خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      المپیاد ریسک بالایی داره
      من چن جلسه با المپیادیا مشاوره داشتم
      امین آراسته (طلای جهانی زیست ) و عطا مرادی ( نقره جهانی زیست)
      هردوشون میگن وقتی یکی میخواد واسه المپیاد بخونه باید به فکر معدلش هم باشه
      مثلا امین اراسته میگفت معدل پیشش 19.56 بوده
      خب این مطالعه ی بالای 12-10 ساعت در روز میخواد
      برادر دوستم ! اسم کوچیکش الان یادم نیس ولی فامیلیش موسوی اقدس هه مرحله 1 قبول شد مرحله 2 نتونست
      ولی چون واسه مدرسه هم درس میخوند رتبش 650 شد پزشکی تبریز میخونه (شهید مدنی 2 بود)
      حالام چنتا از دوستام ـسال 2 ـ المپیاد قبول شدن دارن واسه مرحله دوم میخونن !! حتی مدرسه هم نمیان
      هفته به زور 1 روز میان و این زیاد جالب نیس
      من که کنکور رو ترجیح میدم ( سال پیش بود میرفتم المپیاد آآآ !! قابل توجه اولا )

2. Top | #17
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      المپیاد ریسک بالایی داره
      من چن جلسه با المپیادیا مشاوره داشتم
      امین آراسته (طلای جهانی زیست ) و عطا مرادی ( نقره جهانی زیست)
      هردوشون میگن وقتی یکی میخواد واسه المپیاد بخونه باید به فکر معدلش هم باشه
      مثلا امین اراسته میگفت معدل پیشش 19.56 بوده
      خب این مطالعه ی بالای 12-10 ساعت در روز میخواد
      برادر دوستم ! اسم کوچیکش الان یادم نیس ولی فامیلیش موسوی اقدس هه مرحله 1 قبول شد مرحله 2 نتونست
      ولی چون واسه مدرسه هم درس میخوند رتبش 650 شد پزشکی تبریز میخونه (شهید مدنی 2 بود)
      حالام چنتا از دوستام ـسال 2 ـ المپیاد قبول شدن دارن واسه مرحله دوم میخونن !! حتی مدرسه هم نمیان
      هفته به زور 1 روز میان و این زیاد جالب نیس
      من که کنکور رو ترجیح میدم ( سال پیش بود میرفتم المپیاد آآآ !! قابل توجه اولا )
      ممنون.به نظرم واسه کنکور زوده.خیلیا از پیش و حتی دیرتر شروع کردن و قبول هم شدند و حتی رتبه برتر شدند.منم نمیخام خیلی رو المپیاد سرمایه گذاری کنم ولی خوب یه جور انگیزست.مدرسه رو هم که نگو.اگه نرم بهتره.چیزی داره.باز تبریز خیلی چیزا داره.واسه درسهای زیست و ادبیات کار خاصی نمیکنم فقط زیست 2 رو پیشخونی میکنم و تموم میکنم.واسه ادبیات هم رو قرابت و آرایه و زبان فارسی کار میکنم.فقط واسه شیمی یکم گسترده کار میکنم.به نظرم به ریسکش می ارزه.تو بین درس ها هم 3 تا درس فیزیک و ریاضی و معارف مظلوم واقع میشن که اونارم سعی میکنم در حد کلاس و کتاب و مدرسه یاد بگیرم.
      به هر حال ممنون.راستی مدرست تیزهوشانه؟
      ویرایش توسط ali761 : 25 دی 1393 در ساعت 20:41

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      ممنون.اولا که منم ترکم( عجبشیر).دوما به نظرم واسه کنکور زوده.خیلیا از پیش و حتی دیرتر شروع کردن و قبول هم شدند و حتی رتبه برتر شدند.منم نمیخام خیلی رو المپیاد سرمایه گذاری کنم ولی خوب یه جور انگیزست.مدرسه رو هم که نگو.اگه نرم بهتره.چیزی داره.باز تبریز خیلی چیزا داره.واسه درسهای زیست و ادبیات کار خاصی نمیکنم فقط زیست 2 رو پیشخونی میکنم و تموم میکنم.واسه ادبیات هم رو قرابت و آرایه و زبان فارسی کار میکنم.فقط واسه شیمی یکم گسترده کار میکنم.به نظرم به ریسکش می ارزه.تو بین درس ها هم 3 تا درس فیزیک و ریاضی و معارف مظلوم واقع میشن که اونارم سعی میکنم در حد کلاس و کتاب و مدرسه یاد بگیرم.
      به هر حال ممنون.راستی مدرست تیزهوشانه؟فک کنم چند نفر رو بشناسم.شطرنج بازای خوبی داره.
      علی ؟‌
      نشناختی ؟‌ پیش دبستانی گلزار !!! راهنمایی مقدس ؟‌!!!
      اره علامه امینی ناحیه 3 ام!!
      من طول سالو خوب نخوندم ترم اولو گند زدم
      حالا عین چی روزی 4-5 ساعت میخونم
      نه واسه کنکور زود نیست
      از اول سال 2 میخونن ! الان چنتا از همکلاسیام هستن زیر 200 قلمچی میارن
      خب باید بخونیم وگرنه پزشکی پر...
      ادبیات و زیست واسه تابستون خوبه الان تمرکزم روی ریاضی و فیزیک و عربیه
      من المپیاد نمی خونم ولی از فردا شروع میکنم خوندم بیولوژی کمپبل ...

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا من این تاپیکو خوندم نتیجه ی خاصی نگرفتم ...
      دانش آموز متوسطی هستم (ترازم ۶۸۶۰ )
      مدرسمون قبل مرحله یک(ترم اول) یه دانشجوی مدال برنز می آورد دوسه هفته ای یه بار (چیز خاصی درس نداد)ولی دیگه نمیاره .کلن بچه هاشم تو جو المپیاد نیستن .ترم اول شل کن سفت کن مقداری واسه المپیاد و مقداری هم واسه کنکور خوندم .ولی دیدم نمیشه جفتشون باهم
      ساعت مطالعه ۹ساعت هم که کلا از شنیدنش مغزم شات داون میشه !!!! در حد ۳-۴ ساعت میتونم بخونم .
      خوندن کنکور هیچ ریسکی نداره ولی المپیاد کلی ریسکه .تو شهرمونم دبیر نداریم .
      میخواستم ببینم به نظرتون واسه المپیاد بخونم یا کنکور؟هربار کتابای المپیادیمو میبینم دوباره دلم هوای المپیادو میکنه / همین حس که سوالای شیمیشونو میان از من میپرسن خیلی میچسبه ... شرایط وهمچنین تلاش همسن و سالامو برای کنکور می بینم و همچنین حرفتی خانواده و اینا بیشتر میرم تو نخ کنکور
      چه کنم ؟
      ویرایش توسط Mamad_6xlarge : 07 اسفند 1396 در ساعت 23:30

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها
      آقا من این تاپیکو خوندم نتیجه ی خاصی نگرفتم ...
      دانش آموز متوسطی هستم (ترازم ۶۸۶۰ )
      مدرسمون قبل مرحله یک(ترم اول) یه دانشجوی مدال برنز می آورد دوسه هفته ای یه بار (چیز خاصی درس نداد)ولی دیگه نمیاره .کلن بچه هاشم تو جو المپیاد نیستن .ترم اول شل کن سفت کن مقداری واسه المپیاد و مقداری هم واسه کنکور خوندم .ولی دیدم نمیشه جفتشون باهم
      ساعت مطالعه ۹ساعت هم که کلا از شنیدنش مغزم شان داون میشه !!!! در حد ۳-۴ ساعت میتونم بخونم .
      خوندن کنکور هیچ ریسکی نداره ولی المپیاد کلی ریسکه .تو شهرمونم دبیر نداریم .
      میخواستم ببینم به نظرتون واسه المپیاد بخونم یا کنکور؟هربار کتابای المپیادیمو میبینم دوباره دلم هوای المپیادو میکنه / همین حس که سوالای شیمیشونو میان از من میپرسن خیلی میچسبه ... شرایط وهمچنین تلاش همسن و سالامو برای کنکور می بینم و همچنین حرفتی خانواده و اینا بیشتر میرم تو نخ کنکور
      چه کنم ؟
      با توجه به ترازت و ساعت مطالعت و شناختی که من ازت دارم داداش من تو خیلی هم مخی بنظرم تو میتونی از پسش بربیای ولی خییییلی ریسک داره تنها دلیلی هم که بنظرم باسه تو ریسک داره نبود دبیره همین راه ادامه بدی بهت قول میدم میتونی دانشگاه تهران هم قبول شی(با کنکور)بنظر من کنکورو پیش بگیر من واقعا تفاوتو دیدم که میگم تو المپیاد دبیر و مدرسه خییییلی مهمه ولی تو کنور نه به اون شدت و همچنین که بهت گفته باشم ترازت باسه دهم عالیه ساعت مطالعه ای هم که گفتی عالی ترش کرده پس اعتماد به نفس داشته باش راستی داداش کدوم شهر بودی؟
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      كنكور در چارت فراواني ورود به دانشگاه هاي تاپ در مد قرار داره
      تعداد دانش آموزان المپيادي صرف ورود مستقيم به دانشگاه اونقدر ناچيزه كه درصد موفقيت كسي كه از الآن براي كنكور شروع كنه بالاست.
      بنابراين كنكور گزينه بهتري هست.
      در دانشگاه اونقدر مسابقات مختلف و چالش هاي گوناگون هست كه اغنا بشيد.

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام
      وقت ندارم توضیح بدم الان
      ولی از منی که امپیادی بودم بشنو بشین واسه کنکور بخون
      البته اگه شهر درست و درمون هستی و می تونی از اساتید استفاده کنی امپیاد
      چون دیگه جوری شده که شهرای کوچیک به خاطر کمبود امکانات اصلا نمی تونن خودشون رو برسونن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن