خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azardin نمایش پست ها
      سلام مجدد. من رفتم قسمت آموزش دانشگاه و پرسیذم گفت هر وقت قبول قطعی شدی بیا انصراف بده.فقط یادم رفت بگم شبانم گفت اگه انصراف بدی و رشته جدید نری یک سال محروم حالا که شبانم محروم نمیشم؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سلام مجدد. من رفتم قسمت آموزش دانشگاه و پرسیذم گفت هر وقت قبول قطعی شدی بیا انصراف بده.فقط یادم رفت بگم شبانم گفت اگه انصراف بدی و رشته جدید نری یک سال محروم حالا که شبانم محروم نمیشم؟

- ﻛﻠﻴﻪ ﺑﺮادران داﻧﺸﺠﻮي اﻧﺼﺮاﻓﻲ ﻛﻪ ﻋﻼﻗﻪ ﻣﻨﺪ ﺑﻪ ﺷﺮﻛﺖ در آزﻣﻮن ﺳﺮاﺳﺮي ﺳﺎل 1393 ﻣﻲ ﺑﺎﺷـﻨﺪ ﺑﺎﻳـﺪ از ﻧﻈـﺮ ﻣﻘـﺮرات ﺳـﺎزﻣﺎن
      وﻇﻴﻔﻪ ﻋﻤﻮﻣﻲ واﺟﺪ ﻳﻜﻲ از ﺑﻨﺪﻫﺎي 4 ،2 ،1 و ﻳﺎ 9 ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﻣﻘﺮرات وﻇﻴ ﻔﻪ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻨﺪرج در اﻳﻦ دﻓﺘﺮﭼﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ و ﮔﻮاﻫﻲ ﻣﺮﺑﻮط را ﺑﻪ ﻫ ﻨﮕﺎم ﺗﺎﻳﻴـﺪ اﻳـﻦ ﻓـﺮم ارایه نمایند. خب الان من شامل هیچ کدوم از کدهای 1 2 4 و9 نیستم در حالی که گفته برای شرکت درکنکور در صورت انصراف باید یکی از اینا باشی و گواهیشم بدی درحالی که من معافیت پزشکی یا کفالت ندارم واقعا گیج شذم الان من واقعا با این شرایط میتونم کنکور 94 شرکت کنم

- - - - -
      شما اگه روزانه باشی بعد از انصراف 1 سال فرصت داری برای کنکور.نیاز به این 4 تا بند هم نداری
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      راستی شما بار چندمت بود کنکور دادی اصلا متولد چه سالی هستی و بار اول کی کنکور دادی معافیت( کفالت یا پزشکی وغیره) داری یا نه .ببخش اگه سوالام زیادن میخوام بدونم شرایطمون چقدر شبیهن راستی روزانه بودی یا شبانه موقع انصراف فرم شماره 4 رو هم پر کردی یا نه میشه راهنمایی کنی ممنون میشم

راستی شما بار چندمت بود کنکور دادی اصلا متولد چه سالی هستی و بار اول کی کنکور دادی معافیت( کفالت یا پزشکی وغیره) داری یا نه .ببخش اگه سوالام زیادن میخوام بدونم شرایطمون چقدر شبیهن راستی روزانه بودی یا شبانه موقع انصراف فرم شماره 4 رو هم پر کردی یا نه میشه راهنمایی کنی ممنون میشم

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azardin نمایش پست ها

با منی؟ اگه منظورت من هستم من دیپلم سال 88 هستم و اولین کنکورمو 89 دادم..روزانه بودم..باید انصراف می دادم..آبان امسال انصراف دادم و فرم رو پر کردم و از وزارت علوم امضا و اثر مهر گرفتم..معافیت هم دارم
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام داداش پوریا خوبی.ببخشید من تو این مدت زیاد مزاحمت برات درست کردم با اون همه سوال جورواجور. میخواستم بدونم من لازمه موقع انصراف فرم شماره 4 رو هم پر کنم شبانه ام

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      . 3- ﻛﻠﻴﻪ ﺑﺮادران داﻧﺸﺠﻮي اﻧﺼﺮاﻓﻲ ﻛﻪ ﻋﻼﻗﻪ ﻣﻨﺪ ﺑﻪ ﺷﺮﻛﺖ در آزﻣﻮن ﺳﺮاﺳﺮي ﺳﺎل 1393 ﻣﻲ ﺑﺎﺷـﻨﺪ ﺑﺎﻳـﺪ از ﻧﻈـﺮ ﻣﻘـﺮرات ﺳـﺎزﻣﺎن
      وﻇﻴﻔﻪ ﻋﻤﻮﻣﻲ واﺟﺪ ﻳﻜﻲ از ﺑﻨﺪﻫﺎي 4 ،2 ،1 و ﻳﺎ 9 ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﻣﻘﺮرات وﻇﻴ ﻔﻪ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻨﺪرج در اﻳﻦ دﻓﺘﺮﭼﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ و ﮔﻮاﻫﻲ ﻣﺮﺑﻮط را ﺑﻪ ﻫ ﻨﮕﺎم ﺗﺎﻳﻴـﺪ اﻳـﻦ ﻓـﺮم اراﺋﻪ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ. این یکی از بندهای فرم4 حالا شما این فرم رو پر کردی؟ من مشمول هیچ یک از 4 تا نیستم راستی روزانه بودی یا شبانه میشه یکم توضیح از زمان انصراف دادنت و نحوش بدی ممنون میشم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      یه سوال فقط خواهشا نگید چه حوصله ای داری فقط لطفا جوابمو بدین ممنون
      الان من کنکوری 91 بودم
      بعد 92 هم کنکور دادم رفتم شبانه سال 92(یک سال پشت کنکور مونده بودم)
      بعد مرخصی گرفتم 93 دادم
      94 هم با مرخصی تکمیلی شرکت کردم
      بازم میگم کار به اشتباهاتم نداشته باشید
      میخوام بدونم من مهر 94 انصراف بدم میرم سربازی یا یک سال وقفه تحصیلی رو دارم نظام وظیفه گفته میتونی ولی بازم تردید دارم
      دوستان مثل سرباز ناشناخته کمک کنید
      من شبانم تاکید موکد میتونم مهر 94 انصراف بدم بعد 95 شرکت کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید امسال فقط دوهفته خوندم عالی 2000 تا بهتر شدم و2500 منطقه شدم
      خواهش میکنم راهنمایی کنید
      راستی من فرم انصراف پارسال پرکردم ولی تسویه نکردم تو پوشم موند مسیولش گفت تا پول ندادی انصرافی نیستی الان میشه همون فرمو استفاده کنم با تغییر تاریخ یا باید فرم جدید پر کنم
      دفترچه که لازم نیست بگیرم؟
      ببخشید سوالام پراکندست ولی برام خیلی حیاتین تو رو خدا فقط جواب نصیحت نکنید

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin0098 نمایش پست ها
      سلام
      الان من کنکوری 91 بودم
      بعد مرخصی گرفتم 93 دادم
      میخوام بدونم من مهر 94 انصراف بدم میرم سربازی یا یک سال وقفه تحصیلی رو دارم نظام وظیفه گفته میتونی ولی بازم تردید دارم
      من شبانم تاکید موکد میتونم مهر 94 انصراف بدم بعد 95 شرکت کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید امسال فقط دوهفته خوندم عالی 2000 تا بهتر شدم و2500 منطقه شدم
      راستی من فرم انصراف پارسال پرکردم ولی تسویه نکردم تو پوشم موند مسیولش گفت تا پول ندادی انصرافی نیستی الان میشه همون فرمو استفاده کنم با تغییر تاریخ یا باید فرم جدید پر کنم
      از انصرافت یکسال فرصت داری تا در مقطع جدید پذیرفته شی
      یکبار در طول تحصیل هم میتونی انصراف بدی
      مشکلی نداری
      مشاور

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      الان من کنکوری 91 بودم
      بعد مرخصی گرفتم 93 دادم
      شما مهر 94 انصراف از تحصیل بدی تا مهر 95 وقت داری که دفترچه بفرستی. در این فرصت هم که ایشالا شهریور 95 قبول شدی و به جای دفترچه فرستادن از دانشگاه جدیدت نامه خواهی گرفت و برای درخواست معافیت تحصیلی به پلیس +10 خواهی برد.
      شما حتی پول هم میدادی ولی تسویه حسابت رو امضا نمیگرفتی بازم انصراف نبودی چه برسه به اینکه تسویه حساب نکرده باشی !!! وقتی انصراف از تحصیل محسوب میشی که بخش نظام وظیفه دانشگاهتون بهت نامه انصراف از تحصیلت رو بده. ضمنا اکیدا توصیه میکنم اون فرم قبلی رو بنداز دور و مجددا فرم انصراف از تحصیل رو پر کن وگرنه به مشکل میخوری.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا ممنون دادش آرش(آرتیم) حدسی جالا گفتم خخخ
      و داد احمدوند
      فرم شماره 4 چی؟ اون برای ثبت نام کنکور لازم نی؟ فقط مال روزانه هاست؟
      بعد گیر نمیدن فرم دوباره بگیرم

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      و داد احمدوند
      فرم خاصی نمیخواد
      مشاور

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آها یه چیز دیگه من فرم رو که پر کردم کارتمو تحویل دادم
      بعد برام مشکل پیش نمیاد الان برم انصراف بدم؟

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آها یه چیز دیگه من فرم رو که پر کردم کارتمو تحویل دادم
      بعد برام مشکل پیش نمیاد الان برم انصراف بدم؟
      نه مشکلی نیست
      بهت نامه انصراف و لغو معافیت تحصیلیتو داده
      مشاور

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      و داد احمدوند
      فرم برای ثبت نام سال آِنده لازم نیست. فقط وقتی انصراف دادی یه نامه تسویه حساب + نامه انصراف از تحصیل بهت میدن که نامه انصراف از تحصیل برای اخذ معافیت تحصیلی در سال آینده لازمت خواهد بود.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعد اصل مدارک رو بهم برمیگردونن
      چون قبلا قانون بود فقط به کسایی که کارت پایان خدمت ارایه بدن اصل مدارک برمیگردونن

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بعد اصل مدارک رو بهم برمیگردونن
      چون قبلا قانون بود فقط به کسایی که کارت پایان خدمت ارایه بدن اصل مدارک برمیگردونن
      با کارت پایان خدمت بله
      مشاور

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن