خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      شیمی کنکور آسان است خوبه تصویر سازی میکنه زود یاد میگیری
      [SIGPIC][/SIGPIC]

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر بنده
      چند جلسه کنکور ونوس را دیدم (البته بعد ورود به دانشگاه؟؟؟)
      خیلی مناسب دیدم.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط perspolis نمایش پست ها
      هیچکی ندیده دی وی دی هاشونو؟؟؟
      ه نظر من تو شیمی احتیاج به دی وی دی نیست...اگه خیلی ضعیفی مبتکران بخون دیگه از بازرگانی ساده تر کسی درس نمیده... من آفبا ندیدم ولی شنیدم یکم سطح بالا درس میده و ونوس برا سطح ضعیف.. بازم میگم اگه معلم میخوای و با کتاب راحت نیسی برو سایت شریف شیمیشو دانلود کن من پارسال چن جلسه دیدم خیلی خوب درس داده..همونو ببین اگه ضعیفی و بعد مبتکران بخون که بهتر بفهمی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

dvd شیمی

شیمیم متوسطه ولی ضعیف هم نیست ولی برای کنکور میخام درصدم بالا باشه ازفهمیدن مطالب مشکلی ندارم و همه رو تقریبا بلدم منتها یه چیزی میخام که روش های سریع رو بهم یاد بده ووقتمو زیاد درگیر حاشیه نکنه .توی کلاسا معمولا استادا روش های سریع تر رو به شاگرداشون یاد میدن منم یه چیزی میخام که جایگزین استادی بشه که بهم روش سریع حلو یاد بده تکنیک یادم بده حالا فرق نمیکنه کتاب باشه یا dvd.من مشکلم اینه که خیلی کندم وروی هر درسش خیلی وقت میذارم وبه خاطرهمین میخام ازdvdاستفاده کنم.اصلن شما خودت روشت برای خوندن شیمی چی بود؟راستی تومگه همونی نیستی که عاشق داروسازی بود؟پزشکیو انتخاب کردی ؟تبریک خانوم دکتر

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      ه نظر من تو شیمی احتیاج به دی وی دی نیست...اگه خیلی ضعیفی مبتکران بخون دیگه از بازرگانی ساده تر کسی درس نمیده... من آفبا ندیدم ولی شنیدم یکم سطح بالا درس میده و ونوس برا سطح ضعیف.. بازم میگم اگه معلم میخوای و با کتاب راحت نیسی برو سایت شریف شیمیشو دانلود کن من پارسال چن جلسه دیدم خیلی خوب درس داده..همونو ببین اگه ضعیفی و بعد مبتکران بخون که بهتر بفهمی
      کدوم استادش؟؟

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist76 نمایش پست ها
      کدوم استادش؟؟
      اگه اشتباه نکنم حاجی سلیمانی بود

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه اشتباه نکنم حاجی سلیمانی بود
      شما کتاب دیگه ای جز مبتکران داشتی؟؟ دانلود و نگاه کردن فیلما خیلی وقت میگیره.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط perspolis نمایش پست ها
      شیمیم متوسطه ولی ضعیف هم نیست ولی برای کنکور میخام درصدم بالا باشه ازفهمیدن مطالب مشکلی ندارم و همه رو تقریبا بلدم منتها یه چیزی میخام که روش های سریع رو بهم یاد بده ووقتمو زیاد درگیر حاشیه نکنه .توی کلاسا معمولا استادا روش های سریع تر رو به شاگرداشون یاد میدن منم یه چیزی میخام که جایگزین استادی بشه که بهم روش سریع حلو یاد بده تکنیک یادم بده حالا فرق نمیکنه کتاب باشه یا dvd.من مشکلم اینه که خیلی کندم وروی هر درسش خیلی وقت میذارم وبه خاطرهمین میخام ازdvdاستفاده کنم.اصلن شما خودت روشت برای خوندن شیمی چی بود؟راستی تومگه همونی نیستی که عاشق داروسازی بود؟پزشکیو انتخاب کردی ؟تبریک خانوم دکتر
      اره عزیزم خودشم...قسمت بود پزشکی بخونم... ممنون خانومی.. والا من شیمیو از رو مبتکران خوندم...که کافی نبود البته...ولی دی وی دی فقط بازار گرمیه..راه حل تو مبتکران هست هرنوعی بخوای..فقط سوالاش یکم اسونه در کنارش ازمون فارم بخون

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      شما کتاب دیگه ای جز مبتکران داشتی؟؟ دانلود و نگاه کردن فیلما خیلی وقت میگیره.

فقط مبتکران خوندم ولی کافی نیست ازمون فار یا کتابای الگوام خوبن..

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط مبتکران خوندم ولی کافی نیست ازمون فار یا کتابای الگوام خوبن..
      بنظرت قلم چی سوالاش در چه حده اگه اونو درصد بالا بزنیم چقد احتمال داره کنکورم همون طوری شه؟؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بنظرت قلم چی سوالاش در چه حده اگه اونو درصد بالا بزنیم چقد احتمال داره کنکورم همون طوری شه؟؟
      کلا سوالات ازمون گاج و قلم جی و گزینه 2 پارسال و امسالشو از همین سایت بخرید و حل کنید خییییلی تاثیر داره

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سوالات سخت قلمچی از نظر من : سوال خرکی !
      سوال مفهومی یه چیزه ! سوالی که از ناکجا آباد در اورمده یه چیز دیگست ! بعضی طراح هاشون هم المپیاد درس میدادن و فرم سوالاشون متفاوته کلا !
      فقط از نظر من سوالات آقای میرزایی استاندارد هست...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کلا سوالات ازمون گاج و قلم جی و گزینه 2 پارسال و امسالشو از همین سایت بخرید و حل کنید خییییلی تاثیر داره

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شیمی دکتر شیروانی موسسه حرف آخر

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هم شیروانی بهتره هم آفبا.ولی باز بعد دیدن فیلم ها کتاب جزء لاینفک کنکوره.بلاشک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن