خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1

نمایش مشخصات

کمک! لپ تاپم فلش رو نمیخونه!!

سلام دوستان

من یه چند روزی فلش رو بدون safe removeکردن ازلپ تاپم جدا میکردم.... pqi32گیگه.... دو سه روزه الان هرکاری که میکنم ویندوزم فلش رو نمیخونه...گهگاه تشخیص میده که فلش وصله....ولی هرقدر منتظر میمونم فلش رونمیخونه..کلی هم فایل مهم وشخصی توش دارم که نمیتونم ببرم جایی که مشکلشو حل کنم...

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین..ویندوزم 7 بود که دیشب به8ارتقاش دادم که شاید مشکل حل شه ولی نشد.....

و اینکه فقط این فلش رو نمیخونه..با بقیه فلش هام مشکلی نداره

خواهشا اگه میتونین کمکم کنین...

ممنون
      Lady in Red

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه از باطری استفاده میکنید باطری رو دربیارید و به مدت 15 دقیقه بزارید خاموش باشه بعد روشن کنید ببینید حل میشه؟

در ضمن درایورها رو هم آپدیت کنید.
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

3. Top | #3

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییتون... اینکار رو میکنم..امیدوارم جواب بده
      Lady in Red

4. Top | #4
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mohammadi نمایش پست ها
      سلام دوستان

من یه چند روزی فلش رو بدون safe removeکردن ازلپ تاپم جدا میکردم.... pqi32گیگه.... دو سه روزه الان هرکاری که میکنم ویندوزم فلش رو نمیخونه...گهگاه تشخیص میده که فلش وصله....ولی هرقدر منتظر میمونم فلش رونمیخونه..کلی هم فایل مهم وشخصی توش دارم که نمیتونم ببرم جایی که مشکلشو حل کنم...

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین..ویندوزم 7 بود که دیشب به8ارتقاش دادم که شاید مشکل حل شه ولی نشد.....

و اینکه فقط این فلش رو نمیخونه..با بقیه فلش هام مشکلی نداره

خواهشا اگه میتونین کمکم کنین...

ممنون
      منم چند بار فلشم رو که بدون
      safe remove جدا کردم ، دچار مشکل شد و انگار سوخته بود و کار نمی کرد یه برنامه دانلود کردیم که یادم نیست چی بود و مشکل فلش حل شد - الان یه سرچ کردم این نرم افزارها رو برای انواع مشکلات فلش پیدا کردم - حالا میذارم شاید به کارتون بیاد

۱- JetFlash Online Recovery: (تعمیر و بازیابی فلش های سوخته)نرم افزار JetFlash Online Recovery مخصوص تعمیر و بازیابی فلش های سوخته می باشد. در این نرم افزار ۹۰ درصد احتمال بازیابی فلش معیوب وجود دارد. عملیات بازیابی به صورت آنلاین و با اتصال به اینترنت صورت میگیرد. کار با این نرم افزار بسیار آسان است کافیست که فلش مموری سوخته را به پورت یو اس بی رایانه وصل کنید و سپس به اینترنت متصل شوید در این هنگام با اجرای نرم افزار خواهید دید که عملیات بازیابی و تعمیر فلش در حال انجام است.

۲- HP USB Disk Storage Format Tool: ابزاری برای فرمت کردن فلش مموریها و ایجاد بوتیبل دیسک از فلش ها
      ۳- JetFlash Recovery Tool: (برنامه ای برای باز یابی فلش مموریها)اگر فلش مموری شما دچار اشکال شد و ارور داد و نه چیزی تونستید روی ان کپی کنید و نه از روی ان نمی تونید چیزی را به سیستم خود کپی کنید این برنامه فلش شما را نجات خواهد داد و کافیه روی Start کلیک کنید.
      ۴- D-Soft Flash Doctor: یک برنامه منحصرد به فرد برای بازیابی و زنده کردن فلش مموری های خراب شده
      ۵- Panda USB Vaccine: یک برنامه رایگان برای محافظت از فلش مموری ها در برابر تمام ویروسها و برنامه های مخرب
      ۶- My Disk Test: برنامه ای برای تست و برسی فلش ممورهای ها SD Card / CF memory cards
      ۷- Check Flash: برای تست سرعت خواند و نوشتن روی فلش مموری ها و مدیریت و بازیابی پارتشین ها و عکس ها
      ۸- Chip Genius: برنامه برای برسی و باز یابی چیپ فلش مموری ها
      ۹- Flashnul GUI: برنامه ای برای شناسایی و رفع ارور فلش مموری ها
      ۱۰- Flash Memory Toolkit: برنامه ویژه ای برای تعمیر و نگهداری ، تست و بازیابی اطلاعات از دست رفته و پشتیبان گیری از درایو فلش
      ۱۱- HDD Low Level Format Tool:فرمت کردن اطلاعات فلش مموری غیر بازیابی
      ۱۲- SanDisk RescuePro Deluxe:برنامه ای برای باز یابی اطلاعات از تمام کارتها دیجیتال مانندMMC, Memory Stick, Microdrive, SD, xD Cards, PCMCIA, VideoCD, DVD, …
      ۱۳- HD Tune Pro:نشان دهنده اطلاعات دقیق مانند دمای فلش مموری ها
      ۱۴- Komplekt MultiBoot USB:ایجاد بوتیبل دیسک از فلش ها

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییتون... اینکار رو میکنم..امیدوارم جواب بده
      اگر کار نکرد بگید تا یه روش دیگه هم هست که شاید جواب بده.
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

6. Top | #6

نمایش مشخصات
      متاسفانه کار نکرد

نرم افزار هایی که آقا آراز لطف کردن و معرفی کردن رو دارم دانلود میکنم و امیدوارم جواب بده...

ممنون میشم اگه راهتونو بگین...
      نهایت لطف ویندوزم اینه که فقط تو مای کامپیوتر مینویسه
      removalbe disk
      دیگه هیچ کاری نمیکنه....
      Lady in Red

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه کار نکرد

نرم افزار هایی که آقا آراز لطف کردن و معرفی کردن رو دارم دانلود میکنم و امیدوارم جواب بده...

ممنون میشم اگه راهتونو بگین...
      نهایت لطف ویندوزم اینه که فقط تو مای کامپیوتر مینویسه
      removalbe disk
      دیگه هیچ کاری نمیکنه....
      به اطلاعات فلش احتیاج داشتید؟

این روش رو هم امتحان کنید:

قبلش حتما فلش رو جدا کنید.
      رو my Computer راست کلیک کرده و properties رو بزنید بعد به قسمت advanced برید و بر روی environment variables کلیک کنید.
      در قسمت system variables گزینه new را انتخاب کن، در کادر اول عبارت devmgr_show_nonpresent_devices و در کادر دوم عدد 1 را وارد کنید.
      روی ok کلیک کن و تمام پنجره ها رو ببنید. بعد به قسمت device manager برید و از منوی view گزینه show hidden Devices رو فعال کنید.
      حالا تک تک به قسمت های universal serial bus controllers و storage volumes و storage volume shadow copies و disk drives برید و روی تمام گزینه هایی که به صورت مخفی و کمرنگ هستن راست کلیک کنید و گزینه uninstall رو بزنید.

درضمن اون نرم افزار هایی که آراز جان گفتن ممکنه اطلاعات فلش رو هم پاک کنه بهتره اونا رو در آخر استفاده کنید و اینکه درایور های ویندوز مثل مادربرد و حتی خود ویندوز رو هم اگه مشکل با این راه حل نشد آپدیت کنید.

8. Top | #8

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      به اطلاعات فلش احتیاج داشتید؟

این روش رو هم امتحان کنید:

قبلش حتما فلش رو جدا کنید.
      رو my Computer راست کلیک کرده و properties رو بزنید بعد به قسمت advanced برید و بر روی environment variables کلیک کنید.
      در قسمت system variables گزینه new را انتخاب کن، در کادر اول عبارت devmgr_show_nonpresent_devices و در کادر دوم عدد 1 را وارد کنید.
      روی ok کلیک کن و تمام پنجره ها رو ببنید. بعد به قسمت device manager برید و از منوی view گزینه show hidden Devices رو فعال کنید.
      حالا تک تک به قسمت های universal serial bus controllers و storage volumes و storage volume shadow copies و disk drives برید و روی تمام گزینه هایی که به صورت مخفی و کمرنگ هستن راست کلیک کنید و گزینه uninstall رو بزنید.

درضمن اون نرم افزار هایی که آراز جان گفتن ممکنه اطلاعات فلش رو هم پاک کنه بهتره اونا رو در آخر استفاده کنید و اینکه درایور های ویندوز مثل مادربرد و حتی خود ویندوز رو هم اگه مشکل با این راه حل نشد آپدیت کنید.
      متاسفانه این روش رو هم رفتم ولی جواب نداد((

بعد این مراحل لپ رو ریست کردم و فلش رو ک وصل کردم پیام نصب موفقیت آمیزش اومد..ولی بازم همینجور مشکل ب قوت خودش باقی مونده.....
      یعنی امکانش هست فلش سوخته باشه؟؟؟22گیگ اطلاعات حیاتی روش ذخیره س...
      انگار باید برنامه هایی که آقا آرازگفتن رو نصب کنم..امیدوارم این راه آخر جواب بده....متاسفانه امکان آپدیت کردن رو با توجه به حجم محدودم ندارم

واقعا ممنونم ازتون..خیلی لطف کردید
      Lady in Red

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه این روش رو هم رفتم ولی جواب نداد((

بعد این مراحل لپ رو ریست کردم و فلش رو ک وصل کردم پیام نصب موفقیت آمیزش اومد..ولی بازم همینجور مشکل ب قوت خودش باقی مونده.....
      یعنی امکانش هست فلش سوخته باشه؟؟؟22گیگ اطلاعات حیاتی روش ذخیره س...
      انگار باید برنامه هایی که آقا آرازگفتن رو نصب کنم..امیدوارم این راه آخر جواب بده....متاسفانه امکان آپدیت کردن رو با توجه به حجم محدودم ندارم

واقعا ممنونم ازتون..خیلی لطف کردید
      خواهش میکنم هنوز که مشکل حل نشده...باتوجه به اینکه این روش جواب نداده و سایر فلشهارو هم سیستم میشناسه احتمال اینکه مشکل از فلش باشه زیاده!
      اگه از اون نرم افزار ها استفاده میکنید مواظب باشید که اطلاعات رو فرمت نکنه...درضمن فلش رو با یه سیستم آپدیت هم اگه امکانش هست امتحان کنید.

10. Top | #10

نمایش مشخصات
      متاسفانه مشکلم حل نشد

تنها دلخوشیم اینه که یه جا خوندم اگه وقتی به سیستم وصل میشه صدای اتصال از سیستم نیاد هیچکاری نمیشه براش کرد و خوشبختانه این یه مورد در مورد فلشم صدق نمیکنه

اون اطلاعات خیلی برام حیاتی ان...خیلی... برا به دست آوردنشون واقعا زحمت کشیدم..

دو نرم افزار مختلف رو امتحان کردم..قبلش پیام میدادن که اطلاعات پاک میشه..ترسیدم استفاده نکردم..

نمیدونم چیکار کنم
      Lady in Red

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه مشکلم حل نشد

تنها دلخوشیم اینه که یه جا خوندم اگه وقتی به سیستم وصل میشه صدای اتصال از سیستم نیاد هیچکاری نمیشه براش کرد و خوشبختانه این یه مورد در مورد فلشم صدق نمیکنه

اون اطلاعات خیلی برام حیاتی ان...خیلی... برا به دست آوردنشون واقعا زحمت کشیدم..

دو نرم افزار مختلف رو امتحان کردم..قبلش پیام میدادن که اطلاعات پاک میشه..ترسیدم استفاده نکردم..

نمیدونم چیکار کنم
      روی سیستم دیگه ای تست کردید؟

این رو دانلود کنید و نصب کنید ببینید حل میشه؟

اگه ممکنه مدل دقیق فلش رو هم بدید.

12. Top | #12

نمایش مشخصات
      ویندوزم 7 بود...8 رو نصب کردم از اول روشی ک گفته بودین رو رفتم ولی جواب نداد...

این برنامه هم که گفتین رو دانلود کردم...اما وقتی startرو میزدم برنامه هنگ میکرد و بسته میشد

آنتی ویروسمم فعاله...مشکلی نداره

مدل فلشم دقیق اینه:

U262 pqi 32G
      Lady in Red

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این 2 تا فایل زیر رو هم امتحان کنید امید هس که درست شود!:yahoo (4):

دانلود فایل1
      دانلود فایل 2
      متاسفانه سازنده فلش چینی هستش و اطلاعات زیادی نمیشه ازش گیر اورد و این 2 فایل هم آپدیتهای سایت سازنده هستش.
      درایو مربوط به فلش رو هم نمیشناسه و نمیاره؟

14. Top | #14

نمایش مشخصات
      فلش رو که وصل کردم و برنامه رو اجرا کردم هنگ کرد بازم

اینو من دو سال پیش از ی مرکز معتبر گرفتم.. گارانتی شم مادام العمره...

درایو رو تشخیص میده....وقتی هم فلش رو وصل میکنم صدا میده ویندوز... اما اصلا راست کلیک هم که میکنم نمیاره....ینی فقط نوار ابزار بالای صفحه با رنگ سبز پر میشه و تا آخر میره ولی هیچ اتفاقی نمی افته...

این مشکل حل بشه یا نشه...واقعا ازتون بابت وقتی که میذارین و برنامه هایی که آپلود میکنین و راهنمایی هاتون ممنونم
      Lady in Red

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم...اما در مورد مشکلتون طبق منابعی که من سرچ کردم (خودم از اینجا به بعدشو تست نکردم ) راههای مختلفی گفته شده که من قرار میدم امتحان کنید ولی من اطلاعی ازشون ندارم ایشالا که حل میشه:

ابتدا اینو بگم که توی سایت مایکروسافت برای کامپیوتر راهی رو گفته که تقریبا روی تمام سیستما جواب داده اینطوری که اول کامپیوتر را از طریق دکمه ی پاور یا دکمه ی خاموش ویندوز، خاموش کرده و سپس کابل برق کامپیوتر را بکشید. یک دقیقه صبر کنید و دوباره کابل را وصل کنید. به نظرم این کارو با لپ تاپ انجام بدید.

راه حل اول:
      تو این روش باید فلش به سیستم متصل باشه
      1- این فایل رو از لینک زیر بگیرید.پسوورد فایل: treegp
      Setup
      2- توی محیطش دیسک هایی که به کامپیوتر متصل هستند رو میتونید ببینید.
      3- روی فلش راست کلیک کنید و Scan رو بزنید.
      4- گزینه سومی یعنی Thorough Scan رو انتخاب کنید
      5- وقتی که 100% شد عملیاتش، حالا روی پارتیشنی که تو بخش Found Partition پیدا کرده راست کلیک کنید و Mount As رو بزنید و بعد یه نام درایو براش انتخاب کنید (به دلخواه، مثلاً S)
      6-حالا فایل هاتون رو کپی کنید توی هارد

راه حل دوم:
      این رو دانلود کنید و بعد اجرا گزینه select all رو بزنید بعدش empty selected بزنید.

راه حل سوم:

وارد کنترل پنل شوید. سپس روی Add Hadware کلیک کنید و Next را بزنید و سپس بر روی گزینه ی اول ...........Yes I have کلیک کنید سپس در پنجره کوچکی که باز شده روی گزینه ای که تصویر کوچک سمت چپ آن علامت ضربدر قرمز است کلیک کنید سپس Next و در آخر روی finish کلیک کنید کامپیوتر خود را ریستارت کنید

راه حل چهارم:
      بعد از این که فلش رو وصل کردید باید رو My Computer کلیک راست Manage رو بزنی بری تو قسمت Device Manager از منوی Action گزینه ی Scan For Hardware Changes رو بزنید. بعد از چند ثانیه ویندوز فلش رو نصب می کنه و میشه ازش استفاده کرد.

راه حل پنجم:
      برید منوی استارت run را باز کنید بنویسید cmd اینتر کنید یه صفحه سیاه باز میشه اسم درایو فلشتون را بنویسید و اینتر کنید مثالali بعد بنویسید :
      Attrib -a -s -h *.* /s /d
      همینطوری که گفتم بنویسید اینتر کنید یه چند لحظه صبر بکنید فایلهاتون باز میشود

بعضی از سایتا هم گفتن میتونید فلش رو فرمت کنید و اطلاعاتش رو با نرم افزار ریکاوری بازیابی کنید که این روش رو من در آخر توصیه میکنم برای اینکار از نرم افزار Ontrack.EasyRecovery.Enterprise میتونید استفاده کنید.

یه چن راه ساده هم هستش که به نظرم امتحان کنید اینکه سیستم رو از حالت Safe mode بالا بیارید و ببینید فلش رو نمیخونه و در آخر اینکه اگه امکانش هست سیستم رو ویروس یابی کنید.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن