خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام کتاب برای زبان انگلیسی بهتر است؟

رأی دهندگان
    19. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج محوری

1 5.26%
    • فار

1 5.26%
    • مبتکران

8 42.11%
    • خیلی سبز

3 15.79%
    • میکرو طبقه بندی گاج

1 5.26%
    • نشر دریافت

0 0%
    • شبرقه

5 26.32%
    صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 68
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

کتاب های کمک درسی سال چهارم و کنکور

با سلام...
      با توجه به نزدیک شدن نمایشگاه کتاب دقدقه من و خیلی از دوستانم و شایدم خیلی از شما اینه که برای سال بعد(چهارم) و کنکور چه کتاب هایی مناسب و در نوع خودشون بهترین هستن .لطفا هرکی هر تجربه ای درباره کتاب ها داره بگه(ریاضی و تجربی فرقی نمیکنه ولی من ریاضی ام)
      مباحث و دروس پیشنهادی:
      حساب دیفرانسیل و انتگرال
      هندسه تحلیلی
      ریاضیات گسسته
      فیزیک پیش دانشگاهی
      شیمی پیش دانشگاهی
      زبان و ادبیات فارسی پیش دانشگاهی
      دین و زندگی کنکور
      ریاضیات پایه
      زبان انگلیسی کنکور
      فیزیک پایه و کنکور
      شیمی کنکور
      کتاب های جمع بندی
      کتاب های مبحثی
      و...
      نمیگم همه رو جواب بدین ولی هر کسی هر کتابی رو شنیده یا استفاده کرده و ازش راضی بوده لطفا به ما هم بگه تا ما هم بهره ببریم.
      با تشکر...
      ویرایش توسط hamid3014 : 27 فروردین 1393 در ساعت 19:21

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حساب دیفرانسیل و انتگرال=فار،الگو
      هندسه تحلیلی=میکرو گاج
      ریاضیات گسسته=آبی کانون
      فیزیک پیش دانشگاهی=میکروگاج،الگو،خی ی سبز
      شیمی پیش دانشگاهی=مبتکران،خیلی سبز
      زبان و ادبیات فارسی پیش دانشگاهی=نشردریافت،گاج
      دین و زندگی کنکور=الگو،گاج
      ریاضیات پایه=خیلی سبز،مبتکران،گاج
      زبان انگلیسی کنکور=خیلی سبز،مبتکران
      فیزیک پایه و کنکور=میکروگاج،الگو،خیلی سبز
      شیمی کنکور=مبتکران،خیلی سبز

پاسخ به سوالات سربازی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mgh نمایش پست ها
      حساب دیفرانسیل و انتگرال=فار،الگو
      هندسه تحلیلی=میکرو گاج
      ریاضیات گسسته=آبی کانون
      فیزیک پیش دانشگاهی=میکروگاج،الگو،خی ی سبز
      شیمی پیش دانشگاهی=مبتکران،خیلی سبز
      زبان و ادبیات فارسی پیش دانشگاهی=نشردریافت،گاج
      دین و زندگی کنکور=الگو،گاج
      ریاضیات پایه=خیلی سبز،مبتکران،گاج
      زبان انگلیسی کنکور=خیلی سبز،مبتکران
      فیزیک پایه و کنکور=میکروگاج،الگو،خیلی سبز
      شیمی کنکور=مبتکران،خیلی سبز

خیلی ممنونم ...
      فقط تو دیفرانسیل به نظرت کدوم یکی بهتر ؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین داداش؛تستای الگو استانداردن
      این کتابه هم خوبه دیفرانسیل و ریاضی پایه تخته سیاه(یادم رفت بگمت،این از همه بهتره)
      پاسخ به سوالات سربازی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ببین داداش؛تستای الگو استانداردن
      این کتابه هم خوبه دیفرانسیل و ریاضی پایه تخته سیاه(یادم رفت بگمت،این از همه بهتره)
      تخته سیاه درسنامه هم داره؟؟؟؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آوره،چندجلدی هم هست
      پاسخ به سوالات سربازی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      آوره،چندجلدی هم هست
      دمت گرم...:yahoo (4):

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین دادا،هر چی کتاب میخای بخری سریع بخر،که از تابستان دیه قیمتا به شدت میره بالا
      پاسخ به سوالات سربازی

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هرچی میگیری دیفرانسیل الگو نگیر .... من که اصن باهاش حال نکردم
      شیمی مبتکران نگیر ....
      گسسته خیلی سبز نگیر ....

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم از BL4CK_96 و mgh لطفا دوستان دیگه هم نظراشونو بگن...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid3014 نمایش پست ها
      با سلام...
      با توجه به نزدیک شدن نمایشگاه کتاب دقدقه من و خیلی از دوستانم و شایدم خیلی از شما اینه که برای سال بعد(چهارم) و کنکور چه کتاب هایی مناسب و در نوع خودشون بهترین هستن .لطفا هرکی هر تجربه ای درباره کتاب ها داره بگه(ریاضی و تجربی فرقی نمیکنه ولی من ریاضی ام)
      مباحث و دروس پیشنهادی:
      حساب دیفرانسیل و انتگرال
      هندسه تحلیلی
      ریاضیات گسسته
      فیزیک پیش دانشگاهی
      شیمی پیش دانشگاهی
      زبان و ادبیات فارسی پیش دانشگاهی
      دین و زندگی کنکور
      ریاضیات پایه
      زبان انگلیسی کنکور
      فیزیک پایه و کنکور
      شیمی کنکور
      کتاب های جمع بندی
      کتاب های مبحثی
      و...
      نمیگم همه رو جواب بدین ولی هر کسی هر کتابی رو شنیده یا استفاده کرده و ازش راضی بوده لطفا به ما هم بگه تا ما هم بهره ببریم.
      با تشکر...
      سلام دوست عزیز

من خودم از اون دست افراد جوگیر بودم که اوایل سال وقتی بهم میگفتن فلان کتاب حجم داره یا واس یه درس دوکتاب نگیر و .... میگفتم نه میخونمش ولی الان ...

و اینکه بهم میگفتن کتاب درسی میگفتم مگه با کتاب درسی هم میشه موفق شد؟ ولی دیدم که بعضی از دوستام شدن

پس اولا خیلی توی منابع گم نشو دوما به کتاب درسی بچسب

اما به هر حال برای دیفرانسیل : کتاب فار و الگو اصلا سطحشون با سطح کنکور همخوان نیست و خیلی سخت گفتن، گاج خوبه، آبی ده سال کنکور قلمچی هم تعداد تست هاش کمه و میتونه با یه وقت خیلی خیلی کمتر نسب به گاج بخونیش

هندسه ی تحلیلی و گسسته: کتاب های فار بسیار بسیار کتاب های خوبی هستن، البته گسستش آموزش خیلی مفصلی نداره و مطالب رو توی تست ها جا انداخته

فیزیک پیش : گاج خوبه، فار هم خوبه (خیلی حجم داره فار)

شیمی پیش دانشگاهی : خیلی سبز

زبان و ادبیات فارسی : کلا کتاب های دکتر سبطی از نشر دریافت : قرابت معنایی + املا و لغت + زبان فارسی + کتاب آرایه های ادبی از نشر الگو + آفاردئون تاریخ ادبیات فار
      پ.ن : به نظر من به جز کتاب املا و لغت دریافت هیچ کتاب لغت دیگه ای نگیر چون فوق العاده تعداد لغاتش زیاده در صورتی که اصلا نیاز به دونستن این همه لغت نیست

دین و زندگی کنکور : گاج

ریاضی پایه : فار داشتم بد نیست ریاضیات پایه با طعم گیلاس هم داشتم از انتشارات کوله پشتی خوبه (آگر خیلی دنبال نکته ی تستی هستی اینو بگیر) ولی در نهایت به نظر من ده سال کنکور قلمچی واسش کافیه

زبان کنکور : شهاب اناری (انتشارات مبتکران) + یک کتاب درک مطلب (و نترسیم از متن از انتشارات شبقره)

فیزیک پایه : انتشارات گاج

شیمی کنکور : منظورت همون شیمی سه و شیمی 2 هست؟ چون بالا شیمی پیش رو پرسیدی ، شیمی 2 مبتکران و شیمی 3 خیلی سبز (اینو فقط یه فصلشو خودم خوندم خوب بود) ولی هر دو به شدت مطالب اضافی زیاد دارن، بچسب به کتاب درسی و تست کنکور

کتاب های جمع بندی : حالا شما واستا تا اون موقع ببین چی میشه ولی در کل توی هر درسی یه انتشاراتی خوبه اما عموما همایش های نشر دریافت خوبن

فقط داداش از پستت فهمیدم که خیلی دنبال کتاب های جور واجور هستی حواست باشه بلایی که سر من اومد سر تو نیاد موفق باشی
      سردم است

و زمستان در این میان

نقشی ندارد ...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur_93 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز

من خودم از اون دست افراد جوگیر بودم که اوایل سال وقتی بهم میگفتن فلان کتاب حجم داره یا واس یه درس دوکتاب نگیر و .... میگفتم نه میخونمش ولی الان ...

و اینکه بهم میگفتن کتاب درسی میگفتم مگه با کتاب درسی هم میشه موفق شد؟ ولی دیدم که بعضی از دوستام شدن

پس اولا خیلی توی منابع گم نشو دوما به کتاب درسی بچسب

اما به هر حال برای دیفرانسیل : کتاب فار و الگو اصلا سطحشون با سطح کنکور همخوان نیست و خیلی سخت گفتن، گاج خوبه، آبی ده سال کنکور قلمچی هم تعداد تست هاش کمه و میتونه با یه وقت خیلی خیلی کمتر نسب به گاج بخونیش

هندسه ی تحلیلی و گسسته: کتاب های فار بسیار بسیار کتاب های خوبی هستن، البته گسستش آموزش خیلی مفصلی نداره و مطالب رو توی تست ها جا انداخته

فیزیک پیش : گاج خوبه، فار هم خوبه (خیلی حجم داره فار)

شیمی پیش دانشگاهی : خیلی سبز

زبان و ادبیات فارسی : کلا کتاب های دکتر سبطی از نشر دریافت : قرابت معنایی + املا و لغت + زبان فارسی + کتاب آرایه های ادبی از نشر الگو + آفاردئون تاریخ ادبیات فار
      پ.ن : به نظر من به جز کتاب املا و لغت دریافت هیچ کتاب لغت دیگه ای نگیر چون فوق العاده تعداد لغاتش زیاده در صورتی که اصلا نیاز به دونستن این همه لغت نیست

دین و زندگی کنکور : گاج

ریاضی پایه : فار داشتم بد نیست ریاضیات پایه با طعم گیلاس هم داشتم از انتشارات کوله پشتی خوبه (آگر خیلی دنبال نکته ی تستی هستی اینو بگیر) ولی در نهایت به نظر من ده سال کنکور قلمچی واسش کافیه

زبان کنکور : شهاب اناری (انتشارات مبتکران) + یک کتاب درک مطلب (و نترسیم از متن از انتشارات شبقره)

فیزیک پایه : انتشارات گاج

شیمی کنکور : منظورت همون شیمی سه و شیمی 2 هست؟ چون بالا شیمی پیش رو پرسیدی ، شیمی 2 مبتکران و شیمی 3 خیلی سبز (اینو فقط یه فصلشو خودم خوندم خوب بود) ولی هر دو به شدت مطالب اضافی زیاد دارن، بچسب به کتاب درسی و تست کنکور

کتاب های جمع بندی : حالا شما واستا تا اون موقع ببین چی میشه ولی در کل توی هر درسی یه انتشاراتی خوبه اما عموما همایش های نشر دریافت خوبن

فقط داداش از پستت فهمیدم که خیلی دنبال کتاب های جور واجور هستی حواست باشه بلایی که سر من اومد سر تو نیاد موفق باشی
      ممنون و سپاس فراوان...و تشکر دوباره به خاطر پیشنهادتون:yahoo (4):

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم سومم و به این کتابا رسیدم
      ادبیات:قرابت دریافت ارایه الگو تاریخ ادبیات و املا و لغت الگو زبان فارسی هم دریافت البته ادبیات موضوعی گاج هم میگن عالیه در ضمن من ارایه زبان فارسی و قرابت برای امسال خریدم وکار کردم واقعا عالی بودن ولی زبان فارسی دریافت خیلی حجیمه اگه کتاب جم وجور تری میخوای 5 بحث الگو هم عالیه
      عربی:جامع خیلی سبز
      دینی: گاج نقره ای البته اونطور که فهمیدم کتابای دینی همشون خوبن و باید بین خوب و خوبتر انتخاب کنی
      زبان:جامع مبتکران
      دیف و پایه:کتابای تخته سیاه
      هنسه تحلیلی:میکرو گاج
      جبرو گسسته:فار ولی میگن خوشخوان هم کتاب خوبیه
      فیزیک:برای پایه میکرو گاج واقعا عالیه یکی از بچه هامون داشت ازش گرفتم دیدم خیلی خوب بود برای پیش نمیدونم
      شیمی:شیمی2و3 مبتکران ولی اگه شیمی3 شون ویرایش جدید نداشته باشه خیلی سبز میگیرم پیش1 هم مبتکران
      پیش2 خیلی سبز

ویرایش توسط imooo : 27 فروردین 1393 در ساعت 21:52

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط imooo نمایش پست ها
      من خودم سومم و به این کتابا رسیدم
      ادبیات:قرابت دریافت ارایه الگو تاریخ ادبیات و املا و لغت الگو زبان فارسی هم دریافت البته ادبیات موضوعی گاج هم میگن عالیه در ضمن من ارایه زبان فارسی و قرابت برای امسال خریدم وکار کردم واقعا عالی بودن ولی زبان فارسی دریافت خیلی حجیمه اگه کتاب جم وجور تری میخوای 5 بحث الگو هم عالیه
      عربی:جامع خیلی سبز
      دینی: گاج نقره ای البته اونطور که فهمیدم کتابای دینی همشون خوبن و باید بین خوب و خوبتر انتخاب کنی
      زبان:جامع مبتکران
      دیف و پایه:کتابای تخته سیاه
      هنسه تحلیلی:میکرو گاج
      جبرو گسسته:فار ولی میگن خوشخوان هم کتاب خوبیه
      فیزیک:برای پایه میکرو گاج واقعا عالیه یکی از بچه هامون داشت ازش گرفتم دیدم خیلی خوب بود برای پیش نمیدونم
      شیمی:شیمی2و3 مبتکران ولی اگه شیمی3 شون ویرایش جدید نداشته باشه خیلی سبز میگیرم پیش1 هم مبتکران
      پیش2 خیلی سبز

دوست عزیز کتاب لغت الگو به شدت لغات اضافه و غیر مهم داره، در حدی که ممکنه اون لغات اصلی رو فراموش کنی

از من گفتن بود دیگه خود دانی

عربی هم قبل از خریدن حتما کتاب خاکستری گاج رو نگاه کن ببین چطوریه

کتابایه ریاضی تخته سیاه هم فیل افکنه

موفق باشی
      سردم است

و زمستان در این میان

نقشی ندارد ...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ریاضیات پایه آقای منتظری(حرف آخر) چطوریه؟؟؟؟

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن