خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 20 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 294
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سلام،دادا در مورد معافیت کفالت مادر اطلاعاتی دارین؟20 اسفند 18 سالم میشه،کی باید اقدام کنم واسه طی کردن کارای قانونیش؟

2. Top | #32
      m92
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به همگی
      من متولد نیمه دوم 74 هستم و در خرداد93 فارغ التحصیل شده ام ودر کنکور 93 نیز شرکت کردم ولی قبول نشده ام و برای 94 پشت مانده ام واینکه می گویند یکسال فرصت معرفی داریم این فرصت تاخرداد94 است یا تا شهریور 94؟در ضمن برخی سایت ها می گویند فارغ التحصیلان خرداد مانند فارغ التحصیلان شهریور می توانند دو بار کنکور بدهند واقعا درست است یا نه؟اصلا این قانون الان اجرا می شه لطفا هر کی می دونه از جواب دادن دریغ نکنه ممنون از همگی
      .
      ویرایش توسط m92 : 13 دی 1393 در ساعت 21:41

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان، بنده سال 92 در کنکور ریاضی شرکت کردم و در دانشگاه آزاد قبول شدم. امسال در کنکور هنر شرکت کردم و سراسری هم قبول شدم (می خواستم در دو رشته تحصیل کنم). با مسئول دانشگاه سراسری صحبت کردم گفت از نظر ما مشکلی برای تحصیل در هر دو نیست. ولی چندتا مسئله پیش بیاد اول اینکه آیا باید با وزارت آموزش عالی هم صحبت کنم یا خیر؟ آیا برای نظام وظیفه باید دوباره اقدام کنم یا معافیت اولم کفایت می کنه؟ در صورت انصراف از رشته اول ( رشته ای که برای آن معافیت صادر شده) چگونه باید برای نظام وظیفه اقدام کنم؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s5133611 نمایش پست ها
      سلام و ادب؛

دوستان من الان پشت کنکوریم یعنی کنکور 93 دادم موندم برای 94 بنا به دلایلی اگر کنکور 94 نتیجه دلخواهم

رو کسب نکنم به خاطر معدل کمم حتماً توی تیرماه برای دیپلم مجدد رشته انسانی اقدام میکنم تا شهریورماه

در امتحانات شرکت کنم و دیپلم مجدد انسانی بگیرم از اون جایی که بنده تا آخر شهریور 94 معافیت تحصیلی

دارم به نظرتون کارای امتحانات شهریور و گرفتن دیپلم مجدد انسانی تا قبل از شهریورماه 94 تموم میشه

که من برای کارای ثبت نام دانشگاه پیام نور اقدام کنم؟ چون اگه تا 31 شهریور دانشگاه ثبت نام نکنم غیبت

سربازی میخورم از طرفی مخوام ترم 1 و 2 پیام نور رو مرخصی بگیرم و کنکور 95 تو گروه ریاضی ثبت نام کنم و سه باره کنکور بدم! ، به نظرتون خیلی طول میکشه کارای دیپلم مجدد گرفتن

من دیپلم ریاضی دارم
      درضمن با دیپلم مجدد انسانی میشه در کنکور گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی شرکت کرد؟

در ضمن در نوبت شهریورماه چند واحد می تونید انتخاب کنید و جریان این که فقط 8 واحد میدن در نوبت شهریورماه چیه؟

من از یک سال معافیت تحصیلی بعد از دوره پیش دانشگاهیم استفاده کردم و شهریور 94 این مهلت تموم میشه اگر مثلاً برم دانشگاه پیام نور بعد از یک هفته انصراف بدم باز هم میتونم از معافیت تحصیلی استفاده کنم؟
      اگر میشه مهلتش چقدر هست؟

دوستان گرامی لطفاً کمک
      ببخشید طولانی شد
      اولا فکر نکنم دو تا دیپلم بتونی تو رشته های نظری بگیری،اینجاشو از دکترافشار بپرس
      چون بصورت داوطلب ازاد اگه تونستی دیپ انسانی بگیری محسوب میشی باید حتما در کنکور امسال شرکت کنی،پاسخنامتم خالی نزار،بعد موقه انتخاب رشته فقط پیامنور میزنی.نگرانم نباش،ظرفیت دانشگاها بیشترشده پس براحتی قبولی.ترم اولو که مرخصی نمیدن ولی میتونی مشروط بشی و ترم دو رو مرخصی بگیری،بعدشم که کنکور دادی جا خوب اوردی میتونی بری انصراف بدی
      با هر دیپلمی میشه شرکت کنی
      ۵۰صلوات یادت نره
      پاسخ به سوالات سربازی

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من دانشجوی ورودی 91 کارشناسی روزانه دانشگاه دولتی هستم. به علت مشروطی ها اخراج شدم و بلافاصله اعاده به تحصیل کردم. اما شرط ادامه تحصیلی که برام گذاشتند رو نتونستم برقرار کنم.(البته هنوز نمرات کامل ثبت نشده و حکم اخراج نیومده).
      مسئول نظام وظیفه دانشگاهمون بهم گفت که اگر اخراج بشم حق شرکت در کنکور سال بعد رو ندارم، ولی اگر انصراف بدم میتونم سال بعد کنکور بدم. من درخواست انصراف از تحصیل رو دادم.
      اما مشکل اینجاست که به احتمال زیاد با درخواستم موافقت نمیشه (با توجه به شرایطی که دارم و صحبت های رئیس آموزش دانشگاه).

ممنون میشم این سوال ها رو جواب بدید.

1. میخواستم بدونم الآن اگه انصراف از تحصیلم قبول نشه و اخراج بشم چه کار باید بکنم که بتونم سال بعد کنکور شرکت کنم؟ ( و در صورت امکان سربازی نرم)
      2. یکی از دوستام گفت که اگر دفترچه خدمت رو پر کنم و در همون حین کنکور شرکت کنم در صورت قبولی، ادامه خدمتم میوفته برای بعد گرفتن کارشناسی. این درسته یا نه؟
      3. به فرض درست بودن:"پر کردن دفترچه رو تا کی میتونم به تاخیر بندازم که هم فرصت بیشتری برای خوندن باشه هم مدت کمتری قبل کنکور سربازی برم"؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohamadReza نمایش پست ها
      سلام
      من دانشجوی ورودی 91 کارشناسی روزانه دانشگاه دولتی هستم. به علت مشروطی ها اخراج شدم و بلافاصله اعاده به تحصیل کردم. اما شرط ادامه تحصیلی که برام گذاشتند رو نتونستم برقرار کنم.(البته هنوز نمرات کامل ثبت نشده و حکم اخراج نیومده).
      مسئول نظام وظیفه دانشگاهمون بهم گفت که اگر اخراج بشم حق شرکت در کنکور سال بعد رو ندارم، ولی اگر انصراف بدم میتونم سال بعد کنکور بدم. من درخواست انصراف از تحصیل رو دادم.
      اما مشکل اینجاست که به احتمال زیاد با درخواستم موافقت نمیشه (با توجه به شرایطی که دارم و صحبت های رئیس آموزش دانشگاه).

ممنون میشم این سوال ها رو جواب بدید.

1. میخواستم بدونم الآن اگه انصراف از تحصیلم قبول نشه و اخراج بشم چه کار باید بکنم که بتونم سال بعد کنکور شرکت کنم؟ ( و در صورت امکان سربازی نرم)
      2. یکی از دوستام گفت که اگر دفترچه خدمت رو پر کنم و در همون حین کنکور شرکت کنم در صورت قبولی، ادامه خدمتم میوفته برای بعد گرفتن کارشناسی. این درسته یا نه؟
      3. به فرض درست بودن:"پر کردن دفترچه رو تا کی میتونم به تاخیر بندازم که هم فرصت بیشتری برای خوندن باشه هم مدت کمتری قبل کنکور سربازی برم"؟

1.ببین داداش اگه بتونی مدرک معادل کاردانی بگیری خوبه .منتها من دقیق نمیدونم کنکور 95 ثبت نامش کیه،ولی پارسال شما می بایستی تا 30/11/93 انصراف قطعی می دادی و تسویه حساب میکردی.امسال باید ببینی دفترچه چی میگه.اگه معافیت تحصیلیت برقرار باشه که تا یک سال پس از فراغت تحصیل مشکلی ندارین از لحاظ نظام وظیفه به شرطی که یک بار انصراف زده باشید
      2.بله
      3.فک کنم فرصت تمدید تاریخ اعزام نهایتا 2 ماهه.بنظرم آخر تابستون انصراف بزن که 1 سالو فرصت داشته باشی و اینکه راحت تری و خرج اضافی واست نمیفته.

30صلوات بفرس
      پاسخ به سوالات سربازی

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من متولد اواخر سال 76 هستم امسال هم کنکور دادم اما قبول نمیشم . میتونم برای سال بعد بمونم ؟

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mostafapersian نمایش پست ها
      سلام بچه ها من متولد اواخر سال 76 هستم امسال هم کنکور دادم اما قبول نمیشم . میتونم برای سال بعد بمونم ؟
      سلام مشکلی نیست میتونید بمونید.
      زندگی پانتومیم است

حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای...

9. Top | #39
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای کسب اطلاعات بیشتر و بیان ساده و شفاف بحث سربازی و فارغ التحصیلان و همچنین راه حل داشتن معافیت تحصیلی و کنکور مجدد برای بار سوم و بالاتر
      این فایل صوتی گوش کنید

فارغ التحصیلان و نظام وظیفه (سربازی)

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید. یه سوال داشتم.. من در تاریخ 22.10.94 وارد سن 19 سالگی شدم از درس های پیش دانشگاهی یه دونه رو تو خرداد پاس نکردم ک شاید برای سربازی لازم بشه. الان من سر ی دو راهی گیر کردم ک اگه تجدید رو بزارم برای دی ماه شاید دانشگاهی ک قبول شدم مهلت نده برای پاس اون کتاب یا اصلا تو همون شهریور پاسش کنم ک باز میترسم دانشگاه قبول نشم و ببرنم سربازی الان ب نظر شما من باید چیکار کنم؟ خواهش میکنم جواب بدید این برام خیلی مهمه ممنون

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramen نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید. یه سوال داشتم.. من در تاریخ 22.10.94 وارد سن 19 سالگی شدم از درس های پیش دانشگاهی یه دونه رو تو خرداد پاس نکردم ک شاید برای سربازی لازم بشه. الان من سر ی دو راهی گیر کردم ک اگه تجدید رو بزارم برای دی ماه شاید دانشگاهی ک قبول شدم مهلت نده برای پاس اون کتاب یا اصلا تو همون شهریور پاسش کنم ک باز میترسم دانشگاه قبول نشم و ببرنم سربازی الان ب نظر شما من باید چیکار کنم؟ خواهش میکنم جواب بدید این برام خیلی مهمه ممنون
      شما باید سریع تر مدرک پیشت رو بگیری
      مشاور

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام من امسال کنکور دادم و سال بعدم میخوام دوباره بدم و میخوام دیپلم مجدد ریاضی بگیرم امسالم معافیت تحصیلی گرفتم و چند تا هم تجدیدی دارم ایا از نظر معافیت مشکلی برای دیپ مجدد دارم؟؟میتونم بگریرم یا نه؟؟؟

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بعد از 7سال پزشکی، ما بدبختا ی نامعاف (!) باید بریم سربازی و اونجا بعنوان پزشک خدمت کنیم؟؟؟ میگن حقوقش خیلی پایینه و همون حقوق سربازای بدبخته؟؟؟ ولیمعافا میرن طرح و ماهی 5 میگیرن.
      راسته؟؟؟؟؟؟؟؟
      Medicine isn't Money anymore in Iran
      یه توضیح کوچیک در مورد رشته پزشکی عمومی

I am the BOSS, Sasha Banks
      I am the BEAST, Brock Lesnar
      I love the 12th Imam
      I wanna set free MINE

ویرایش توسط taker190 : 15 مرداد 1394 در ساعت 07:14

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط taker190 نمایش پست ها
      بعد از 7سال پزشکی، ما بدبختا ی نامعاف (!) باید بریم سربازی و اونجا بعنوان پزشک خدمت کنیم؟؟؟ میگن حقوقش خیلی پایینه و همون حقوق سربازای بدبخته؟؟؟ ولیمعافا میرن طرح و ماهی 5 میگیرن.
      راسته؟؟؟؟؟؟؟؟
      بله درسته اما خب کسری میتون بگیری
      مشاور

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      البته من تاریخ ورود به 19 سالگی رو اشتباه نوشتم تولدم میشه 22.10.1393

صفحه 3 از 20 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن