم مهم نیست ولی اینایی که گفتم خیلی آسونن وحیفه که از دستشون بدی(اینو واسه بقیه هم میگم که از ریاضی قطع امید کردند)
      من ریاضیم نسبتا خوبه ولی از عید به بعد دیگه تست تالیفی نزدم
      آبی 10سال قلم چی گرفتم+همایش دریافت وفقط اینارو میزنم ودرصدام هم خوبه.
      اگه مشتق رو بلد باشی میتونی 2تا تست انتگرال رو هم بزنی(بعضی وقت ها میاد یه نمودار میده میگه مساحت زیرشو حساب کن!!دیگه از این ساده تر!!!)

9. Top | #24
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      الان بالاخره بگین . گاج یا خیلی سبز؟

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من گاج دارم خیلی سطحش بالاس

11. Top | #26
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستام که پیش دانشگاهیه و ریاضیشم خوبه گفت اگه مهروماه رو کلا بزنی و بعد هم تست های گاج دوجلدی رو بالی 90 کنکورت رو تضمین میکنه .

12. Top | #27
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      الان کلا سطح خیلی سبز بالاست یا جامع دوجلدی گاج ؟

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام اگر سطح متوسط میخواهید.یعنی الان زیر 20 می زنید و میخواهید تا 50 برسید آبی قلم چی
      اگر الان بالای 35 می زنید و برای درصدهای بالای 70 دارید سعی میکنید خیلی سبز
      در حالت کلی خیلی سبز خیلی خوبه چون نوسینده اش آقای مویینی شریف درس خونده و کاملا سوالاش و درسنامه هاش عالی هست
      مهر و ماه در حد فقط مهر هست شما را تا تیر یاری نمیکنه

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کتاب های سال به سال ریاضی میکرو گاج واقعا عالیه . درسته که میگن حجمش بالاست ولی اگه حجمشون رو کنار یه بانک سوال بذارید زیاد فرق نداره. ولی بهتون پیشنهاد میکنم که از اول سال این کتاب های میکرو رو بگیرید و طبق برنامه کار کنید.
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از بین کتاب های جامع من شنیدم مهر و ماه کتاب خوبیه

صفحه 2 از 16 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن