خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم ریاضی برای تجربیا ؟

رأی دهندگان
    210. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ریاضی جامع مهر ماه

80 38.10%
    • ریاضی جامع خیلی سبز

100 47.62%
    • انتشارات دیگر

30 14.29%
    صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2111213 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 231
    1. Top | #166
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اگر ریاضیت ضعیفه و میخوای با درسنامه یاد بگیری خیلی سبز بگیر.....من اول خیلی سبز داشتم عوضش کردم با مهر وماه.....اگر هم ریاضیت قویه مهر و ماه بگیر ...تستاش از خیلی سبز بهتره ....درسنامش هم خیلی جامع هست.....اما بعضی جاها زده جاده خاکی...بعضی جا ها هم خیلی مطلب رو سنگین گفته

2. Top | #167
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      من برای ریاضی خیلی سبز دارم ولی خب تستاش در برابر تستای قلمچی اینا تقریبا اسونه و منم نمیتونم تو ازمونا به اون درصدی که میخوام تو ریاضی برسم حالا دنبال یه منبع به عنوان مکمل تستی هستم که تستای سخت تری داشته باشه و حالا نمیدونم چی بخرم ! اینارو نگاه کردم ولی بازم نمیدونم کدومو بخرم ؟ جمعبندی خیلی سبز یا آزمون خیلی سبز یا خط ویژه یا چی.؟ فقط میخوام تستای خوب و سخت تر داشته باشه

3. Top | #168
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط salam55 نمایش پست ها
      من برای ریاضی خیلی سبز دارم ولی خب تستاش در برابر تستای قلمچی اینا تقریبا اسونه و منم نمیتونم تو ازمونا به اون درصدی که میخوام تو ریاضی برسم حالا دنبال یه منبع به عنوان مکمل تستی هستم که تستای سخت تری داشته باشه و حالا نمیدونم چی بخرم ! اینارو نگاه کردم ولی بازم نمیدونم کدومو بخرم ؟ جمعبندی خیلی سبز یا آزمون خیلی سبز یا خط ویژه یا چی.؟ فقط میخوام تستای خوب و سخت تر داشته باشه
      IQ

شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

4. Top | #169
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نههههه iq خیلی زیاد نیست؟ من یه کتاب جمع و جور فقط برای تست مکمل میخوام . که بتونم همزمان با خیلی سبز استفادش کنم .

5. Top | #170
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط salam55 نمایش پست ها
      نههههه iq خیلی زیاد نیست؟ من یه کتاب جمع و جور فقط برای تست مکمل میخوام . که بتونم همزمان با خیلی سبز استفادش کنم .
      ریاضی تجربی آزمون خیلی سبزو بزن
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

6. Top | #171
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      اهان خودمم نظرم رو همین بود. مرسی

7. Top | #172
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من میخواسم مبحث تابع رو تازه بخونم به نظرتون از سایت صعتی شریف نگاه کنم ؟؟؟خودم هم دی وی دی کنکور اسان است رو دارم ولی مسعودی نیست به نظرتون از صنعتی شریف استفاده کنم یا کنکور اسان است ؟؟؟؟

8. Top | #173
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خيلي سبز اموزشش روون تره ولي مهر ماه فرموليه يعني بايد فرمولاشو اثبات كني نه حفظ !! فرمول به درد نخور هم داره بنظر من تركيب خيلي سبز با اي كيو عاليه واسه هندسه هم الگو خوبه. البته اگه بخاين همه ي سوالاي هندسه وو جواب بدين. !

9. Top | #174
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      مهروماه سوالای مرتبط رشته ریاضی رو هم آورده ولی خیلی سبز فقط سوالای رشته تجربی رو آورده که کافی نیست به نظرم برا درصد بالا.

10. Top | #175
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من نظرم ریاضیات تجربی مهروماه هست چون درسنامه های خیلی جامع و خوبی داره و پاسخنامه تشریحی برای تستهاش داره.البته این نظر من هست
      شما خودتم میتونی نمونه صفحات کتاب رو بری توی سایتشون ببینی و مقایسه کنی .
      من خودم همیشه بعد از اینکه کتابی بهم پیشنهاد شد حتما نمونه صفحاتشو میبینم تا حدودی با محتواش آشنا میشم و مقایسه میکنم بعد تصمیم میگیرم
      ولی به نظر من ریاضیات تجربی مهروماه خوبه بازم این نظره منه شما با توجه به نظر خودتون میتونید با مقایسه راحت تر تصمیم بگیرید.

11. Top | #176
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من خيلى سبز
      رو صندلي داغ هستم

12. Top | #177
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      اگر من بودم تخته سیاه رو می خریدم

13. Top | #178
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سوالات مهروماه به سوالات کنکور نزدیکترن

14. Top | #179
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این همه کتابو حال دارید بخونید؟

15. Top | #180
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان نظری راجع به ریاضی iq دارید؟ ترم دوم مباحث مهم تری داره از iq تست زدن بهتر نیس؟

صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2111213 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن