خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question منبع برای دوم تجربی !

سلام دوستـــــــــــان
      برای سال دوم تجربی چه منابع کمک درسی پیشنهاد میکنین !؟ برای دروس ریاضی و فیزیک و شیمی و ادبیات و عربی و دین و زندگی و کلا همــشون !!!
      :yahoo (4): فقط لدفن یه کتابی بگین که حجمش مثه شیمی بهمن بازرگان عــظــیــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـم نباشه و روح و روان آدمو خدشــه دار نکنه پیــشاپیــش مـــرسی همه ی پاســخگویانِ عـزیـز !!
      مشـتـ تو فکـ و دماغـ و دندونممـ زدمـ
      یادمـ بمــونهـ سمتـ رفیقـ کهـ ســهلهـ داشـ، ههـ
      سمتـ همـ خونـــممـ نـرمـ
      اگهـ گردنمـ طـنابهـ جا کــرواتـ
      اگهـ سکوتتو دوسـ دارمـ جایـهـ صـداتـ
      یا اگهـ جایهـ ضامنـ دار خـدا ضامنـ ماستـ
      بهـ خـــــــــودمـ مربوطـهـ
      d-______-b

ویرایش توسط l_supra_l : 22 فروردین 1393 در ساعت 23:14

2. Top | #2

نمایش مشخصات
      اگه دومی ک وقتت زیاده پس ب عظیم بودن فک نکن!!الان عظیم و کامل بخونی پیش کارت راحت میشه

شیمی:مبتکران
      زیست:نشر الگو
      ریاضی:نشرالگو(کار قوی)*گاج (متوسط)*سراغ خیلی سبز اصلا نرو
      فیزیک:نشرالگو (قوی)
      هندسه:نشر الگو!دی!خب واسه دوم کتابای الگوفوق العادن!
      عمومیام ک من دوم کمک درسی عمومی نداشتم!اصلا نخوندمشون!! ولی اگه امکانش هس واست حالا ک فرصت داری کتاب تناسب معنایی و مفهومی هامون سبطی رو بخون

*****از الان ب کنکور فکر نکن!درسارو واسه خودشون بخون!یاد بگیرشون .عاشقشون باش!دنبال راه های میونبرم نباش!خودت از هر روشا حل کنش!تا خلاق بشی.....خودتو ب روشای کتابا محدود نکن
      موفق باشی.....

3. Top | #3
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.منم دوم تجربی منطقه ی 3هستم.منابعم اینه
      شیمی گاج میکرو طبقه بندی
      زیست خیلی سبز+جزوه ی عما رلو (جزوه ی عمارلو رو از سایت گزوه آموزشی الم دانلود کن که واسه آموزشت ازرو اون و کتاب بخون بعد واسه تست یکی از این سه کتاب الگو یا گاج یا کوله پشتی.من اشتباه کردم خیلی سبز خریدم)
      فیزیک آموزش نشر الگو(400صفحه است به جاش میتونی از گاج استفاده کنی)
      ریاضی گاج
      عربی گاج سبز(الگو هم خوبه)
      ادبیات تخته سیاه
      هندسه گاج طوسی(کتاب خوبی نیست.دقیقا نمیدونم کدوم کتاب بهتره)
      بقیه لازم نیست

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چون خودم دوم تجربی هستم پس مینویسم

زیست : درسی ، خیلی سبز یا الگو = خودم خیلی سبز دارم

ادبیات : محوری گاج

زبان فارسی(2) ، جغرافیا ها، زبان (2)، دفاعی = نمیخواد بخری کنکوری نی

عربی = گاج محوری - کوله پشتی هم حس میکنم خوب باشه

ریاضی = آموزش مفهومی مبتکران آموزش ، میکروگاج هم تست هم آموزش (ندارم خودمم اما دیدمش خیلی خوبه)

هندسه1 : گاج طوسی عالی نوشته شده اما حقیقتش من خودم ندارمش و از جزوه ی دبیرم میخونم ، برای تست هم ایشالله سالِ کنکور ی کتاب جامع بخر هندسه هم توش هست :-)

دینی کتاب درسی بخونی بهتره :-) - تست : فعلا نزنی بهتره :-)

فیزیک : مبتکران به از نشر الگو از نظر من البته ، سبزِ کانون + آبی خوبه :-) - خودم کانون ها رو دارم که در مورد کتابِ سبز اگه مبتکران میگرفتم بسیار بهتر بود

شیمی : خودت بهمنُ داری - سی دیش هم بگیری خیلی خوبه البته اگه خوب از رو کتاب متوجه نمیشی

:-)

توی هر درسی جزوه ی خوبی داری کتاب نخر

مثلاً جزوه ی ریاضی معلم خودم بهتر از مبتکرانِ که میگن بهترین کتابِ دومِ

موفق باشی
      ویرایش توسط hossein1377 : 23 فروردین 1393 در ساعت 15:45

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مــــــــرســـــی هــمــه!
      مشـتـ تو فکـ و دماغـ و دندونممـ زدمـ
      یادمـ بمــونهـ سمتـ رفیقـ کهـ ســهلهـ داشـ، ههـ
      سمتـ همـ خونـــممـ نـرمـ
      اگهـ گردنمـ طـنابهـ جا کــرواتـ
      اگهـ سکوتتو دوسـ دارمـ جایـهـ صـداتـ
      یا اگهـ جایهـ ضامنـ دار خـدا ضامنـ ماستـ
      بهـ خـــــــــودمـ مربوطـهـ
      d-______-b

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زیست : خیلی سبز - کوله پشتی
      ادبیات و زبان فارسی : فعلا نمی خونم
      عربی = عربی کامل گاج - لقمه مهر و ماه
      ریاضی = میکرو گاج + خوشخوان
      هندسه1 : گاج طوسی ع
      دینی : گاج میکرو
      فیزیک : گاج میکرو - کوله پشتی - مهر و ماه
      شیمی : مبتکران - یزدانی

:-)

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط l_supra_l نمایش پست ها
      سلام دوستـــــــــــان
      برای سال دوم تجربی چه منابع کمک درسی پیشنهاد میکنین !؟ برای دروس ریاضی و فیزیک و شیمی و ادبیات و عربی و دین و زندگی و کلا همــشون !!!
      :yahoo (4): فقط لدفن یه کتابی بگین که حجمش مثه شیمی بهمن بازرگان عــظــیــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـم نباشه و روح و روان آدمو خدشــه دار نکنه پیــشاپیــش مـــرسی همه ی پاســخگویانِ عـزیـز !!
      زیست : خیلی سبز ، نشر الگو
      فیزیک : نشر الگو ، نشر گاج
      ادبیات : نشر گاج (سبز محوری) ، خیلی سبز
      ریاضی : گاج ، آموزش نشر الگو
      هندسه : نشر الگو (قوی)

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط l_supra_l نمایش پست ها
      سلام دوستـــــــــــان
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      اگه دومی ک وقتت زیاده پس ب عظیم بودن فک نکن!!الان عظیم و کامل بخونی پیش کارت راحت میشه

زیست:نشر الگوریاضی:نشرالگو(کار قوی)*گاج (متوسط)*سراغ خیلی سبز اصلا نرو
      فیزیک:نشرالگو (قوی)
      هندسه:نشر الگو!دی!خب واسه دوم کتابای الگوفوق العادن!
      عمومیام ک من دوم کمک درسی عمومی نداشتم!اصلا نخوندمشون!! ولی اگه امکانش هس واست حالا ک فرصت داری کتاب تناسب معنایی و مفهومی هامون سبطی رو بخون

*****از الان ب کنکور فکر نکن!درسارو واسه خودشون بخون!یاد بگیرشون .عاشقشون باش!دنبال راه های میونبرم نباش!خودت از هر روشا حل کنش!تا خلاق بشی.....خودتو ب روشای کتابا محدود نکن
      موفق باشی.....
      منابعی که سینا جان گفتن+
      عربی :الگو > کوله پشتی
      ادبیات دوم تخته سیاه (مولفش:مهران شرفی)انصافا خیلی کتاباش ابتکاری نوشته شدن و باحاله
      دینی نمیخواد /کتاب بسه، فقط اگه معلمتون مفهوم آیات رو نمیگه از کتابای آیات و نکات(حالا یا الگو یا گاج فرقی نداره)استفاده کن
      کتاب واسه دینی که بخوای بری بخری اونم فقط واسه دوم خرج اضافه///بذار سوم که اومدی از کتابای جامع که اکثرا(گاج ،الگو،تخته سیاه و خیلی سبز و...)خوبن استفاده کن
      اگرم شیمی حجم مبتکران اذیتت میکنه بجاش میکرو گاج بخر

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی: الگو عالیه البته سطحش یک ذره بالاست
      فیزیک:الگو البته مبتکران هم خیلی خوبه مفهومی تر و تشریحی تر از الگو که پیشنهاد میکنم اگه میخواین از پایه کار کنین مبتکران بخونین
      زیست: البته من رشتم ریاضی ولی تو همین سایت بار ها دیدم که الگو معرفی میکردن
      هندسه:کتاب تاپ تو هندسه وجود نداره اما میشه الگو گاج طوسی خوشخوان و فار به عنوان خوب ها نام برد البته فار و تست الگو از بقیه بهترن
      در مورد عمومی ها فقط عربی کتاب بگیرین اونم من الگو پیشنهاد میکنم
      دوباره تاکید میکنم که عمومی ها فقط عربی کتاب سال به سال بگیرین چون در غیر این صورت پولتون دور ریختین
      ویرایش توسط imooo : 14 اردیبهشت 1393 در ساعت 17:45

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ادبیات:
      تناسب مفهومی هامون سبطی(حتما بخونش خیلی کمکت میکنه حتی میرسی دور دوم هم بخونیش.بعد از اتمام این کتاب تست های قرابت واست خیلی راحت وآرایه هم یه کوچولو راحت تر میشن ولی چون سال دومی واسه اینا زیاد تست نزدی هم ضرر نکردی(گرچه خودم میزدم!!!)
      گاج محوری یا آموزش الگو هم واسه کمکی توی خوندن کتاب وزارتی خوبن

دینی:به هیچوجه کتاب جامع نخر چون سال به سال دینی عوض میشه وکتابای تست هم تغییر میکنن. سعی کن متن رو کامل بخونی وتست هارو هم از روی آیات ونکات گاج یا الگو بخونیشون.

عربی:الگو

زبان:کلاس زبان رو سعی کن حتما بری چون هم به درد آیندت میخوره هم کنکورت(کلا اگه بلد باشی انگلیسی حرف بزنی خیلی به اعتماد به نفست کمک میکنه وباخودت بیشترحال میکنی باورکن راست میگم!!!!)

زیست: درسنامه خیلی سبز وتست های الگو(البته اگه الان الگو رو هم کارنکردی ضرر نکردی)

ریاضی: گاج یا الگو

فیزیک: محوری گاج واسه کارتشریحی والگو واسه تست

شیمی:شیمی بازرگان کامله واگه میبینی کند پیش میری دلیلش غلط بودن روش مطالعت هست نه منبع چون کسایی که از مبتکران ناراضین(اونم دوم دبیرستان خیلییییییی کمن)
      با این حال اگه دیدی نیمتونی باهاش کنار بیای dvdهای بهمن بازرگان رو بگیر ونگاه کن همون مبتکران رو درس میده ورات میندازه)

11. Top | #11
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      ادبیات:
      تناسب مفهومی هامون سبطی(حتما بخونش خیلی کمکت میکنه حتی میرسی دور دوم هم بخونیش.بعد از اتمام این کتاب تست های قرابت واست خیلی راحت وآرایه هم یه کوچولو راحت تر میشن ولی چون سال دومی واسه اینا زیاد تست نزدی هم ضرر نکردی(گرچه خودم میزدم!!!)
      گاج محوری یا آموزش الگو هم واسه کمکی توی خوندن کتاب وزارتی خوبن

دینی:به هیچوجه کتاب جامع نخر چون سال به سال دینی عوض میشه وکتابای تست هم تغییر میکنن. سعی کن متن رو کامل بخونی وتست هارو هم از روی آیات ونکات گاج یا الگو بخونیشون.

عربی:الگو

زبان:کلاس زبان رو سعی کن حتما بری چون هم به درد آیندت میخوره هم کنکورت(کلا اگه بلد باشی انگلیسی حرف بزنی خیلی به اعتماد به نفست کمک میکنه وباخودت بیشترحال میکنی باورکن راست میگم!!!!)

زیست: درسنامه خیلی سبز وتست های الگو(البته اگه الان الگو رو هم کارنکردی ضرر نکردی)

ریاضی: گاج یا الگو

فیزیک: محوری گاج واسه کارتشریحی والگو واسه تست

شیمی:شیمی بازرگان کامله واگه میبینی کند پیش میری دلیلش غلط بودن روش مطالعت هست نه منبع چون کسایی که از مبتکران ناراضین(اونم دوم دبیرستان خیلییییییی کمن)
      با این حال اگه دیدی نیمتونی باهاش کنار بیای dvdهای بهمن بازرگان رو بگیر ونگاه کن همون مبتکران رو درس میده ورات میندازه)
      یادش بخیر.اواسط سال اول دبیرستان کلاس زبان میرفتم.نسبتا خوب انگلیسی حرف میزدم.علاقه هم داشتم اما به خاطر درس ها گذاشتمش کنار.اگه ادامه میدادم الان راحت انگلیسی حرف میزنم.الانم دیگه حسش نیست دوباره بخونم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن