خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

تروخدا کمکم کنید ! پیش 2 فیزیک هیچی بلد نیستم ، چیکار کنم ؟

سلام دوستان من فیزیک پیش 2 بلد نیستم ... میگن هم سوالاتش تو کنکور یه جوریه که اگر بلد باشی راحت میتونی بزنی !! میخوام 10 تا تستشو بزنم لطفا کسی اگه راهکاری داره مثل : گونه خواندن و کتاب کمک آموزشی ، کتاب تست ، جزوه ، دی وی دی ، دبیر خصوصی و ... به من بگه تا از هفته آینده کامل جمع و جورش کنم البته من فصل 5 و 6 حدود 50 60 درصد بلدم اما فصل 4 7 8 کلا تعطیلم !! ممنونم خواهش میکنم سریع تر کمکم کنید تا دیر نشده ... پایه و پیش 1 در حد متوسط جمع و جور کردم اما پیش 2 ....

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میتونی اول کتاب درسی رو بخونی با توجه به حجم زیاد مطالب حفظی مخصوصن دو فصل آخر و بعد از همون کتابی که فصل پنج و شش خوندی این فصلا رو هم بخون ولی یادت باشه قبل از خوندن فصل چهارم فصل سه رو خوب یاد بگیری
      خلاصه اینکه نباید تستای این فصل هارو از دست بدی و زدن تست های کنکور هم کافیه و دیگه تست تالیفی نیازی نیست
      اگه هم کتاب براش نداری میتونی از گاج پیش استفاده کنی خوبه
      ولی اگه جزوه ی خوبی داری و فک میکنی مشکلی تو یادگیری نداری میتونی از آبی قلمچی هم استفاده کنی گرچه معروفه به آموزش و پاسخنامه ی بد! ولی حداقل تستای کنکور رو کامل داره!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خود کتاب درسی + 10 سال کنکور آبی قلمچی رو شدیدا توصیه میکنم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما گاج دارین ؟ درسنامه هاش عالیه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      گاج نقره اگه دارین درسنامه هاش رو بخونین بعدش چندتا تست هم بزنین.فک کنم کمکتون کنه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گاج نقره ای خوبه

7. Top | #7

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول درسنامه های گاج نقره ای رو بخون بهد تست های همون قسمت و بزن معجزه میکنه

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      مرسی از اینکه کمک کردید .... من گاج نقره ای دارم و تصمیم گرفتم گاج نقره ای بخونم چون دوستان خیلی زیادی پیشنهاد کردند ....
      20 درصد کنکوره که راحت هم میشه زدش ... امیدوارم بتونم ...
      اما کلا واسه جمع بندی چی پینشهاد میکنید ... فیزیک پایه و پیش ... فیزیک سوم حدودا بلدم کامل ... آینه ها و عدسی ها و گرما و ویژگی های ماده رو هم هفته آینده تموم میکنم میمونه پیش 2 که انشا... گاج بتونه کمکم کنه ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiralizamani نمایش پست ها
      سلام دوستان من فیزیک پیش 2 بلد نیستم ... میگن هم سوالاتش تو کنکور یه جوریه که اگر بلد باشی راحت میتونی بزنی !! میخوام 10 تا تستشو بزنم لطفا کسی اگه راهکاری داره مثل : گونه خواندن و کتاب کمک آموزشی ، کتاب تست ، جزوه ، دی وی دی ، دبیر خصوصی و ... به من بگه تا از هفته آینده کامل جمع و جورش کنم البته من فصل 5 و 6 حدود 50 60 درصد بلدم اما فصل 4 7 8 کلا تعطیلم !! ممنونم خواهش میکنم سریع تر کمکم کنید تا دیر نشده ... پایه و پیش 1 در حد متوسط جمع و جور کردم اما پیش 2 ....
      من هم فیزیک پیش 2 رو تقریبا سر کلاس نبودم و اول تصمیم داشتم خودم بخونم

اما بعد که با دبیرم صحبت کردم گفت میتونم توی پنج شش جلسه درسش بدم بهت بعد گفتم خودم جزوه دارم (از بچه ها کپی زدم) اگر بخوای از روی جزوه فقط آموزشم بدی چقدر طول میکشه گفت سه جلسه، ینی میتونم توی یک هفته تمامش کنم (سه روز درسم بده سه روز هم تست هاش رو بزنم)

به نظرم شما هم اگر معلم بگیری خیلی بهتر باشه (حتی از نظر زمان مطالعه)
      سردم است

و زمستان در این میان

نقشی ندارد ...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم دقیقا موندم تو فصل ۷ و ۸ لامصب خیلی سخته
      خوندنیش بینهایت رو اعصابه
      یعنی اولای خوندنش از یه چیز ساده شروع میشه بعد مث رشد باکتری هی تقسیم میشه هی تقسیم میشه
      کتابو بخونم کافیه؟

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      کتاب درسی + آبی قلم چی
      تست های 10 سال اخیر رو هم حل کنید حله

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا من رفتم امروز فصل ۷ و ۸ رو خوندم
      تازه من غیرحضوری میخونم و کسی بهم یاد چیزی یاد نداده
      دوست عزیز اگه وافعا تو فیزیک پیش ۲ علی الخصوص فصل ۷ و ۸ مشکل داشتی
      بشین یه روز کامل از صب تا شب وقت بزار براش بشین قشنگ همشو بخون فقط یه نصیحت برات دارم ازونجایی که فصل ۷ و ۸ خوندنی زیاد دارن بهتره جاهایی رو که مربوط به شرح و توضیح یه فرایند خاص مثل نحوه آزمایش ایجاد جریان با استفاده از تابش نور و گسیل فوتون هستن رو همراه با نکات برداشتی خودت تو یه ورقی چیزی بنویسی
      من خودم اکثرا از رو کتاب خوندم و رفتم تستاشو از تو گاج زدم(فقط سراسری) البته فقط تستای محاسباتی رو که واقعا هم چیز خاصی ندارن
      واسه خوندنی ها هم تست هست ولی واقعا اگه سعی کنی رو متن متمرکز بشی نیازی به حل کردن سوال زیاد نیست و فقط چنتا تست سراسری برای محک خودت کافیه
      فقط بپا این فصلا در عین سادگی زیاد و تو مخین پس هر وقت خسته شدی برو نیم ساعت استراحت کن بعد برگرد بغیشو بخون
      این استراحته شدیدا ضروریه چون وقتی خسته شی دیگه هیچی نمیره تو مخت طوری که حتی یه جمله ساده برات عذاب میشه
      امیدوارم موفق باشی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی در قسمت نظریه بور تو فصل ۷ در درجه اول بشین نسبت ها و تناسب ها رو یاد بگیر که اگه گاج داری تو گاج هست
      احتمال طرح سوال در درجه اول روی همین نسبت هاست
      اول نسبت ها رو یاد بگیر بعد برو تستاشونو بزن
      بقیه ی نظریه بور خوندنی بیش از حده که احتمال طرح سوال ازش کمه
      یادت باشه تو یه روز اگه این دوتا فصلو بخونی چیز زیادی از دست نمیدی
      من که امروز قالشو کندم و تقریبا همشو یادگرفتم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiralizamani نمایش پست ها
      احیانا سر کلاس ک جزوه دبیرتون رو نوشتید؟؟
      ی بار بخونید و نکاتی ک ب نظرتون مهم هستند یا شما تو ذهنتون نمیمونه رو نکته برداری کنید
      فرمول ها رو هم رو ی کاغذ جمع بندی کنید
      ی ساعت وقت بزارید این نوشته ها رو اگه لزوم حفظ دارن حفظ کنید یا جبر فهم دارند بفهمید!!:yahoo (4):
      بعدش فرمول ها رو بزارید کنار دستتون و ی کتاب تست باز کنید هر جا دیدید فرمول یا نکته تست یادتون رفته ب اون برگه رجوع کنید
      10 20 تا اینجوری تست کار کنید یاد میگیرید بعدا اگه وقا اضافه آوردید بدون حضور اون نوشته ها! تست استاندارد احیانا زمان دار! بزنید

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جمع بندى مهر و ماه من خودم مثل توام اينو كه خوندم خيلى راحت پيش ٢رو جمع كردم تا گاج با اون حجم سنگينش هزينه زياد تضمين قبولى نيست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن