خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بهترین کتاب تست دیفرانسیل و حسابان برای این چند ماهی که مانده

سلام دوستان
      من کتاب تست برای دیفرانسیل و حسابان که اول درس بده بعدش تست حل کنه.
      به نظر شما بهترین کتاب تست برای منی که تا الان هیچی نخوندم چی هست؟
      که هم کمک کنه توی یاد گرفتن و هم توی تست زدن.
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      میکروبانک گاج که شامل دیفرانسیل وریاضیات پایه هست.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheilp نمایش پست ها
      میکروبانک گاج که شامل دیفرانسیل وریاضیات پایه هست.
      خوب آموزشش داده؟
      تستاش واسه کنکور خوبه؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin7x نمایش پست ها
      خوب آموزشش داده؟
      تستاش واسه کنکور خوبه؟
      می دونی به نظرم خیلی خوبه.کادرهای آموزشی داره که تمام نکات هرمبحث بررسی میشه.تست هاش هم نیمی تست های کنکوره هم سراسری هم آزاد ونیمی هم تالیفی درحدکنکور.پاسخ تشریحی خیلی کاملی هم داره.به تمام تیپ های تست یه موضوع هم اشاره شده وازش تست اومده واگه مطلب جدیدی داره توکادرگفته وآموزش داده.ولی اینو بدون آموزشش خیلی زیادنیست وکش نداده ولی کامل وجامع هست.تازه سطح بندی شده.تست های سطح 1روکه بزنی راه میفتی وتست های سطح2تست های استانداردوعالی وتست های سطح3هم قوی.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توی این زمان باقی مونده بنظرم با عقل جور درنمیاد ک بری کتاب جامع بخری.وقت نمیکنی بخونیش،پس بهتره از کتابای جمع بندی استفاده کنی اما اینکه کدوم کتاب جمع بندی خوبه من اطلاع کاملی ندارم دوستان اگ بدونن راهنماییت میکنن.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ebi18 نمایش پست ها
      توی این زمان باقی مونده بنظرم با عقل جور درنمیاد ک بری کتاب جامع بخری.وقت نمیکنی بخونیش،پس بهتره از کتابای جمع بندی استفاده کنی اما اینکه کدوم کتاب جمع بندی خوبه من اطلاع کاملی ندارم دوستان اگ بدونن راهنماییت میکنن.
      کتاب جمع بندی که برای دوستمون اصلا نمی تونه مفید باشه.جمع بندی برای کسی خوبه که خونده وتست زده.زمان خیلی کمی هم نمونده توهمین زمان مباحث مهم رومیشه مسلط شد.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheilp نمایش پست ها
      کتاب جمع بندی که برای دوستمون اصلا نمی تونه مفید باشه.جمع بندی برای کسی خوبه که خونده وتست زده.زمان خیلی کمی هم نمونده توهمین زمان مباحث مهم رومیشه مسلط شد.
      با کتاب جمع بندی میشه همه ی مباحث رو خوند اما با کتاب جامع اونم توی 2ماه کار جالبی نیس به نظر من.چون با حجم زیاد کتاب،اولا هرکسی دلش زده میشه توی این وقت و بیشتر از50-60صفحشو نمیخونه و ول میکنه(حداقل من اینجوریم)دوما توی کتابای جامع هر فصل رو خیلی موشکافانه بهش پرداخته در نتیجه شاید توی دو ماه فقظ بشه3-4مبحثو خوند از رو اون کتابا.تازه اگ یادشم نره!!اما خوبیه کتابای جمع بندی اینه ک هم میشه توی مدت کوتاه دورشون کرد هم روی مباحث بیشتر تمرکز کرد.
      بالاخره از بین این همه مبحث چندتا چیزی یاد گرفته میشه.اما توی کتاب جامع روی یه موضوع فرض کن خیلی خوب تمرکز کردی و کامل یادگرفتی،خب،فوق فوقش ازش4تا بیاد.اگه تست بیشتریم بیاد وقت بیشتری هم باید گذاشت.
      خسته شدم از بس دلیل گفتم:d

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان توی دو راهی گیر کردم.
      دوستان دیگه نظری ندارند؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      داداش دیگه بستگی به خودت داره.به نظرمن زودبه کاربیفت وتلاش کن.درنهایت هم کتاب جامع روبگیرهم جمع بندی ببین با کدوم راحتی وبه صرفه است.

10. Top | #10

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin7x نمایش پست ها
      الان توی دو راهی گیر کردم.
      دوستان دیگه نظری ندارند؟

میکرو گاج و من دارم حجمش خیلی زیاده فک نکنم با روزی چهار ساعت مطالعه تمومش کنی.....

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بانک تست اندیشه فایق

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن