خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1

نمایش مشخصات

مقاطع مخروطی رو حذف کنم؟؟ًً

سلام

بودجه بندی چندسال اخیر ریاضی رو ک بررسی کردم متوجه شدم ک مقاطع مخروطی 2 یا 3 تست در کنکور تجربی داره.
      با توجه ب حجم زیاد این مبحث و اینکه معلممون تدریسش نکرده!نظرتون چیه فاکتورش بگیرم و باقی مطالب را ب تسلط برسونم؟ (همون جریان 80درصدمطالب بصورت 100درصدی!!)

هیچ اطلاعی از این مبحث ندارم!اگه سوالاش ساده هستن و راحت میششه زدشون ک بخونمش!و فاکتورش نگیرم! من بجز کاربرد مشتق و انتگرال باقی مطالب ریاضی رو خوندم و حدودا تسلط دارم. و میخام ب تسلط صددرصدی تو مطالبی ک خوندم برسم!
      درصد حدود 65تا75 واسه ریاضیم کافیه!

ممنون میشم از مشاورای محترم فروم و بچه ها بیانو نظرشونو بدن

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم بخاطر حجم زیادش حذفش کردم

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان قسمت اول درس که مربوط به معادلات وفاصله بین خطونقطه واینا هست رو بخونید واز 2سوال به یک سوالش جواب بدید حیفه بزارید کنار
      در کل این بخش 2قسمت داره قسمت اول معادلات خط هست(اول دبیزستان هم یه چیزایی خوندید همون اسنل دکارت) که این قسمت یک تست داره که حیفه از دست بدید منتها قسمت دوم نیاز به معلم داره ولی اگه به معلم دسترسی دارید حتما بخونید چون این بخش معمولا جزو حذفیات بچه هانیست.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حتی کسی که تا الان نخوندتش؟؟؟ینی بریم قسمت اولشو بخونیم؟؟؟؟

5. Top | #5

نمایش مشخصات
      آپ!!!

خب بیاین راهنمایی کنید!!:yahoo (3)::yahoo (4):

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا ما که ریاضی هستیم و معلم به ما درس داده و نکته تستی هاشم در اوردیم ،بهمون گفتن روش حساب نکنید دیگه شما تجربی ها رو نمیدونم.
      زندگی هدیه خداوند به شما و نحو ه ی زندگی هدیه شما به خداوند

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین ... خوندنو بخون ......

شانسه دیگه ... دیدی امسال ازش اسون سوال دادن .... خوندنو بخون ....سرکنکور سوال میبینی ... بلد بودی حل میکنی ... بلد نبودی سوال بعدی ...

یعنی با خوندنش چیزیو از دست نمیدی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط karen نمایش پست ها
      والا ما که ریاضی هستیم و معلم به ما درس داده و نکته تستی هاشم در اوردیم ،بهمون گفتن روش حساب نکنید دیگه شما تجربی ها رو نمیدونم.
      Like

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من بذارش کنار :yahoo (4):

10. Top | #10

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      سلام

بودجه بندی چندسال اخیر ریاضی رو ک بررسی کردم متوجه شدم ک مقاطع مخروطی 2 یا 3 تست در کنکور تجربی داره.
      با توجه ب حجم زیاد این مبحث و اینکه معلممون تدریسش نکرده!نظرتون چیه فاکتورش بگیرم و باقی مطالب را ب تسلط برسونم؟ (همون جریان 80درصدمطالب بصورت 100درصدی!!)

هیچ اطلاعی از این مبحث ندارم!اگه سوالاش ساده هستن و راحت میششه زدشون ک بخونمش!و فاکتورش نگیرم! من بجز کاربرد مشتق و انتگرال باقی مطالب ریاضی رو خوندم و حدودا تسلط دارم. و میخام ب تسلط صددرصدی تو مطالبی ک خوندم برسم!
      درصد حدود 65تا75 واسه ریاضیم کافیه!

ممنون میشم از مشاورای محترم فروم و بچه ها بیانو نظرشونو بدن

ج سوال خودمو ؛خودم میدم واسه نسلای بعدی!!!!دی! شایدم کنکوریای امسال ک بخوان بخوننش ....

حتمن حتمن حتمن بخونینش!خیلی سادست!درسته نسبت ب باقی مطالب ریاضی خیلی حفظیه و حفظ کردنش وقت گیره ولی انصافن تستاش اسونه و باحل حدود 20 تاتست کاملا ب تسلط میرسید و بدون شک تستای کنکورشو خواهید زد.... پس لطفا حذفش نکنید!البته باز خود دانید!

موفق باشید.....

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن