خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question مشاوره برای برنامه ی تابستان به بعد

سال دوم تجربی هستم،منطقه 3،معدل ترم اولم 19.61 شد ولی راستشو بخاید درسای دوم رو اصن خوب نخوندم،میخام از تابستون شروع کنم و درسای دوم رو خوب بخونم ،هدفم پزشکی تهرانه :yahoo (4): از یه طرف دوستام میخان سال سوم رو پیش خوانی کنن وکلاس برن و... نمیدونم چیکار کنم به نظر شما میتونم هم برا درسای اختصاصی سوم کلاس برم هم درسای دوم رو بخونم؟ درضمن برا مطالعه تو تابستون به نظرتون روزی چن ساعت مناسبه ؟؟! در طول سال روزی بیشتر از 2 ساعت درس نخوندم ولی از عید به بعد ساعت مطالعمو به روزی 5 ساعت رسوندم ! ممنون میشم اگه کمکم کنین

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      سلام دوست گرامی
      اول اسم پستتو باید درست کنی طبق گفته ی مدیر انجمن از توروخدا واینا استفاده نکنین:yahoo (4):
      بعد اینکه بهتره تو تابستونا روی دومت سرمایه گذاری کنی چون تا درسا دوم حسابی برات جا نیفته توی سوم گیر میکنه حالا هی بری کلاس برای سومت هم قنگ مفهومی جا نمیفته بخصوص اینکه کنکور مفهومیه الان.پس اول دومتو خووووب بخون سپس برو سراغ پیش خوانی سومت.
      موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوم رو تا خوب یاد نگرفتی نرو سراغ سوم حتی اگه کل تابستون درگیر دوم باشی--چون دوم پایه سوم و پیشه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط l_supra_l نمایش پست ها
      سال دوم تجربی هستم،منطقه 3،معدل ترم اولم 19.61 شد ولی راستشو بخاید درسای دوم رو اصن خوب نخوندم،میخام از تابستون شروع کنم و درسای دوم رو خوب بخونم ،هدفم پزشکی تهرانه :yahoo (4): از یه طرف دوستام میخان سال سوم رو پیش خوانی کنن وکلاس برن و... نمیدونم چیکار کنم به نظر شما میتونم هم برا درسای اختصاصی سوم کلاس برم هم درسای دوم رو بخونم؟ درضمن برا مطالعه تو تابستون به نظرتون روزی چن ساعت مناسبه ؟؟! در طول سال روزی بیشتر از 2 ساعت درس نخوندم ولی از عید به بعد ساعت مطالعمو به روزی 5 ساعت رسوندم ! ممنون میشم اگه کمکم کنین

سلام،امکانش هست که شما بسته به توان و کششت توی تابستون هم دروس دوم رو بخونین و هم سوم.منتها تا اونجایی که من میدونم اکثر کلاسای پیش خوانی در تابستون،دبیر نمیتونه کتاب رو تا آخرش درس بده و اصولا تا نیمه اولش هست فقط.چون خودم رفتم میگمااا:yahoo (3): ولی همون جور که "پزشکی تهران" گفته درسای دوم رو حتما بخون و واسه کلاس هم اگه خواستی بری درسایی مثل ریاضی،فیزیک و شیمی رو برو.
      پاسخ به سوالات سربازی

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ای وای خوب اونا اشتباه میکنن عزیزم خودت ب کلاس و دیگران وابسته نکن خودت بخون چقدر کار خوبی میکنی منم اگه هر سال همون موقع میخوندم اینهمه استرس نداشتم
      عزیزم همه ی درسای دومتو فول بخون و درس عربی غورت بده ی پیشنهاد آخرای تابستون یعنی از آخرای تیر فصل اول ریاضی سوم بخون کلیم تست بزن زیستم بخونی بدک نیست ب موازات دوما!!!
      ببین اونایی هم ک فول میخونن آخرادیگه کم لطفی میکنن چون فکر میکنن کامل بلدن
      عجله نکن تو درس خوندن مگه کسی دنبالشون کرده بگو اگه میخوان پیشم ی دور بخونن!!!!!!!!!!!!!
      من تابستون سومم نخوندم ولی یکی از دوستام زیست و ریاضی خوند ولی پایه کم داشت ب گرد پامم نرسید
      عزیزم تصمیم خودت لایک داره
      [B][

دریـ~~ا نیــازیــ نــــدارـهـ بــــــزرگـــــیــشـو ثــابـتــ کــنـهــ

ـهــیــــچ صـخـــرـهـ ایــ نـمـیــتــونــهــ رودخـ~~ـونـهــ رو ســ ــاکـتــ کــنــهــ

/B]
      ویرایش توسط طراوت : 22 فروردین 1393 در ساعت 21:10

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موضوع ویرایش شد...
      انتخاب عنوان چه سخت بود
      باشد که مقبول گردد

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ی چیز دیگه اگه برنامت سنگین کنی هیچی نمیخونی پرنیا ی مطلب گذاشته بود ک اسمش یادم نیست ولی کاملا سند حرفم بود
      روزی 5 ساعت نهایت نهایتش تو این مدتم یاد بگیر چجوری واسه ی کنکور بخونی یعنی نقاط ضعف و قدرتت تو نحوه ی مطالعت پیدا کن
      موفق باشی گلم
      [B][

ـهــیــــچ صـخـــرـهـ ایــ نـمـیــتــونــهــ رودخـ~~ـونـهــ رو ســ ــاکـتــ کــنــهــ

/B]

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مـــــــرسی از هــمـــه بخاطر راهنماییتون و پـوزش میـطلبم بخاطر اسمِ پست العان خیلی بهتر شد
      ویرایش توسط l_supra_l : 22 فروردین 1393 در ساعت 21:53

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط طراوت نمایش پست ها
      ی چیز دیگه اگه برنامت سنگین کنی هیچی نمیخونی پرنیا ی مطلب گذاشته بود ک اسمش یادم نیست ولی کاملا سند حرفم بود
      روزی 5 ساعت نهایت نهایتش تو این مدتم یاد بگیر چجوری واسه ی کنکور بخونی یعنی نقاط ضعف و قدرتت تو نحوه ی مطالعت پیدا کن
      موفق باشی گلم
      مــــرســـی بخاطر راهنمــــاییت !! ولی احساس میکنم خیلی عقبمو نمیتونم کم کاریِ سال تحصیلیمو جبران کنم ،یکی از هم کلاسیام همیشه تو قلم پی ترازش 8000 میشه،باهاش صحبت که میکنم میکه روزی 8 ساعت درس میخونم روزای تعطیل هم 12 ساعت میخونم،با روزی 5 ساعت نمیتونم خودمو در حد اون بکشم بالا
      ویرایش توسط l_supra_l : 22 فروردین 1393 در ساعت 21:57

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مــــرســـی بخاطر راهنمــــاییت !! ولی احساس میکنم خیلی عقبمو نمیتونم کم کاریِ سال تحصیلیمو جبران کنم
      ای وای ن عزیزم چرا این حرف میزنی؟؟؟؟؟
      ت رو خدا انقدر نا امید نباشید مثل اینکه از من خونسرد تر نیست یا شایدم من خیلییی متوکلم من از سوم شروع کردم ب خوب خوندن ک اونم گاهی جا زدم
      بابا زندگی اگه همش موفقیت بود ک وقتی پیروز میشدی عادی میشد
      اصن زندگی وقتی قشنگ ک واسه ی لحظه لحظش تلاش کنی
      زمین بخوری و برای پا شدن ذوق داشته باشی
      یعنی چی نمیتونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دیگه این حرف نزنیا دعوات میکنم
      ت سجدگاه فرشته هایی مخلوق خدایی همه چیز واست رام شده خدا همه ی مخلوقاتش بله قربان گو ت کرده بعد ت در کمال بی توجهی ب این همه نعمت و مقام میگی نمیتونم
      ب خدا کار خود خود خداست ک این بنده ها رو با اینهمه ناسپاسی انققققققققدر دوست داشته باشه
      آخه نازنینم ت این همه وقت داری حسرت خوردن واسه ی آدمای بازندست زندگی خیلیییییییییییییی قشنگ و راحت میشه اگه از ته ته ته ته دلمون صداش کنیما
      love-heart قبل از اینکه بره بهم ی حرفی زد ک گلوکز تزریق کرد تو رگام
      گفت فقط خداست ک میتونه راه نشون بده
      حرفش شاید عادی باشه ولی بهش فکر کن خیلیییییییییی قشنگ
      [B][

/B]

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مــــرســـی بخاطر راهنمــــاییت !! ولی احساس میکنم خیلی عقبمو نمیتونم کم کاریِ سال تحصیلیمو جبران کنم ،یکی از هم کلاسیام همیشه تو قلم پی ترازش 8000 میشه،باهاش صحبت که میکنم میکه روزی 8 ساعت درس میخونم روزای تعطیل هم 12 ساعت میخونم،با روزی 5 ساعت نمیتونم خودمو در حد اون بکشم بالا
      خوب بخونه دستش درد نکنه
      اصلا ساعت مطالعه مهم نیست مهم مفید خوندن
      عزیزم از کم شروع کن تازه اصلنم کم نیست 5 ساعت میدونی یعنی چی؟؟؟
      تنوع درسیتم بالا ببر من ی موقع هایی روزی 12 میخوندم ولی ب جاش 1 ماه با کتاب قهر بودم!!!!!!!!! بذار بیوفتی رو روال خوندن بعد 1 هفته مداوم 5 ساعت خوندن هر روز 30 مین اضافه کن میدونی 90 روز اگه میانگین 7 ساعت بخونی آخر تابستون 630 ساعت معادل 37800 دقیقه خوندی ارزش دقایق خیلییی زیاده ها مردم با مدریت دقایق رتبشون 1 میشه
      وقتی بیکاری 1 ساعت زود میگذره وقتی داری درس میخونی انگار خدا زمان کند میکنه ک میتونی فول بخونی
      ب حرف بد من گوش کن ضرر نمیکنی
      ت الان دومی اوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووه کلیییییییییییییییییی وقت داری
      [B][

/B]

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اول اینکه اصن خودت رو با کسی مقایسه نکن بلکه خودت رو نسبت به قبل حتی روز قبل بسنج و مقایسه کن که چقدر پیشرفت کردی این اساس موفقیت هستش.

دوم اینکه سال دوم اصن برو عشق و حال!!:yahoo (4): ولی بدون شوخی سال دوم به نظرم اصلا به خودت استرس وارد نکن چون هنوز زمان زیادی داری و با همین روشی که دوستان گفتن و گام به گام درس خوندن میتونی موفق بشی.

روزت شاد
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      اول اینکه اصن خودت رو با کسی مقایسه نکن بلکه خودت رو نسبت به قبل حتی روز قبل بسنج و مقایسه کن که چقدر پیشرفت کردی این اساس موفقیت هستش.

دوم اینکه سال دوم اصن برو عشق و حال!!:yahoo (4): ولی بدون شوخی سال دوم به نظرم اصلا به خودت استرس وارد نکن چون هنوز زمان زیادی داری و با همین روشی که دوستان گفتن و گام به گام درس خوندن میتونی موفق بشی.

روزت شاد
      خب مورد اولی گفتنش آسونه،ولی وقتی میبینم بقیه چجوری خوندن و من چجوری خوندم واقعا ناامید میشم مورد دوم هم به ما میگن سال دوم پایست و باید درساشو فول باشید تا بتونین سوم و پیش رو خوب یاد بگیرین،با عشقو حال که نمیشه سال دوم رو فول شد ولی چشم استرس وارد نمیکنم مرسی که راهنمایی نمودید !

نقل قول نوشته اصلی توسط طراوت نمایش پست ها
      خوب بخونه دستش درد نکنه
      اصلا ساعت مطالعه مهم نیست مهم مفید خوندن
      عزیزم از کم شروع کن تازه اصلنم کم نیست 5 ساعت میدونی یعنی چی؟؟؟
      تنوع درسیتم بالا ببر من ی موقع هایی روزی 12 میخوندم ولی ب جاش 1 ماه با کتاب قهر بودم!!!!!!!!! بذار بیوفتی رو روال خوندن بعد 1 هفته مداوم 5 ساعت خوندن هر روز 30 مین اضافه کن میدونی 90 روز اگه میانگین 7 ساعت بخونی آخر تابستون 630 ساعت معادل 37800 دقیقه خوندی ارزش دقایق خیلییی زیاده ها مردم با مدریت دقایق رتبشون 1 میشه
      وقتی بیکاری 1 ساعت زود میگذره وقتی داری درس میخونی انگار خدا زمان کند میکنه ک میتونی فول بخونی
      ب حرف بد من گوش کن ضرر نمیکنی
      ت الان دومی اوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووه کلیییییییییییییییییی وقت داری
      وااای مرسی بخاطر انرژی مثبتی که میدی !! ایشالا شرو میکنم و با انرژی میرم جلو و بهترین رتبه رو میارم توهم دعا کن برام که تا اخـــــــــــــر مسیر تخته گــــاز برم !!!!
      مشـتـ تو فکـ و دماغـ و دندونممـ زدمـ
      یادمـ بمــونهـ سمتـ رفیقـ کهـ ســهلهـ داشـ، ههـ
      سمتـ همـ خونـــممـ نـرمـ
      اگهـ گردنمـ طـنابهـ جا کــرواتـ
      اگهـ سکوتتو دوسـ دارمـ جایـهـ صـداتـ
      یا اگهـ جایهـ ضامنـ دار خـدا ضامنـ ماستـ
      بهـ خـــــــــودمـ مربوطـهـ
      d-______-b

ویرایش توسط l_supra_l : 22 فروردین 1393 در ساعت 22:55

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب مورد اولی گفتنش آسونه،ولی وقتی میبینم بقیه چجوری خوندن و من چجوری خوندم واقعا ناامید میشم مورد دوم هم به ما میگن سال دوم پایست و باید درساشو فول باشید تا بتونین سوم و پیش رو خوب یاد بگیرین،با عشقو حال که نمیشه سال دوم رو فول شد ولی چشم استرس وارد نمیکنم مرسی که راهنمایی نمودید !

وااای مرسی بخاطر انرژی مثبتی که میدی !! ایشالا شرو میکنم و با انرژی میرم جلو و بهترین رتبه رو میارم توهم دعا کن برام که تا اخـــــــــــــر مسیر تخته گــــاز برم !!!!
      من واسه ی همه ی آجیام و داداشیام دعا میکنم چون خیلیییی محتاجم ب دعاهای دل مهربون و پاکتون
      [B][

/B]

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مـــا نیـــز محتاجیم به دعـــــــــا، و راهنمایی هاتــــــــــون دوستــــــــــــان :yahoo (4):
      مشـتـ تو فکـ و دماغـ و دندونممـ زدمـ
      یادمـ بمــونهـ سمتـ رفیقـ کهـ ســهلهـ داشـ، ههـ
      سمتـ همـ خونـــممـ نـرمـ
      اگهـ گردنمـ طـنابهـ جا کــرواتـ
      اگهـ سکوتتو دوسـ دارمـ جایـهـ صـداتـ
      یا اگهـ جایهـ ضامنـ دار خـدا ضامنـ ماستـ
      بهـ خـــــــــودمـ مربوطـهـ
      d-______-b

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن