خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

هر کی میتونه کمک کنه،المپیاد شیمی یا تمرکز روی دروس سال دوم!؟

نمیشه الان به فکر المپیاد بود ولی درس هاس پایه رو خوب یاد گرفت و فقط تست زدن رو به سال کنکور گذاشت و سال چهارم خوند و قبول شد واسه پزشکی؟الان من دوم تجربی ام و تاحالا خوب نخوندم ولی کم کاری هم نکردم به جز ادبیات و زیست.تابستون هم روزی 3ساعت میتونم بخونم شاید بیشتر شاید هم کمتر.به نظرتون الان خودم رو واسه المپیاد شیمی آماده کنم والبته پایه رو خوب یاد بگیرم یا کلا واسه دوم سرمایه گذاری کنم و تست هم بزنم؟شما جای من بودین چیکار میکردین؟ممنون میشم راهنمایی کنید و علت انتخابتون رو هم بگید.البته بگم هدفم از المپیاد قرار گرفتن در بین 40نفر یعنی قبول شدن در مرحله ی دوم و اگه واسه کنکور بخونم از الان هدفم جزو رتبه های برتر شدن در کشور خواهد بود.
      ویرایش توسط ali761 : 21 آذر 1393 در ساعت 14:24

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      نمیشه الان به فکر المپیاد بود ولی درس هاس پایه رو خوب یاد گرفت و فقط تست زدن رو به سال کنکور گذاشت و سال چهارم خوند و قبول شد واسه پزشکی؟الان من دوم تجربی ام و تاحالا خوب نخوندم ولی کم کاری هم نکردم به جز ادبیات و زیست.روزی 1.5ساعت هم به صورت حرفه ای شطرنج تمرین میکنم.تابستون هم روزی 3ساعت میتونم بخونم شاید بیشتر شاید هم کمتر.به نظرتون الان خودم رو واسه المپیاد شیمی آماده کنم والبته پایه رو خوب یاد بگیرم یا کلا واسه دوم سرمایه گذاری کنم و تست هم بزنم؟شما جای من بودین چیکار میکردین؟ممنون میشم راهنمایی کنید و علت انتخابتون رو هم بگید.البته بگم هدفم از المپیاد قرار گرفتن در بین 40نفر یعنی قبول شدن در مرحله ی دوم و اگه واسه کنکور بخونم از الان هدفم جزو رتبه های برتر شدن در کشور خواهد بود.

درود بر شما

این کاملا ب خود ت برمیگرده
      ببین اگه میتونی المپیاد جوری بخونی ک بدون کنکور اجازه ی ورود بگیری ک خوب عالیه من از سال اولم المپیاد ریاضی بودم همه چیز هم خوب بود تا اینکه سال دوم وسطاش معلممون نیومد مدیرمونم اونقدر نامرد بود ک گفت ایشون گفتن ادامه بدم ولی ب نظرم دیگه بسه شما ها رو واسه ی کنکور میخوام بعدش اگه حتی ورزش کم کاری میکردیم مدرسه رو روی سرمون خراب میکرد ک دیگه اون ول کنید و کلی چیز دیگه
      اگه میتونی همراه با فشارهای مدرسه المپیاد بخونی ک عالیه
      ولی اگه دروس مدرسه رو بذاری کنار و المپیادم ب نتیجه نرسی کنکورت واسه ی سال اول باختی
      بد نیست ی چیزی بگم معلم ریاضی ما سال فکر میکنم 78 بود المپیاد ریاضی نفر ششم شد گفت تا اون موقع ده نفر اول بدون کنکور حق ورود داشتن دقیقا اون سال گفتن 3 نفر اول این بیچاره هم ...
      اینا خیلی علاقه ب سورپرایز کردن دارن داداشی درست فکرکن...
      ولی ب نظرم اگه اینقدر خوب میتونی کار کنی...
      کنکور بچسب
      بازم این زندگی ت هست و افسارش فقط دست خودت
      موفق باشی
      [B][

دریـ~~ا نیــازیــ نــــدارـهـ بــــــزرگـــــیــشـو ثــابـتــ کــنـهــ

ـهــیــــچ صـخـــرـهـ ایــ نـمـیــتــونــهــ رودخـ~~ـونـهــ رو ســ ــاکـتــ کــنــهــ

/B]

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      البته بگما الان ب دستای مدیرمون بوسه میزنم چون تابستونش پسرای انرژی اتمی دیدیم ک فکر کنم اگه تمام زندگیم ریاضی حل میکردم تا اونا بودن من اوت بودم...
      اگر هر کلاسش 12 تا جمعیت داشته باشه 11 تاشون حداقل توی س رشته نقره گرفتن یا ی رشته طلا یکی دیگه نقره باور کن برو تو سایتش میبینی ولی سلاماش اصلا در حد اون نیست
      البته من خوشحال میشم داداشیم اونا رو از عرصه ی رقابت ب در کنه
      من فقط خواستم بگم رقیبات کیان
      [B][

ـهــیــــچ صـخـــرـهـ ایــ نـمـیــتــونــهــ رودخـ~~ـونـهــ رو ســ ــاکـتــ کــنــهــ

/B]

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط طراوت نمایش پست ها

درود بر شما

این کاملا ب خود ت برمیگرده
      ببین اگه میتونی المپیاد جوری بخونی ک بدون کنکور اجازه ی ورود بگیری ک خوب عالیه من از سال اولم المپیاد ریاضی بودم همه چیز هم خوب بود تا اینکه سال دوم وسطاش معلممون نیومد مدیرمونم اونقدر نامرد بود ک گفت ایشون گفتن ادامه بدم ولی ب نظرم دیگه بسه شما ها رو واسه ی کنکور میخوام بعدش اگه حتی ورزش کم کاری میکردیم مدرسه رو روی سرمون خراب میکرد ک دیگه اون ول کنید و کلی چیز دیگه
      اگه میتونی همراه با فشارهای مدرسه المپیاد بخونی ک عالیه
      ولی اگه دروس مدرسه رو بذاری کنار و المپیادم ب نتیجه نرسی کنکورت واسه ی سال اول باختی
      بد نیست ی چیزی بگم معلم ریاضی ما سال فکر میکنم 78 بود المپیاد ریاضی نفر ششم شد گفت تا اون موقع ده نفر اول بدون کنکور حق ورود داشتن دقیقا اون سال گفتن 3 نفر اول این بیچاره هم ...
      اینا خیلی علاقه ب سورپرایز کردن دارن داداشی درست فکرکن...
      ولی ب نظرم اگه اینقدر خوب میتونی کار کنی...
      کنکور بچسب
      بازم این زندگی ت هست و افسارش فقط دست خودت
      موفق باشی
      ممنون.ولی چرا طلا نشم همه چی رو باختم؟مگه بعدش یه سال واسه کنکور وقت نیست؟شیمی رو هم که بستم و وقتشو به درسهای دیگه اختصاص میدم.در ضمن درسهای پایه مثل زیست و فیزیک و ریاضی رو هم خوب یاد میگیرم.یعنی به نظرتون نمیشه حتی از اول پیش با صفر شروع کرد و به پزشکی رسید؟
      هم چنین اصلا خودم نمیتونم تصمیم بگیرم.از یهطرف فک میکنم واسه کنکور زوده و ازیه طرف دوس دارم المپیاد شرکت کنم.مرحله ی لول هم مطمئنم با یکم تلاش قبول میشم اما مرحله ی دو با این ساعت مطالعه فک نمیکنم.

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون.ولی چرا طلا نشم همه چی رو باختم؟مگه بعدش یه سال واسه کنکور وقت نیست؟شیمی رو هم که بستم و وقتشو به درسهای دیگه اختصاص میدم.در ضمن درسهای پایه مثل زیست و فیزیک و ریاضی رو هم خوب یاد میگیرم.یعنی به نظرتون نمیشه حتی از اول پیش با صفر شروع کرد و به پزشکی رسید؟
      هم چنین اصلا خودم نمیتونم تصمیم بگیرم.از یهطرف فک میکنم واسه کنکور زوده و ازیه طرف دوس دارم المپیاد شرکت کنم.مرحله ی لول هم مطمئنم با یکم تلاش قبول میشم اما مرحله ی دو با این ساعت مطالعه فک نمیکنم.
      آخه همون ی نفری ک گفتم از 12 نفرشون قبول نمیشه دیگه تو کنکورم جایی ندیدم داشته باشه
      من نگفتم کلا گفتم باید ی سال بمونی بعد پزشکی
      البته خوب شایدم بتونی همون سال اول بخونی 2 یا 3 یا 4 سال پیش اون پسر ک رتبه ی 1 تجربی شد معدل نهاییش 14 بود
      نمیدونم میخوای بازم از ی مشاور بپرس
      خوب علاقه ک شرط اصلی نیست منطق شرط
      داداشی وسطش کم نیاری
      [B][

/B]

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام علی جون!!
      اگه میخای واسه المپیاد بخونی اشکالی نداره،مثل سیاووش مهران رتبه 1 تجربی 90 که المپیاد شیمی بود و با تاثیر زدن شیمی 100*100 تو کنکور تونست براحتی شانس خودشو واسه قبولی دانشگاه تهران ببره بالا.

اما با این ساعت مطالعه که میگی به نظرم یکم سستی بکنی تو کار اونوخ ..... پس باید ساعت مطالعت رو از همین سال دومی که هستی استاندارد کنی و برای شروعی پر قدرت استارتو بزنی! راستی اینکه میگی میخای ی سال بمونی پشت کنکور الکی نیستااااا،باید بررسی کنی که مشمول نشی البته راه حل معافیتم پیش خودمه :yahoo (4):
      پاسخ به سوالات سربازی

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این تاپیک تو این سایت یکم منو غیرتی میکنه و اعصابمو خورد میکنه!!!
      این 2 لینک رو ببینید: (نویسنده ی این لینک ها خودش نقره ی ریاضی داره)
      دیگر المپیاد ریسک نیست
      المپیاد ریسک نیست (2) - 1392

شما هم این تاپیک رو توی ایروک یا ایریسک بزن بعد جواب بچه ها رو ببین. چون اون ها از المپیاد اطلاع دارن و میدونن باید چه کنی!
      سوالی هم بود ازم بپرسید!

قبلا هم گفتم با روزی 1-2 ساعت خوندن مرحله 1 قبول میشید اما رک میخوام بگم و امید الکی ندم. برا مرحله 2 قبول شدن باید حداقل 9 ساعت در روز بخونید. حتی روزهایی که مدرسه میرید. طلا ها هم که بالای 13 ساعت خوندن.
      اشکان خاوران که امسال نقره جهانی شد بهم گفت وقتی سال دوم بوده روزی 17 ساعت مطالعه داشته!
      بچه ها اینا دروغ نیست!
      المپیادی های شیمی تا کتاب های مقطع دکترا رو میخونن!

تو ایریسک و ایروک هرکس که درجه کاربریش رنگی هست حتما مدال داره! از تجربیاتشون استفاده کن!
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

ویرایش توسط mohammadi : 24 فروردین 1393 در ساعت 19:24

8. Top | #8
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون از همگی.پس من اینطور فهمیدم که اگه واسه مرحله ی اول بخونم نه تنها به کنکورم لطمه نمیزنه که میتونه مفید باشه.نه؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون از همگی.پس من اینطور فهمیدم که اگه واسه مرحله ی اول بخونم نه تنها به کنکورم لطمه نمیزنه که میتونه مفید باشه.نه؟
      اون لینکی که دادم ثابت میکنه اگر برای مرحله دوم هم بخونید ضربه نمیزنه
      به شرطی که:
      1- ساعت مطالعتون رو ببرید بالای 12 ساعت که 8-9 ساعت به المپیاد برسید و بقیه ش به دروس تخصصی
      2- برای دور زدن کنکور سراغ المپاد نیایید و هدفتون صرفا یادگیری باشه چون بنظره من بچه ها سال دوم و سوم وقتشونو دارن تلف میکنن چون معمولا روزی 4-5 ساعت برا کنکور میخونن با اینکه 11 ساعت وقت دارن پس بقیه ش هدر میره
      3- واقعا بخونید و وسطش درجا نزنید
      4- موفقیت رو تو کسب مدال نبینید

اما توصیه ی شخصی من به شما:
      شما سال سوم هستید و امتحان نهایی دارید از اون طرف فقط از الان 1سال وقت برای مطالعه ی المپیاد دارید و البته با توجه به مدرسه ای که هستید احتمالاا دسترسی به استاد المپیاد هم ندارید. ترجیحا شما رو مرحله اول المپیاد شیمی و زیست و ادبیات تمرکز کنید. هر 3 رو در سطح مرحله اول بخونید و سعی کنید هر 3 رو قبول بشید. اینجوری توی کنکور درصدتون تو این 3 درس مهم و سرنوشت ساز بالای 70-80 میره. در ضمن کسی نگه نمیشه چون من خودم شیمی و نجوم و ادبیات و ریاضی رو مرحله اول قبول شدم و تو المپیادهای ازمایشی شیمی مرحله دوم هم رتبم همیشه 1 رقمی بود دوستانی داشتم که تو 5 رشته قبول شدن!
      فقط غیرممکن غیرممکن است!
      اگر برای زیست و ادبیات هم به راهنما نیاز دارید بگید دوستانم رو معرفی کنم بهتون
      موفق باشید

iroch.ir/forum

ویرایش توسط mohammadi : 24 فروردین 1393 در ساعت 20:13

10. Top | #10
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
      اون لینکی که دادم ثابت میکنه اگر برای مرحله دوم هم بخونید ضربه نمیزنه
      به شرطی که:
      1- ساعت مطالعتون رو ببرید بالای 12 ساعت که 8-9 ساعت به المپیاد برسید و بقیه ش به دروس تخصصی
      2- برای دور زدن کنکور سراغ المپاد نیایید و هدفتون صرفا یادگیری باشه چون بنظره من بچه ها سال دوم و سوم وقتشونو دارن تلف میکنن چون معمولا روزی 4-5 ساعت برا کنکور میخونن با اینکه 11 ساعت وقت دارن پس بقیه ش هدر میره
      3- واقعا بخونید و وسطش درجا نزنید
      4- موفقیت رو تو کسب مدال نبینید

اما توصیه ی شخصی من به شما:
      شما سال سوم هستید و امتحان نهایی دارید از اون طرف فقط از الان 1سال وقت برای مطالعه ی المپیاد دارید و البته با توجه به مدرسه ای که هستید احتمالاا دسترسی به استاد المپیاد هم ندارید. ترجیحا شما رو مرحله اول المپیاد شیمی و زیست و ادبیات تمرکز کنید. هر 3 رو در سطح مرحله اول بخونید و سعی کنید هر 3 رو قبول بشید. اینجوری توی کنکور درصدتون تو این 3 درس مهم و سرنوشت ساز بالای 70-80 میره. در ضمن کسی نگه نمیشه چون من خودم شیمی و نجوم و ادبیات و ریاضی رو مرحله اول قبول شدم و تو المپیادهای ازمایشی شیمی مرحله دوم هم رتبم همیشه 1 رقمی بود دوستانی داشتم که تو 5 رشته قبول شدن!
      فقط غیرممکن غیرممکن است!
      اگر برای زیست و ادبیات هم به راهنما نیاز دارید بگید دوستانم رو معرفی کنم بهتون
      موفق باشید
      ممنون.فقط چند چیز من که تو روز های مدرسه نمیتونم 12 ساعت مطالعه کنم.میتونم تو المپیاد فیزیک هم شرکت کنم؟میشه دوستانتون رو هم معرفی کنید.این همه به کنکورم که لطمه نمیزنه؟
      بازم ممنون

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون.فقط چند چیز من که تو روز های مدرسه نمیتونم 12 ساعت مطالعه کنم.میتونم تو المپیاد فیزیک هم شرکت کنم؟میشه دوستانتون رو هم معرفی کنید.این همه به کنکورم که لطمه نمیزنه؟
      بازم ممنون
      به نفع کنکورتونه!!
      المپیادی ها معمولا از سال دوم مدرسه نمیرن! اگرم برن میرن فقط تو کتابخونه و زنگ های اختصاصی کلاس میرن!
      اینجا که نیستن. باید تو ایریسک عضو بشید! عضو شدید بهم پ.خ بدید. اکانتم: M-Mohammadi

iroch.ir/forum

12. Top | #12
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دیگه چرا up ؟؟؟؟

iroch.ir/forum

14. Top | #14
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میخاستم بدونم من که تجربی ام میتونم المپیاد فیزیک شرکت کنم؟آخه به فیزیک علاقه دارم.کدوم بهتره ادبیات یا فیزیک؟اما فیزیک یه کم وقت گیره.

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نهفقط ادبی و زیست و شیمی میتونیدالبته زمین هم ممکنه برگزار بشهامسال قرار بود بشه اما نشد

iroch.ir/forum

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن