خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation مشاوره جهت تهیه کتاب های رشته it(مهم و ضروری)

سلام و صد درود بر شوما اساتید و دوستان

من دانشجوی رشته IT هستم و الان ترم 2 هستم.

دوستانی که تو این رشته تحصیل میکنن میدونن که تا ترم 2 رو تموم کنن درس های که میخونن یشتر دروس کنکور هست ولی بسبک دانشگاهی و پیشرفته تره و درس های اصلیه این رشته از ترم 3 به بعد شروع میشه...

من کتاب های مرجعی که خود سازمان سنجش از اونا برای طرح سوال های ارشد استفاده میکنه رو میخواستم و گرایشی که میخوام ادامه تحصیل ببدم امنیت اطلاعات هست. (اینا هم لیست دروسی هستن که تو ارشد میاد اگه کتاب های معتبرشون رو معرفی کنین ممنون میشم.)

1.ساختمان گسسته

2.ساختمان داده

3.طراحی الگوریتم

4.مهندسی نرم افزار

5.شبکه های کامپیوتری

6.اصول و مبانی مدیریت

7.اصول طراحی پایگاه داده ها

8.هوش مصنوعی

9.سیستم های عامل

10.معماری کامپیوتر

************************************************** ************************************

من چنتا سوال دیگه هم دارم که نمیدونستم کجا باید بگم برا همین زیر همین پستم گذاشتم چون همچین بی ربط هم با پستم نیست.

1. من که دانشجویی IT هستم بعد از لیسانس اگه بخوام کار کنم کجا باید برم کار کنم؟(مثلا مهندس عمران میره تو یه شرکت عمرانی حالا بسته به گرایشش میره مثلا تو یه جا که مرتبط با اون گراشش هست شروع به کار میکنه و مثلا میشه مهندس ناظر. من باید کدوم شرکت یا اداره یا هرچیز دیگه ای برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

2.من هم از آشنایانم و هم از دوستان دانشگاهیم شنیدم که باید برای این که کار یاد بگیرم یه دوره مجتمع فنی تهران برم.من خوب باید چه دوره ای برم با توجه به این که میخوام گرایش امنیت اطلاعات بخونم اگه هم کتاب هایی مرتبط با این دوره بهم معرفی کنید واقعا لطف کردید.

با تشکر

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نبود جواب بده؟؟؟
      راستی برای آموزشگاه کجا برم بهتره؟؟؟؟محدودیت مالی هم ندارم.
      انتشارات چی خوبه که ازش کتاب بخرم .
      بهم معرفی میکنید؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهشا یکی ج بده دیگه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از ارشداي رشته خودتون بپرسي بهتره اگه دانشگاتون ارشد ميگيره از اونا بپرس بهتر ميدونن چون اين راه رو رفتن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام . اولا این که خیلی رشته خوبی هست و البته جذاب و مهیج.
      بعدش این که در مورد دور نمای کاری .
      یه مهندس فناور ی اطلاعات میتونه تو واحدهای فناور ی اطلاعات ادرات و سازمان ها و مراکز کار کنه
      در ضمن جدیدا صحبت هایی هست مبنی بر به تصویب در اومدن قانونی برای لزوم استفاده تمامی ادارت و سازمان ها و مراکز از مهندس فناور یاطلاعات و لزوم ایجاد واحد فناوری اطلاعات در تمامی ارگان ها
      در ضمن شما می تونید به صورت آزاد در کنار کاراداری پروزه های کاری تعریف شده مثل راه اندازی سایت های مختلف ( خبری - سازمانی - تجاری و ...) و راه اندازی سیستم های نرم افزاری برا ارگان ها و همچین کارشناس و تحلیلگر سئو و بهینه سازی وب سایت و کلی کار دیگه در حوزه تجارت الکترونیک رو مدیریت کنید

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سلام . اولا این که خیلی رشته خوبی هست و البته جذاب و مهیج.
      بعدش این که در مورد دور نمای کاری .
      یه مهندس فناور ی اطلاعات میتونه تو واحدهای فناور ی اطلاعات ادرات و سازمان ها و مراکز کار کنه
      در ضمن جدیدا صحبت هایی هست مبنی بر به تصویب در اومدن قانونی برای لزوم استفاده تمامی ادارت و سازمان ها و مراکز از مهندس فناور یاطلاعات و لزوم ایجاد واحد فناوری اطلاعات در تمامی ارگان ها
      در ضمن شما می تونید به صورت آزاد در کنار کاراداری پروزه های کاری تعریف شده مثل راه اندازی سایت های مختلف ( خبری - سازمانی - تجاری و ...) و راه اندازی سیستم های نرم افزاری برا ارگان ها و همچین کارشناس و تحلیلگر سئو و بهینه سازی وب سایت و کلی کار دیگه در حوزه تجارت الکترونیک رو مدیریت کنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن