خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات

جنایت هولناک در خوزستان؛ پدری دوقلوهایش را زنده به گور کرد!

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: روز گذشته زنی حدودا 20 ساله سراسیمه و پریشان به ماموران پاسگاه انتظامی " خنافره " در شهرستان شادگان خوزستان مراجعه و از جنایت هولناک زنده به گور شدن دوقلوهای معصومشان پرده برداشت.

به گزارش ایسنا، سرهنگ سید رحمان موسوی اظهار کرد: ساعت 14 و 40 دقیقه روز گذشته زنی 20 ساله با پاهای برهنه و در حالیکه سراپای وجودش را ترس هولناک احاطه کرده بود و فریاد زنان وارد مقر پاسگاه انتظامی پلیس در شادگان خوزستان شد.

وی افزود: با مراجعه این مادر به مقر انتظامی معلوم شد شوهر 30 ساله‌اش به نام " ط – ش " لحظاتی قبل دو فرزند پسر یک ساله‌شان به نام " سیف و لیث " را زنده به گور کرده است.

موسوی ادامه داد: با اعلام این خبر سریعا اکیپی از ماموران پاسگاه به همراه کاراگاهان پلیس آگاهی به محل مراجعه پس از دستگیری فرد جانی که مسلح به سلاح گرم کلاشینکف نیز بوده، خانه وی را مورد بازرسی قرار دادند تا اینکه اجساد بی جان دو کودک یک ساله در میان گل و لای کف یکی از اتاق‌ها نمایان شد.

وی گفت: بنا به اظهارات فرد قاتل، انگیزه وی از قتل فرزندانش را اختلاف خانوادگی با همسرش بیان داشته و گفت: وقتی کف اتاق را برای زنده به گور کردن بچه‌ها حفر می‌کردم، هر دو کنارم ایستاده و نظاره گر بودند و من بدون هیچ فكر دیگری هر دو را زنده به گور کردم.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان بیان کرد: فرد جانی قصد کشتن همسرش را نیز داشته و مادر قربانیان زمانی توانست از مهلکه بگریزد که شوهر جنایتکارش مشغول دفن بچه‌های دوقلویشان بود.

وی گفت: آخرین گزارش‌ها حاکی از این است که اجساد قربانیان حادثه تحویل پزشکی قانونی شده و فرد دستگیر شده نیز به اتهام زنده به گور کردن دو فرزند بی گناهش پس از تکمیل پرونده و مستندات قانونی، تحویل مراجع قضایی شد.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آبودانی بوده دیگه

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اسم اینم میشه گذاشت پدر
      پاسخ به سوالات سربازی

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman_b100 نمایش پست ها
      آبودانی بوده دیگه

اگر بتونی بخونی نوشته شادگانی

و شادگان از زمین تا اسمان با ابادان فرق دارد !

درضمن...

این اتفاق در خوزستان تقریبا یک چیز عادی است
      مثل تفنگ داشتن

بالاخره هنوز اعراب هستند و...

حتی جرئت نمیکنی باهاشون دعوا کنی
      یا سریع تفنگ در میارن
      یا قمه..چاقو...
      نابود نابودی

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر چیفو نمایش پست ها
      جواد داداش چیه تو ناراحت شدی؟ نکنه آبادانی هستی داداشی؟

دوستان چه ضروریتی داره یک فرد .... بیاد چنین کاری بکنه بعد شما ها بیاید اون تعمیم بدید به همه ی اون شهر متاسفم برات داداش ارمان
      بله
      من ابادانی هستم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جواد جان ربطی به عرب و عجم نداره---بعدشم تو عصبانیت هرکاری ادم ممکنه انجام بده

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی تهران نمایش پست ها
      جواد جان ربطی به عرب و عجم نداره---بعدشم تو عصبانیت هرکاری ادم ممکنه انجام بده
      اعراب رو مثال برای تفنگ و ... گفتم

شما بیا ابادان یا خوزستان

ببین چه کسانی فقط اسلحه گرم دارند؟؟

و نه دولت
      و نه هیچکسی هم نمیتونن ازشون بگیرن

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کیه که دیگه تو خونش اسلحه نداشته باشه..

دوستان جوگیر نشین من تعمیم ندادم از اونجایی که ابودانی ها به انجام دادن کار های خطرناک و سخت معروف هستن تشبیه کردم

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.N نمایش پست ها
      معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: روز گذشته زنی حدودا 20 ساله سراسیمه و پریشان به ماموران پاسگاه انتظامی " خنافره " در شهرستان شادگان خوزستان مراجعه و از جنایت هولناک زنده به گور شدن دوقلوهای معصومشان پرده برداشت.

به گزارش ایسنا، سرهنگ سید رحمان موسوی اظهار کرد: ساعت 14 و 40 دقیقه روز گذشته زنی 20 ساله با پاهای برهنه و در حالیکه سراپای وجودش را ترس هولناک احاطه کرده بود و فریاد زنان وارد مقر پاسگاه انتظامی پلیس در شادگان خوزستان شد.

وی افزود: با مراجعه این مادر به مقر انتظامی معلوم شد شوهر 30 ساله‌اش به نام " ط – ش " لحظاتی قبل دو فرزند پسر یک ساله‌شان به نام " سیف و لیث " را زنده به گور کرده است.

موسوی ادامه داد: با اعلام این خبر سریعا اکیپی از ماموران پاسگاه به همراه کاراگاهان پلیس آگاهی به محل مراجعه پس از دستگیری فرد جانی که مسلح به سلاح گرم کلاشینکف نیز بوده، خانه وی را مورد بازرسی قرار دادند تا اینکه اجساد بی جان دو کودک یک ساله در میان گل و لای کف یکی از اتاق‌ها نمایان شد.

وی گفت: بنا به اظهارات فرد قاتل، انگیزه وی از قتل فرزندانش را اختلاف خانوادگی با همسرش بیان داشته و گفت: وقتی کف اتاق را برای زنده به گور کردن بچه‌ها حفر می‌کردم، هر دو کنارم ایستاده و نظاره گر بودند و من بدون هیچ فكر دیگری هر دو را زنده به گور کردم.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان بیان کرد: فرد جانی قصد کشتن همسرش را نیز داشته و مادر قربانیان زمانی توانست از مهلکه بگریزد که شوهر جنایتکارش مشغول دفن بچه‌های دوقلویشان بود.

وی گفت: آخرین گزارش‌ها حاکی از این است که اجساد قربانیان حادثه تحویل پزشکی قانونی شده و فرد دستگیر شده نیز به اتهام زنده به گور کردن دو فرزند بی گناهش پس از تکمیل پرونده و مستندات قانونی، تحویل مراجع قضایی شد.

این همین دوره ی جا هلیته که پیامبر میگفت
      از کسانی که از من متنفرندسپاسگزارم:انهامرا قوی تر میکنند...
      از کسانی که مرا دوست دارندممنونم:انها قلب مرا بزرگتر میکنند...
      از کسانی که مرا ترک میکنند متشکرم:انها به من یاد می دهند هیچ چیز تا ابد باقی نمی ماند...
      از کسانی که با من می مانند سپاسگزارم:انها به من معنای دوست داشتن واقعی رانشان میدهند

10. Top | #10

نمایش مشخصات
      جواد راس میگه عربای اونجا خیلی خطرناکه ما سال دوم که واسه راهیان نور رفته بودیم در راه برگشت تو یکی از شهرستان های اونجا کنار یه مسجدی وایسادیم تا نماز بخونیم تو همین مسجدم انگار مراسمی چیزی بود که شلوغ بود بعد با بچه ها که داشتیم برمیگشتیم تا سوار اتوبوس بشیم یه چند نفر جلومونو گرفتن و واسمون قمه کشیدن و جیبامونو گشتن من که شانس اوردم نتونستن پول و موبایلمو پیدا کنن(اخه دم دست نمیذاشتمشون) ولی پول و موبایل دوستامو زدن وفرار کردن بعد دوتا سربازم(سرباز که نه درجش کمی از سربازا بالاتره) که باهامون بود جریانو که بهش میگیم انگار نه انگار اصلا براشون مهم نبودن(هردوتاشونم دستشون کلاش داشتن)

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو خوزستان کافیه ارده کنی که تفنگ بیاد دستت ... اتو خونه ی تمام عرب ها بدون استثنا تفنگ و قمه هست.......

هرگاه رد پای کسی که ارامشم را گرفته بود دنبال کردم به خودم رسیدم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بله همین عرب ها آبروی خوزستان رو بردن !!

هیچ خوزستانی ( به جز عرب ها ) روش نمیشه بگه من خوزستانیم !!!!!!

اصلا این استان به نظر من از دست دولت در رفته
      امینت و پلیس و .... اصلا معنا نداره چون واقعا پلیس ها ازشون میترسن

خدا به دادمون رسه .....

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن