خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دانلود مقاله انگیزشی 50-60 روز مانده به کنکور

با سلام.
      برای دانلود مقاله انگیزشی ، (( 50 - 60 روز مانده به کنکور )) از لینک مستقیم زیر ، استفاده کنید

دانلود مستقیم

دانلود کنید تا دلیل 50- 60 روز بجای 70 روز رو ببینید.

لطفا نظرات و سوالات خودتونو از طریق سایت خودمون که توی این مقاله هست ، بگید. ( مدیران این انجمن اجازه گذاشتن لینک ندادن ) .
      دوستان عزیز ، لطفا در این انجمن ( انجمن این سایت ) پیام خصوصی ندین. چون تازه ثبت نام کردم و باید پست هام به بیش از 20 تا بشه تا بتونم جوابتون رو بدم.
      ویرایش توسط امین فرجی : 30 فروردین 1393 در ساعت 00:05 دلیل: لینک ندید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      خیلی خوب بود.من یکی که انگیزه گرفتم بقیه خیلی مهم نیستن .خخخخخخخخخ

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

فوق العاده بود و عالی

دمت گرم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      آقا دستت درد نکنه من سال سومم ولی بازم خیلی انگیزه داد بهم در کل میتونم بگم
      بهترن مقاله ای بود که تو عمرم خوندم:yahoo (4):

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فوق العاده بود با اینکه من یک سال و 50-60 روز دیگه دارم واسه منم جالب بود
      پیشنهاد میکنم شما که همچین قدرت بیانی دارید یک دامین اختصاصی بگیرد ئ بطور حرفه ای تر در زمینه مشاوره کار کنید واقعا خوشم اومد
      پخ تو رو هم چک کنید لطفا

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از نظر شما دوستان عزیز بابت نظرات خوبتون و پ خ ها و ایمیل هاتون متشکرم.
      ولی :
      چون تا 20 بست نذارم نمیتونم پ خ بفرستم. پس اگه میتونین ایمیل بدید. و مدیران سایت گفتند که نمیشه لینک سایت خودمون رو بذارم. پس اگه نظری یا سوالی هست در سایت خودمون که در امضا بنده هست ، بپرسید و در میان بذارید ، تا به طور مفصل پاسخ داده بشه

( مقاله های دانش آموزان برتر و ضعیف) ، (مقاله ارتقا معدلم ؟ ای بابا ) ( مقاله خسته شدم والا از درس ) ، و ( معرفی کتب برتر برای هر رشته ) به زودی در سایت خودمان . منظورم از به زودی همین 2 سه روز آینده هست.

آقای ali 221488
      من و خرسند از هم جدا نمیشیم. :yahoo (4):
      پ خ شما خونده شد ولی نشد جواب بدم.

7. Top | #7
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام خیلیییییی عالی بود مرسی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      مچکر خوب بودددددددددددددددددددد

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امین فرجی نمایش پست ها
      با سلام.
      برای دانلود مقاله انگیزشی ، (( 50 - 60 روز مانده به کنکور )) از لینک مستقیم زیر ، استفاده کنید

دانلود مستقیم

لطفا نظرات و سوالات خودتونو از طریق سایت خودمون که توی این مقاله هست ، بگید. ( مدیران این انجمن اجازه گذاشتن لینک ندادن ) .
      دوستان عزیز ، لطفا در این انجمن ( انجمن این سایت ) پیام خصوصی ندین. چون تازه ثبت نام کردم و باید پست هام به بیش از 20 تا بشه تا بتونم جوابتون رو بدم.
      کسی که تازه شروع کرده این 50 60 روز چکار میتونه کنه --الله و اعلم ایشالا که همه موفق بشن

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی تهران نمایش پست ها
      کسی که تازه شروع کرده این 50 60 روز چکار میتونه کنه --الله و اعلم ایشالا که همه موفق بشن
      با سلام.
      بله. الله و اعلم. این یعنی اینکه خدا از همه داناتر و آگاه تر هست. خدا ما رو به عنوان اشرف مخلوقات آفریده. خدا در ما انتخاب و تعقل رو گذاشته. اینکه ما بگیم نمیتونیم پیشرفت کنیم ، به نظر شما نوعی کفر آیات الهی نمیشه ؟
      چرا .
      توانایی ما خیلی زیاد هست. خیلی زیاد. استیون هاوکینگز رو شما نگاه کن. توانایی حرکت نداره. نمیتونه حرف بزنه. فقط چشماش رو تکون میده. اون بزرگ ترین دانشمند عصر حاضره.
      توانایی مغز انسان ، یعنی این. یعنی انجام ناممکن ها. البته با کمی اراده و چاشنی تلاش و کمک گرفتن از خدا
      امید همیشه هست. حتی در ظلمت شب توی کویر ، هیچ نوری نباشه. باز هم مهتاب هست.

با عرض معذرت ، بخاطر مشکلات شخصی ، نمیتونم چند وقتی پاسخگو باشم . و به طور کلی نمیتونم به نت وصل بشم.
      از همه شما معذرت میخواهم.

میتوانید سوالات خودتان را از استاد بزرگوار آقای علی سلیمانی ، بپرسید

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بر شما . ممنون مقاله خوبی بود . خواستن توانستن هست .
      بچه ها اون حرفی که زدم بهتون رو خوب گوش کنید نگید 2 ماه مونده به کنکور بگید که n ساعت مونده . از این که به بچه ها امید میدید ممنونم
      اما خدایی نکرده امید طوری نباشه گاه فانی و از روی وهم و خیال باشه . باید واقعبینانه فکر کرد. بچه ها هونز هم فرصت دارید.

ویرایش توسط علی سلیمانی : 31 فروردین 1393 در ساعت 01:55

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هنوز فرصت هست واسه کسی که خودش از درسا پیش زمینه ای داشته باشه و خونده باشه نه کسی که تازه اومده از صفر شروع کنه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باور کنین میشه تو این 2 ماه معجزه کرد.
      ما میگیم نمیشه چون به اصول و قواعدی پایبندیم و با یه پیش زمینه ای این رو میگیم پیش زمینه ی این که عقل ما تا حالا با منطق خودش همه چی رو یه جورایی پیش بینی کرده و ما هم به اون پایبند بودیم .
      مثلا منی که تا شب امتحان هیچی نخوندم با تصور اینکه به خودم اگه زیاد فشار بیارم میتونم تمومش کنم ولی اگه از صب ساعت 4 تا 8 که امتحانه بخوام تازه شرو کنم عقل من میگه برو بابا دلت خوشه...
      من خودم جبر رو تو 4 ساعت قبل از امتحان (4 صب تا 8 ) خوندم و رفتم 19.5 شدم برخلاف گفته ی عقلم.(نه اینکه من تیز هوش باشما نه میگم الان دلیلشو)
      الان ما اخرای کاریم و داوطلبا به چند دسته تقسیم شدن.
      یکی که فوله و فردا میتونه بره کنکور بده.
      یکی که تقریبا تموم کرده و ...
      من خودم جزو اونایی هستم که تازه یه ماه نمیشه شرو کردم به خوندن.
      کسایی هم هستن که 0 هستن.
      الان هم واسه گروه ما وهم واسه اونایی که صفرن دیگه معنی نداره کم خوندن چون که میبازیم 100 درصد وچون ما نمیخوایم ببازیم وباید ببریم باید این جوری بریم جلو:
      خودمونو باید به اب و اتیش بزنیم تا بریم و پیروز بیایم بیرون.
      دیگه الان منطق واسش جایی نمیمونه باید با احساس بری جلو و تو این زمینه که چقد مونده و من کجام و اینا باید عقل رو ببوسی بذاری کنار منطق جاش دیگه اینجا نیست.
      ضمیر نا خوداگاه تو باید الان حساس بشه مث روزی که امتحان داری و ساعت 3 خود به خود از خواب پا میشی و شارژ شارژی.
      کل بدن خودشو تنظیم میکنه با این موقعیت حساس .
      من تکواندو کار میکنم و اونایی که اینکارن بهتر میفهمن:
      5 ثانیه مونده به اخر مبارزه 2-0 عقبم
      2ثانیه مونده 2-2 برابر
      تموم شد مبارزه و من 5-2 بردم.
      باید بدونی که کی و کجا چجوری ضربه بزنی و چی بزنی .
      الان مهم اینه که بدونی چی بزنی و چند امتیزی لازمته.
      دیگه تو ضربه 1 امتیازی لازم نداری به دردت نمیخوره باس بری سمت سر و کله حریف.
      برو ببین کجا ها تست خیز و روونه و بخون و برو جلو.
      من پشت کنکوری هستم و پارسال دینی یه ورق هم نخونده بودم .
      یه روز مونده به کنکور نشستم و 10 تا درس از اونایی رو که اسونترن رو خوندم و با دانسته هام زدم 40 درصد.
      تو انتخاب مباحث دقت کن و به حرف هیچ کس هم (اگه برخلاف تو و هدف ت تو کنکور بود) گوش نده.
      ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن ارزوهایت میگویند.
      نباید بری الان وقته جنگیدنه .
      پس بجنگ.
      به امید موفقیت خودم و خودتون.
      یاد خدا رو فراموش نکنین که اگه بخواد هر کاری انجامش ممکنه.
      یا علی ...
      keep moving forward

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      احسنت.
      حق با شماست.
      من امسال معلم خوب نداشتم. قبل ترم اول میگفتم نمیدونم چکار کنم. ولی وقتی امتحانا شد ، یکم پدرم نصیحتم کردن. با خودم گفتم همینه که هست. اوضاء هیچ وقت بر مراد نیست. باید تلاشمو بکنم.
      خوندم . البته شب امتحانا.
      معدلم شد 18/62 راضیم.
      تلاش خیلی تاثیر داره. حق با شماست. ناممکن ، ناممکنه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امین فرجی نمایش پست ها
      با سلام.

دانلود مستقیم

ایول آقا
      دمت گرم. حلالت . کیف کردم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن