خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

میخوام شریف قبول شم

سلام به کنکوریها
      من از بچه های کنکور 94 هستم و تصمیم گرفتم دانشگاه صنعتی شریف قبول شم و از کسایی که تجربه کنکور را دارند خواهش میکنم راهنمایی ام کنند و ذر روش و زمان و... درس خوندن برای کنکور کمکم کنند.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میثم12 نمایش پست ها
      سلام به کنکوریها
      من از بچه های کنکور 94 هستم و تصمیم گرفتم دانشگاه صنعتی شریف قبول شم و از کسایی که تجربه کنکور را دارند خواهش میکنم راهنمایی ام کنند و ذر روش و زمان و... درس خوندن برای کنکور کمکم کنند.
      سلام عزیز

به نظرم که هدف خیلی خوبی نزاشتی، هدفت رو بزار یک رشته و یک دانشگاه خوب، نه اینکه حتما شریف، مثلا شریف چی داره که تهران نداره؟ یا امیرکبیر نداره؟ (حتما تفاوت هایی هست ولی ن در حدی که دانشگاه های دیگه رو از دایره ی انتخابت خارج کنی)

اما در کل صلاح مملک خویش خسروان داند فعلا بچسب به نهایی بعدش چند روز استراحت کن و شروع کن

به نظر من بیشتر بچسب به دروس اختصاصی بعدا عمومی ها رو میشه جبران کرد (حتی اگر دینی تابستون اصن نخوندی هم نخوندی)

سعی کن در کنار اختصاصی هات شاخ عربی رو هم بشکونی

اگر ادبیات ضعیفی مطالعه ی خارج از کتاب داشته باش (دیوان شعر)

اگر زبان ضعیفی از دی وی دی های اموزشه زبان استفاده کن (منظورم دی وی دی های کنکوری نیست) (چون توی دو درس ادبیات و زبان تا درک درستی نداشته باشی با کتاب و کلاس کنکور مشکلت حل نمیشه)

سعی کن شیمی 2 رو خیلی خوب بخونی (حتی اگر شده شیمی 3 رو نخونی و توی تابستون چندین بار شیمی 2 رو بخونی)

از الان تکلیفت رو با خودت روشن کن که قراره مثلا تست های درسی مثله هندسه پایه رو بزنی یا نه ، نکنه یک ماه وقت بزاری روش بعد قیدشو بزنی

توی ریاضی بیشتر وقتت رو اختصاص بده به حسابان و اگر هم قراره هندسه پیایه بخونی توی تابستون تمامش کن امار و جبر و ... رو بعدا میشه خوند

فیزیک سه فصل دوم و سومش رو خیلی خوب بخون که بعدا اذیتت نکنه

در کل به نظر من خیلی لازم نیست حتما با برنامه ی آزمون های آزمایشی پیش بری سعی کن اون درسایی رو که پیش نیاز سال بعد هست یا مطالب سختی که ممکنه از اول مهر اذیتت کنه رو خوب بخونی و کارت رو واسه ی اول مهر به بعد سبک کنی
      سردم است

و زمستان در این میان

نقشی ندارد ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)